Home > > Montague Keen - 9 February, 2014

Montague Keen - 9 February, 2014

پیام مونتاگ کین - یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

ورونیکای عزیزم و همه آنهایی که قدرت درونی خود را به کار بردند ، اولین گامها را برای بازگرداندن انرژی الهی خطوط لی برای همه مردم دنیا ، برداشتند. این در حالی است که عده اندکی آن را به سوی خود تغییر جهت داده و ۹۹% مردم را از آن محروم کرده بودند. یک روز به عظمت آنچه که در دوم فوریه ۲۰۱۴ انجام گرفت پی خواهید برد.

ما از مارک (Mark) به خاطر زمان زیادی که صرف مطالعه نقشه ها کرد تا مهمترین مکان های خطوط لی را مشخص کند سپاسگزاریم. ما این کار را ادامه خواهیم داد. برای محافظت از شما نمی توانیم تاریخ آن را تا چند روز قبل از آن اعلام کنیم. اما خبرنامه ای تهیه شده و پیش از آن به شما اطلاع داده خواهد شد. به این ترتیب فرصت خواهید داشت تا تصمیم بگیرید به کجا بروید و ملاقات ها در کجا انجام شوند و مواردی از این قبیل. وقتی با اتحاد گرد هم می آیید انرژی آزاد شده چندین برابر می شود. نخستین تلاش تان فراتر از حد تصور بود. ما شما را به عنوان تیم خود بر روی زمین می دانیم. این تیم به مرور زمان گسترش می یابد و همچنان که زمان می گذرد ومردم بیشتری به دستاوردهای مثبت آن پی می برند ، پیشرفت آن بیشترخواهد شد.

اگر می دانستید که توطئه گران چه تلاشی به خرج می دهند تا مانع ارتباط شما با خطوط لی شوند حیرت می کردید. آنها تمام قدرتی را که می توانستند جمع کردند اما نتوانستند مانع انجام کاری شوند که از آزاداندیشان خواسته شده بود.

به شما گفتیم که قدرت نیروهای تاریکی در حال محو شدن است. آنها ناامید شده اند. به شما گفتیم که برای احقاق حقوق تان نیازی به تفنگ و تانک ندارید. تنها می باید انسانهای خوب از سراسر دنیا با صلح و هماهنگی گرد هم آمده و به یکدیگر بپیوندند. هنگام طلوع آفتاب مانند آن بود که موجی عظیم از یک انرژی زیبا تمامی قاره های دنیا را فرابگیرد. آن، عشق ناب و نور بود. ما در عالم روح از هریک از شما که در این رویداد منحصر به فرد شرکت کردید سپاسگزاریم. هر بار که آن را انجام دهید قدرت بیشتری پیدا می کنید. امسال ، سال بسیار مهمی است. نباید زمان را از دست بدهیم.

برای همسر عزیزم بالارفتن از تپه « تور» در گلاستونبری در آن ساعتهای اولیه صبح مشکل بود. او از ناراحتی قلبی- تنفسی و عفونت ریوی شدید رنج می برد و من از« دیو» (Dave) و «مارک» (Mark) که دستهای او را گرفتند و در بالارفتن به او کمک کردند عمیقا سپاسگزارم. آن صعود ، در مسیری پرپیچ و خم و در تاریکی و سرمای شدید بود. او چندین بار مجبور شد بایستد و به سختی نفس بکشد. اراده او برای رسیدن به آن بالا تحسین دیو (Dave) و مارک (Mark) و دنیای روح را برانگیخته بود. من عمیقا مدیون دیو (Dave) و مارک (Dave) هستم به خاطر مراقبت کردن از همسر عزیزم. دیو (Dave) از طلوع خورشید فیلم گرفت و به این ترتیب می توان همه را در آن شگفتی سهیم نمود.

اکنون وقت آن است که بفهمید سیاره شما تبدیل به اردوگاه اسیران شده است. اکنون شما در حال بیدار شدن و درک این واقعیت هستید. شما زندانیانی هستید که دیدن موانع را بوضوح آغاز کرده اید. آنان که کنترل شما را به دست دارند « قوانین » زیادی را وضع کرده اند. دوربین ها هر حرکت تان را زیر نظر دارند، وسایل الکترونیک با انرژی های کنترل کننده ، شما را احاطه کرده اند. شما را با تبلیغات بمباران می کنند و مانع ظهور هرگونه حقیقت برایتان می شوند.

برای یافتن حقیقت در دنیایتان تلاش کنید. آب و هوا را نیز در کنترل گرفته اند و برای منحرف کردن شما از حقایق ، مورد استفاده قرار می دهند. بانکها حلقه ای برگردن تان افکنده و شما را در ترس نگه می دارند. مذاهب با ایجاد ترس و دادن اطلاعات جعلی که حقیقت ندارند و هرگز حقیقت نداشته اند خود را به پیش برده اند. تحریف. هنوز مردم از جدا شدن از آنها و پذیرش الوهیت حقیقی می هراسند.

شجاع باشید و به روح خود بنگرید زیرا تنها آنجاست که عشق را خواهید یافت. همه ترس هایی که به دروغ و برای اسارت شما ایجاد شدند را دور بریزید. از شرکت در تخریب سیاره زیبایتان سر باز زنید. چطور می توانید با خود کنار بیایید و در چشم فرزندان خود نگاه کنید وقتی برای کشتن و تصاحب به کشورهای دیگر می روید؟ مواد شیمیایی خطرناک دراتمسفر پراکنده می شوند تا همه زمین هایی که برای زیستن به آنها وابسته اید را نابود کنند. اکنون وقت آن است که مسئولیت کارهای خود را قبول کنید. شواهد فراوانی موجود است که نشان می دهد این کار شما خیانت است. شما به اعتماد فرزندان و همنوعان تان خیانت می کنید. می باید چشم بندها برداشته شوند. هیچ بهانه ای برای اطاعت کورکورانه از دستورات، پذیرفته نیست. درعمق وجودتان می دانید که این نقض زندگی انسانهاست.

دیگر نمی توانید بی تفاوت بمانید. شواهد بیشماری در دسترس تان قرار دارد. هیچگاه جستجوی حقایق و تصمیم برای انتخاب راه ، تا این اندازه آسان نبوده است. به یاد داشته باشید که زندگی بر روی زمین تنها یک لحظه است ، اما روحتان ابدی است. اجازه داده نمی شود که بر سیاره تان چیره شوند.

توطئه گران برای رسیدن به اهداف خود به کمک شما نیاز دارند. بدون موافقت شما، آنها هرگز به این درجه از موفقیت که امروز شاهد آن هستیم نمی رسیدند. این موضوع واقعا جدی و قابل تامل است. بسیاری از شما به نابودی خود و انسانها کمک کرده اید. یک روز با این حقیقت روبروخواهید شد.

عده زیادی در دنیای شما برای دیدن حقیقت کمک می کنند. افرادی که با عملکرد پیشگامانه خود حقیقت را برایتان آشکار می سازند. کسانی هم هستند که می گویند همه چیز خیلی آسان به پیش می رود. با این کار می خواهند یک حس امنیت دروغین ایجاد کنند تا شما را از عمل کردن باز دارند. خوب ، من می گویم که هیچ چیز فراتر از حقیقت نیست. این کار به سادگی انجام نمی شود!

از سوی دیگر چیزی نیست که با همیاری یکدیگر نتوانید آن را به انجام برسانید. شما ۹۹% هستید و بسیار قدرتمند تر از آنی هستید که توطئه گران می توانند باشند. شما توان انجام این کار را دارید اما آنها به کمک شما نیاز دارند و بدون شما نمی توانند کار کنند.

ایمان داشته باشید که شما می توانید و خواهید توانست. توطئه گران برای از میان بردن شخصی که از این مسیر برگشته است ، سخت تلاش می کنند. از شما می خواهم برای این فرد که دوره بسیار سختی را می گذراند عشق و نور بفرستید. او ناخودآگاه برای آزاد ساختن خود تلاش می کند. بشریت نیاز دارد که او خود را بشناسد و از زنجیرهایی که او را دربند نگه داشته اند ، رها شود. آنگاه او می تواند کار خود را بر روی زمین آغاز کند. بشریت نیاز دارد که این اتفاق بیفتد.

ما با همدیگر حرکت عظیمی را آغاز کردیم. هردوسوی زندگی در این زمینه با هم کار می کنند. اینکه با چه سرعتی به هدفمان برسیم به شما بستگی دارد. ما همواره برای یاری رساندن در دسترس تان هستیم.

از فیلم طلوع خورشید بر روی « تور» در ۲ فوریه لذت ببرید. ما از دیو (Dave) به خاطر شهامتی که به خرج داد و با وجود آن باد سرد ، آن را برایمان فیلمبرداری کرد ، تشکر می کنیم. ما به پیش می رویم ، برای استقرار نور در سرتاسر دنیا و زندگی شما.

عشق من ، به تو و کاری که انجام دادی افتخار می کنم.

دوستدار ابدی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |