Home > > Matthew Ward - 2. září 2013

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 2. září 2013


Sýrie
S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Před časem jsme uvedli, že Země je v úrovni energie, která přináší pozitivní a negativní extrémy v chování jednotlivců. Cestou k tomuto bodu na cestě vzestupu se globální neklid zvyšoval, když lidé reagovali na rostoucí pocit naléhavosti jednat podle svých myšlenek a pocitů.

To byla motivace arabského jara, a občanská válka v Sýrii se stala středem světové pozornosti. Je pro nás smutné, že se naši bratři a sestry v této zemi navzájem ničí. Masakr a těžkosti miliónů uprchlíků nenechávají nikoho chladným. Tato humanitární situace zoufalých rozměrů vytvořila velké dilema: Mají jiné národy morální povinnost zasáhnout?

Vlády s vojenskou silou si uvědomují, že pozornost vyžaduje jejich vlastní vnitřní situace, a jejich občané jsou unavení z války. Každý ve vašem světě je ovlivněn proudem energie.

Tato válka je nezbytným výsledkem energie, která byla v pohybu již dávno. Způsobilo to použití chemických zbraní. Hybná síla intenzivní energie, kterou obě strany investují do války, musela být přerušena, aby se boj mohl začít uklidňovat a vyčerpat energetický směr.

Pozitivní: Váš svět je tak zděšen chemickými zbraněmi, které zabíjejí nevinné lidi, že už k tomu nikdy na Zemi nedojde.
Vzhledem k tomu, že se energie pohybuje směrem, kterým je „krmena“, je kontraproduktivní vynakládat energii na analýzy situace a kdo komu co udělal. Syrskému lidu a vašemu světu lépe poslouží energie modlitby za uzdravení smutných duší, za mír a smíření.
Naše bezpodmínečná láska je s každým z naší rodiny drahých Země.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |