Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 11, 2012

SaLuSa, July 11, 2012

سالوسا ۲۱ تیرماه ۱۳۹۱

هیچ وقتی بهتر از حالا نیست که رابطه خود را با دوستان و اقوام بازبینی کنید. اغلب اوقات وقتی که زندگانی (تناسخ) جدیدی را آغاز می کنید همراه روحهایی هستید که در زندگانیهای قبلی آنان را می شناختید و بهمین جهت و باحتمال قوی شما مسایلی با آنان (از زندگانیهای گذشته) دارید که باید با آنها روبرو شوید. چه اگر سدی (در گسترش روابط نزدیک) بین شما باشد تا زمان حل (کامل) آن همچنان به زندگانیهای بعدی منتقل می شود. شما دلیل اینکه دوباره و باهم در یک خانواده قرار داده شده اید نمی دانید و ممکن است بسبب خصومتهایی بین شما باشد در حالیکه انتظار می رود افراد یک خانواده با هم صمیمی باشند. البته امید می رود که اختلافات به سادگی برطرف شوند ولی همیشه چنین نشده و حتی گاهی شدت پیدا می کنند.

بنابراین اگر دیدید که شما یکی از آنها هستید ، بدانید که قضیه از کجا شروع شده و تلاش در حل مسایل و ترمیم روابط خود نمایید. بعضی اوقات مشکل ترین بخش کار عفو و بخشش است که البته این ضعف شما شمرده نمی شود. ولی اولین کسی باشید که صلح و آشتی را عرضه کنید که انرژی منفی (در مورد آن شخص) را از وجود شما رها و آزاد خواهد کرد. بهتر اینست که این قضیه را هم اینک حل کنید بجای اینکه بگذارید بماند و چرکین شود. آنهایی که معتقدند که مظلوم واقع شده اند بدانند که قانون سرنوشت - کنش و واکنش - (Karma) بیشتر متمرکز روی اختلافات بین اشخاص است و هر دو طرف بطور یکسان در آن درگیرند.

آنهایی که بسادگی تحرکات بر علیه خود را می بخشند ، نشان دهنده آنند که از روحهای پیشرفته اند و با عفو خود موجب می شوند روح طرف مقابل نیز تکامل پیدا کند. این راهی است که در نهایت مانع اندیشیدن درباره انتقام که امری غیر ضروری است ، می شود چه حتی یک روح نخواهد توانست از عدالت عرفانی (Spiritual Justoce) فرار کند. این بدان معنی نیست که تنبیهی در کار باشد ، این سرنوشت (Karma) است که مشکلرا حل می کند و شما نیز خواهید پذیرفت شانس جدیدی بدست آورده با مشکلات خود بدون بروز نتایج نامطلوب (عذابهای ناشی از تنبیهات) برخورد کنید (مفهوم کلی اینست هر کار خیر و شری که انجام شود در زندگانی بلافاصله بعدی با آن مواجه خواهیم شد).

احساسات غیر قابل کنترل (منفی و خشمناک) ریشه در بسیاری از ناراحتیهایی دارد که قبلا تجربه کرده اید و معمولا از هوای نفس و چیزی که غرور نامیده می شود سرچشمه می گیرند. اگر شما می خواهید به قلمروی (طبقه روحی) که در آن صلح و هماهمنگی حاکم است وارد شوید باید از هم اکنون بهمان روش زندگی کنید ، (تصمیم با شماست) که خود را در موقعیت تعالی قرار دهید یا در شرایط کهنه و قدیمی و در حال سواری دادن به ارتعاشات ضعیف (نوری) و حتی فقدان نور. دوران تلاش برای (زندگی) و زنده ماندن تقریبا به آخر رسیده و شما در شرف ورود به فاز جدیدی(از زندگانی) هستید که فقدان نعمات وافر وجود ندارد ، جایی که بیش از این سیاهکاران (Dark) توان آنرا نخواهند داشت شما را پایین کشیده حقوقتان را پایمال کنند. شما بر دروازه آزادی و صلح ایستاده اید و در قبال از شما امر کوچکی خواسته شده که همانا دیگران را از خود دانسته بهمان گونه با آنها رفتار کنید.

(چه خوب بود) اگر همه شما می دانستید که قرنهای متمادی در انتظار فرا رسیدن این برهه از زمان بوده اید. گذشته در حال فرو پاشیدن و دوری از شماست ، بگذارید که (گذشته ها) از زندگی (و افکار) شما خارج شوند. بجلو حرکت کنید با علم به داشتن تجربه ای که شما را (از تاریکیها) بالا کشیده و بدانید آن روحهایی هم که شما دوستشان دارید و با آنها زندگی کرده اید همین کار را می کنند. اکر در صدد ملاقات مجدد با آنها در آینده هستید ، (بدانید که) چنین خواهد شد. البته بسیاری در زمان عروج (Ascension) همراه شما خواهند بود. هیچ کس بطور عمد قطع رابطه نمی کندولی شما باید دقیقا همان حق انتخاب آزاد را که برای خود قایلید در دیگران هم محترم شمارید.

هر چیزی که در مسیر عروج است دارای ارتعاشات بالای (نوری) است و در این روند امکان شکل گرفتن ارتعاشات پایین (نوری) نیست. کهولت و پیری بطریقی که شما آنرا می شناسید رخ نخواهد داد و در حقیقت همه چیز بشکل نخستین (و جوان) خود باقی خواهد ماند. شما می توانید تصور کنید چه شگفت انگیز خواهد بود که پوسیدگی و مرگ وجود نداشته باشد. بدیهی اسن که شرایط بصورت راکد و ساکن نبوده و تغییرات بصورت آنی و بدون باقی گزاردن دنباله ای از زباله بوقوع خواهد پیوست. عزیزان ، بخاطر داشته باشید که این شرایطی است که شما می توانید با استفاده از قدرت فکرتان بوجود آورده و یا محو کنید اگر لازم بدانید.

وقتی فکرش را بکنید که چه چیزی را بدست خواهید اورد متوجه خواهید شد که ارزش آنرا دارد که هر تلاشی را در جهت تحقق عروج انجام دهید. تصمیم از شماست ولی بهتر اینست که از هم اکنون شروع به زیستن در نهایت راستی و حقیقت کنید. شگفتیهای جهان هستی بسی بیش از قدرت تصور شماست و زندگانی (اشکال مختلف حیات) بسیار زیادی در همه جا وجود دارد ، حتی در فضایی که شما هم اکنون اشغال کرده اید. همه روحها در حال تجربه کردن روشهای انتخابی خود بمنظور افزایش ارتعاشات (نوری) خود هستند ، در حالیکه همواره و همزمان نتایج تجربیات خود را به گنجینه دانش (جهانی) می افزایند تا دیگر روحها نیز بتوانند از آنها بهره مند شوند.

قدرت یگانگی در طبقات (روحی) بالاتر از طبقه (سوم) شما و مفهوم (واقعی) آن درک شده و در نتیجه عشق و دوستی بین تمامی تمدنها حاکم است. البته گروههای منفرد مستثنی هم هستند که شما آنها را شورشیان می نامید ولی آسیبهای آنان بسیار جزیی است و می شود با آنها بسادگی برخورد کرد. گاهی آنها از جهانهای دیگر نفوذ می کنند که می توان آنها را به محلی که از آن آمده اند باز گردانید. روی کره زمین اوضاع بشدت متفاوت است ، چه ارتعاشات (نوری) شما خیلی ضعیف است بنحوی که اجازه می دهد موجوداتی با ارتعاشات مشابه (شما) وارد فضای زمین شوند. اما لازم است به این نکته هم اشاره کنیم که ما حافظان شما بوده ایم و همیشه بازدید کنندگان غیر مجاز (کرات دیگر) را از کره زمین دور داشته ایم. اگر فدراسیون کهکشانی نور (Galactic Federation of Light) با شما نبود ، شما در شرایط فعلی نیودید. در دوران حاضر شما بسان کودکانی هستید که نیاز به راهنمایی و حفاظت دارد.

ما از تجربیاتمان با شما لذت برده درباره مشکلاتی که با آنها مواجه هستید بسیار آموخته ایم. این امر ماجرایی رضایت بخش برای ماست و ما در انتظار اتحاد شگفت انگیزمان که بسرعت نزدیک می شود هستیم. آنگاه شما اعضاُ واقعی خانواده خود را که قرنها پیش از آنها جدا شده اید ملاقات خواهید کرد. این (زندگانی) سفری طولانی بوده و در تمدنهای قبلی ، از قبیل آتلانتیس بسیاری از شما با ما ملاقات کرده اید ، چه در آن زمان بطور قطع ارتعاشات (نوری) شما بیشتر بود و ما بسادگی توان حضور در جمع شما را داشتیم. آتلانتیس بالا و پایین های خود را داشت و در نهایت خود مسول نابودی خود است. همین اتفاق هم می تواند بسادگی در کره زمین بیافتد که دخالت و حضور ما مانع آن است.

سرنوشت شما عروج است و غیر قابل تغییر ، هر قدر هم که سیاهکاران (Dark Ones) بخواهند در آن دخالت کنند. نه تنها (عروج شما) هنوز دیر نشده بلکه قدرت (سیاهکاران) در حال از هم گسستگی و در واقع غیر عملیاتی است. آنها همانگونه که ممکن است شما بگویید ، در وحشت بسر می برند و خود پسندیشان بقدری بود که هرگز باور نمی کردند که نقشه هایشان شکست بخورد. اکنون آنها در نهایت نا امیدی و نفسهای آخرشان هستند و این آخر کار خودشان و آنچه که گمان می کردند غیر قابل تسخیر است ، می باشد. عزیزان ، هرگز نهراسید که ما در کنترل (اوضاع) و تا آخرین لحظه مخاقظ شماییم.

با تشکر . سالوسا


Channel: Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
luisavasconcellos@hotmail.comShare |