Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, September 12, 2012

SaLuSa, September 12, 2012

Той факт, що багато чого відбувається у вашому світі, не залишився непоміченим, і для тих, хто тільки пробуджується, здається, що панує хаос. Ваші традиційні довірені інститути, такі як банки, показують своє справжнє обличчя, але поки що відповіді на їхні проблеми не з'явилися на поверхні. Проте, плани по висвітленню такої події, як їх крах, вже підготовлені. Що стосується роботи наших союзників, це готове втілитися в реальності і чекає можливості для впровадження. Стара корумпована система не збережеться, і нова система отримує підтримку за ті позитивні зміни, які вона принесе з собою.

Необхідність в урядових змінах приймається, з тим, щоб ваші нові представники ставили ваші потреби на першому плані. Служіння самим собі зросло у величезних масштабах, і фінансовий контроль і підзвітність практично не існують ніде. На глобальному рівні ваші гроші йдуть на фінансування таємних операцій, які не були дозволені вашим урядом, і вони часто спрямовуються на вас, людей, кому вони насправді повинні служити. Така ситуація тривала безконтрольно занадто довго, і за допомогою наших союзників ми дали чітко зрозуміти, що ми маємо намір покласти цьому край. Так що, ви бачите, Дорогі наші, що ми працюємо в напрямку здійснення необхідних змін.

Про що ви починаєте дізнаватися, так це про широкі можливості, які дає використання вільної енергії. Природно, нафтова індустрія протидіє її впровадженню, але це крок вперед, і прогрес неможливо зупинити. З часом жоден вид забруднюючого палива не буде застосовуватися, і всі будуть використовувати чисті та ефективні засоби, що важливіше за все будуть включати в себе новий вид транспортування. Тим із вас, хто зараз працює в цих галузях, ми можемо сказати, що ваше майбутнє буде в безпеці. До того часу кожен буде користуватися благами нової фінансової системи, і перерозподіл багатства забезпечить те, що втрата роботи не вплине на ваше становище.

Насправді, передислокація і підтримка людей, які перебувають без роботи внаслідок будь-яких обставин, буде означати прийнятний рівень життя, який буде забезпечувати всі ваші потреби. У будь-якому разі після Вознесіння ваш спосіб життя зміниться, і в ньому не буде тривоги і стресу. Всі ваші потреби будуть задоволені, включаючи необхідне житло і медичну допомогу. Звичайно, буде потрібно певний період часу для здійснення всіх змін, але вони відбудуться дуже швидко. Ми повністю готові до будь-якого розвитку подій, і основа для змін вже закладена, що надає нам необхідну можливість для появи.

Рівень вашої масової свідомості продовжує зростати, і в результаті цього пробуджується все більше людей. Однак, багато хто все ще перебувають у сплячці і навіть не замислюються, про що говорять зміни. Ми б хотіли, щоб вони пробудяться поступово, але настане момент перед Вознесінням, коли істина повинна вийти назовні. Старі переконання потрібно похитнути і показати їх справжнє обличчя, але навіть при цьому ми б не хотіли, щоб люди реагували неправильно. Зрештою, будь-яка віра буде розглядатися як наслідок вільного вибору, і такі душі продовжать отримувати свій досвід у схожій з ними вібрації. Немає ніякого сенсу намагатися нав'язати людям прийняти те, до чого вони не готові, і це не наш спосіб дій.

Пам'ятайте, що ми з Галактичної Федерації Світла знаходимося тут за божественним проханням, і вся наша мета полягає в тому, щоб підготувати вас до Вознесіння. З цього випливають також інші зобов'язання, так як бажано зробити шлях як можна більш гладким. Про настання кінця часів було відомо дуже давно, але тільки останнім часом його почали розуміти в повному обсязі. Дуальність, яку ви знаєте, дуже скоро закінчиться, і наша робота, а також робота наших союзників, полягає в тому, щоб підготувати вас і Матінку Землю до вознесіння. Було зроблено вже багато роботи, і ви побачите її кінцевий результат.

Ви знаходитесь на тому етапі, коли в будь-який момент може статися все що завгодно, і це не буде несподівано. Ми продовжуємо вести свою діяльність, яка полягає в спостереженні за будь-якою країною, яка володіє ядерною зброєю, щоб не допустити її застосування. Для нас з нашої високо просунутою технологією це досить просте завдання, і ми вважаємо, що військові зараз усвідомлюють, що марно чинити інакше. Ми, так би мовити, позбавили тигра зубів, але у нього все ще є кігті. Ми в різний час зверталися до всіх лідерів з пропозицією повністю заборонити таку зброю, але у них була така недовіра, що цього неможливо досягти. Як би там не було, це не буде мати більше значення, бо дуже незабаром відновиться мир, і війни, а також всі, що з ними пов'язано, зникнуть назавжди.

Вібрації на Землі вже підвищили ваші рівні свідомості до тієї точки, коли ви можете бачити, що війни є злочином проти Людства. В результаті цього рух за відновлення світу ніколи не був настільки сильним. Вiн викликав численні масові демонстрації, що вимагають свободу для визначення вашого власного майбутнього, і цей заклик не залишився без відповіді. Дні правління диктаторства полічені, і вас будуть представляти душі, які люблять і піклуються про своїх побратимів. З цього моменту ваша подорож направляється до Вознесіння, яке принесе всі обіцяні вам блага.

Ми знаємо, що деякі з вас втомилися від життєвих негараздів на Землі, але ви повинні усвідомлювати, що незабаром ви отримаєте достаток і інші вельми прийнятні зміни. Ви можете розглядати їх як нагороду за вашу прихильність Шляху Світла і ваш підйом у вищі вимірювання. Це настільки відрізняється від того, до чого звикли, що тільки душі, що належать Світловi, зможуть зробити такий квантовий стрибок вперед. Тому звертайте увагу на все, що відноситься до вищих вібрацій, бо вони чисті та цілісні.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я дивлюся на вашу Землю здалеку, і мені так приємно бачити так багато Світла, що виходить від неї. Продовжуйте його посилати, бо кінець вашого циклу вже тут, і ви є переможцями.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites