Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 2 жовтня, 2018


Шелдон Нідл - 2 жовтня, 2018

Selamat Jalwa! (Будьте справедливі) Усе як і раніше. Поки темна кабала зберігає свою звичайну самовпевненість, ми рухаємося динамічно вперед, допомагаючи нашим земним союзникам бути далеко попереду кабали. Їх дні полічені і їм болісно знати про це. Оскільки наші земні союзники продовжують здійснювати наступну стадію наших постійно еволюціонуючих стратегій, то перемога гарантована. Ці плани у дії надзвичайно складні і включають міріади змінних. Пам'ятайте, що це глобальна справа. Ми визнаємо, що час, щоб демонтувати поточну структуру влади, вимагає жертви у виді вашого терпіння. Ми просимо вас проявляти стійкість і довіру, поки ці об'єднані часові графіки знаходяться в процесі. Вони будуть маніфестовані в правильний божественний час. Будьте упевнені і милостиво сприймайте те, що наближається час, щоб почалися ваші благословення. Будьте готові скористатися процвітанням, обіцяним вам, щоб виконати усі ваші мрії.

Весь процес зміни цього планетарного суспільства став значно більше складним, ніж спочатку очікували. Ваш світ спочатку задумувався Анунаками як царство, в якому вони абсолютно переконані в непереможності своєї влади. Отже, теперішня команда фаворитів бачила себе як істот, які здатні подолати все, що могло б скоротити або покінчити з їх владою. Зневажливий набір основних вір був глибоко закарбований в душі людства. Одна з багатьох причин, що ми маємо таку трудність в підтримці наших партнерів у Світлі, була живучість цих божевільних концепцій. Але зараз, з кожним днем, ці віри відступають, оскільки Небеса випромінюють на людство позитивні і піднімаючі свідомість енергії. Ми спостерігали, як наші земні партнери торжествуюче трансформували цю негативну ідеологію, запустивши послідовність головних арештів серед цього глобального стада підлабузників. Намір цієї операції – гарантувати, що процвітання приведе безпосередньо до GESARA для вашого довготерпеливого світу. Крок за кроком, це дійсно відбувається!

На своїй планеті ви спостерігаєте, як відбуваються ці зміни. Реальна правда в тому, що цей світ не може більше функціонувати так, як було раніше. Скрізь існує явна і відчайдушна потреба в змінах. Водна криза – одна з найочевидніших. Більшість вашого світу відчуває нестачу водозабезпеченості. Ресурси, щоб забезпечити це – ще відсутні, унаслідок політики і передбачених витрат. Благословення даруються вам, щоб скористатися цими фондами і вирішити цю жахливу гуманітарну кризу. Це одна з багатьох проблем інфраструктури, яка буде вирішена: багато інших, як наприклад дороги, мости, і відновлення розірваних війною країн, вимагають співчуття, хоробрості і самого сучасного мислення. Ми знаємо, що велика кількість людей підтримують це, прагнучи продемонструвати рішення, потрібні для успіху. Це – тема забезпечення твердої основи для усіх, щоб створити достатньо їжі і покінчити назавжди з голодом.

Зовнішні зміни також впливають на внутрішні царства Рідної Землі. Навіть центральне Сонце, розігріває кристалічне ядро вашої планети. Це зростання енергії підготує Гайю до переміщення в повну свідомість. Ці зміни кристалічного ядра Землі відбиваються на екологічних змінах, які з’являються у багатьох частинах Внутрішньої Землі: вони адресовані її Керівній Раді і людям Агарти. Вони вирішили збільшити частоту своїх ритуалів і відправити на зовнішню поверхню Гайї команди учених, які зможуть запропонувати вдаліші рішення. Ваші агартанські прибічники і ваші священні секретні партнери пильні і обладнані, щоб почати послідовність подій, які мають призвести до тріумфу Світла. Небеса благословляють усіх, хто підтримує трансформацію Гайї і всіх, хто працював невпинно у встановленні мережі фондування, основи для нової фінансової системи, переробляв всесвітні валюти і, більше усього, глобальну мережу загального права. Ці різні структури зараз з’єднуються, щоб перетворити і просвітити вашу темну і спотворену реальність. Ніколи не дозволяйте усі попередні затримки, щоб зменшити і засмутити ваше бачення нового і священного царства для усього людства. Замаячили завершальні святкування! Алілуя!!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з великими благословеннями! Ми спостерігаємо, як кожен з вас росте у свідомості і милостиво користується своїми новими навичками, щоб допомогти перемістити процес вперед у напрямі до вашої остаточної свободи. Зараз ви маєте спостерігати, як багато невідомого відкривається для вас і, в унісоні, допомагає Гайї і цьому "глобальному селу", в якому ви проживаєте, трансформуватися і разом створити дивовижну нову реальність. Це та реальність, яка вітатиме вашу велику сім'ю. Завжди пам'ятайте, що це усе – божественне благословення. Ми дякуємо тим, хто зробив це можливим, за хоробрість і прекрасні здібності. Ми також дякуємо кожному з вас, хто довго тримав це бачення і звільнив ваші щедрі енергії, які додані до усього того, що ми робимо.

Ця справа розвивалася впродовж декількох тисячоліть. Ви і ваше потомство, мають радісно насолоджуватися цим найчудовішим плодом. Завжди будьте вдячні Небесам і готові прославляти усіх тих, хто прийшов здалеку, щоб допомогти вам в цій священній справі. Як Майстри, ми благословляємо це завдання і повністю обізнані, що ця важлива зміна має бути велично мирною. Це буде світанком більшого переміщення, сигналізуючи кінець пануванню кабали. Ви введете чисте і прозоре управління! Це нова ера відродження і неперевершувана радість в тому, як Небеса перетворюють вашу реальність.

Вібруючі духовні енергії будуть доступні, щоб змінити вашу існуючу реальність і підготувати вас до ваших кристалічних світлових камер. Їх спеціальне живе Світло має повернути вам єпитрахиль Атлантів. Ви маєте розширити цю велику асамблею Майстрів і завершити роботу, почату давно в древній Лемурії. Ви маєте засвідчити відродження цієї сонячної зоряної нації і користуватися вашими перевершуючими новими повноваженнями, щоб посилити медитації і молитви, які ми виконуємо кожен день для підтримки Гайї і її сестринських світів. Наше Сонце містить могутній Дух, який радісно вітає вас в цьому новому царстві. Темрява, в якій ви жили, вже відслужила свою мету. Ви маєте користуватися придбаною мудрістю, майже так як ми, щоб передати владу Світла до усіх куточків Всесвіту. Як наслідок богослужіння, ми радісно чекаємо, що так бажають Небеса. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми просунулися вперед з нашими повідомленнями про те, що відкривається навколо вас. Ваша реальність переміщається, готуючи себе, щоб трансформуватися Світлом. В ході цього процесу ви маєте бути готовими зустріти ваші духовні і космічні сім'ї. Потім, ви зможете стати повністю свідомими Істотами Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites