Home > > Montague Keen - January 26, 2014

Montague Keen - January 26, 2014

مونتاگ کین- ۶ بهمن ۱۳۹۲

« اولین گام برای رفتن به جایی ، تصمیم به باقی نماندن در مکانی است که در آن قرار دارید.» - ناشناس

ورونیکا و من ، هردو از اینکه ترتیبی داده ایم تا افراد بسیاری از جاهای مختلف دنیا برای بازگرداندن انرژی الهی سیاره زمین گرد هم بیایند ، بسیار خوشحال و هیجان زده ایم. ما ازهمه آنهایی که با آمادگی کامل (به این فراخوان) پاسخ داده و آرزوی خود را برای گرد آمدن همچون خانواده ای از نور وعشق ابراز کرده اند ، صمیمانه سپاسگزاری می کنیم. ما این تاریخ را انتخاب کرده ایم: ۲ فوریه ۲۰۱۴ ( ۱۳ بهمن ۱۳۹۲)

از شما می خواهم که در زمان طلوع و غروب خورشید دور هم جمع شوید ، اگر امکان داشته باشد در هر دوی این زمانها درمکانهای مقدس و یا برگزیده جمع شوید ومدیتیشن کنید. هر طور که می توانید ذهن خود را بر آن متمرکز نمایید تا آزادسازی انرژی صورت بگیرد. حتی لازم نیست از تخت خود بیرون بیایید ، زیرا افکار مثبت شما به آن توده انرژی مورد نیاز افزوده می شود.

ما می دانیم که طلوع و غروب خورشید در مکانهای مختلف در زمانهای مختلف اتفاق می افتد. اما اینها مهمترین وقت روز برای انجام این عمل محسوب می شوند. ورونیکا و یکی دو نفر از کمک کننده ها به «گلاستونبری» در غرب انگلیس می روند. او برای آب و هوایی ملایم و مطبوع دعا می کند. شاید مانع دسترسی شما به این مکانها شوند ، اما مهم نیست. کافی است نزدیک آن مکانها قرار بگیرید. می توانید ذهن و آگاهی خود را برای رسیدن به هدف به کار ببرید. ورونیکا از اینکه امکان پاسخگویی به همه وجود ندارد نگران است.

مارک در پیام امروز خود پیشنهادهایی خواهد داشت. تک تک شما مهم هستید. هرکسی می تواند تاثیرگذار باشد. این کار هزینه ای ندارد و فقط زمان می طلبد. بسیار فوق العاده است که کشورهای زیادی در این امر سهیم شده اند. همه برای شرکت در آن مشتاق هستند. ما یک خانواده بزرگ از افراد همفکر ایجاد کرده ایم. این آغاز راه است. بگذارید این اطمینان را بدهیم که این رویدادی به یاد ماندنی خواهد بود که از موانعی همچون زبان و نژاد فراتر می رود. ما با هم می توانیم بر روی سیاره تان تغییراتی که برایشان فریاد می زنید را پیش بیاوریم. شما معماران آینده هستید. این رویداد به تاریخ مردمی راه خواهد یافت و بارها و بارها برای نسل های آینده بازگو خواهد شد. من قادر نیستم به اندازه کافی بر اهمیت این امر تصریح کنم.

از اینکه به یکدیگر نزدیک می شوید خوشحال باشید. هنگامی که با صلح و هماهنگی دور هم جمع می شوید ، با عشق و با خنده هایی که فضا را پر می کند ، گرداب عظیمی از انرژی در اطراف خود ایجاد می کنید. این اولین رویداد در این زمینه است. در نظر داریم که از این پس در فواصل منظم این کار را انجام دهیم. ما شما را در این مسیر هدایت کرده و همواره با هم در راه صلح و عدالت کار می کنیم ، صلح و عدالتی متاسفانه در حال حاضر وجود ندارد. نگذارید که سن مانع شما شود ، زیرا هرگز آنقدر پیر و یا آنقدر جوان نیستید که نتوانید معجزه بیافرینید ، زیرا در چنین روزی شما در تلاش برای آفریدن آن هستید.

از شما می خواهم که برای خواندن مطلبی که مارک با زحمت فراوان در باره اهمیت خطوط لی آماده کرده است ، وقت بگذارید. به ساحرخطوط لی خوشامد گفته و پذیرای او باشید. امید است که در این مقدس ترین مکانها به واسطه وجود خطوط لی ، او در کنارتان بوده و راهنما و حامی شما باشد. ما در عالم روح ، در این روز مهم به شما خواهیم پیوست. روزی که شما وظیفه نجات سیاره خود را عهده دار می شوید تا نسل های آینده بتوانند از زندگی بر روی زمین لذت ببرند.

به یاری ما این اتفاق خواهد افتاد. درهردوسوی زندگی بیش از هر زمان دیگری در این زمینه کار می شود. انسانهای فوق العاده ای داوطلبانه وقت خود را در اختیار می گذارند تا تلاش های ما برای همگان مفید واقع شود. لطفا اطمینان حاصل کنید که همه کشورها از تاریخ و زمان آن مطلع شوند تا مقدمات کار برای شرکت آنها نیز فراهم گردد. به یاد داشته باشید که شما با هم قدرتمند هستید! شما ۹۹% هستید ، پس نمی توان شما را متوقف کرد. شما بیدارشدگان هستید.

عزیزم ، یکشنبه آینده نخواهی توانست برای نوشتن پیام پیش من باشی ، زیرا در مراسم بازسازی خطوط لی شرکت خواهی کرد. از بودن در کنار همفکران خود لذت ببر.

عشق من همیشه راهنمای توست. دوستدار تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |