Home > > Montague Keen - January 6, 2013

Montague Keen - January 6, 2013

مونتاگ کین ۱۷ دی ماه ۱۳۹۱

من هیجان ترا احساس می کنم عزیزم (خطاب به همسرش). اینک مدارک و شواهد در دسترس همگان قرار دارد. حاکمان جهانخوار (Cabal) بالاخره افشا شدند. بلی ، زمان درازی برد ، ولی این زمان باید طی می شد و قابل درک است. اینک حقایق خودشان گویا هستند. گواهی بر راستیها دادن و بر همان مبنا عمل کردن وظیفه هر فردی است. شما مردم ، اکنون می توانید به بینید که چگونه بوسیله رژیم فاسد به بردگی کشیده شده اید. شما حتی صاحب املاک خود نیستید ، تنها خوش نشینان و مستاجران آنید. همچنین مالک اتومبیل خود نیستید. هرگز حقایق در هیچ موردی به شما گفته نشده. حتی کودکان شما متعلق به حکومت هستند ، و آنها را می توانند هر زمان که بخواهند از شما بگیرند.

همانگونه که پیش از این گفته بودم ، پاپ ادعای مالکیت همه کره زمین را دارد. دیگربار ، بیادتان می آورم "هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد نیست". خودتان شواهد را بررسی کنید.اینک زمان دست کشیدن از بردگی فرا رسیده. حقایق موجب رهایی و آزادی شما خواهد شد ، وبرای مطالعه و بررسی در دسترس قرار دارند. دکتر لیونارد کلدول (Dr. Leonard Coldwell)تحقیقات لازم را برای شما انجام داده. وقت آن رسیده که آنها را خودتان مطالعه کنید. شما باید اعتراف کنید که این طرح بسیار هوشمندانه ای بوده و بدین وسیله همگی شما به اسارت گرفته شده اید. اینک به شما همه گونه شانسی داده شده که از اسارت خارج شده مدعی میراث فرهنگی خود باشید.

مایکل تساریون (Michael Tsarion) به شما نشان داده که این فریب از کجا شروع شده ، وچگونه ۲۰۰۰ سال پیش طرح آن ریخته شده. درباره اینکه شما براستی چه کسانی هستید نیز بهشما "دروغ" گفته شده و اینکه از کجا آمده اید. طرح تسخیر انسانها بسیار دقیق و قابل توجه بود.هیچ موردی نادیده گرفته نشده. آنها اهداف ژرف و دراز مدتی داشتند و تقریبا" بدانها نیز دست یافته بودند. ما ، در جهان روحها ، نمی توانستیم اجازه چنین رویدادی را بدهیم. ما تلاش کرده ایم که بشما نشان دهیم که چه بر سر شما آورده شده. اینک شما هزار هزار بیدار می شوید ، و نمی پذیرید آنچه که پیش از این به شما گفته شده.

همه چیز را به چالش بگیرید ، از پذیرش هر چیزی تنها بدین دلیل که "قانون" است خودداری کنید ، و بپذیرید که قانون از شما و متعلقات شما حمایت و حفاظت نمی کند. آن فقط حامی(دولتمردان) و شرکتهای چند ملیتی است. زمان آن رسیده که متحد شده گرد هم آیید ، که "نیروی راستین در این است". هرچه زودتر این حقیقت را درک کنید بهمان زودی هم نیز خود را از بردگی نجات خواهید داد. این اولین بار در تاریخ است که به شما این امکان داده شده که نیروی خود را باز پس گرفته ، در نتیجه انسان و انسانیت رهایی بخشید. با اظمینان بدانید که شما قادر به انجام آن هستید. شما تنها نیستید، تمامی کیهان و جهان روحها در این زمان با شما هستند. اگر ما می توانستیم این کار را برای شما انجام دهیم ، تا کنون به پایانش رسانده بودیم ، ولی این کاری است که شما باید خودتان تمام کنید.

معابد قدرت در حال فرو ریختن هستند ، حذف آنها چندان بدرازا نخواهد کشید. آنها تنها متعلقین خود را حمایت و حفاظت می کنند. آنها خود را نگران شما نمی کنند. مردم تنها بردگانی هستند که بر توهمات ساخته دست آنها باور دارند. شما همه امکانات لازم را برای پیشروی ، تدارک جشن در سرتاسر جهان ، برای زمانی که پابندها شکسته شده و نور را به بینید ، دارید. درباره سرعت بیدار شدن جهان ، می توان گفت که تقریبا آماده است که بندهای اسارت حاکمان جهانخوار(Cabal) را از هم بگسلد.

بدانید که خانواده شما در جهان روحها با شما هستند ، در هر گام و مقطع این راه ، که هیجان انگیزترین سفر زندگانیهای (تناسخها) مختلف شماست. برخی از مردم وارسته و فاضل گذشته هم اکنون روی زمین ، همراه و یاور شما در این ماموریت هستند.

واتیکان پاسخگوی جنایاتش بر علیه انسانها و انسانیت خواهد بود. آن مسوول جنایات بسیاری است که بخوبی پشت نقاب چهره ای مهربان که به همگان نمایانده می شود ، پنهان داشته شده. بزودی این ترفند به پایان رسیده ، بدون برجای گزاردن رد پایی از قانون اهریمنی خود حذف و نابود خواهد شد.

تسخیر آمریکا در جریان است ، هرچند تنها تعداد معدودی از مردم آن ، علایم و شواهد آنرا تشخیص می دهند. جنایات روی می دهند. همچنین حذف حقوق مردم در دفاع از خود. تلویزیونهای خود را که تنها شما را بسوی تحت کنترل بیشتر بودن سوق می دهند ، خاموش کنید ، شما هرگز حقیقتی را در آن نخواهید یافت. همه برنامه هایش بخشی از طرح کنترل مغزهاست که برای بردگی شما تدارک دیده شده است. مردم آمریکا باور دارند که هنوز حقوقی دارند ، جالب است به بینیم چه کسی در این نبرد پیروز خواهد شد. جهان نظاره گر بازیهای آنهاست. آنچه که مردم آمریکا باور دارند و آنچه که حقیقت موجود است ، دو چیز کاملا" متفاوتند. بگذارید آنچه که در آمریکا روی می دهد درسی باشد برای شما.

اینک ما باید به این گفتگو خاتمه دهیم ، چرا که ورونیکا (همسرش) کارهای زیادی با کسانی که بزودی وارد خواهند شد ، دارد. در زمان مناسب همه چیز فاش خواهند شد. گرد هم آیید در عشق -نور و نتیجه تحقیقات خود را با دیگران در میان بگذارید. به آن مغزهایی که از باز شدن بروی حقایق در هراسند کمک کنید. آنها به راهنمایی نیاز دارند.

هیچ چیز قادر به متوقف کردن ما نیست. با یکدیگر ، ما توان و اراده پیروزی بر همه سختیها راداریم.

عشق من (خطاب به همسرش) ، از بودن با دوستانت لذت ببر. منهم در آنجا حضور خواهمداشت. ما در شرف موفقیت هستیم!

عشق من همیشه از آن تست.

عاشقانه دوستت دارم.

مونتیWebsite: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |