Home > > Montague Keen - August 12, 2012

Montague Keen - August 12, 2012

مونتاگ کین ۲۲ مرداد ۱۳۹۱

از دیدگاه زندگی در سمت ما ، همه چیز بر اساس نقشه ها پیش می رود. حقایق افشا می شوند و مردم در حال قبول بیشتر(واقعیتهای) شرایط ظاهری جهان شما هستند. ما قبول داریم که برای بسیاری از شما مشکل است پذیرفتن اینکه هستند کسانی در جمع شما که از شما نفرت داشته ، شما را در پایین ترین طبقات اجتماع خود دانسته قصد دارند کره زمین را که متعلق به شماست از وجود شما پاک کنند. متاصفانه این همه نقشه آنهاست. تاریخ جعلی که آنها ساخته اند اکنون افشا شده. مردم خوبی آماده اند که همه آنچه را که باور دارند واقعیت دارد امتحان کنند (به صحت و سقم آن پی ببرند). علم توان آنرا دارد و واقعیت را بازگو خواهد کرد. تکنولوژی آن در همه کشورها موجود است. وقت آن رسیده که همه مردم خوب ملتها گرد هم آمده جهان را از دست نخبگان جنایتکار که قصد تصرف آنرا دارند نجات دهند. کره زیبای شما بازسازی خواهد شد و همه وقتی که خواهد برد همانا پاک کردن شبکه کنترل است و بس.

آنچه که شما طی هفته گذشته شاهدش بودید یک تخیل نبود. دوستان شما از آندرومدا (Amdromeda) نشان دادند که قادرند از سفینه های فضایی خود غوطه ورانه به زمین آیند. اطلاعات غلط و آموخته های سیستمهای کنترل که به هر چه که حاکمان جهانخوار (Cabal) می گویند عمل کنید ، برای آنها محدودیتی ایجاد نمی کند. شما واقعا شگفت زده خواهید شد اگر بدانید که چه توانمندیهای بیشتری دارید. بیاموزید که (به قضایا بصورت کلان آن بنگرید) ، اگر باور دارید که قادر به این کار هستید … پس بدون تردید قادرید.

زمان آن رسیده که دروازه های زندان افکار و اندیشه های خود را بگشایید ، بدین سبب که از افکار شما برای کنترل شما استفاده شده. این کار شستشوی مغزها (نامیده می شود) و تا کنون هم کارآمد بوده. بار دیگر اگر بشما گفتند: مجاز نیست ، سوال کنید چرا؟ چه کسی چنین گفته؟ این حق الهی شماست که آزادانه و بدون محدودیتهایی که مذاهب برای شما ایجاد کرده اند زندگی کنید. وقتی همه این کنترلهای دروغین از بین رفتند ، مردم گرد هم آمده در صلح و هماهنگی زندگی خواهند کرد. روح ابدی شما تصمیم گرفت به کره زمین آمده به ساخت آینده کمک و انتقال (به طبقه بالاتر عرفان) را تسهیل کند. تنها مذهبی که شما نیاز دارید مذهب عشق است. همچون که در ایرلند باستان و پیش از اینکه واتیکان تصمیم به تخریب و جایگزینی آن با حرص و آز ، نابودی و جنگ گیرد رواج داشت. بمثابه آنکه شما هرگز تجربه آنرا طی هزارها سال پیش از تصرف زمین بوسیله آنها ، نداشته اید.

آنها هنوز به موضوع چسبیده اند و امیدوارند که بتوانند کنترل خود را حفظ کنند. روزهای آنها به آخر رسیده. شما به عرفان باز خواهید گشت ، به آنچه که در واقع هستید مرتبط شده و بزودی کابوسهایی را که پشت سر گذاشته اید فراموش خواهید کرد. وقت آن رسیده که شجاع بوده با حقایق روبرو شوید. آنچه که رسانه های گروهی می گویند واقعیت ندارد. شما کاری کرده اید که تا حالا یک قدم از آنها جلوترید. ما افکار آنان را خوانده و آماده مختل کردن نقشه هایشان هستیم. انرژی آنهایی که بیدار و هوشیارند هر روز قدرت بسیار بیشتری برای حفاظت از شما به ما می دهد.

جان ماک (John Mack) می خواهد شما بدانید آنهایی که ترتیب مرگ او را دادند در واقع بنفع او کار کردند ، چه اکنون او در جهان روحها خیلی موٌثرتر می تواند باشد تا روی زمین. سیستم کنترل چشمهای او را کور کرده بود و او از فساد همه جانبه اطراف خود بی خیر بود. آنها حتی از در رفاقت و قصد کمک به او وارد شدند فقط بمنظور جلوگیری از کشف نقشه های شیطانی خود. باور آنها بر این بود که اگر آنها او را بخود بدهکار کنند ، او هرگز از خط خارج نخواهد شد. جان (John) مرد صادقی بود و همان کاری را کرد باور داشت به نفع نوع بشر بوده دانش ما را در جهان هستی که ما خود بخشی از آنیم افزابش خواهد داد. مردی با استعدادهای فراوان که خود را وقف کسانی کرد که به کمک او محتاج بودند. کار او هنوز تحت هیچ شرایطی به آخر نرسیده است.

ما از اینکه درباره کشت آزمایشی محصولات کشاورزی مهندسی ژنیتیک (GM Corp) در انگلستان صحبت شده شوکه شدیم. همانطور که می دانید این موضوع کار (و وظیفه من در دوران حیاتم) بود. من بشدت آن محصولات مهندسی ژنیتیک را بواسطه صدمه سنگینی که به خاک می زند مردود اعلام کردم. یکصد سال طول خواهد کشید سمومی را که به خاک وارد شده پاکسازی کرد. این احمقانه است که گفته شود کشت فقط در مناطق محدودی صورت خواهد گرفت ، چرا که پرندگان و دیگر حیوانات وحشی این سموم را منتقل خواهند کرد. بدیر ترتیب تمامی اراضی اطراف نیز آلوده خواهد شد. تو مالک زمین نیستی و فقط باید از آن استفاده کنی. زمین بتو تعلق ندارد که تخریبش کنی. همه اینها بخشی از نقشه شیطانی آنهاست در ایجاد کمبود مصنوعی مواد خوراکی و قحطی بمنظور کاهش جمعیت. این دقیقا همان است که آنها در نظر دارند. خود را به حقایق مجهز نموده و (به این نقشه) بگویید نه. این امر باید زنگهای خطر را در گوشهای شما بصدا در آورد. آیا شما واقعا به آنها برای کنترل و توضیع مواد خوراکی خود اطمینان دارید؟ بررسی کنید چه کسانی محصولات مهندسی ژنیتیک را کنترل می کند!!

این هیجان انگیز است عزیزم (خطاب به همسرش) که مردم در کشورهای دیگر در حال بررسی DNA خود بمنظور یافتن ارتباط با ایرلند باستانی هستند ، وقتی که ایرلندیها بدنبال آفتاب به مصر رسیدند. این مهم سندی بدست خواهد داد. زمان آن رسیده که (حقایق) به روشنایی آمده و افشا شوند دروغهایی که بزور (وادار به قبولشان شدید) یکبار و برای همیشه. حاکمان جهانخوار (Cabal) هرگز باور نمی کردند که روزی نقشه هایشان فاش شده حقایق بازگو گردند. مردم آریایی بار دیگر پشت به پشت یکدیگر برخواهند خاست. آنها عمیقا از بازدید کشور اصلی خود - ایرلند - شاد خواهند شد. حکومت ایرلند باید بیدار شود. آنها در قبال تمامی ایرلندیهای سراسر جهان مسٌولیت دارند. متاسفانه آنها در جمع خود کسانی را دارند که نسبت به ایرلند وفادار نیستند. این شاید موضوع مورد علاقه رییس جمهور ایرلند باشد ، چون او در زمره کسانی است که می گوید حقایق برملا شده و جهان شما را ازاد خواهد کرد. از خود بپرسید که چرا همیشه ایرلندیها را مردمی مست و احمق به تصویر کشیده اند؟ چرا اینهمه تلاش شده که مردم ایرلند را ضعیف و فرومایه بنمایانند؟ به جهان آموخته شده بود که هرگز به ایرلند توجهی نکنند! آنهایی که تاریخ و زبان ایرلندیها را دزدیدند می خواستند اطمینان داشته باشند که کسی ایرلندیها را جدی نگیرد.

اخیرا بانکداران با ترغیب کشوری که در مشکل مالی است ، کار خوبی انجام دادند. کار آقای مایکل تساریون (Michael Tsarion) خیلی افشاگرانه بود. کار او باید در برنامه درسی هر مدرسه و دانشگاهی جای داده شود بالاخص در ایرلند. آیا مردم (ایرلند) هنوز آنچه را که از واتیکان آموخته اند قبول دارند: که آنها مردم بی مقداری هستند؟ بپرسید چرا بشما چنین چیزی آموخته شده؟

ایرلند … همه جهان منتظر اقدام شماست. شما به تنهایی خواهید توانست که جهان را از زیر یوغ سیستم کنترل فاسد رهایی بخشید. وقت آن رسیده که وارد نور راستی و حقیقت شده در پی عدالت برای همگان باشید.

ما در جهان روحها مایلیم تشکر کنیم از همه کسانی که به سخنان ما گوش فرا می دهند و نیز آنانی که درباره آنها تحقیق کرده و سخنان ما را به دیگران می رسانند ، بدین ترتیب دیگران نیز بیدار شده به آینده می نگرند.

خانه کاغذی شروع به لرزیدن کرده در شرف فرو ریختن است. شما تعجب خواهید کرد که چرا مردم برای مدتهایی اینچنین مدید بوسیله مغزهایی چنین شیطانی بکار گرفته شده اند. آنها (Cabal) بجایی که از آن آمده اند بازخواهند گشت. چه خوبست از شر آنها خلاص شدن. عشق بار دیگر به جهان شما باز خواهد گشت.

من همچنان به تو نشان خواهم داد که همیشه در کنار تو هستم (خطاب به همسرش).

عاشقانه دوستت دارم.
مونتی (مونتاگ)Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
luisavasconcellos@hotmail.comShare |