Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 29 жовтня, 2013

Sheldan Nidle - 29 жовтня, 2013

1 Eb, 15 Tzec, 10 Caban

Dratzo! Ми повертаємося з деякими дивовижними новинами! Прискорюється рух у напрямі вашої нової реальності. Ряд секретних конференцій навколо цього глобуса дали позитивні результати, які стануть очевидними на головних зустрічах, що відбудуться на майбутньому тижні. Прибуває момент для колективних дій, які зможуть легко прискорити зусилля. Ми чекаємо завершального прогресу в подіях, які зроблять очевидними нові уряди і створять нову валюту. Численні програми досягли точки, в якій необхідно закінчити будь-які думки про подальші затримки. Економіки багатьох націй лежать в руїнах і борг робить існуючий фінансовий порядок непридатним. Окрім того, ми вважаємо, що ви готові до приголомшливих подій, які включають формальний кінець ганебної «Ширми НЛО». Це - дійсно час, про який ви чули від ваших Вознесених Майстрів і нас. Існуючий порядок повний дір і розривів, що не можна більше терпіти і логічно ініціювати що-небудь, що дозволить вам продовжити ваш славний марш у напрямі повної свідомості.

Ми прибули в точку неповернення. Темна кабала існує на колишній славі, яка не більше ніж комічна ілюзія. Деяким чином, кожен з вас напружений до максимуму. Ми спостерігаємо і бачимо, що ця сучасна реальність більше не може підтримуватись. Вона закінчилась і отже вона пристосовується, щоб дозволити тим, хто може перетворити цю жорстоку ілюзію зробити так. Ми обізнані, що треба було дотриматись багатьох правил і формальностей. Цей повільний нудний процес закінчується. Скористайтеся цим моментом, щоб внести нове. Ми постійно на цьому наголошуємо на різних зустрічах. Процеси, які почалися десятиліття тому, зараз завершуються. Ваше царство збанкрутувало і енергії для зміни знаходяться тут. Коли Аннунаки залишили цю темну кабалу, вони попросили про позитивну резолюцію, яку не отримали. Зараз - досконалий момент, щоб змінити це і проголосити радикальну зміну для нової реальності, яка звільнить вас і дозволить реальність нового царства.

Це перетворення відправить сучасні уряди на смітник історії. Відбуваються заміни, які дозволять найпотрібнішу і грандіознішу реконструкцію. Темрява не може більше підтримувати свою злу гру. Є духовна необхідність розпастися її довгому, замаскованому лідерству. Це момент для хоробрості і для актів потрібної доброти. Це царство спрямовується до Світла. Ті, хто потуратимуть темряві не зможуть більше отримати дозвіл на управління. Ті, хто зрозуміє, що вимагається, відкриють потрібне, щоб діяти швидко. Ця «тиха революція» відбувається повільно у всій цій реальності і грандіозний рух виведе цю пишність на передній план. Ми чекаємо цього і відбудуться багато дивовижних подій, щоб здійснити те, що довго жадали люди зовнішнього світу. Ми повністю підтримуємо усі події, які ведуть до такого успішного закінчення!

На закінчення, дійсно настав час для не насильницької революції величезних масштабів. Ваш світ довго чекав змін, які стають видимими. Позаду цієї вуалі є великий рух, який стане справжнім шляхом вашого світу. Егоїстичне маневрування темної кабали більше не релевантне. Новий шлях забезпечить передумови для того, що проголосили Небеса і ми. Ви отримаєте божественне Вознесіння, яке перемістить вас від обмеженої свідомості до повної свідомості. Ви обнімете свої духовні і космічні сім'ї і повернетеся до шляху, який був вашим в часи древньої Лемурії. Ви вириваєтесь з амнезії, в якій ви існували занадто довго. Ви готові відкрити знову таємниці, давно приховані від вас. Ви станете самим любимим членом цієї Галактичної Федерації! Вас чекають багато пригод і вашим спадком стануть численні нові здібності! Це буде вашою славною і божественною долею!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Цей благословенний світ зараз охоплений милостивою зміною! Скрізь формується трансформаційна енергія і люди вимагають, щоб відбулася істинна перебудова цього глобуса. Маленькі зміни виникають несподівано в Африці, Азії, Америці і різних націях тихоокеанських островів. Милість створює дива, аби тільки ті, хто мало користуються своїми мізерними ресурсами і уявами, кували нові шляхи для подолання голоду і бідності. Ця енергія очевидна, оскільки великі духовні старці проходять подібний натхненний шлях. Тут говорить Бог! Настає момент для благословенної зміни цієї реальності. Ми люб'язно зобов'язані допомогти цьому священному процесу і проявити нову реальність для усіх. Ми направили своїх союзників, щоб встановити засоби для маніфестації цієї нової епохи для людства! Проходять зустрічі, результати яких настануть швидко!

Цей майбутній вік буде наповнений великою духовною мудрістю. Нас зобов'язали Небеса забезпечити вас цілим списком тем, які торкаються того, як ви маєте повторно підключитися до свого вищого Я і підготувати вас щодо решти процедур Вознесіння. Незабаром ці уроки проводитиме кожен з нас. Ця реальність - скоро розшириться і переробить себе. Ми будемо вашими божественними наставниками і духовними інспекторами, і ми дуже серйозно сприймаємо цю спеціальну роль. Темрява довго користувалася її численними повноваженнями, щоб сформувати і створити вас за шаблоном їх бажань. Ця влада буде усунута і ви будете добродійником в цьому милостивому обміні, щоб вивчити і зробити подвиги, які встановлюють священну стадію для вашого Вознесіння! Ваші космічні сім'ї прийшли виконати дію, яка дозволить вам трансформуватися в повністю свідому Істоту Світла!

Впродовж тисячоліть, ми використовували Агарту в якості нашої бази для божественних дій. Світло зараз ілюмінує шлях, щоб узяти вас і показати вам ваші засоби для повернення до вашого колишнього себе. Ви довго пленталися в неуцтві, ким ви дійсно є. Навіть на нас це впливає і тільки наша спеціальна зосередженість і священна допомога дозволила нам наш грандіозний тріумф. Ми дотримуємось знань з якими досягли наших поточних рівнів духовного знання і очевидних здібностей. Знайте природу цих труднощів і радійте божественному дозволу, наданому вам, тому що це - дійсно дивовижний подарунок. Прийміть грандіозний подарунок Небес і приєднуйтеся до нас. Разом ми зробимо найпотрібнішу нову зоряну націю і виконаємо великі мрії Творця. Ми станемо наймогутнішою і плодотворною рукою Небес! Осанна! Осанна!

Сьогодні ми розглядали, що сталося навколо цієї зелено-блакитної кулі. Ми розповіли більшість з того, що ми привілейовані знати. Ваші духовні і космічні сім'ї готові вітати вас у вашому новому стані вознесених істот! Ми великодушно готові оточити вас в радості, мирі і процвітанні! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites