Home > > Montague Keen - August 11, 2013

Montague Keen - August 11, 2013

مونتاگ کین، ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

زمان آنکه همه آنچه پنهان بود آشکارشود ، به سرعت فرا می رسد . سرانجام برای آن زمان آماده می شوید . بسیاری از« نیروهای تاریکی » تا کنون شکست خود را پذیرفته و در جستجوی راه گریزی هستند تا مجبور به رویارویی با قضاوت نوع بشر نباشند. آنها که می دانستند این روز خواهد آمد ، برای به تعویق انداختن آن ازهیچ کوششی فروگذار نکردند. تنها می باید درصد قابل توجهی از انسانها بیدار می شدند تا بر آنچه شر و فساد بود نوری افکنده شود . شما نوع بشر می باید با قدرت خود بیدار شوید و این نکته را در نظر داشته باشید که برای خدمت به عده ای اندک برروی زمین قرار ندارید. همگی شما موجودات قدرتمندی از نور هستید که توسط آموزش و مذهب تحت انقیاد در آمده اید تا باورتان شود که ناتوانید . من به شما اطمینان می دهم که تمام قدرت از آن شماست . همچنان که مسائل آشکار می شوند به آن پی خواهید برد . آنانکه در راس هرم قرار دارند بدون شما هر گز نمی توانستند به هدفهای فاسد خود برسند . بارها گفته ام که آنها به شما نیاز دارند و بدون شما نمی توانند وجود داشته باشند . این واقعیتی است که باید در باره آن تعمق کنید .

از آنجایی که شما بیدار شده اید ، ما می توانیم مداخله کرده و برایتان علائمی بفرستیم که می باید به آنها توجه کنید . ما دائما مراقب هر حرکتی هستیم که تلاش می کند شما را تحت کنترل در آورد تا بتواند آن « بیداری عظیم » را مختل نماید . عزیزم ( خطاب به همسرش ورونیکا ) آنچه دیشب در آسمان دیدی به تو نشان می داد که انرژی برای سرعت بخشیدن به این امر در حال تولید شدن است . آماده باش تا هر آنچه از تو خواسته می شود را انجام دهی . برخی از شما تا کنون دانسته اید که چه باید بکنید . این موضوع بستگی به توافقاتی دارد که قبل از آمدن دوباره به زمین انجام داده اید . در هر دو سوی زندگی بر روی این موضوع کار می شود. به سلاح و بمب نیازی نخواهد بود ، بشریت قدرت خود را دوباره به دست خواهد آورد ، با صلح و با افتخار . همه آنچه که به عنوان هنجار پذیرفته اید یک شبه دگرگون خواهد شد . خواهید آموخت که دنیایتان را در نوری کاملا تازه ببینید . تمام ساختارهای باطل برچیده خواهند شد و مردم ، خود بر مبنای عشق و احترام به تمام نوع بشر ، تصمیم خواهند گرفت . ذهنتان را برای استقبال از آن روز آماده کنید .کمی در باره اینکه هرکدام از شما می تواند چه نفعی برای بشریت به عنوان یک کل داشته باشد ، فکر کنید . تولید غذا و انرژی از بالاترین اهمیت برخوردار است . هرگاه متخصصین دنیا با هم جمع شوند تمام موانع را از سر راه بر خواهند داشت . آنها تمام مشکلاتی را که به سبب آن انتقال اولیه ایجاد می شود را حل خواهند کرد . این بزرگترین ماجرای تمام زمانهاست که همه شما در آن نقش دارید .

توطئه گران هرآنچه و هر آنکس را که بتوانند به کار خواهند گرفت تا آن امر ناگزیر را به تعویق بیندازند . احتمال دارد بسیاری از کسانی که به آنها اطمینان دارید را تحت نفوذ خود در آورده و سبب اختلال و بی نظمی شوند . این موضوع بستگی دارد به اینکه آن افراد چه اندازه درعقاید خود محکم باشند تا بتوانند در برابر آن حمله ها از خود پایداری نشان دهند. اینگونه اعمال گرچه سبب تاخیرمی شود اما آنها هرگز اجازه نخواهند یافت که مانع این انتقال شوند. همیشه بخواهید که چشمانتان برروی چنین حمله هایی باز باشد تا بتوانید واقعیت آنها را ببینید . دعا کنید تا برای از میان برداشتن تمام افکار و اعمال مربوط به بعد سوم به شما یاری رسانده شود . شما توسط تلویزیون ، فیلمها و روزنامه ها با اطلاعات بعد سومی بمباران می شوید . اما همینکه از بعد سوم قدم بیرون بگذارید آنها دیگر قادر به کنترل ذهن شما نخواهند بود . آنانکه سعی کرده اند دنیای شما و ونوع بشر را نابود کنند افشا خواهند شد . نقشه هایشان برملا خواهد شد و سلاح بر زمین خواهند نهاد .

با ارتباط با معنویت خودتان نیرومند می شوید . مطمئن باشید که در مسیر درست قرار دارید و راهنمایی خواهید شد . شما هرگز تنها نیستید . مدیتیشن به شما در شناخت خود کمک می کند . این نکته مهمی است . هر چند که در ابتدا آسان نیست اما اگر پشتکار به خرج دهید به طور طبیعی در موقع مناسب به آن دست پیدا می کنید . اکنون هر چه بیشتر بیاموزید در زمان انتقال آماده تر خواهید بود . ما شما را به بتدریج به سوی آن هدایت می کنیم . همه شما به این واقعیت آگاهید که بدن هایتان در حال تغییر است . این بخشی از آمادگی برای زندگی جدید شما بر روی زمین است که از آن لذت خواهید برد . آنگاه که تمامی فساد و همه آن توطئه گران از میان بروند و کنترل ها برداشته شوند ، بار دیگر درگاهها گشوده خواهند شد و ارتباط با روح از سر گرفته خواهد شد . آنگاه زندگی بر روی زمین توام با صلح ، هماهنگی و شادمانی خواهد بود .

عزیزم ( خطاب به همسرش ورونیکا ) نوری که تو دیشب دیدی اندکی از آنچه بود که خواهد شد . مطمئن باش که در مسیر درست قرار داری . انسانهای درست در زمان درست قدم پیش خواهند نهاد . همه چیز تحت نظم الهی است . از خلال نیروی عشق به همه چیز دست خواهید یافت . این بزرگترین سلاح شماست و البته ترس بزرگترین دشمن شماست . ترس همواره شما را از طریق پول کنترل کرده است . این مهمترین ابزار آنهاست ، خدای من ، آنها خوب می دانند چطور باید آن را به کار ببرند .

سلامتی نیز برای ایجاد ترس به کار رفته است . آنها در آزمایشگاههای خود بیماری هایی بوجود آورده آن را میان مردمی که هیچ ظنی به آنها نمی برند منتشر می کنند . و این سبب ترس بیشترمی شود . اما اگر کنترل سلامتی خود را به دست بگیرید و در باره آنکه چه چیزی برایتان بهترین است تحقیق کنید از نتایج به دست آمده شگفت زده خواهید شد. آن زمان که پی ببرید ترس سلاحی است که برعلیه شما به کار گرفته می شود ، خودتان کنترل را به دست گرفته و از اینکه « قربانی » ترس باشید ، سر باز می زنید . برای بدست آوردن دوباره کنترل زندگی خود نیاز است که تصمیمی آگاهانه بگیرید .

امروز را اولین روز باقی زندگی تان بدانید . آن عده از شما که مسئولیت بچه ها را بر عهده دارید ، لطفا اطمینان حاصل کنید زندگی آنها بر روی حقیقت ، نور و عشق گشوده باشد . آنها را برای آنچه در پیش است آماده کنید . این مسئولیت شماست . با عشق و راهنمایی شما آنها بدون تردید قادر به پذیرفتن دستاوردهای آن انتقال خواهند بود .

چند ماه آینده خیلی مهم است . شما با تغییراتی روبرو خواهید شد که باید آنها را پذیرفته و تصمیماتی بگیرید . به هر حال این چیزی است که منتظرش بوده اید . نور و عشق راهنمایتان خواهد بود .

همسر عزیزم ، من همیشه مونتی عاشق تو باقی می مانم .

مترجم: مهناز
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |