Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 22 серпня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 22 серпня, 2014

Багато хто з вас визнав, що час проходить швидше, ніж колись і це буде продовжуватися, щоб ввести вас у вищі вібрації. Це усе - частина неминучих змін, які мають місце, це потрібно, щоб ввести Новий Вік в існування. З цим приходить бажана зміна для населення Землі, яка впливає таким чином, що вони переміщаються в новий рівень, де є менша негативність. Це триватиме до тих пір, поки нижчі вібрації не зможуть більше існувати, і на Землі встановиться мир. Немає ніякої можливості для темних сил, щоб зупинити спрямований вперед прогрес, оскільки на це було видано декрет вищими силами, які управляють вашою долею. Поки ви маєте вільний вибір, де також прописано, що ваше майбутнє формується відповідно до Плану для Людства.

Яке б враження ви не отримували відносно того, що має місце, майте на увазі, що ваше майбутнє уже сплановане. Абсолютно ніщо не може змінити вашу долю, щоб рухатися із нижчих вібрацій і насолоджуватися рівнями Світла, які вільні від них. На вас чекає славне майбутнє, коли ви зустрінете свою істинну сім'ю і повернетеся до вашого Вищого Я. Це займе час, але ваше сприйняття цього вже змінюється, оскільки ви випробовуєте збільшення швидкості часу. Це практично константа, яка вже відома вам і кінець кінцем ви ввійдете у майбутнє, де усе існує в Зараз. Навіть зараз, коли ви повертаєтеся до вищих рівнів, які йдуть слідом за вашим переміщенням після "смерті" вашого фізичного тіла, ви будете випробовувати багато таких змін. Цей крок наближає вас до істинної реальності, в якій ви існували між життями впродовж тисячоліть часу і служить для нагадування вам про ваш вищий стан існування.

Ваше земне існування - жорстке випробування вашої здатності здолати нижчі вібрації і в той же час продовжувати еволюціонувати. Це - рівень, на якому духи можуть інкарнуватися, щоб набагато швидше прогресувати, ніж на вищих рівнях. Уроки можуть бути зіграні так, щоб відповідати вашому рівню вібрації і вище його, щоб прискорити ваш прогрес. Ніхто не штовхає вас, щоб випробувати іншу швидкість, чим швидкість, яку ви відчуваєте зручною. Це тому, що багато духів знаходяться на зовсім різних стадіях еволюції. Це, можливо, звучить надзвичайно жорстко для прогресу в таких обставинах, проте це - ідеальна ситуація, де можна використати так багато можливостей. Ми повторимо ще раз, що кожен дух має наставників і учителів, які супроводжують їх. Вони допомагають вам і разом з їх керівництвом гарантують, що вони не заважають вашому вільному вибору.

Дорогі, ви можете відчувати безпеку і турботу, оскільки ви проживаєте останні дні вашого часу в нижчому вимірі. Ваші керівники і наставники бажають вам успіху, і зроблять усе, що дозволено, щоб допомагати вам забезпечити це, не нав’язуючи вам ваш вільний вибір. Кожного разу, коли ви маєте сумніви і хвилюєтеся про негативні енергії, ви залучаєте їх до вас, збільшуючи вашу уразливість. Ви можете змусити статися події, оскільки ви не хочете думати позитивно увесь час і зосереджуватися на вашій меті. Будьте упевнені, що цей період у ваших життях надзвичайно важливий, буцімто ви зазнали невдачі, щоб досягти вищих вібрацій і ви визначили залишитися в нижчих вимірах. Ви звичайно матимете можливість досягти ваших цілей в іншому циклі, але пройшовши так далеко, було б мудро докласти зусилля, щоб досягнути успіху цього разу.

Ми продовжуємо захищати вас за межами втручання, оскільки інші цивілізації зацікавлені у вашому прогресі. Набутий вами досвід притягує інтерес багатьох з них, із-за безлічі різних істот, які беруть участь в цьому. Духи прийшли із всього Всесвіту, щоб спостерігати або брати участь в крайні часи і дійсно це варто підкреслити, що фактично ви усі - Космічні Істоти. Ваш дім не на Землі і багато хто з вас запропонував допомогти іншим, щоб піднятися з нижчих вібрацій. З вашим досвідом і вищими вібраціями ви маєте упевненість, що ви зможете уникнути поглинання нижчими вібраціями. Ми звичайно уважно контролюємо ваш прогрес і завжди маємо можливість, щоб вести вас. Ми захоплюємося вашою чіпкістю і рішучістю, щоб виконувати вашу місію і духи, яким ви допомагаєте, будуть назавжди вдячні. Дійсно, кожен отримує користь в такій ситуації, оскільки нема досвіду без його значення.

Кожен дух зв'язаний з Землею ланцюгами знань через їх досліди і як ви, можливо, сказали б швидким треком досвіду, та багатьма іншими бажаннями. Проте, нижчі вібрації такі, що вони можуть вас поглинути і ви можете забути свою істинну місію. Це - те, де ваші наставники працюють безпосередньо з вами, щоб випробувати і повертати вас назад на вами погоджений шлях. З вами відбувається багато контактів, коли ви спите і знаходитеся поза тілом. В такі часи робиться багато хорошої роботи і коли ви відсортували ваші проблеми, ви знайдете, що ви прокидаєтеся з почуттям спокою і відновлення. Це поважна причина довіряти своїй інтуїції, коли ви шукаєте відповіді. Ви ніколи не покинуті або самотні, хоча є часи, коли ви відчуваєте себе небажаним або хворим. Як ми часто заявляли, ви можете викликати нас у будь-який час і ми дамо відповідь, як краще усього ми можемо не зачіпати вашого життєвого плану.

Ви маєте вислів про "тишу перед штормом" і ми можемо сказати вам, що "шторм" слабшає і дуже скоро настане період спокою. Ви можете сприяти цьому, живучи як повчальний приклад того, хто усвідомлює і поширює Любов і Світло вздовж і поперек. Приходить мир і великі часи чекають нас в майбутньому і вже багато робітників світла заклали основи Нового Віку. Проте ми запевняємо вас знов і знов, що ніщо не зупинить прогрес в Новий Вік, і ви вже повністю на шляху до цього.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і задоволений, що здатний контактувати з вами з новинами про прогрес, який робиться. Деяким чином він уповільнюється вашим методом вимірювання часу, проте з нашої точки зору справи швидко відсортовуються. Ми - члени Галактичної Федерації Світла і прихильні до вашого благополуччя і успішного майбутнього. Ми Єдині і коли ви підніметеся, то ми повинні об’єднатися, оскільки ми продовжуємо свою роботу для Світла.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites