Home > > Matthew Ward - February 18, 2013

Matthew Ward - February 18, 2013

با درودی عاشقانه از طرف همه روحهای ساکن در این ایستگاه. من متیو هستم. از شب یلدا به بعد ، اکثریت بزرگی از مردم زمین در حال رسیدگی به تعهدات شخصی و پی گیری علایق معمول خود هستند. پیروان روز قیامت مرتبط با پایان تقویم مایاها نیز احساس کمی حماقت می کنند در حالیکه می توانستند احساس ازادی کنند اگر حقایق گفته می شد.

هیچ یک از آنها نمی دانند شما چه می کنید ، افزایش شدید نور طی چند هفته موجب شد که پیش کره زمین اولین گامهای خود را به بعد چهارم گذارد. بسیاری از شما هنوز احساس ناامیدی می کنید ، حتی دلسردی ، چون گمان می کنید که هیچ تغییر آشکاری روی نداده ، بویژه آن عزیزانی که ما قصد یاریشان نموده و اطمینانشان را تجدید کنیم.

درباره یک نوزاد تازه بدنیا آمده بیاندیشید ، که استعدادهای ویژه ای هم دارد ، و نیز مهارتها ، علایقی با اندیشه ها و اهداف مستقل. آن "بسته قنداق پیچ توانمندیها" هیچ دلیل مستندی درروزهای اول تولدش ندارد ، گرچه همانگونه که این فرد کوچک رشد می کند ، توان درونی اوشروع به ظهور می کند که با پرورش مناسب ، آن استعدادها شکوفا شده به خلاقیت و نورانیت روزافزون خواهد رسید.

براستی که همین روند برای دوران طلایی کره زمین نیز وجود دارد ، همچنین این نوزاد تازه بدنیا آمده با "بسته بندیهای توانمندیهایش". شدت نور در جهان شما این دوران نوزادی را بسرعتبارور نموده ، حتی می توان گفت: دستیابی به نتایج شکوفایی دوران زایمان را بیش از پیش ساده و آسان کرده است.

اینک زمان احساس مثبت کردن ، خوشبینی ، اشتیاق و پیروزی است - شما تبحر و استادی مراحل مشکل عروج زمین را بدست آورده اید. هنگامی که زمین بعد سوم را ترک گفت ، برایش مقدر شده بود ، و احتمالا میلیونها نفر در جمع شما که در خواب بودند بهر شیوه و تقدیر نمی توانستند عروج کنند.

ولی آنان نیز عروج کردند ، و این موجب سپاس از سرازیر شدن شدید نور در شب یلدا و نیز تابش نور وجود خود شماست. نور شما در آن هنگام بسی حیاتی بود ، درست مانند حالا که بسیار حیاتی است چون شما همچنان در جهانی که خودتان در روند خلق آن نقش و همکاری دارید ، پیش می روید.

شما در همه اوقات نه تنها نیرومند ، بلکه مسٌول ساخت جهان خود بشیوه ای که می خواستید بودید. زنجیره ساختاری این جهان با شکوه امری تغییر ناپذیر است ، ولی در تداوم زمان ماموریت شما همچنان ادامه خواهد داشت. مرحله بعدی ، بازسازی و استقرار مجدد صلح و آشتی ، سلامت و تندرستی و همکاری و همگنی در کره زمین و برای همه ساکنانش است که بسیار شادی آور و لذت بخش خواهد بود. شما نباید اجازه دهید که سرخوردگیها از نور شما کاسته و "در این ماموریت ناموفق شوید"!

براستی که خانواده کیهانی شما کمک شایانی در سراسر روز عروج زمین کرده اند و بدین کار به شیوه های فراوانی که پیش از این آنها را برشمرده ایم ادامه خواهند داد. درست همانگونه که ورود زمین به بعد چهارم در شب یلدا مقدر شده بود ، یاری همه فرازمینیان نیز - از نیازها و شرایط نقشه اصلی دوران طلایی است که با دیدگاههای گایا (روج کره زمین) برای زمین هماهنگ است.

از آنجاییکه نور خانواده فضایی شما قویتر و فن آوریهای آنان بسی پیشرفته تر از شماست ، یاریهای آنان که بسیار فراتر از توانمندیهای کنونی شماست ادامه خواهد داشت. اگرچه ، سرعت پیشرفت جامعه همیشه از راه بیداری همگانی ساکنان سیاره تعیین شده است - راه دیگری هم بر این مهم وجود ندارد چرا که این جهان از آن شماست.

اینک بیایید کمی هم درباره رویدادهای اخیر گفتگو کنیم - اول پاپ بندیکت. استعفای یک پاپ براستی که غیر معمول ترین رخ داد است ، و دلیل اعلام شده آن ، "کهولت سن" ، بطریقی درست است.

آن پاپ که در انظار دیده می شود یک بدل و شبیه سازی شده اوست. چون بسرعت کاهل شده و انرژی او رو به زوال است. آن عروسک بدل بیپ از این قادر به عمل نیست و جایگزینی آن با یک بدل دیگر در این ایام کار مشکلی است. بهمین سبب خود پاپ ، که تندرست تر و جوانتر از بدل خود دیده می شود در انزوا باقی خواهد ماند. این بستگی به طول عمر او و زمانی که حقایق درباره بدلهای ایجنینی فاش شود ، او بعدها با حضور در انظار ممکن است حتی شاداب تر بنظر آید. (در این باب شرج مفصلی وجود دارد که بزودی در وب سایت پست خواهد شد. در اینجا منظور از بدل ، وجود شخصی شبیه او نیست. بلکه موجودی کاملا مشابه است که با بهره گیری از DNA او و تکنولوژی موجود که از زمینیان پنهان داشته شده است ، ساخته می شوند -همینگونه هستند اکثر سیاستمداران و دولتمردان بد نام جهان).

اهمیت این استعفا بسی بیش از ناتوانی یک بدل است - این امر شکافی در اسرار ایجاد کرده و درهای حقایقی چون سوٌاستفاده های جنسی از کودکان را که بیش از ۱۵۰۰ سال است که در جمع روحانیون شایع و قرنهاست که پنهان داشته شده ، می گشاید.

واتیکان بازی گر عمده جهان ، زیر چتر مفسدان جهانخوار (Illuminati) و سازمان مرکزیشیطان پرستان بین الملل است. ثروت پنهان آن شامل گنجینه های هنری مسروقه ای است که درهمکاری با نازیها در دوران جنگ دوم جهانی بدست آورده. هریک از پاپهایی که بر این فریب بزرگ کهن و اعمال ناشایست و افزایش بی رویه ثروت واتیکان اعتراض کرد ، عمری کوتاه یافت.

ولی ، احتمالا حیرت انگیزترین اقشاگری درباره مدارک و بایگانیهای باستانی انجیل و چگونگی دستکاریهای زیرکانه و دقیق آنست - بویژه داستان ساختگی به صلیب کشیدن و زنده شدن مجدد عیسی مسیح - بمنظور دادن توان کنترل جمعیت کاتولیکها به کلسیاها.

هنگامی که همه اینها به اطلاع همگان رسید ، سلطنت و سروری طولانی واتیکان به پایان خواهد رسید. این از هم پاشیدگی برای جامعه کاتولیکها بسی سخت و اندوهبار خواهد بود ، ولی همه مسیحیان مومن و معتقد نیز از آگاهی بر اینکه همه شالوده و بنیان زندگی آنها بر مبنای دروغ بود بشدت اثر خواهد گذاشت.

شفقت و دلسوزی برای همه آن روحها ، به ایشان کمک خواهد کرد بپذیرند زندگی عیسی مسیح و آموزشهای او بسی ارزشمندتر از آنست که به آنها آموخته شده است. آنانی که باورهایشان بر مبنای عرفان است و نه تعصب ، این امر را تحمل کرده و مراسم مبتنی بر دروغپردازیها محو خواهند شد.

رسانه های اطراف و اکناف جهان نیز مملو از خبرهای مربوط به آزمایش هسته ای کره شمالی بود. پرتاب موشک یک مورد است و انفجار کلاهک جنگی موردی دیگر ، و آن آزمایش حتی نزدیک به آن شدتی که آن کشور می خواهد جهان باور کند نبود. اگر چه همچون ایران ، کره شمالی نیز بوسیله کشورهای غربی ، یک کشور سرکش بشمار آورده شده و تهدیدی برای شروع یک جنگ هسته ای.

البته شما می دانید که چنین جنگی بوجود نخواهد آمد و هیچ تلاشی برای انفجار یک کلاهک هسته ای در فضا موفق نخواهد شد ، چند نفری دیگر هم اینرا می دانند! بنابراین چگونگی کاهش احساس مداوم تهدید آن دو کشور در صحنه جهانی همچنان مطرح است. در ایالات متحده نیز گفتگوها متمرکز روی خشونتهای مسلحانه است.

فراتر از فجایع شخصی و انفرادی آنهایی که بطور مستقیم از این خشونتها آسیب دیده اند ، خشونت بشدت بر هوشیاری جهانی اثر می گذارد. چرا که هوشیاری و آگاهی عرفانی همچنان گسترش می یابند ، و همه درک خواهند کرد که خشونت تنها پدید آورنده خشونت بیشتر است و نه هرگز هماهنگی یا همکاری یا احترام. برای مدت کوتاهی پچ پچ های خصمانه بصورت پراکنده ادامه خواهند داشت ، ولی اصرار بیشتر روی مذاکره درباره اختلافات ، در نهایت به خلع سلاح جهانی منجر خواهد شد. انگیزه توقف جنگها و خشونتهای گاه و بی گاه بسی فراتر است از مرگها و انده های گسترده. جنگها هزینه های دیگری در بر دارند - نابودی زمین و منابع طبیعی ، تخریب خانه ها ، اشتغال ، تاسیسات همگانی - ، خشونتهای تصادفی و پراکنده - پلیس ، قانون و روندهای دادگاهی ، زندانها - هزینه های عظیم عمومی ، بخشهای کوچکی از آنند.

میلیونها نفر در جهان شما ، بی رمق در زندانها هستند زیرا یا در جنگها اسیر شده اند و یا محبوسند بدلیل قوانین ناروا ، فساد سیستم قضایی ، تنبیه های بشدت خشن برای جرایم کوچک ، محکومیتهای اشتباهی یا ناراحتیهای روانی. این لکه ننگین تاریخ شما بتدریج زدوده خواهد شد ، چه بیماریهای روانی تا زمانی که بخشی از روند زندگی است معالجه خواهند شد.

پول بیش از این برای تداوم زندگی مورد نیاز نخواهد بود و روشهای مقابله با خشونتها به بخشهای بشدت مورد نیاز و در مسیرهایی چون آموزش ، بهداشت ، فن آوریهای انرژی ، نوآوریها برای رشد مشاغل ، تعمیر و نگهداری راهها ، راه آهن و پلها ، بازسازی محیط زیست ، هدایت خواهند شد.

خواسته های شهروندان برای موارد فوق الذکر و اصلاحات دیگر موارد به حکومتها بمنظور اقدام ، فشار خواهد آورد. صنایعی که محصولات آنها در جهت افزایش جنگهاست تولیدات خود را تغییر داده ، کارمندانی که نیازمند آموزش در رشته های انتخابی خود باشند ، بدان دسترسی خواهند داشت.

ما سخنی کوتاه در باب حقوق مساوی زنان در پیام گذشته خود داشتیم و در پیامهای متعدد دیگری یادآور شدیم که روحها در تمدنهای بعد سومی به باید به تعادلی در تجربیات زندگانیهای مختلف(تناسخها) خود دست یابند تا بتوانند به بعد چهارم صعود کنند. مرتبط کردن زنان به طبقات تحتانی اجتماع از عوامل مهم زمانی بود که زمین از بعد پنجم به اعماق بعد سوم سقوط و در آنجا گیر کرد.

چرخش مداوم چرخ فلک (بچرخ تا بچرخیم) کارما (Karma) به زنان که در یکی از زندگانیهای پیشین خود با بدرفتاریهایی روبرو شده بودند این شانس را می داد که در زندگانی دیگری ستمگر شده تعادل را بدست آورند. این امر هزاران و هزاران سال ادامه داشت تا بالاخره زنان ذره ذره و به آهستگی با پیشرفتی تدریجی و مداوم به جنگ برای بدست آوردن آموزش ، حق رای ، مدیریت و آزادی اظهار عقیده ، علیرغم بدنامی و طرد شدن از اجتماع پرداختند.

در بسیاری از کشورها ، امروز زنان همانا بعنوان همکاران ضروری اجتماع برسمیت شناخته شده اند. خانه داری و مادر بودن بیش از این نقش اصلی آنان نیست - انتخاب و اراده آنان برای عدم ازدواج یا نداشتن فرزند بطور مساوی محترم شناخته می شود. میلیونها زن با موفقیت زندگی خانوادگی را با حضور در دانشگاهها و یا محلهای کار خود ترکیب کرده اند.

بسیاری از زنان صلاحیت خود را در مشاغلی که پیش از این مخصوص مردان محسوب می شد ، چون مهندسی ، علوم ، التکرونیک و تحقیق باثبات رسانده و دارای پستهای سیاسی ، مالکیت کسب و کارهای کوچک و مدیریت شرکتهای چند ملیتی هستند.

بسیاری از حرکتهای اصلاح گرانه در سراسر جهان بوسیله زنان آغاز شده. در کشورهایی که حقوق اجتماعی و الهی آنها هنوز نفی می شود ، افراد شجاعی گامهایی جسورانه در جهت پایان دادن به این بی عدالتی بی رحمانه برداشته اند و رسانه های جهانی نیز از تلاشهای تعیین کننده آنان حمایت کرده اند.

همین امر درباره مردم همجنس گرا صحت دارد ، که مدتهاست که حرمت و ارزش آنها نفی شده و شانس و حق لذت بردن همچون غیرهمجنس گرایان را نداشته اند. در فرهنگهایی که چنین وضعیتی تنها بر مردان صدق می کند ، حقوق مربوط به مردم همجنس گرا به آهستگی شکل می گیرد ، همچون برسمیت شناختن حقوق زنان. در نهایت همه خواهند دانست که همجنس گرایی یک مرحله پیشرفته تر رشد عرفانی است که در آن انرژیهای مردانه و زنانه متعادل تر است تا در مردم غیرهمجنس گرا.

دست یابی به صلح و آشتی و نیز حقوق کامل شهروندان در فعالترین بخشهای اختلافات و ظلم و ستم بویژه در خاور میانه به تاخیر خواهد افتاد ، همچنین در برخی از کشورهای آفریقایی ، افغانستان ، پاکستان ، هند و کره شمالی. بسیاری از آن کشورها باید مشکلات خود را در ارتباط با تفاوتهای قبیله ای ، مذهبی ، طبقات اجتماعی ، جنسیتی ، فرهنگی و سیاسی و همچنین نابرابریهای گروهی و مالی حل و فصل کرده پایان بخشند.

شما ممکن است فکر کنید که بسی سرگرم کننده است هیاهوی گفتگوها بر سر کاهش خشونتها و نیز حقوق زنان و همجنس گرایان که در ایالات متحده بر سر زبانهاست ، در حالیکه رسانه های گروهی آن کشور آنچه را که دیگر کشورهای "آزاد" گزارش می کنند حذف کرده نادیده می گیرند. بعنوان مثال ، هیچ چیزی درباره بازداشت تعداد زیادی از بانکداران و متنفذین در اروپا نگفته و هرگز سخنی در باب حضور آشکار سفینه فضایی بمیان نیاورده اند.

جناح روث چایلد (Rothschild) از حاکمان جهانخوار (Illuminati) که امپراتوری خود را از لندن و واتیکان رهبری می کرد ، جای پای رسانه ای و دیگر قدرتهای خود را در آن بخش از جهان از کف داده. بخشی از جناح راکفلر (Rackefeller) متعلق به حاکمان جهانخوار(Illuminati) که دفاتر مرکزی آن در واشنگتن و نیویورک است هنوز نفوذ خود را بر رسانه های بزرگ آمریکایی و نیز وال استریت (Wall Street) دارد ، ولی بنا به دلایل مستند مشخص است که جای پای طولانی آنها در کنگره آمریکا در نابسامانی و رکود است.

بلی ، ما و شما بیشتر بخشهای آنرا می دانیم و آنچه که می گوییم خبرهای تازه ای نیستند. پس چرا اینها را که شما بخوبی می دانید بازگویی می کنیم؟ چون شما نیاز به این دارید که بیاندیشید به چه پیشرفتهای عظیمی از ابتدای عروج زمین دست یافته اید!

حدود هفت دهه پیش اعتقاد راسخ بر این بود که کشتن دشمن یک وظیفه وطن پرستانه است. میلیونها میلیون نفر با اشتیاق به میادین جنگ شتافتند ، و دیگر مردم به همه قلب و روح خود و کمک به تولید جنگ افزارها از آنها حمایت کردند. امروزه تمایل تعداد بسیار کثیری از مردم سراسر جهان ، پایان بخشیدن به خونریزیها و تداوم یک زندگی صلح آمیز و آشتی جویانه در کنار یکدیگر است.

در اواخر دهه ۱۹۳۰ ، مشت آهنین سیاهیها هر چیزی را که اثری بر زندگی روی زمین داشت کنترل می کرد - حکومتها ، اقتصاد ، بازرگانی و صنایع ، آموزشها در کلیساها و مدارس ، قوانین و سیستمهای قضایی ، رسانه های گروهی ، محیط زیست. و عده بسیار کمی تصمیمات اتخاذ شده بوسیله آن افراد بانفوذ را زیر سوال می بردند.

اینک بصورت گسترده ای انگیزه مقامات زیر سوال است و نیر مخالفت با تصمیمات و اقداماتی که بر خلاف منافع همگانی است شکل گرفته. فکرش را بکنید که چه تعداد عظیمی از فساد ، فریب و تباهی تلاشهای شما فاش کرده. فکرش را بکنید که چگونه شما توجه جهان را به خشونتها و بی عدالتیهایی که در سکوت تحمل می شد جلب کرده اید.

شما باید احساس شوق نموده ، راضی از پیشرفتهای شگرفی که کرده اید بوده بخود ببالید که در این مهم مشارکت داشته اید. پذیرفتن و برسمیت شناختن دستاورها غرور و خودپسندی محسوب نمی شوند ، بلکه موجب الهام و انگیزه اند برای تداوم کار تا هنگامی که ماموریت با موفقیت پایان پذیرد. شما ممکن است در خط مقدم نباشید ولی هرگز نیروی اندیشه و احساسهای خود را فراموش نکنید.

نقل قولی از آخرین پیام ما: درست مثل قبل - همیشه! - سفر عرفانی ساکنان زمین موکول است به تصمیمی که هر یک از شما می گیرید ، و تصمیمات همگانی شما سازنده و شکل دهنده هوشیاری جمعی شماست. بنابراین ، اندیشه ها ، احساسهای پرشور و کردار شماست که از این پس سرعت کره زمین را در سفر عرفانی اش تعیین خواهد کرد. این می تواند زمزمه شادمانه ای در سراسر سفر در بعد چهارم باشد یا پروازی عقاب گونه در اوج آسمانها. گایا (روح کره زمین) شادمان است- چون مرحله بشدت دشوار عروج پایان یافته است!

این بهمان اندازه مهم و لازم است که پیش از این تمرکز شما روی انچه که از جهان خود می خواستید بود ، نه روی آنچه که نمی خواهید. لطفا ناله و زاری در شرایط مشکل و ناراحت کننده سر ندهید و یا آنهایی را که چون شما نمی اندیشند آزار و بی حرمت نکنید. در قبال اجازه دهید که افکار و احساسات شما در هماهنگی با طبیعت و وفور خوبیها برای همگان باشد.

استقامت در نور به سرعت زمین به سوی جهانی سالم ، زیبا و آرام که در زنجیره وجود ، هم اکنون موجود است ، شتاب می دهد. ما چقدر آرزو داریم که شما هم می توانستید شکوه و جلال مشارکت خودتان را در آنچه که خلق می کنید به بینید ، درست همانگونه که ما شاهد آنیم.

عشق بی قید و شرط و احترام همه موجودات نورانی سراسر کیهان حالا و همیشه با شماست.

______________________________________

با عشق و صلح

سوزان وارد


Website: The Matthew Books
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید

Att: Behi

arcturian.nation@gmail.comShare |