Home > > Montague Keen - June 8, 2014

Montague Keen - June 8, 2014

مونتاگ کین – ۱۸ خرداد ۱۳۹۳

عزیزم ، یک لحظه از همه چیز فاصله بگیر و با ذهنی روشن به مسائل نگاه کن. تو برای آزاد سازی انرژی هایی اقدام کردی که سبب شد انرژی های پنهان بیشتری آزاد شوند و در دسترس همگان قرار بگیرند. تصمیم تو برادامه این کاراکنون توجه بسیاری از به اصطلاح کارشناسان را به خود جلب کرده است. سیاهکاران آنها را واداشته اند تا کارمان را دست کم گرفته و ذهن مردم را آشفته کنند. روش های ایجاد ترس که نسل های پی در پی با موفقیت به کار گرفته اند ، هنوزهم بر کوته فکران موثر واقع می شود. ازاین افراد که خود را کارشناس و علامه دهر می دانند ، استفاده کرده اند. تو باید خودت و کارهایمان را از آنها دور نگه داری. قصد آنها ایجاد حواس پرتی و گیج کردن دیگران است. برای نگه داشتن اندک قدرت باقی مانده شان فقط همین را بلد هستند. سیاهکاران با ایجاد مانع بر سر راه نور به حکمرانی فاسد خود ادامه می دهند. همه باید از خود این سوال را بپرسند:

آیا من نا آگاهانه کاری انجام می دهم که به ادامه سلطه پلید سیاهکاران بر دنیایمان کمک می کند؟ آیا به خاطر آنها دست به کشتارمی زنید؟ آیا قوانین آنها را به پیش می برید؟

آیا هنوز در دنیای ۳ بعدی ایجاد شده توسط سیاهکاران بسر می برید؟ به وجدان خود رجوع کنید و از خود بپرسید: «من برای غلبه نوربرتاریکی و تباهی چه می کنم؟» بزودی زمانی خواهد رسید که با این پرسش روبرو شوید ، پس آمادگی اش را داشته باشید. فراوان هستند انسانهای خوبی که شجاعت نشان دادن مسیررا دارند. راهنمایی آنها برایگان در دسترس قرار دارد. نمی توان بی تفاوت ماند و امیدوار بود همه کارها به خودی خود پیش برود. چنین نخواهد شد. عملکرد شما در حال حاضر اهمیت فوق العاده ای دارد. آیا با اکثریت ۹۹ درصدی انسانها خواهید بود: انسانهایی که درعشق و نور یکی شده و هدفشان زندگی کردن در صلح و آرامش است. بدون تردید چنین هدفی ارزش یکی شدن را دارد.

ورونیکا و اندرو (Andrew Bartzis) به شما این فرصت را می دهند که این اتحاد و یگانگی را به منظورآزادسازی انرژی های دور از دسترس و محبوس مانده توسط سیاهکاران ، به نمایش بگذارید. این نخستین باری است که این امر ممکن می شود. انسانها برای این کار باید متحد شوند. ورونیکا و دوستانش در ماه گذشته این کار را آغاز کردند و ما نتیجه آن را در هر دو سوی زندگی شاهد بودیم. شواهد علمی موثر بودن آن موجود است. با حرفهای افراد منفی باف عقب نشینی نکنید. هر دلیلی برای اینها بیاورید باز هم فقط روش خودشان را قبول دارند. آنها با اظهارات نادرست خود ذهن های ضعیف را به تردید می اندازند. من به شما می گویم این کار شدنی است وخواهد شد: به افشاگری هایی که پس از آزادسازی روز ۲۶ ماه می توسط ورونیکا انجام گرفت نظری بیندازید و از خود بپرسید که این کار چگونه انجام شد؟ آیا اتفاقی بود؟

باید با حقایق روبرو شد. هر یک از شما باید مسئولیت بپذیرد. برای مصلحت همگان تلاش کنید. دنیای آشفته ای دارید. با ایجاد اخلال و انواع ترفندها ، به دنبال بهانه ای برای شروع جنگ جهانی سوم هستند. سیاهکاران آن را تنها راه نجات خود می دانند. سکوت و پذیرش شما به آنها توان ادامه این مسیر را می دهد.

در این زمان شما از تاریخ راستین خود آگاه شده اید. ورونیکا تلاش می کند آن را در اختیار همگان بگذارد. از خود بپرسید چه نیازی به پنهان و جایگزین کردن آن با دروغهای محضی بود که شما را در غفلت و تحت کنترل نگه می داشت. وقتی ببینید چه کسانی این تاریخ جعلی را ساخته اند ، همه چیز مانند روز برایتان روشن می شود. آیا برای این افشاگری آماده اید؟

می باید شما را به آهستگی به آن سو هدایت کنیم زیرا اکنون نور کافی برای دیدن واقعیت آنچه شما را دربردگی نگه می داشت ، وجود دارد. تا دریابید در حقیقت که هستید و چرا به اسارت در آمدید و چرا اکنون لازم است که خود را از این اسارت ظالمانه رها کنید. باید با حقایق روبرو شد و تصمیم های نامنتظرگرفت. شما موجودات نورانی قدرتمندی هستید که خاموشتان کرده و به پذیرش یک زندگی کاملا بیگانه با خود حقیقی تان وادار کردند. شما را شستشوی مغزی داده و به کنترل در آوردند تا حدی که آزادی تفکراز شما سلب گردید. شما را برای اطاعت و بردگی مکانیزه کردند. اما خوشبختانه آن روزها به سرعت رو به پایان هستند. زمان پدیدار شدن آزادی و در آغوش گرفتن آن فرا می رسد.

تا می توانید مدیتیشن کنید زیرا با این کار به خویشتن و خانواده روحی خود متصل می شوید. خود را دور کنید از اخبار دروغین و تبلیغاتی که قصد اغفال و نگهداشتن شما در یک دنیای سه بعدی را دارند. همه چیز در تلویزیون با دقت برای فریفتن شما برنامه ریزی شده است. شما را در یک زندان ذهنی نگه می دارند و نمی گذارند که فکر کنید. تا کنون نمی دانستید تا چه اندازه زندگی هایتان تحت کنترل است. از طریق تلویزیون به شما گفته می شود چه بخورید، به چه فکر کنید ، چه بپوشید و به کجا بروید. آن قدر وقت شما را اشغال می کنند که دیگر نمی توانید با اطرافیان خود تعامل کافی داشته باشید و برای خودتان فکر کنید. یک واقعیت کاذب ایجاد می کنند تا نگذارند فکر کرده و با طبیعت ارتباط برقرار کنید. همه اینها سبب می شوند تا نتوانید تصمیم هایی که باید را بگیرید. شما را در بی خبری از تغییرات عظیمی که در اطرافتان رخ می دهد باقی می گذارند ، از گسترش نور واینکه کار ما ثمر بخش می شود.

ما با همدیگر برای آزادسازی دنیایتان از این جنون و فساد و سلطه ، گام های لازم را بر می داریم. ما این کار را به روشی صلح آمیز و با عشق انسانها در قلب هایمان انجام می دهیم . این فرصت بزرگی برای ماست. وقتی با هم باشیم همه چیز بهتر می شود.

عشق من ، از موانعی که پی در پی بر سر راهت قرار می گیرند کاملا باخبرم. آنها را کوشش سیاهکاران در حفظ قدرتشان ببین. هر روز مشکلات بیشتری به همراه می آورد. بله ، برایت سخت است، اما تواراده کرده ای که با وجود همه سختی ها ادامه دهی. من برای کارمان عشق و نور می طلبم. این کاری است برای بشریت.

عزیزم ، قوی باش. دوستدار ابدی تو مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |