Home > > Montague Keen - 9. února 2014

Montague Keen - 9. února 2014

Veroniko, moje drahá, a vy všichni, kdo jste vkrocili do své vrozené síly a podnikli jste první kroky, abyste vrátili Božské Energie ley linií lidem celého sveta, místo tech pár jedincu, kterí si je presmerovali pro sebe, aby vás, 99%, vyloucili. Jednoho dne pochopíte velikost toho, ceho jste 2. února 2014 dosáhli.

Dekujeme Markovi za mnohé hodiny, které strávil studováním map aby zjistil, kde se nacházejí nejduležitejší ley linie. Budeme v této práci pokracovat. Data, kdy se tak stane vám nemužeme dát dlouho dopredu, pouze pár dnu predem, abychom vás všechny ochránili. Bude nicméne vytvoren zpravodaj, který vás predem upozorní. To vám umožní, abyste se rozhodli kam pujdete, kde se setkáte, atd. Když vystupujete jako jeden, znásobuje to vynaloženou energii. Vaše první snaha predcila všechna ocekávání. Pohlížíme na vás jako na náš tým na Zemi. Tento tým se bude casem rozrustat, jak si víc lidí bude uvedomovat pozitivní výsledky, kterých lze dosáhnout.

Kdybyste meli predstavu jaké úsilí Kabala vynakládá, aby vám zabránila spojit se s ley liniemi, byli byste zdešeni. Použili všechnu sílu kterou mohli, ale nedokázali zabránit tomu, aby lidé s cistou myslí udelali co se po nich žádalo.

Rekli jsme vám, že síla Temných slábne. Jsou zoufalí. Rekli jsme vám, že nepotrebujete pušky a tanky, abyste si vzali zpet, co vám právem náleží. Chce to jenom, aby se dobrí lidé spojili v míru a harmonii a celosvetove se propojili. Bylo to jako OBROVSKÁ VLNA NÁDHERNÉ ENERGIE, obkružující váš svet, jak každý kontinent zdravil svítání. Byla to cistá láska a svetlo. My, v duchu, dekujeme všem a každému kdo se této jedinecné události zúcastnil. Pokaždé když to udeláte, stane se to silnejším. Toto je velmi duležitý rok. Nesmíme ztrácet cas.

Moje drahá manželka to mela težké, když krácela v brzkých ranních hodinách na vrchol kopce Tor v Glastonbury. Má potíže se srdcem a s plícemi a má težkou infekci plic. Jsem hluboce vdecný Davemu a Markovi, kterí ji drželi za ruce a pomáhali jí pri výstupu. Bylo to bolestivé stoupání ve tme a bylo velmi chladno. Musela se mnohokrát zastavit a zápasila s dechem. Její odhodlání vyjít na vrchol si vysloužilo obdiv od Davea, Marka a duchovního sveta. Osobne jsem hluboce zavázán jak Davemu tak i Markovi, že se o moji drahou ženu postarali. Dave nafilmoval východ slunce, takže budete moci obdivovat zázracnost toho všeho.

Je na case abyste pochopili, že vaše planeta byla promenena v obrovský koncentracní tábor.

Zacínáte si tuto skutecnost uvedomovat. Jste vezni a zacínáte jasne videt mríže a jste pripraveni tomu celit. Ti kdo vás ovládají, mají tolik „zákonu“ : kamery hlídají každý váš pohyb a obklopují vás elektronická zarízení, vysílající ovládací energie. Bombardují vás propagandou, která se pokouší vše zablokovat, aby se k vám nedostal ani náznak pravdy.

Pokuste se zjistit, jak váš svet opravdu vypadá. Pocasí je kontrolováno a používají ho, aby vás odvedli od podstatných záležitostí. Banky jsou použity, aby vám dali kolem krku oprátku, aby vás udrželi v poslušnosti a ve strachu. Náboženství se vyznamenala, když vytvorila STRACH a falešné informace, u nichž nekterých priznávají, že nejsou pravdivé a nikdy pravdivé nebyly. Faleš. Ale lidé se stále bojí odpoutat se a sami obejmout božskost a tvorivost.

Budte odvážní a podívejte se do svých duší, protože tam najdete jenom lásku. Odstrante všechen strach který byl falešne vytvoren, aby vás udržel v podrucí. Odmítnete zúcastnit se znicení vaší krásné planety. Jak byste mohli sami se sebou žít anebo se podívat svým detem do ocí, kdybyste šli do ciziny zabíjet a okupovat? Do atmosféry jsou vypoušteny nebezpecné chemikálie, nicící a zabíjející všechnu pudu, na níž závisí vaše existence. Je cas, abyste prevzali za své ciny zodpovednost. Existuje více než dost dukazu které prokazují, že to, co delají, je zlocin. Zrazujete duveru svých detí a svých bližních. Sundejte si klapky z ocí. Neexistuje žádná omluva pro to, že slepe poslechnete rozkazy, když hluboko uvnitr víte, že ubližujete lidskému životu.

Již nemužete stát stranou. Máte k dispozici dostatek dukazu. Nikdy nebylo lehcí zjištovat opravdová fakta, a rozhodovat se, po které ceste pujdete. Pamatujte, váš cas na Zemi je jenom okamžik, ale vaše duše je vecná. Nesmíte dovolit, aby úplne okupovali vaši planetu. Kabala je závislá na vaší pomoci, aby dosáhla svých cílu. Bez vaší soucinnosti by se nikdy nebyli dostali až tam, jak dneska vidíme. To je strízlivá úvaha. Mnozí z vás pomáhali v nicení planety a samotného lidstva. Jednoho dne tomu budete muset celit.

Ve vašem svete jsou mnozí, kterí vám pomáhají videt PRAVDU; ti, kterí vystoupili z rady a prinášejí vám pravdu. Také jsou zde ti, kdo vám ríkají, že to bude velmi lehké. To se deje, aby byl vytvoren falešný pocit bezpecí, abyste sedeli na zadku a nic nedelali. Ale, reknu vám, nic není dál od pravdy. Nebude to lehké!

Na druhé strane, nebude to nic, co byste nezvládli spoluprací. Vy, 99%, jste silnejší, než by mohla kdy být Kabala. Zatímco VY to mužete udelat sami, ONI potrebují vaši pomoc, a NEMOHOU TO UDELAT BEZ VÁS.

Verte, že to mužete udelat a že to udeláte. Kabala delá vše možné, aby znicila toho, kdo se vrátil, aby vedl cestu. Žádám vás, abyste poslali lásku a svetlo této bytosti, která prochází mimorádne težkým obdobím. Podvedome se snaží osvobodit. Lidstvo potrebuje, aby se probudil a uvedomil si, kým je a aby setrásl okovy které mu byly dány, aby mohl zacít svoji práci na Zemi. Lidstvo potrebuje, aby se to stalo.

Spolecne jsme odstartovali obrovské hnutí. Pracují na tom obe strany života, spolu. Jak rychle dosáhneme svuj cíl, je na vás. Jsme vždy poblíž, abychom vám pomohli.

Užijte si film o svítání nad kopcem Tor dne 2.února. Dekujeme Davemu, že odolával krute chladnému vetru, aby ho mohl pro nás nafilmovat. Jdeme vpred, abychom mohli nastolit svetlo na celém vašem svete a ve vašich životech.

Jsem na tebe hrdý, má lásko, a na to, ceho jsi dosáhla.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Share |