Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 2 серпня, 2016


Шелдон Нідл - 2 серпня, 2016

7 Kan, 7 Pop, 13 Caban

Selamat Balik! Усе замаячило! Ключ – нова американська валюта. Вона друкується і підзвітна новому департаменту Казначейства. Ці гроші, підтримувані дорогоцінними металами, сигналізують, що ця півкуля приєдналася до Сходу. Ці гроші встановлять перші стадії глобальної ревальвації, яка буде основою нової і справедливої банківської системи. Процвітання вимагає, щоб ці безпечні фонди стали стійкою основою для процвітання зовнішнього світу. Це те процвітання, яке успішно заправить паливом нову всесвітню реальність. Багато дивовижних винаходів, давно ізольованих старим режимом, будуть звільнені для численних революцій в лікуванні і в світогляді, який більше не притаманний людству. Наше бажання допомогти цьому росту іноді дозволяє вам знати, як краще усього розповсюдити ці нові технології. Наша компетенція і керівництво дозволить вам швидко досягти ваших бажань. Головна мета – допомогти вам відкрити, як дійсно працює всесвіт і вивчити його дивовижні електричні джерела, щоб змінити сприйняття вашої реальності.

Ви починаєте вводити електричну реальність, стисло відому вашим предкам. Електрика була важлива для людей як західної, так і східної півкуль. Важливіше всього, електричне створення цього всесвіту було добре відоме більшості суспільств – єгиптянам, майя і шумерам. Древні тексти Індії і Китаю навіть задокументували деякі із чудес і катастроф, які були недбало створені. Ці чудеса були закриті, коли ваші древні майстри сховали ці знання від вас дещо три тисячі років тому. Ануннаки вважали, що ці пристрої будуть суперечить тому, що вони мали на увазі, щоб ви знали. Отже багато древніх культур мають міфи, в яких згадується, що ці пристрої забрали у вас і всю священну мудрість несподівано приховали від вас. Отже, це було приблизно два тисячоліття тому, як частину цієї мудрості дозволено повернути вам. Нині, ви досягаєте точки, де ви були більш ніж два тисячоліття тому. Ваш ріст в цих областях зараз контролюється Вознесеними Майстрами і нами.

Життєво важливо, що ви по-новому починаєте бачити це царство. Старий, темний порядок відчайдушно хоче повернути вас назад на шляхи ненависті, розділення і глуму. Проте, їх спеціально сконструйовані дії під прапором брехні не в змозі працювати так, як раніше. Ми усвідомлюємо, як важко бути свідомими від цього насильства і все ще залишатися спокійними. Темрява має оперативних працівників, які тренувалися на подіях, які спонукали до глибокого внутрішнього обурення. Це створене обурення, вирощує сенс безсилості, на що темрява сподівається і дуже хоче остаточно викликати деякі військові дії. Досі, ви кували реальність, яка користується зростаючою свідомістю, щоб опиратися дуже сердитій відповіді. Це продовжує затримувати реакцію і дозволяє нашим союзникам підготувати хід подій, які зможуть нарешті змінити ці важкі сценарії. Щодня затримки такої сильної реакція може зробити можливим появу нового управління і повністю змінити цей набір громіздкої і потенційно небезпечної послідовності. Наближається час для цих найбільш бажаних змін.

Зараз ваш світ знаходиться на вершині циклу, який маніфестується уже тривалий час. Ті, хто готовий до подій, які включені в нове царство, усвідомлюють, як ці моменти треба зробити правильно і зі швидкістю, яка може запобігти будь-яким потенційним прорахункам. Часто легко рухатися передчасно. Природа зміни режиму піднімає необхідність бути швидкими, безмовними і точними. Ніякого сумніву не має бути при вибору моменту. Відповідальні за ці події знають це і створили спеціальний набір моментів, щоб працювати швидко, коли треба. Часто життєво важливо, що цим першим критичним подіям необхідна рушійна сила. Такий час настає. Це формування також передбачалося нашими союзниками і нами. Ті, хто слідкував за подіями минулих декількох місяців усвідомлюють, що правильний час близько. Повинні статися декілька більших речей належним чином, щоб спустити гачок. Це дуже спеціальний момент, який мало хто розуміє. Численні дії мають координуватися, а потім цілий новий набір сприйнять прийде в оперативному режимі! Осанна! Осанна!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ця реальність змінюється на кращу. Наші партнери старанно працювали, щоб безсумнівно довести, що цей світ заснований на ряду помилковостей і прямої брехні, які уперше насадили людству Ануннаки приблизно 8000 років тому. Перед цим, людством фактично жертвували ті ж самі Ануннаки кожного разу, коли вони вважали, що їх підопічні не дуже покоряються їм. Після великої повені, людство було просто залишено сам на сам і майже загинуло в серіях воєн і безглуздих суперечках. Ті, хто вижив створили технологію, яка створила великі імперії і реальність, яка була завжди на краю її повної деструкції. Ця спеціальна цивілізація постійно деградувала і її залишки – суспільства в Єгипті, Самарії, Індії і Китаї, які ви знаєте сьогодні. Відгалуження цих суспільств можна знайти також в Західній Півкулі і в тихоокеанському басейні.

Ви є тими, кого ми охороняли ці 8000 років. Багато хто з ваших предків загинули у війнах, на які ми посилалися в останньому абзаці. Людство має історію, яку потрібно обговорити. Кожен з вас – священний дух, який Небеса ретельно культивували. Користуйтеся своїми великими, невикористаними силами, щоб об’єднатися і застосувати ваші сили колективно, щоб допомогти цьому грандіозному процесу, який підготує вас до повернення до повної свідомості. У певні часи кожного Вознесеного Майстра вибрали Небеса, щоб допомогти вам в цьому рості від смертної до безсмертної Істоти. Зрозумійте, як темрява все ще користується її зменшеною владою, щоб затримати цю священну дію. Будьте готові дізнатися, що цей час можна порівняти з лялечкою метелика. Потрібно ряд ключових стадій. Останні з їх будуть завершені в Кристалічній Світловій Камері. У цьому священному, живому об'єкті ви маєте повернутися до Істоти, якою ви були в древній Атлантиді, і ким ви були, як новий колоніст в Лемурії.

Створення цього нового виду Вас – життєво важливо для Небес і для нас. Багато разів у вашому минулому часі ви майже гинули, або були покарані тодішніми темними Ануннаками. Ви вижили, тому що Небеса люб’язно надали вам славну долю. Цього разу, незважаючи на усе, що все ще трапляється з вами, знайте, що ви напередодні нової ери. Ви маєте зустріти своїх предків навколо цієї галактики і тих, хто живе у Внутрішній Землі, Агарті. Попереду у вас справді чудотворні часи. Знову з’являться речі, які ви пам'ятаєте неясно, даючи вам необхідні засоби, щоб вступити в новий вік наповнений процвітанням і незмірною внутрішньою радістю. Ми привілейовані, щоб бути тими, хто здатен і призначений привести вас до завершального успіху. Багато чого очікується від кожного з вас. Час для добування цих великих небесних подарунків – під контролем. Ми вітаємо вас і знаємо, що наше возз'єднання готове до маніфестації!

Сьогодні, ми розглянули те, що з’являється навколо цього світу. Як ви можете бачити, це дійсно час чудес і дивовижних дій. Не дозволяйте незначним завершальним затримкам розхолоджувати вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites