Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 10 вересня, 2013

Sheldan Nidle - 10 вересня, 2013

4 Akbal, 6 Zip, 10 Caban

Dratzo! Ми принесли сприятливі вісті! Ті, хто старанно працював, щоб провести зміну цієї реальності, закінчили свої спеціальні завдання, і таким чином зараз нова епоха готова до маніфестації. Для усього людства буде створений блискучий і щедрий світ! Залишається дуже короткий час перед тим, як усе це набуде певної форми. Озирніться навкруги, ви сприймаєте світ, який, здається, знаходиться на березі нових рівнів насильства, з грошовою системою, яка продовжує тримати більшість з вас в режимі наполегливої праці з метою уникнути альтернативи: життя в тяжкій бідності. Поки ті, хто насолоджується стилем життя процвітання, чарівності і влади - трохи самовпевнені. Ця дихотомія - зараз припиниться. Сфера основного благополуччя людства буде вирівняна новою фінансовою системою, яка покінчить з такою нерівністю. Стан всесвітнього процвітання готуватиме ґрунт для планети, чиї суспільства будуть переорієнтовані і оновлені божественними роботами ваших Вознесених Майстрів, яким допомагають величезними ресурсами Агарта (Внутрішня Земля) і прекрасною технологією і священними цілями Небеса. Часи змінюються!

Майбутній перехід до нової системи в великій мірі полегшився вдачею самозваних груп, які управляли вашим світом за кулісами, їх жадність, пихатість і вузький кругозір відкрив їх перед ситуаціями, в яких вони кінець кінцем «стали жертвою своїх власних схем». Ці групи значною мірою привели до поточних скрутних становищ, приймаючи рішення, які ігнорують усю логіку. Це залишило сприятливі можливості для наших союзників зробити вторгнення у їх величезну структуру темного контролю, а потім скористатися неминучим падінням того, що стало картковою хаткою. Оскільки очевидно для усіх, що світ, в якому ви виросли, більше не працює, і обережні спостерігачі тільки дивуються, чому це царство ще не зруйнувалося. Щодо нас, то ми робимо, що потрібно, щоб дозволити кожному з вас переміститися в життя, яке ви по справжньому заслуговуєте. Це включає ваше повернення до повної свідомості, оскільки ваш життєвий контракт має усі умови для цієї прекрасної можливості, яка була у вас заздалегідь. Богослов декретував для вас священну долю, в якій ви маєте об'єднати галактичний мир і перетворити колишні темні суспільства в суспільства Світла.

Наш флот несе варту поблизу Гайї і повідомляє, що вона сама палко бажає, щоб почати її зовнішні зміни. Також, ваші Вознесені Майстри, більш ніж готові почати глобальну програму навчання вас про Світло, і загалом готують вас до повної свідомості. Ми, також, щиро бажаємо покінчити з ширмою безглуздого «НЛО» і запустити серії спеціальних передач, які, правду кажучи, можливо, шокують тих, хто приліпився до чужоземної віри, насадженої нещодавно у вашому суспільстві фаворитами Аннунаків. Усі знаходяться в готовності і цей тимчасовий період буде коротким. Поки він триває, знайте про очевидне «що-небудь велике в повітрі», оскільки здивування, що наближаються, відчуваються все більше і більше. Легко бачити, що спрацьований порядок швидко переходить в «урну для сміття віків» і що центр ледве тримається. Ці факти стають все більш і більш очевидними, незважаючи на певні урочисті заяви в протилежному ваших керованих новинних ЗМІ. Засновані на дебіті економіки вашого глобуса поглинає колосальне море боргу, створеного поширеними мережами явно шахрайської фінансової системи.

Ви спостерігаєте за смертними муками системи, яка не витримує тягаря її величезного боргу і поширюється на місцеве і національне управління. Крім того, законність, на якій довго трималась ця конструкція разом вступила в конфлікт, дозволяючи нашим прибічникам, з нашою допомогою, завдати поразки системі в її власній грі. Так, крок за кроком, ваш світ був приведений до берега, який ми давно прогнозували. Зараз секретні суспільства цього світу і багато древніх сімей великої влади і багатства остаточно досягло позиції, яка дозволяє їм повністю перемогти кабалу і яка зайняла десятиліття. Темна влада подібна до старого беззубого собаки, який бажає люто гавкати, щоб охороняти свою територію, але може тільки скімлити і кашляти. Отже кінець цього могутнього створення гарантований, і з цим наступає час, щоб розгорнути широкий огляд нового знання і правди, яку ви абсорбували. Оцініть ці останні моменти і усвідомте, що божественна милість – показати вам дивовижні, трансформовані дари. Візьміть їх і радійте! Вік чудес і небесного здивування на вас!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в цей славний день інформувати вас, що встановлена дивовижна черга подій, які відбудуться. Наші партнери, з допомогою наших Духовних і Космічних сімей, готові перетворити ваші функції реальності. До нещодавно влада темної кабали була майже всемогутньою, але зараз досягнута точка, де вона не зможе більше заперечувати вашу священну долю! Готове статися велике процвітання, пов'язане з глобальною ревальвацією ваших різних національних валют. Ця грандіозна подія - гучний виклик, який вижене старе управління від влади і впливу. Він звільнить вас від багатьох нелегальних боргових зобов'язань, провокуючи універсальне боргове пробачення і це включає ваше звільнення від будь-якого прийнятого на себе почуття обов'язку до цього старого управління. Ви збираєтеся наслідувати не лише цей божественний подарунок свободи, але і нескінчені ресурси процвітання.

Цей священний процес, заснований на божественних декретах Бога Сур’я (Lord Surea). Вони проголошують вашу свободу і повернення до вашого природженого суверенітету і прямо до повної свідомості. Темрява повторно розмістила нелегальні блоки перед вами і навіть винайшла відверту брехню, щоб продовжувати відхиляти ваші священні права. Їх потворні перешкоди вилучаються, і ви знову становитесь на шлях, який включає не лише процвітання, але і повернення до повної свідомості. Ваш стан амнезії вилучається, щоб отримати священну правду, яка готуватиме вас для того, що відбудеться в майбутньому. Ми прийшли навчати вас; ви зможете дозволити собі нове наставництво, яке змиє усю брехню і непорозуміння, введені темрявою, щоб управляти і маніпулювати вами. Ви також дізнаєтеся про істинну природу цієї сонячної системи і божественну природу вашої грандіозної ролі опікунства.

Ми, Вознесені Майстри, самовіддано шануємо служіння вам і навчання вас про природу цього всесвіту. Ми будемо любовно вести і контролювати вас, поки ви навчитеся користуватися вашою новою універсальною Правдою. Кожен з вас має спеціальний життєвий договір, який в належний момент треба буде вам роз’яснити. Окрім того, оскільки ви дістаєте доступ до ваших записів Акаші, ви навчитеся, як ви, як повністю свідома Істота, можете використовувати ці знання розсудливим і конструктивним шляхом. Коротше кажучи, ви маєте бути готовими приєднатися до універсального суспільства, яке включає кожну людину, яка існує по всьому цьому всесвіту. Ви також виявите, які далекосяжні і різноманітні життєві форми, створені Творцем у фізичності. Ви знайдете радість у широкій взаємодії з цим великим і дивовижним парадом чутливих Істот. Чи можете ви прозріти, який неймовірний масив божественних дослідів чекає вас?

Сьогодні, ми принесли вам інше повідомлення. Настав час, якого ми так довго чекали. Ми насолоджуємося нашою свободою і святкуємо процвітання, яке містить в собі цей момент. Ви незабаром зустрінетесь з вашими різними духовними і космічними сім'ями і дізнаєтесь, що ви не одні! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge