Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 15 травня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 15 травня, 2015

Для багатьох людей прояснюється шлях вперед, але є так багато оманливих ситуацій, що ви ніколи не упевнені, чи обрали ви правильний шлях. Кращий спосіб - запитати себе, на які очікування ви особисто націлені і довіряти вашій інтуїції, щоб визначити, чи ви прямуєте в правильному напрямі. Бажано мати мету в житті замість безцільного існування, тоді усі ситуації будуть адресовані вам, щоб вивчити певні уроки, та допомогти вам еволюціонувати. Майте на увазі, що ніщо не відбувається у вашому житті випадково, навіть хоча немає ніякого безпосереднього очевидного результату. Ви, Дорогі, відповідальні за обраний шлях вашого життя, оскільки наділені вільним вибором. Проте, ви завжди погоджували життєвий план перед тим, як ви інкарнувалися і це треба взяти до уваги.

Усе буде виявлене, коли ви повернетеся до вищих вимірів і це - час самооцінки, коли ніщо, окрім правди не може бути записано. Будьте упевнені, що в дорозі ви всі маєте підтримку від багатьох духів, які бажають вам кращого результату. Проте, будучи людьми, ви можете втратити дороговкази своїх цілей, коли втягуєтеся в земні емоції. Самоконтроль – це щось, що ви вивчаєте увесь час, оскільки без цього ви - буквально втрачений дух. Ви залишаєте цей Вік позаду, який був одним з найкривавіших, коли одні і ті ж помилки повторювалися знову і знову. Его привело вас на шлях деструкції, але на щастя там було достатньо тих, хто повернув до Світла і зрозумів, що рішення, засновані на любові, являються єдиним шляхом у вашому скрутному становищі. Правда в тому, що ви кінець кінцем бачитимете марність безупинних воєн, і розумітимете, що настає час, щоб просувати мир і доброзичливість.

Чому не створювати процвітання, замість знищення життів і майна, викликаючи горе і злидні? Де – вигода, за винятком контролю за землями і скарбами? Багато королівств приходило і зникало, незважаючи на досягнення піку свого розвитку, і урок ясний, що ніщо не триває вічно в нижчих вібраціях. Скільки часу знадобиться Людству, щоб зрозуміти, що ви - усі Брати і Сестри, що йдуть одним і тим же шляхом? Хіба в цьому нема здорового сенсу, щоб допомогти один одному добитися успіху? Ви прагнете оцінювати кого-небудь залежно від їх багатства і позиції в суспільстві, проте від одного життя до іншого ролі можуть змінюватися залежно від того, який досвід потрібний. Людство створило свої власні досліди, але час добігає кінця, оскільки розпочинається Новий Вік. Зараз, кожен дух має зважати на те, де проходить їх життя і чи готові вони здійснити велетенський стрибок вперед. Вищі виміри манять, але ви не можете переміститися в них без підняття ваших вібрацій.

Поки ви зайняті вашими власними потребами, ми плануємо привітати тих з вас, хто вже вирішив зробити те, що потрібне для підняття. Ви переконуєтеся, що тримаючись твердо на своєму шляху, ви прогресуєте і здатні проігнорувати те, що триває навколо вас. Є багато розваг, але вони – пережиток Віку, який скоро пройде і ви забудете їх. Ви здивуєтеся виявивши, що ви, поспішаючи у вищі виміри, позбулися усіх проблем, з якими ви стикалися раніше. Там для них немає ніякого місця, оскільки вібрації піднімаються і ви знатимете, що ви по справжньому піднялися. Ви заслужили нагороду вашим присвяченням Світлу і ясному наміру залишити що-небудь менше позаду. Ваше заслуга в тому, що ви установили ваше місце в майбутньому, піднімаючись до вищих вібрацій. Знаки навколо вас вказують, як глибоко зміни впливають на вашу Землю. Суходіл і океани знаходяться в процесі зміни, яка є частиною реставрації Землі. Людство серйозно забруднювало їх і фактично Земля могла б померти, без очищення, яке ми здійснювали регулярно. Дійсно, ми не дозволили матерії вийти з під контролю, оскільки ушкодження могло бути безповоротним. Дорогі, ваші досліди не були даремними і були вивчені цінні уроки. Проте, поки темні сили залишаються на Землі, є безупинна загроза довкіллю, яке ми моніторимо. Будьте упевнені, що ми не дозволимо їм знищити або спустошити Землю. Цей Вік – принесе успіх Людству в його пошуку правди про своє існування і дивовижне майбутнє, яке лежить попереду.

Минулі 100 років сприяли пробудженню багатьох духів, хто був поглинутий нижчими вібраціями настільки, що вони втратили контакт з їх істинним Я. Деякі все ще живуть в нереальному світі, який ви створили, але оскільки вібрації продовжують підніматися, вони поступово будуть осягати правду. Вони завжди розвиватимуть духів навколо них, чекаючи знаків їх пробудження, і таким чином вони зможуть вести їх, щоб продовжувати переміщення у Світло. Кінець циклу, який ви зараз проходите, є часто дуже вимогливим, оскільки карма, яка накопичилась за довгий період часу, очищається. Вона торкається не лише індивідуумів, але і Націй, які підтримують їх власні вірування, замість правди. Є тільки одна правда і її можна просто висловити, як "Любов" і оскільки ви еволюціонуєте, це стає все очевиднішим для вас. Часи відділення закінчуються і в майбутньому Людство розумітиме, що ви всі Єдині і немає місця для самовозвеличування.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і радий, як завжди, допомагати вам насолодитися вашими дослідами. Коли ви розумієте, що немає ніякої такої речі як смерть духу, то страх смерті зникає і надає вам можливість дати раду вашим дослідам. Ви також розумієте, що ви маєте багато життів, в яких виконуєте вашу потребу у викликах, які дозволяють вам еволюціонувати, і як ми часто підкреслювали, ви завжди маєте Наставників і інших невидимих помічників. Будьте чесними з вашим наміром подорожувати вашим шляхом і переміщатися все ближче до Світла, і знайте, що зрештою ви доберетеся туди. Немає ніякої межі часу для ваших потреб, оскільки фактично час не існує, як ви знаєте. Я завжди посилаю вам свою Любов.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites