Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 29 травня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 29 травня, 2015

Стара система продовжує розриватися на шматки, оскільки вона більше не обслуговує вашу необхідність розширити ваші рівні свідомості. Також є ті, хто обслуговує ваші інтереси, але значною мірою працюють із старими енергіями і поки вони залишаються, рух до Світла відбувається повільно. Проте робітники Світла мають право голосу, шукаючи, що просвітлення буде притягувати тих людей, які зможуть вести їх уздовж відповідного шляху. Ваша інтуїція грає головну роль, щоб вести вас в напрямі, який відповідає вашим потребам, і іноді карма може вимагати від вас, щоб ви випробували прогрес відомим чином. Будьте упевнені ще раз, що нічого з важливого для вашої еволюції не трапляється випадково і усі досліди мають своє значення. Іноді причини негайно не очевидні, але часто згадуючи минуле ви можете побачити урок, який вивчений. У ці крайні часи деякі уроки були жорсткі, але ви добре обізнані, щоб помітити повідомлення, яке вони дали. Проте, не хвилюйтеся про ваш ступінь прогресу, у відповідності з ним ви управляєте своїми дослідами з наміром навчитися від них, і ви будете еволюціонувати. Фактично, ви не змогли б досягти цього, якщо б не йшли по шляху просвітлення.

Цей Вік виявився дуже успішним, направляючи вас назад до вищих рівнів свідомості, і дійсно завжди був план для тих, хто починав пробуджуватися до їх істинного Я. Майте на увазі, що ви нетерпляче запропонували випробувати "недолік", щоб перевірити вашу здатність здолати таку ситуацію. Було відомо, що ви завжди мали здатність зробити так, і зараз ми знаємо напевно, як добре ви долаєте перешкоди на вашому шляху до просвіти. Проте, навіть при таких умовах, ви все ще маєте пройти шлях, щоб досягти рівня повної свідомості. Ті з вас, хто пробудився, швидко стають обізнаними про недоліки і оманливе керівництво, яке тримає вас в стані замішання, але ваші Наставники, які працюють весь час з вами, гарантують ваше просвітлення. Найголовніші аспекти ваших дослідів - ті, які підкреслюють правду вашої еволюції і дають вам ясніше представлення вашої істинної спадщини. Ви - Боги в процесі становлення і ваше майбутнє лежить не на такій Землі, якою ви знаєте її зараз, а у вищих царствах Світла.

Ви узнаєте із ряду джерел, що ви збираєтеся вводити період великих змін і він вже починає відбуватися. Якщо ви зараз живете там, де повинні відбуватися головні зміни, то будьте упевненими, що умови передбачають вашу безпеку. Звичайно, буде деяка втрата життів, але для включених духів це буде бажане звільнення від їх теперішніх дослідів. Пам'ятайте, що нічого не трапляється випадково, і усі головні події, зокрема, плануються з увагою до життєвих планів включених духів. Також зрозумійте, що поки ваше усвідомлення на Землі обмежується низькими вібраціями, в яких ви живете, але із зростанням у Світлі, ви пробуджуєтеся. Спробуйте пройти через життя з повним усвідомленням того, що ви справді незруйновні, і байдуже, що відбувається з вами зараз, ви повністю відновитеся, як тільки ви залишите Землю. Дивіться на ваші досліди, як на рольову гру і спробуйте зрозуміти уроки, які вони дають вам.

Цей рік - рік змін і в дуже близькому майбутньому ви отримаєте інформацію відносно правди вашого існування. Ви - не тільки ваше тіло, а прекрасна Істота Світла і коли ви втрачаєте своє фізичне тіло, ви звільняєтеся від обмежень, які ви випробовуєте. У вищих царствах вам повертається досконалість вашого тіла вищих вібрацій, яке виявить вас таким самим, яким ви були, - молодим духом. Там немає ніякого місця для чого-небудь меншого, отже усі випробування і нещастя, які ви випробовуєте зараз, більше не торкнуться вас. Ви рухаєтеся і існуєте в світлових вібраціях, які відповідають на силу думки. Ви швидко пристосуєтеся до них і насолодитеся свободою, яку вони дадуть вам. Коли ви "прибуваєте" після смерті фізичного тіла, сила думки дозволяє вам "відновлювати" тіло в його досконалій формі, знову як юну Істоту. Дійсно, якщо ви хочете показати себе таким, яким пам'ятають вас люди, то ви можете "подумати" так, яким би ви захотіли побачити себе. Отже, якщо хто-небудь тільки знав вас як старшу особу, ви можете представитися відповідно.

Нині плани для безпосереднього майбутнього добре просунуті, хоча плани придержувало втручання темних сил. На кожному кроці вони пробують затримати неминуче, але без реального успіху, оскільки ми обізнані про їх сплановані спроби зробити так. Відразу, як тільки "куля покотиться", ніщо не зможе зупинити її рух і багато змін відбудуться дуже швидко. Коли усе буде на місці, ви і Земля будете готові отримати перші офіційні візити від нас, і це буде час святкування. Будьте упевнені, що з нашої точки зору, усе готово для нашого прибуття, і ніякий випадок це не зупинить. Отже, ми говоримо вам про дивовижне майбутнє для людства, щоб підтримати ваші очікування. Звичайно, ми просимо вас проявити терпіння, оскільки ніякі події не будуть маніфестовані до тих пір, поки не настане абсолютно правильний час, але наші обіцянки зберігаються.

Є багато, багато духів, що бояться майбутнього, оскільки вони бачать, що їх близьке оточення руйнується. Коли ви будете мати можливість, то спробуйте передати ідею, що все відбувається для кращого, і що старе має бути очищене, щоб дозволити маніфестацію нового. Більш ранні Віки перенесли головні зміни в крайні часи, щоб дозволити повністю почати по-новому і навіть все ще існує свідоцтво у вашій недавній історії. Завжди пам'ятайте, що ви переможці і ви повинні, так би мовити, пройти випробування, щоб не довелося робити це знову. Ви усі - сильні світу цього, попри те, що ви, можливо, не обізнані про це в цей час. Коли ви узнаєте, що ви усі - Брати і Сестри, незважаючи на колір або віру і зрозумієте Єдність усіх духів, ви станете на шлях повного порозуміння. Ставтеся до усіх, як ви ставитеся до себе і ви допомагатимете їм зрозуміти незмінний зв'язок, який існує між вами усіма.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і задоволений тим, що здатний надати більше інформації в час, коли так багато з вас готові до правди. Є набагато більше інформації, але усе прийде своєчасно, і ми звичайно не хочемо занадто переповнювати вас за один раз. Ми знаємо, що навіть трохи правди, змусить вас думати про інші можливості і оскільки ви зробите так, то ваші Наставники вразять вас навіть більше. Ясно, що багато духів не готові для правди і вона не буде їм нав’язана. Деякі знаходяться все ще у владі версії правди, значною мірою даної через релігійні вчення, але там, де помилялися їх учителі, вони будуть безпосередньо пробуджуватися і змінювати свій підхід. Зберігайте добросовісне відношення і ніколи не бійтеся того, що майбутнє приготувало для вас. Знайте, що багато любові йде з вами у вашій поїздці.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites