Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > متیو وارد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

متیو وارد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

متیو وارد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

با درودی عاشقانه از طرف همه روحهای ساکن در این ایستگاه ، من متیو هستم. ما می دانیم که شادی و سرور بواسطه حضور کره زمین در بعد چهارم مشکل است ، وقتی که خشونت هنوز جایگاه مستحکمی در جهان شما دارد ، و شما در عجبید که پس کجاست قولها و وعده های دوران طلایی!

قریب شش ماه پیش ، کره زمین از نقطه عطف دوران طلایی عبور نموده وارد محدوده امن بعد چهارم شده است ، ولی بسیاری از ساکنانی که او را همراهی می کنند هنوز به بعد لازم در عرفان و آگاهی هوشیارانه نرسیده اند. بنا براین ، آنچه که از پیشرفت بسوی جهانی صلح آمیز مشهود است بسیار ناچیز بوده موجب دلسردی شما شده و بخوبی قابل درک است.

بلی ، ما اینرا پیش از اینهم به شما گفته ایم و هرگز هم بدون انتقاد نبوده. در حقیقت ما هم می توانستیم احساسی چون شما داشته باشیم ، اگر ما تنها آنچه را که شما انجام می دهید می دیدیم ، ولی ما امکانات بسی بیشتری داشته قادریم زمین را از دیدگاههای بهتری بنگریم.

ما تفاوتهای خیره کننده ای در جهان امروز شما و در مقام مقایسه با زمان آغاز عروج زمین ، که تنها حدود هفتاد و چند سال پیش بوده می بینیم. ما شاهدیم که دروازه های انرژی باستانی دیگر بار گشوده شده و نور ورودی در همه جای کره زمین استوار می شود. ما شاهد و ناظریم بر جرقه های هزاران روحی که در حال بیدار شدنند ، در حالیکه زمین همچنان در حال حرکت بدرون ارتعاشات هرچه بیشتر است. و ما شاهدیم که همه شکوفایی دوران طلایی زمین در شرف پدیدار شدن است.

شما نه تنها احساس دلسردی نمی کردید ، بلکه بسیار مسرور و شاد می بودید اگر می توانستید همه اینها را به بینید ، و چقدر ما آرزومندیم کاش شما هم می توانستید به بینید! ولی چه کنیم که شما فعلا نمی توانید ، بنابراین خواهش می کنیم اجازه دهید که دانسته های ما درباره آنچه که تا این لحظه رخ داده ، دلسردی شما را برطرف کند تا ارتعاشات ناشی از آن ، نور وجودتان را کم سو ننماید. استقامت شما در درون نور هم اکنون همان قدر حیاتی است که همیشه برای خود شما بصورت شخصی و نیز اجتماع شما بوده - شما راهنمایانی هستید برای روحهای جستجوگری که بتازگی بیدار شده اند.

آیا شیوع خشونتها نشانه این نیستند که سیاهیها هنوز کره زمین را در چنگال خود دارند؟ باختصار بگوییم ، این چیزی است که برخی از خوانندگان به مادر من نوشته اند ، و نگرانیهای آنها مشابه دیگر کاربران نور(Lightworkers) است. ما بشما اطمینان می دهیم که سیاهیهایی که کره زمین را برای هزاران سال کفن پیچ کرده بودند ، هنگامی که زمین از بعد سوم خارج شد ، جا ماندند.

برای تشریح اینکه پس چرا خشونتها همچنان ادامه دارند ، حتی وقتی که زمین در امنیت بعد چهارم است ، نیاز است که کمی در چارچوب زمانی شما به عقب بازگردیم. در مسیر عروج ، کره زمین از لایه ها و سطوح متعدد انرژی عبور کرد و مدتی پیش به لایه و سطحی از انرژی رسید که تشدید کننده همه ویژگیها و رفتارهاست. بازتابتشدید دو قطب مخالف دوگانگیها ، تشدید رفتارهای هنجار و ناهنجار انسانهاست. با توجه باینکه اکنون دوگانگیهادر اوج خود است و همه کس بر مبنای "صدای مشدد درونی" خود عمل می کند - کسانی که آمادگی ذاتی خشونتدارند نیز از "خواست درونی فزون شده" خود در انجام اعمال خشونت آمیز پیروی می کنند.

اگرچه ، همه چیز بدانگونه که احتمالا" دیده می شوند نیست. آن جناح از CIA (سازمان پلیس مخفی آمریکا) که تحت کنترل مفسدان جهانخوار (Illuminati) است هنوز در عملیات تروریستی خود فعال است و در مواقعی این امر مربوط می شود به افراد نیروهای انتظامی که ناخواسته بجای دستگیری مجرمان مجبور به معاونت در جرایم می شوند. علاوه بر استفاده از باقی مانده نفرات کمی که مغزهایشان تحت کنترل بوده برنامه ریزی شده اند ، جناح تروریست ، سیاهه ای از نامهای کسانی را در اختیار دارد که به دروغ بعنوان مسٌولین اعمال تروریستی خود معرفی می نماید. آنها داستانها و مدارکی درباره برخی حقایق انتخابی درباره افراد در لیست خود ، ساخته و پرداخته اند که بخورد رسانه ها می دهند.

بمب گذاری در مسابقات دو استقامت بوستون (Boston) کار خود آنها بود. آن دو برادری که "ادعا" شده است که بمب گذار هستند بخوبی با آنچه که جناح تروریستی CIA در آن موقعیت نیازمند آن بود ، همخوانی داشت. آنها از علاقمندی آن جوان در ساختن بمب های ساده مطلع و آنرا به عقاید مذهبی قشری گرانانه آنها مرتبط کردند و در مورد برادر بزرگتر نیز حضور چند ماهه او در چچن و داغستان (روسیه) بهانه و از آنها متهمینی ساختند که مورد پدیرش افکار عمومی قرار گرفت.

این بسی غم انگیز است هم برای شما و هم برای ما که هنوز حوادث خشونت بار بخشی از زندگی زمینی است. در واقع این امر برای همه کسانی که از دست دادن عزیزی را تجربه می کنند و یا زخمهای شدید و عمیقی بر می دارند بسیار اندوه بار است. ما خالصانه آرزو می کنیم که کاش خانواده های عزادار می دانستند که نزدیکانشان بوسیله اعضای خانواده و دوستانشان که پیش از آنها زندگی زمینی را "ترک" گفته اند ، در زمان ورود به نیروان (Nirvana) به گرمی مورد استقبال قرار می گیرند ، و آن ، جایی است مملو از فعالیت ، تنوع و آگاهیهای شادمانه که هریک بخشی از یگانگی همگانی هستند.

برخلاف گزافه گوییهای رسانه های همگانی درباره "ترور" و دیگر جنایتهای شنیع ، انرژی ترس در حال پراکندگی و از هم پاشیدن است. همه کس در سطح روحی خود می داند که کره زمین صد بار مسمومیت کمتری نسبت به تنها چند سال گذشته دارد ، و همچنانکه موج خروشان انرژی در حال سوق دادن زمین به درون ارتعاشات بالای رو بازدیاد است ، آن دانسته ها شروع به رسوخ و تراوش بدرون هوشیاری مردم نموده است. بسیاری از کسانی که در گذشته عمیقا" تحت تاثیر رسانه های دلال ترس و وحشت بوده اند ، بیش از این بدانها توجهی نمی کنند.

گمانهای برحق و نیز شایعات شومی درباره اینکه جنگ داخلی سوریه به کجا خواهد کشید وجود دارد. جنگهای همه گیر بین المللی بوجود نخواهند آمد و تلاشها برای بهره گیری از سلاحهای هسته ای نیز همگی ناموفق خواهند ماند. در نهایت جنگجویان آزادی خواه در سوریه پیروز خواهند شد ، و مشابه دیگر کشورهایی که ساکنان آنها حاکمان مستبد را اخراج کردند ، آن ملت نیز دوره ای از اغتشاش و ناامنی خواهند داشت ، پیش از دستیابی به جامعه و رهبری استوار.

تحرکات تجاوزکارانه رییس جمهور اسراییل ، از اقدامات صهیونیستهاست - یکی دیگر از گروههای ناامید حاکمان جهانخوار (Illuminati) که تنها در خدمت علایق خودشان به پیروزی است. برعکس آنچه که می خواهند که شما باور کنید ، تحرکات صهیونیستها نمایانگر خواست اسراییلیها و یهودیهای بخشهای دیگر جهان نیست. بموقع خود ، این عملیات که در حال از دست دادن پشتیبانی ، حتی در جمع همبستگان وفادار قدیمی است ، بطور کامل اعتبار و نفوذ خود را از دست خواهد داد.

این درست است که بسیاری روحها محرومند از قوانین حقوقی ، بیمه های درمانی ، آموزش ، اقتصاد ، همترازیهای اجتماعی و نیز قوانین غیرعادلانه ، روشهای نظارت و دیگر اعمالی که برخلاف حفظ حریم خصوصی و مخالف آزادی است ، بر آن روحها اعمال می شود. کمتریالز Chemtrials (مواد مسموم کننده ای که بوسیله هواپیماهای بدون مارک و نشان ، همه روزه بر روی شهرها و نقاط پرجمعیت کشورهای غربی پاشیده می شود)هنوز در برخی از نقاط در آسمانهای شما دیده می شوند و دیگر اینکه آلوده کردن هوا ، آب و خاک همچنان ادامه دارد ، و همچنین است هتک حرمت جنگلها و رفتارهای وحشتناک با حیوانات در آب و روی زمین.

حکومتها توان آنرا ندارند که مدت زیادتری به خواستهای مردم مبنی بر تغییرات اساسی در این بخشها و همه دیگر موارد زیانبخش بی توجهی کنند. اعمالی که منافع عمومی را در بر دارند بیشتر از طریق خود مردم سرچشمه می گیرند ، و این امر در سرتاسر جهان شما ریشه دوانیده بسرعت بر تعداد و تنوغ فعالیتها می افزاید. شما خواهید دید که قوانین ، سیاستها ، محدودیتها ، محصولات و سیستمهایی که اثرات منفی بر زندگی روی زمین دارند بتدریج زدوده خواهند شد.

اشخاصی که تغییرات و اصلاحات مثبت را در می یابند در نشریات مستقل ، وب سایتهای اینترنت و فیلمهای مستند تلویزیونی گزارش کرده ، مصاحبه ها هم دلگرم کننده شده اند. خبر اخیر در امور بین المللی از ایالات متحده است. گروهی با نمایندگان رسانه ها ملاقات کرده و تعدادی از نمایندگان سابق کنگره آمریکا درباره دانسته ها و تجربیات شخصی خود سخن گفته ، مدارک و شواهد روشنی از فرازمینیان هوشمند ارایه دادند (گفتگوی شهروندان دربارهUFO و اعلامیه حضور فرازمینیان ، که در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن بتاریخ ۹ اردیبهشت شروع شد){Citizen Hearing on UFO, Disclosure at the National Press Club, Washington, DC,Starting April 29}

ده سال پیش این گروه بهمین منظور در این محل جمع بودند. مراسم گردهم آیی کوتاه آنها بطور کامل بوسیله رسانه ها نادیده گرفته شد - بگذریم از حکومت آمریکا - و اگرچه این دیدار پنج روز اخیر هم با تیترهای درشت در سراسر جهان مطرح نشد ، ولی شرح و تفصیلات آن در برخی از مطبوعات چاپ و در وب سایتهای متعددی عرضه شد.

ولی مهمترین و بزرگترین رویداد در این گردهم آیی یک هفته ای اینست که مفسدان جهانخوار (Illuminati) که کشور آمریکا مستحکم ترین پایگاهشان است ، بقدری ضعیف و ناتوان شده است که نتوانست از برگزاری آن جلوگیری کند. حکومت شما دیگر برای مدتی طولانی توان سرپوش گذاشتن بر حضور خانواده فضایی ما را نخواهد داشت ، ولی لطفا" انتظار نداشته باشید که فشردن دستهای آنهایی که در جمع شما زندگی می کنند یا استقبال از سرنشینان سفینه های فرود آمده ، همین هفته آینده صورت پذیرد. یک بیانیه رسمی مبنی براینکه تمدنهای دیگر وجود دارند - یا شاید تنها بگویند که احتمال موجودیت آنها می رود - می تواند نخستین گام محتاطانه باشد ، و آن عده از رهبران شما که درگیر برنامه ریزی این اعلامیه هستند ، هنوز درباره اینکه مردم چه زمانی آمادگی شنیدن این مهم را دارند در حال بحث و جدل هستند؟

آن هبران آگاه بر این نیستند که اتخاذ چنین تصمیمی با آنان نیست. آن همانا خداوند است که با حکمت بی نهایت برتر خود می داند که در چه زمانی نشانه "حرکت" به برترین شورای کیهانی دهد ، و آن زمانی است که برخی از هزاران نفری که در سفینه های خود ، گرداگرد کره زمین در انتظارند ، به شما خواهند پیوست. آنها فن آوریهای خود را به آنچه که دانشمندان شما سالها پیش ساخته و گسترش داده اند ولی بوسیله مفسدان جهانخوار(Illuminati) غصب شده ، خواهند افزود ، و هنگامی که شما بیش از آن به یاری آنان نیاز نداشته باشید ، به سرزمین خود باز خواهند گشت.

اینک زمان مناسبی است که مورد دیگری را که تعدادی از کاربران نور (Lightworkers) در اندیشه آنند مطرحشود. نه ، واقعیت اینکه یک فرود دسته جمعی در کار نخواهد بود بدین "مفهوم نیست" که آندسته از درست اندیشان خانواده کیهانی شما را "ترک" گفته اند و تمدنی که اراده بر به بردگی کشیدن شما دارند جایگزین شده اند! سرنشینان سفینه هایی که در آسمانهای شمایند جنگاوران نورند ، و آنها به شیوه های عمیقا" ضروری در حال ارایه خدمت به شما هستند.

فن آوریهای موجود در سفینه های آنها در حال کاهش آلودگی اتمسفر بوده و نیز موجب می شوند که سلاحهای جنگی کار نکنند ، از حملات بزرگ تروریستی جلوگیری می کنند ، نور را به دریاهای شما هدایت می کنند تا آبزیان به زندگی ادامه دهند. قطعات کوچکی که در فضا بوده احتمال ایجاد صدماتی به زمین دارند را منفجر و نابود می کنند ، تمدنهای بزرگ و توانمند هنوز در حال تابانیدن نور از فواصل بسیار دور به زمین هستند ، و فرازمینیانی که هم اکنون در جمع شما و در موقعیتهای بانفوذی هستند ، حرکتهای اصلاح طلبانه را تقویت و حمایت می کنند.

بیایید در مورد موضوع دیگری که اختلافات مداوم موجود بی ثمری در بر دارد گفتگو کنیم. "گرم شدن کره زمین"بواسطه غفلتهای تعمدی ، بی توجهی و انکارهای انسانها درست نیست ولی گرم شدن زمین کاملا" صحت دارد ، بعنوان مثال ، ذوب شدن یخهای قطبی ، درجه حرارتهای شدیدی که تا کنون دیده نشده بودند و ناهنجاریهای هوا ، گامهای کره زمین بسوی بازگشت به آب و هوای معتدل جهانی است ، به شیوه ای که وقتی همه کره زمین "باغ بهشت" بود.

اسکی بازان و دیگر علاقمندان ورزشهای هوای سرد نباید اخم کنند از فکر اینکه برفهای قله های کوهها ناپدید خواهند شد - با اطمینان بگوییم ، چنین نخواهد شد! کوههای باشکوه و دره های زیبای زمین بوسیله تحولات پویای آن بوجود آمده اند و آب توانا و ارزشمند در آغاز پیدایش زمین وجود نداشت ، ولی این جنبه های تماشایی و دیدنی زیبای طبیعی آن نه تنها برای شما انسانها ، بلکه برای خود زمین نیز لذتبخش است.

مادر (خطاب به مادر خویش که کانال ارتباطی او هم هست) ، فکر می کنم که خوانندگان از خواندن آن بخش از پیامی که آن روح گرامی از نیروان (Nirvana) در مورد آب و هوا مخابره کرده لذت خواهند برد. خواهش می کنمآنرا در اینجا بگذارید بعلاوه گفتگوی کوتاهی که با شما داشته.

(آنچه که در ذیل آمده خلاصه ایست از اطلاعاتی که گریس "Grace" درباره دوران طلایی زمین و زندگی پس از۲۰۱۲ داده است. بخش مربوط به او در کتاب ، متشکل از خلاصه کوتاه تعدادی انتخاب شده از مخابرات طولانیاست که بصورت بخش مستقلی در کتابی بنام روشنگری دوران نو "Illumination for a New Era" آمده. دانستههای زیر از اولین مخابره او در سال ۱۹۹۹ است).

کار و خدمت من در این مقطع مطالعه درباره روشهای جداسازی ناهنجاریهای آب و هوا و کاهش و نرم کردن آثار آن بر اتمسفر ماست. و منظور من "ما" است - مثل "مال شما و مال ما". ما زیاد هم از شما دور نیستیم ، شما اینرا می دانید ، فزون بر آن ، ما چنان همبستگیهایی با همه شما داریم که از بسیاری جهات جدای از شما محسوب نمی شویم. البته از طریق چگالی و تراکم سبک ما (که بصورت روح هستیم) و آب و هوای خاص خودمان ، بلی ، ما جداییم ، ولی هنوز آن ، اتمسفر شما "و" ما است که من روی آن کار می کنم.

می دانم که این موضوع بسیار عجیبی است که بسادگی نمی توان باور داشت ، ولی این برای من ساده ترین روشی است که می توانم بشما بگویم. در واقع به هیچ وجه این امر بشیوه ای که من در اینجا توضیح دادم نیست ، ولی شما کلمات ما را ندارید ، پس چگونه می توانید گفتار ما را درک کنید اگر من از واژه های خودمان استفاده کنم؟ برای تشریح این روند کلمات مترادف و مشابه هم وجود ندارد. این موضوعی است که درک بلافاصله آن برای شما ممکن نیست ، ولی در دراز مدت ، آنچه که من انجام می دهم تغییرات و تفاوتهای خوبی در پی خواهد داشت.

چنین نیست که من بتوانم بادهای کره زمین را مهار کنم یا بسان یک چتر جهانی در توفانهای بزرگ عمل کنم. من در حال مطالعه هستم که چگونه می شود انرژی را کنترل کرد تا پراکنده شده و متراکم و منفجر نشود. من باید می گفتم که بطریق معمولی ، بآهستگی و آسانی پراکنده شود ، بجای اینکه مدتی انباشته شده ، همانند آنکه همه جهان را بدنبال خود دارد ، ایجاد یک توفان و گردباد شدید دیگر نماید!

آیا شما می دانید که تاثیر این امر مدتی بدرازا خواهد کشید؟ هنوز کارهای زیادی باید انجام شود با هر نامی که بر آنها نهاده باشند - پاکسازی ، افزایش نور ، رعد و برقهای بارهای منفی زمین ، روند عروج - ولی همه اینها تنها به یک چیز اضافه می کنند - هنوز احتمال بروز فعالیتهای وافر زمین شناسی با خسارات نسبتا" سنگین می رود.

شما می دانید که راه فراری از این موضوع وجود ندارد. انرژی همیشه انرژی است ، و شما نمی توانید بگویید "کیش ، بچه ، برو پی کارت". در واقع این چیزی است که من هم اکنون روی آن کار می کنم ، که چگونه به مرحله ای برسیم که بتوانیم آنرا تحت کنترل در آوریم ، تا اگر نیاز به باران بود ، ببارد ، درست همان اندازه که کافی باشد. هنگامی که باندازه لازم بارید ، از محل دور شود تا زمانی که دیگر بار مورد نیاز باشد. با ریتم و الگوی منظم.

[ در ذیل بخشی از گفتگوی کوتاه گریس "Grace" و من است در اکتبر ۲۰۱۱ [

سرنشینان این سفینه ها در آسمانهای شما در حال از کف دادن قرار و حوصله شان هستند. آنها سالهاست که آماده اند فرود آمده و کارهایی که باید با استفاده از تکنولوژیهای خود در جهت کمک به شما بکنند ، انجام دهند. شما پیشرفتهایی در توسعه فن آوریهای خود داشته اید که محرمانه نگاهداشته شده اند و اینرا تعداد کمی از شما می دانند که چه توانمندیهایی دارید ، ولی فقط منتظر باشید تا تکنولوژی فرازمینیان را هم در حال کار به بینید!

همچنین است آب و هوا و فجایع طبیعی شما - که تنها چند کلمه ای درباره اش می گوییم. شما می دانید که بسیاری از آن فجایع ظاهرا" طبیعی بوسیله تکنولوژی ترکیبی تحت کنترل مفسدان جهانخوار (Illuminati) ساخته و پرداخته شده- خب ، این قضیه بسرعت متوقف خواهد شد. در واقع ، این کار آنها بشدت کاهش یافته ، و هیچ یک از آن مواردی که بعنوان فجایع طبیعی فوق العاده عالی - که خیالپردازانه ، با پخش بی رویه و گسترده آن در اینترنت - مردم را به باور وا داشته بود ، ولی در واقع نه فوق العاده عالی و نه افسانه ای می توانستند باشند ، پدید نخواهد آمد. چشمهای خود را تنها به جهانی باشکوه و دوران طلایی زمین دوخته ، از تعییرات "بزرگ" نهراسید - که همگی "خوب"خواهند بود! پرسش: گریس "Grace" ، تو با آب و هوای آینده چه می کنی؟

پاسخ: بسیار زیبا ، ما همگی در انتظاریم تا کره زمین همه انرژی منفی خود را خالی کند تا ما بتوانیم بر مبنای خواسته خود او ، آب و هوایی معتدل در سراسر کره برقرار کنیم. تبدیل کویر به باغهای سبزیجات به اندازه ای که شما گمان می کنید بدرازا نخواهد کشید!

متیو: متشکرم ، اینک شما ای خانواده عزیز زمینی ما ، می دانید که مردم در نیروان (Nirvana) کارهایی بیش از تنها تابانیدان عشق به شما ، انجام می دهند - آنها به روشهایی خدمت می کنند که احتمالا" شما هرگز حتی تصورش را هم نمی کنید که کسی در جهان روحها توان انجامش را داشته باشد.

بسیاری از کشورها در این روز به مادران افتخار نموده آنها را گرامی می دارند (امروز در اروپا و آمریکا روز مادر است) ، و همه کشورها روزهای ویژه ای برای قدردانی از کسانی که خدمات خارق العاده ای بهر طریقی انجام داده اند ، دارند. چه شادی فراوانی خواهد بود هنگامی که شما هر روز قدر خودتان و تمامی دیگر روحهایی که در این جهان هستی خانواده الهی خدا را تشکیل می دهند ، بدانید.

______________________________________

با عشق و صلح

سوزان وارد


Website: The Matthew Books
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید

Att: Behi

arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge