Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, October 19, 2012

SaLuSa, October 19, 2012

Зараз ми знаходимося на порозі великого моменту вашої подорожі дуальності, яка завершиться відходом з вашого поточного вимірювання тих, хто готовий піднестися. Це не означає, що все зміниться відразу, але це призведе до того, що ви підніметеся в більш високий вимір, де ви будете з іншими душами, які мають схожу вібрацію. У вас буде життя, в якому ви будете пізнавати близьку гармонію і радісні відносини з усіма душами. Грубість і конфронтація, з якими ви стикаєтеся зараз, зникнуть назавжди, бо ті душі, хто заподіює вам такі проблеми, не готові піднестися. Вознесіння для тих з вас, хто прокинувся до свого дійсного я і прагне піднятися. Коли ви зможете приймати всіх інших як Єдине ціле з вами і проживати своє життя, віддаючи Безумовну Любов, то ви будете відмінним прикладом того, хто готовий.

Якщо ви не вважаєте себе готовими, але все ж бажаєте піднестися, сконцентруйтеся на підйомі вгору, докладаючи всіх зусиль для досягнення мети. Ви напевно зробите це в даний час, так як у ваш світ надходять зараз великі обсяги енергії, і ви будете залучати їх до себе. Ви дізнаєтеся, що це відбувається, бо мало хто з душ можуть брати енергію, не відчуваючи наслідків цього. Це може відчуватися як легке запаморочення і загальне відчуття легкості у вашому тілі. Є й інші стани, які можуть змусити вас повірити, що ви можете захворіти, але вони незабаром проходять без будь-яких наслідків. Ви, ймовірно, виявите себе здатними залишатися спокійними, стикаючись з негативними силами, і саме приборкання емоцій дозволить вам досягти такого рівня. В той же час ви будете прикладом для інших, хто отримає користь з вашої присутності.

Світ постійно продовжує збільшуватися, і він несе вас вперед швидше, ніж будь-коли. Він досягне свого максимального піку 21 грудня 2012 року і викличе Вознесіння Матінки Землі і всіх тих душ, які готові піти з нею. До того часу ви будете впевнені в безпеці і майбутньому тих, хто вибере інший шлях, і все відбудеться так, як повинно, згідно Універсального Закону. Простіше кажучи, він говорить, що жодна душа не може йти вгору, поки не досягне подібної вібрації. Про всіх піклуються, і до часу настання Вознесіння кожна душа буде знати, що має статися. Внаслідок закінчення циклу будуть природні зміни, які відкривають перед вами наступний етап вашої подорожі, що веде вас далі. Для кожної душі завжди є всі можливості.

В деякій мірі життя продовжується як звичайно, але ви вже бачите ознаки неминучих змін. Як буде багато страждань залежить від ваших Урядів, і від того, як швидко вони приймуть нові шляхи, які їм пропонуються. Військова міць не затримає зміни, хоча Іллюмінати пропонували застосувати її проти нас, якщо ми спробуємо здійснити розкриття і з'явитися на Землі. Ми можемо легко впоратися з такими погрозами, але ми не хочемо викликати умови, які можуть позначитися на вас. Всі ми виступаємо за розкриття як можна раніше, але воно повинне відбутися в мирній обстановці. Як би там не було, воно може статися, коли ви найменше очікуєте, бо є набагато більше, ніж одна країна, хто підтримає таке оголошення.

Ви були терплячими такий тривалий час, і це дуже цінується, але знайте, що події повинні початися дуже, дуже скоро. Ми готові й покладаємося на наших союзників, щоб вони підготували ґрунт для нашого прибуття. А поки що, живіть як зазвичай, і приймайте події, як вони відбуваються щодня. Згодом всі ваші потреби будуть задоволені, хоча деякі з вас і будуть відчувати більше незручностей, ніж інші. Ми добре знаємо, що може статися, і ми не випустимо ситуацію з-під контролю. Ми оберігали вас і направляли вас на шляху протягом довгого часу, і зараз ми тут присутні в найбільшій кількості, ніж будь-коли раніше. Ми все ще не можемо демаскувати більше своїх кораблів до тих пір, поки не усунемо всі загрози для нас. Як тільки це буде завершено, ми здійснимо грандіозну демонстрацію, щоб привітати всіх вас.

У ранні дні спостережень НЛО ми регулярно контактували з тими, кого б ви назвали звичайними людьми, але навіть при цьому їх досвід був навмисно прихований від вас. Ми навіть брали їх у подорожі по вашій Сонячній системі, показуючи їм, що на інших планетах теж є розумне життя, і все одно робилися спроби приховати деталі. Після розкриття докази будуть абсолютно неспростовні, так як вам будуть представлені гуманоїди не тільки з вашої системи, але і з інших зоряних систем. Ми були відокремлені від вас занадто довго, і ми поділяємо ваше хвилювання при думці про зустріч з вами.

Галактична Федерація Світу в жодному разі не є військовою організацією, але у Всесвіті є сили, від яких нам потрібно захищати себе. В основному це Темні сили рептилоїдної групи, але ми поспішаємо додати, що й інші з добрими намірами. У вашій Галактичній історії є багато історій про грандіозні війни між цивілізаціями. Але ця ера минула, і між воюючими групами був оголошений мир, і частина наших обов'язків - це стежити за дотриманням мира. На вашій Землі все ще є свідоцтва їх відвідувань, але вони не завжди визнаються якими вони є і ігноруються через те, що це не вписується в вашу загальноприйняту версію історії. Насправді, велика частина вашої історії це фікція, і мало відображає істину. Це ті питання, які ми з'ясуємо, бо важливо, щоб факти стали загальновідомими.

Продовжуйте дивитися вперед, бо події ось-ось почнуть відбуватися, і ви не будете розчаровані. Темні сили практично вичерпали себе, коли мова йде про нав'язуванні своєї волі вам. Вони немов беззубий тигр, але, тим не менш, їх потрібно уникати і стримувати до повного усунення. Багато з вас знають, хто їх лідери, як і ми це знаємо, і ми не дозволимо їм знову піднятися. Гроші поки що купують їм час, але вони ніколи не викуплять їм свободу щоб уникнути правосуддя за злочини проти вас. Ніколи не пізно для них змінитися, і це їм зарахується, якщо вони залишать своє прагнення продовжувати так, як раніше.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я бачу, як годинник починає пробивати опівночі, і відлік часу почався. Так що побудьте холоднокровними ще деякий час, бо той, хто чекає, тому і віддасться. Так благослови вас всіх Бог.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Червень 3 2020 | Contact | Add to Favorites