Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 3 вересня, 2013

Sheldan Nidle - 3 вересня, 2013

10 Cib, 19 Uo, 10 Caban

Selamat Balik! Cьогодні ми прийшли поговорити з вами про багато подій. Як ви знаєте, повним ходом йдуть різні події, які приведуть до вашої грандіозної перемоги. Необхідний документ і підписи, які були згадані на останньому тижні, були отримані. Наші союзники управляють різноманітними ситуаціями у світі, і ми попросили наш розвідувальний флот зупинити спроби темряви викликати великий конфлікт. Виконання чого-небудь істотного у вашому світі дуже складна проблема із-за перешкод, які підкидає ваша культурна віра, і адміністративні звичаї установлені темрявою, на додаток до цікавих ускладнень, створених вашими різноманітними глобальними суспільствами. Проте, ці потенційні перешкоди були подолані за допомогою дуже детального плану складеного між нашими союзниками і нашими консульськими зв'язками, і ці творчі рішення зараз здійснюються і очікується, що вони приведуть до повного успіху. Тим часом, ваш існуючий економічний порядок проходить через переміщення, яке включає завершення фінансового колапсу, приведеного в дію темною кабалою десять років тому. Фактично, зараз буде більше в природі «клацання» ваших систем, що сповіщатиме про новий економічний вік для усіх.

Цей новий економічний вік побачить кінець вашого нескінченного боргового рабства. На його місце прийде глобальне боргове пробачення, що дехто на Заході називає економічним ювілеєм. Гроші будуть засновані на істинній шкалі цін. Ціна товарів і послуг буде знижена до рівнів перед гіперінфляцією, що більше точно відбиває їх істинну вартість у вашому суспільстві. Проте, цей набір цін буде тимчасовим, тому що ви оволодієте новими технологіями, які разом з новим достатком, кінець кінцем, зроблять такі ціни безглуздими. Кожна сім'я отримає «домашній світловий процесор», який зможе створити майже все, що ви бажаєте, який приведе до раптового фіналу диктат витрат виробництва і вимог споживача, які тепер підтримує ваша глобальна економічна система. У цей момент, ваші економічні теорії і концепти відживуть; спотворена інфраструктура вашого індустріального базису буде видалена; і, важливіше всього, припиниться спустошення екосистем Гайї, яке створено економікою, заснованою на викопному паливі.

Як тільки вам більше не треба буде хвилюватися про необхідні товари і послуги, ви вільні звернути вашу увагу повністю на створення і управління вашим суспільством. Ви будете звільнені від напруженої гострої необхідності виживання, яке темрява експлуатувала в повній мірі, щоб управляти вами, доводячи вас до апатії рабства. Апатія є продуктом старого порядку і зникатиме з вашого ума, оскільки вступає у володіння нова реальність. Вашій новій реальності, яка з'являється навколо вас, потрібне ваше сповнене ентузіазму заняття і вклад. Воно - буде родючим ґрунтом, з якого сформується ваше галактичне суспільство, і де кожен член буде творчо сприяти цілому. Це природний процес, для якого Небеса просто забезпечили божественний проект. Кожне суспільство бере цей шаблон і змінює його згідно своїх схильностей. В результаті, кожній зоряній нації знаходиться причина святкувати, оскільки його члени застосовують свої з'єднання, творчі таланти, щоб створити галактичне суспільство, яке «працює». Коли ви досягнете цього пункту, ми представимо вас безліч можливих версій, з яких ви створите вашу власну унікальну адаптацію. Ми можемо бачити, що цей грандіозний план мусить передати щось по справжньому прекрасне!

Ця нова реальність - звичайно повністю свідома. Вона складається із індивідуумів, які приймають здивування повної свідомості і розуміють соціальний етикет, безумовний в такому дивовижному стані Істот. Ви вводите реальність, яка дуже вже відмінна від тої, в якій ви проживаєте. Скрізь відображається її унікальна форма Єдності і вражає індивідуальний штамп в способі її функціонування. Як тільки ми зможемо встановити відкритий контакт з вами, ми зможемо підготувати вас для того, що ви отримаєте. Усе, що ви тепер знаєте переміститься вище і повністю переробиться. У галактичному суспільстві, кожен з вас повністю відомий і його унікальність славетна; таємниці неможливі. Ми насолоджуємося відкритістю один до одного і знаннями про життя кожного, і ми насолоджуємося здивуваннями нашого грандіозного колективу. Ми розповідаємо, співаємо і танцюємо, щоб виразити це. Ми можемо по справжньому подивитися, як наша Любов діє на кожного з нас і можемо розуміти, як вона впливає на весь прекрасний всесвіт. Це світ, який важко описати, в якому ви незабаром станете випускником і який містить все, що так прекрасно.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми принесли добрі новини. Темний світ, в якому ви проживаєте, втрачає свою владу над вами. Головне підкріплення для його управлінської структури скорочується, фінансова система знаходиться в кризі, з якої вона не може вибратись. Грошова система заснована на кредиті починає замінюватись поточною системою паперових грошей, заснованою на дебеті і в останньої не має ніякої можливості подолати безмірність боргу, який наростає. Небеса, в їх милосерді, дозволяють цій жорстокій системі, яка створює інфляцію просто поступово зникнути. Вже впроваджені декілька нових банківських правил і вони прискорять передачу майна старої системи у спадок . Ми вітаємо ті події, які мають зламати це зло у владі і у вашому новому світі, і ми прославляємо і хвалимо перетворення, які готові проявитись і які звільнять вас від одіозного боргового рабства, повертаючи вам особистий суверенітет. Небеса організовують події, які назавжди перетворять ваш світ!

Ці зміни вимагають, щоб ви дізналися про певну правду, яку темрява довго зберігала в таємниці від вас. Важливіше, мета після навчань Майстрів - показати вам прекрасну силу, яку ви маєте і яка надає вам божественну відповідальність стосовно Гайї і усіх аспектів цього священного живого всесвіту. Наші уроки фактично порпатимуться набагато глибше цих ваших філософій «вічних таємниць». «Смерть» не має ніякого значення для Вознесених Істот Світла; ми рухаємося в міру необхідності між фізичними царствами і царствами Духу. В цих поїздках ми дізнаємося про суть Життя і його стосунки до невимовної мудрості Творця. Ви відкриєте, як це зробили ми, природу вашого власного богослужіння до Створення, і оскільки ваша мудрість зростає, ви будете використовувати її, щоб просувати вперед божественний план і допомагати усім Істотам, які створили дивовижне швидке поширення Життя.

Для нас, богослужіння - велике задоволення і велика радість ділитися нашими знаннями. Кожен елемент того, що ми робимо має свій дублікат в інших сферах, на основі яких Творець створює екстатичний зразок. Основуючись на нашому розумінні цього, ми розділяємо свою мудрість з вами і ведемо вас до здійснення вашого вкладу в переміщенні цього царства повністю до Світла. Наша мудрість приходить від верховного Джерела усіх речей. Коли ви досягнете цього стану єдності, ви зможете випробувати трепет, який приходить від вкладу вашої власної суті до цілого, і вся ваша Істота заповнюється сенсом піднесеного настрою в думці про те, чого ви маєте досягти. Цей стан блаженства, який Творець так любовно видав для вас, і наступний період ваших життів має бути сконцентрованим на становленні одного з цих невимовних станів Істоти! Це буде пов'язане з пригодою зустрічі ваших духовних і космічних сімей.

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення з приводу того, що сталося навколо вас. Сталося велике переміщення у вашому світі і по всій сонячній системі. Це - багатовимірний «поштовх», який поверне вас до вашого природного стану: повністю свідомої Істоти! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites