Home > > Montague Keen - August 18, 2013

Montague Keen - August 18, 2013

مونتاگ کین، ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

آنچه در این هفته به شما نشان داده شد ثابت می کند که نور حقیقت به طور قطع پیروز خواهد شد . آماده سازی ها در حال انجام است . برای غیر منتظره آماده باشید . عنصر غافلگیری اهمیت دارد . شما شواهد آن را دیده اید . افرادی در موقیتهای کلیدی در سرتاسر دنیای شما وجود دارند که می دانند چه انتظاری از ایشان می رود . و آنها تاثیرگذار خواهند بود .

عزیزم ( خطاب به همسرش ورونیکا ) همه چیز تحت نظم الهی است . موعد آن فرا رسیده است که بشریت را از تاثیر نفوذ اهریمنی که او را تحت انقیاد در آورده و از نقشه هایش برای نابودی آنچه دلخواه او نیست، نجات دهیم . می باید تعدادی از بزرگترین مغزهای متفکری که تا به حال به زمین آمده اند را در جای خود قرار دهیم تا بشریت را هدایت کنند. آنها در زمان مناسب شناخته می شوند . هم اکنون برخی از آنها بتدریج پی می برند واقعا چه کسانی هستند و چرا در این زمان در زمین حضور دارند. هویت واقعی آنها می باید شدیدا محفوظ بماند ، حتی برای خودشان . آنها تا الان زندگی هایی معمولی داشته اند هرچند که هر از گاهی به آنها در باره نقش های مهمی که انتظار می رود در امر « انتقال » ایفا نمایند اشاره هایی شده است . آنها هم اکنون در حال درک سنگین وظیفه ای هستند که قبل از بازگشت دوباره به زمین در باره آن توافق کرده اند . آنها یکدیگر را پیدا می کنند و همه چیز در جای خود قرار می گیرد . تمام تکه های پازل در کنار هم قرار می گیرند ، همانطور که طراحی شده بود .

عزیزم این تصادفی نبود که درآن سالهای دور « روپرت شلدریک » نتوانست دعوت تو را به مهمانی شام بپذیرد و پیشنهاد کرد که مرا به جای او دعوت کنی . روح از روپرت استفاده کرد تا من به تو برسم .

در فرودگاه دابلین با RYANAIR یک مشکل به وجود آمد . از این موضوع استفاده شد تا فرد دیگری مورد توجه تو قرار بگیرد . حالا دیگر می دانی اهمیت آن ماجرا چه بود . دنیای روح هر چه را که لازم باشد برای رساندن افراد مناسب به هم به کار خواهد برد . نگرانی را به ما واگذار کن . ما مردم مناسب را در مکان مناسب و در زمان مناسب به هم خواهیم رساند .

عزیزم می دانم گاهی به آدمهای اطرافت نگاه می کنی و می خواهی بدانی آیا آنها برای رسیدن به تو در نظر گرفته شده اند یا نه . حالا دیگر می دانی هیچ چیز اتفاقی نیست! گروه ما بر روی زمین آماده است و مشتاق تا دستورالعمل ها را در زمان مناسب دنبال کند و این چیزی است که ما در باره اش تصمیم خواهیم گرفت .

می دانم دیدن آنچه در مصر و عراق و دیگر جاها اتفاق می افتد تو را بسیار پریشان می کند . مردم بیگناه زیادی در این آشوبها گرفتار شده اند . تسلط بر این کشورها از سالهای بسیار دور توسط توطئه گران طراحی شده بود و آنها همچنان به شدت به آن طرح چسبیده اند. هرچند که دارند پی می برند هرگز اجازه موفق شدن نخواهند داشت . زیاده روی آنها در کشتار متوقف خواهد شد . آنها از افرادی استفاده می کنند که مغزشان کاملا شستشو داده شده است تا برای تجزیه و تسخیربه این کشورها بروند و دستورات را بدون فکر در باره پیامدهای آن انجام دهند . مردم درحال بیدار شدن در برابر دروغهایی هستند که به آنها گفته می شود . خودتان می توانید آن را ببینید چرا که شواهد آن واضح و روشن است . از خود بپرسید چرا « کشورهای قدرتمند » برای جنگ آماده می شوند . آنها چه نقشه ای دارند؟ آیا این آخرین تلاش آنها برای ماندن است ؟ به چشم آنها نگاه کنید وقتی سعی می کنند شما را در باره « تجاوز برای دفاع » قانع کنند یا در باره آنکه « سلاحهای کشتار جمعی وجود دارند » و غیره . آنها چطور باوردارند که می توانند باز هم مردم را فریب دهند ؟ حقیقت آشکار شده است . دیگر نمی توان آن را پنهان کرد .

به نوع بشر کمک خواهد شد تا بهبود پیدا کند . مداخله برای کمک مناسب برنامه ریزی شده است تا تمام آنچه برای ترمیم دوباره از این حمله های بی امان لازم است فراهم شود . سفینه هایی سیاره زمین را احاطه کرده اند با تمام آنچه احتمالا برای دوباره سازی و بازگرداندن هرآنچه توسط توطئه گران نابود شده است به آن نیاز دارید . برای این کار به پول احتیاجی نیست . همه چیز داده خواهد شد . و صلح باز خواهد گشت . شما در جنگ میان خوبی و بدی قرار دارید . اما خوبی برنده خواهد شد . سیاره زمین به زودی جایگاه واقعی خود را در کائنات باز می یابد و تمام کانالهای ارتباطی دوباره برقرار خواهند شد .به عده ای از شما نیاز است تا این امر محقق شود . به بیدار کردن مردم ادامه دهید تا آنها بتوانند از تجربه شرکت در مهمترین اقدام متهورانه تاریخ دنیا لذت ببرند . مهم نیست که در چه کشوری باشید . همه شما مهم هستید . پس آنچه را که توسط کشورهایی خاص به شما گفته می شود نپذیرید. ورونیکا با مردمی از کشورهایی ملاقات کرده است که گفته می شد در برابر چنین اطلاعاتی بسته هستند مثل چین ، کره ، روسیه و غیره . آنها همگی در حال بیدار شدن هستند و به آنها در پیوستن به این خانواده بزرگ که هیچ حد و مرزی نمی شناسد، بسیار خوشامد گفته می شود . همگی ما در پیروی ازحقیقت و عدالت برای همه یکسان هستیم .

نگذارید خشم یا بدگمانی افکار شما را خدشه دار کند . همه چیز را با قلبی پرمهر نگاه کنید چرا که این کار همه چیز را تغییر می دهد . همه شما در ابعاد پایین محبوس بوده اید جایی که در آن ترس زندانبان شماست : ترس از مذهب ، ترس از قانون بدون آنکه بدانید این امر تا چه اندازه نادرست است. تنها زمانی که به علت آن پی ببرید آزاد می شوید .

برای هرکس در هر کجا عشق بفرستید . از نتیجه ای که به همراه خواهد آورد شگفت زده خواهید شد . عشق می تواند قدرت توطئه گران را نابود کند . عشق خوب و پاک است وزندگی کسانی را که دوست دارند و دوست داشته می شوند را وسعت می بخشد . کلمه عشق را با حروف بزرگ نوشته و آن را در فراز کنید . به نام عشق گرد هم آیید و بگذارید همچنان که در مسیر انتقال به پیش می روید نورعشق راهنمایتان باشد .

عزیزم همه چیز همانگونه است که باید باشد. دوستدار همیشگی تو مونتی

مترجم: مهناز
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |