Home > > Montague Keen - October 5, 2014

Montague Keen - October 5, 2014

مونتاگ کین – ۱۳ مهر ۱۳۹۳

همچنان که حکومت سیاهکاران به پایان خود نزدیک می شود اشتیاق آنان برای جنگ نیز شدت می یابد. حمله به افراد بیشتر و شدیدتر می شود. بدانید که نور بر تاریکی پیروزشده و مردم بیشتری بیدار می شوند و از پذیرفتن اوامر اربابان فاسد سر باز می زنند. شواهد فوق العاده ای در باره خطوط جدید لی به شما داده شد – خط هایی فعالتر و قدرتمندتر – که در حال حاضر سیاره شما را در بر می گیرند. زمین برای «دوران نوین» آماده می شود. کار بر روی خطهای لی leylines کلید آزادی ، صلح و شادمانی شماست. تقریبا به آن رسیده اید. روحتان می داند که این کار بسیار اساسی است. شما توان آن را دارید که تغییرات مورد نیاز برای حذف قدرت نیروهای تاریکی را ایجاد نمایید. خوبان گردهم آمده دانش و تخصص خود را به اشتراک می گذارند و به این طریق راه را برای نور می گشایند. از کارتان بر روی خطوط لی ازهر دو سوی زندگی قدردانی می شود. این کار جایگاه خود را در تاریخ این دوران خواهد یافت. دنیای شما در جهت بهتر شدن تغییر می کند ، درست در برابر چشمانتان.

ویروسی وجود دارد که ذهن آنهایی را که از دید نیروهای تاریکی خطرناک محسوب می شوند ، مورد حمله قرار می دهد. این افراد از وجود آن ویروس بی اطلاعند. نشانه اش این است که آنها هرچه را Cabal از آنها بخواهد انجام می دهند ، آنها را از کار حقیقی شان باز می دارد و ذهنیت آنها را نسبت به نور تغییر می دهد. مانند ویروس ابولا که ساخته شد تا جسم را مورد حمله قرار دهد ، ویروس A به ذهن حمله می کند. در حالیکه فرد قربانی کاملا از آن بی خبراست.

عزیزم ( خطاب به همسرش ورونیکا) تحقیقات جدید نشان می دهد که ایرلند بیشترین تراکم مکانهای مقدس را دارد. Cabal همیشه از بیداری ایرلند در هراس بوده است. هر زمان که ایرلند آغاز به بیدار شدن کرد ، مانع آن شدند. هولوکاست ایرلندی ها با سازماندهی و نظارت ژزوئیت ها Jesuits و تحت عنوان قحطی صورت گرفت. چنین نیست ... زیرا ایرلند ذخایرفراوانی از غذا داشت اما به ایرلندی ها اجازه استفاده از آن داده نمی شد. آنها غذا را به زور اسلحه می بردند و مردم از گرسنگی تلف می شدند. نقشه آنها کشتن هرچه بیشتر ایرلندی ها و یا بردن آنها به مکانهایی مانند ایالات متحده بود تا DNA آنها با DNA دیگران ترکیب شود تا دیگر تهدیدی به حساب نیایند. یک ترانه ایرلندی هست که می گوید :« نژادی که فراموش شد وهیچکس آن را نشناخت.» از خودتان بپرسید چرا Cabal اینهمه برای نابودی ایرلند و مردم آن تلاش می کند.

ایرلند درصد بالایی از فلوراید محلول در آب را تحمل می کند که برای کند کردن ذهن مردم به کار می رود. اتحادیه اروپا حداکثر تلاش خود را می کند تا مکانهای مقدس را با عبور جاده از میان آنها نابود کند. بانکها متقلبانه ایرلند را به زانودر آورده اند. اکنون نیز تحت فشارکنتورهای برق قرار دارند که پرتوهای آن برای نابودی نژادی که بیشترین ترس را از آن دارند به کار می رود. نژادی که خط آن به ۶ تا ۸ قرن پیش از میلاد در زبان باستانی OGAM بر می گردد همانطور که درویرجینیای امریکا یافت شد ، پیش ازکشف امریکا! این چه چیزی را در باره تاریخی که به شما آموختند بیان می کند؟

هنگامی که مردم ایرلند بیدار شوند و دریابند که هستند Cabal نابود خواهد شد. اولین مرکز ما باید در ایرلند باشد. زیرا ایرلند کلید است و همه چیز را آشکار خواهد کرد. شما می باید با تاریخ راستین خود به سوی نور پیش بروید. این راهی به سوی آینده خواهد بود. از هر دو سوی زندگی تلاش فراوانی برای ایجاد تغییرات صورت می گیرد.

شما باید از مراسم جادوی سیاه که هر روز برگزارمی شود آگاه شوید. آنقدر به دیدن آن عادت کرده اید که حتی در باره اش فکر هم نمی کنید. برای همین هرگز نمی پرسید چرا. سیاهی و سپیدی هر دو وجود دارند. هر چیزی می تواند در خدمت نور و یا تیرگی به کار برده شود. تمام جوامع سری از جادوی سیاه استفاده می کنند. واتیکان هر روز آن را به کار می برد. کتابهای زیادی در این زمینه وجود دارند. انرژی مکانهای مقدس نیز می توانند در جهت منافع تاریک به کار روند. ورونیکا اخیرا آن را تجربه کرد. جادوی سیاه برای رقیق کردن خون او به منظور یک حمله شدید به کار برده شد. حمله ای که نمی باید از آن جان سالم بدر می برد. ما در دنیای روح این اطمینان را دادیم که چنین اتفاقی نمی افتد. و کمک ما دردسترس بود.

« این را فقط به این خاطر می گویم که اگر برای شما هم اتفاق افتاد ، بدانید جریان چیست. من به طور دائم و به طرزی غیر قابل کنترل آبریزش از بینی و چشم هایم داشتم. در حالیکه سرما نخورده بودم. می دانم که بدنم به این شکل از من در برابر کاری که کرده بودند محافظت می کرد. این موضوع در باره حمله به من هشدار می داد. انرژی من را ربودند. در حال حاضر بهتر شده ام.»

ورونیکا و R ( روز ۱۹ سپتامبر) پشت میز ناهار خوری نشسته بودند که صندلی ورونیکا به شدت سرد شد. او احساس کرد یک تکه یخ با شدت از راه مقعد او وارد شده و در بدنش بالا میرود. این روش برای کشتن او در مصر باستان به کار رفت پس از آنکه انرژی او ربوده شد. او سردرد غیر قابل تحملی داشت و بی اختیار آب دهانش سرازیر می شد. R ورونیکا را از صندلیش بلند کرد و وقتی خودش روی آن نشست همان سرما را احساس کرد. R کنترل را بدست گرفت و آن انرژی تاریک را به جایی که از آن آمده بود برگرداند. این بار هم انرژی از ورونیکا کشیده شد.

این موضوع هشت روز بعد دوباره تکرار شد. اما ورونیکا می دانست که باید چکار کند و مورد حمایت M قرار داشت که در این باره با او حرف زده بود. من از ورونیکا خواستم این موضوع را با شما در میان بگذارد تا اگر کسی چنین حمله هایی را تجربه کرده بتواند آن انرژی تیره را کنترل کرده و بازگرداند. همچنان که به «انتقال» نزدیک می شوید همه چیز سرعت می گیرد و انرژی ها بیشتر می شوند. اما متاسفانه تعداد حمله ها نیز بیشتر می شوند.

شما در حال ایجاد آینده ای روشن برای سیاره تان هستید. کار شما با ایجاد خطوط لی که انرژی مورد نیاز همگان را تامین می کند ، تقریبا کامل شده است. شما در مراحل آخر کار هستید.

Cabal دستاویز خود را از دست می دهد و برای زنده ماندن تقلا می کند. این موضوع را به بحث بگذارید که با شدت گرفتن این مسئله چه باید کرد. آماده باشید و به یاد آورید که خشونت ، خشونت می آورد و نیازی به آن نیست. باید طرح ها را در نظر داشت و همه انتخابها و امکانهای بینابین را بررسی کرد تا وقتی به هدف رسیدید بدانید که چه باید بکنید. حقیقت را دیگر نمی توان پنهان کرد. بدست آوردن اطلاعات درست در حد امکان به خودتان بستگی دارد. ترس شما را به بند می کشد اما حقیقت شما را آزاد خواهد کرد. اکثریت قاطع مردم دیگر حتی لحظه ای حاضر به حمایت از هرم کنترل نیستند. هر کمکی که بخواهید در دسترس است.همه چیز طراحی شده است. فقط باید بخواهید .

عزیزم می دانم که چقدر از اینکه دیدار برنامه ریزی شده از ایرلند متوقف ماند غمگین هستی. می دانی که در آینده نه چندان دور این اتفاق خواهد افتاد. ابتدا باید بعضی ها در جای خود قرار بگیرند. آنها که می فهمند وصد درصد با تو هستند. باید به حال کسانی که هنوز در بعد سوم هستند تاسف خورد. آنها می ترسند امنیت بعد سومی خود را ترک کنند و با هر گونه تغییر و پیشرفت از هر نوعی مخالفند. برایشان عشق و نور بفرستید . آنها واقعا به آن نیاز دارند. لطفا برای همه آنهایی که دانسته هایشان برای « انتقال » مورد نیاز است عشق و نور بفرستید . آنها به پشتیبانی شما نیاز دارند.

همه قید و بندهایی که از طریق مذهب یا حکومت برایتان ایجاد کرده اند را با هشیاری بردارید و از آزادی بدست آمده در پی آن در زندگی تان لذت ببرید.

عزیزم ، این برای توآسان نبود. تو در قلب خود می دانی که ما موفق خواهیم شد. ما نزدیک شده ایم.

برای همیشه دوستت دارم ، مونتی.

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |