Home > > Montague Keen - August 19, 2012

Montague Keen - August 19, 2012

مونتاگ کین ۲۹ مرداد ۱۳۹۱

ستمگران شما در ناامیدی از یافتن راه حلی برای مشکلاتی که با آنها روبرویند هستند و به آهستگی به این نتیجه می رسند که بیچاره شده اند. پیش بینی ما اینست که یک روز صبح از خواب بیدار شده می بینید آنها از این کره رفته اند. آن وقت است که همه تکنولوژی تاریکیها برچیده شده با تکنولوژی که شما را به حیرت و هیجان آورد جایگزین شوند. شرایط را درک کنید ، برای آنها کار ساده ای نیست که از همه آن چیزهایی که تقریبا در کف دستشان بود چشم بپوشند.

ما با آنها با تمام سرعت ممکن برخورد خواهیم کرد. ما همچنان باید برای کسانی که از ترک طبقه سوم (طبقه فعلی عرفان و نور) خودداری می کنند چاره ای بیاندیشیم. آنها شرایط مشکل و خفقان آوری داشته از ترک این طبقه وحشت دارند. آنها از هر تغییری وحشت دارند. آنها آموخته اند به مدارکی که به انها ارایه می شود اعتماد نکنند. آنها به آنچه که دارند چنگ انداخته از درک اینکه در صورت اتحاد مجدد با دوستانشان از کرات دیگر ، همه آنچه را که آرزو دارند ، بدست خواهند آورد ، سرباز می زنند. بنابراین آنها افکار محدودی دارند ولی از آنها مراقبت خواهد شد.

بهبودی و شفابخشی عظیمی (در سطح کره زمین) رخ داده همه بیماریهای جسمی ناپدید خواهند شد. بنابراین نگران شرایط سلامت خود نباشید که آنها بزودی حل خواهند شد. بسیاری از شما سخت کوشیده اید که این انتقال را (زودتر به کره زمین) بیاورید ، بزودی میوه تلاشهای خود را خواهید چشید.

تو صحبتهای جالبی طی این هفته داشتی (خطاب به همسرش) ، بار دیگر ثابت شد که ما مردم (روشن و کارآمد) را بسوی تو هدایت می کنیم و تو هرگز مجبور نیستی دنبال آنها بگردی. وقتی همه دانسته ها فاش شدند ، همه درها باز خواهند شد. شما همگی با یک هدف کار می کنید فقط راههای متفاوتی را بسوی مقصد نهایی انتخاب کرده اید. تمام سیستم حکومتی تغییر خواهد کرد و بنابراین هیچ خانواده منفرد و یا گروهی خاص خود را فرمانروای دیگران نخواهد دید.

چشم انداز آینده ای که بوسیله دیوید دویل (David Doyle) ترسیم شده ، همانگونه که تو (خطاب به همسرش) در مصاحبه ات با او دراین باب سخن گفته ای ، نظر خوبی است و ارزش توجه و در نظر گرفتن را دارد. او در مورد موضوع فرمانروایی خیلی فکر و بررسی کرده. انجام هر کاری در این مورد ضروری خواهد بود وقتی که مفسدان جهانخوار (Cabal) پاکسازی شوند. روی تباهکاریهای گذشته متمرکز نشوید که شما را در شیوه تفکر طبقه سوم نگاه خواهد داشت. وقت آن رسیده که به پهنه آفتاب فردای خود گام نهید. آینده چیزی است که هم اکنون باید برای شما اهمیت داشته باشد. زمان آن رسیده که گذشته را پشت سر نهید. هرچه بیشتر به طبقه سوم (عرفان و نور) بچسبید بهمان نسبت هم به مفسدان جهانخوار (Cabal) چسبیده اید.

همانگونه که بارها گفته ام *ایرلند کلیدی است که همه قفلها و رمزها را خواهد گشود* همسر عزیز من در ماه سپتامبر به ایرلند خواهد رفت { جزییات در وب سایت موجود است} بمنظور برقراری ارتباط مجدد بین ایرلند و مصر. مردم آریایی ، که از نسل ایرلندی باستان هستند ، کافی است به DNA خود بنگرند تا تاریخ واقعیشان ثابت شود ، که البته این همان تاریخی که بوسیله مفسدان جهانخوار (Cabal) نگاشته و آموزش داده شده نخواهد بود. تاریخی که شما آموخته اید بگونه ای طراحی شده که شما از دانستن اینکه در واقع چه کسانی هستید باز دارد.

سردرگمی و گیجی در میان بسیاری از مردم است که چرا وب سایت راکفلر (Rockefeller) پیش بینی کرده بود که مفسدان جهانخوار (Cabal) قصد بمباران المپیک لندن را دارد و غیره … ما مانع شکل گرفتن نقشه آنها شدیم. آنها هرگز تسلیم نخواهند شد. آنها به تلاش خود ادامه خواهند داد و البته در این بین به ترس شما از خونریزی و نیز کشتارهای فعلی (در برخی کشورهای در حال جنگ) هم نیاز دارند و در همه جا و همه ارتشها با هیاهو نشان می دهند که سربازان یونیفورم پوش فداکاران خونی آنان هستند. آیا وقت آن نرسیده که آنان (نظامیان) بیدار شده به حقیقت پی ببرند؟ خونریزی برای بقاٌ مفسدان جهانخوار (Cabal) ضروری است. تا زمان بیداری و حقیقت یابی این جوانان (نظامی) این خونریزیها همچنان ادامه خواهند داشت. آیا شما اینرا می خواهید؟

خواهش می کنم هر کسی که می تواند در جهت پیشرفت امر ، کاری کند ، دریغ نورزد. این مهم را فقط به تنی چند که با شدت کار کرده مقدمات انتقال را فراهم کنند واگذار نکنید. بعضی اوقات همه آنچه که باید کرد صحبت کردن با دیگران (در این مورد) است ، یا از طریق کامپیوتر کمک کنید. کامپیوترها زهری بودند در زمان حیات من روی زمین.

هر کسی بهر طریقی برای حرکت به جلو کمکی کند ، بهمان نسبت هم پاداش خواهد گرفت. ما به نظرات و همکاریهای شما نیاز داریم. برای آندسته از شما که نقشی در این انتقال دارید ، وقت آنست که گردهم آمده اطمینان بخشید که همه چیز به آرامی برای همه پیش برود. برخی از شما اطلاعاتی از دیگر کرات و نیز جهان روحها می گیرید ، بنابراین شما بخوبی می دانید که در چه زمان چه باید کرد. چیزهای خاصی باید در محلهای خاصی قرار گیرند و بنابراین به کمک شما احتیاج است. شما آموخته اید بدنبال احساسات درونی خود بروید و این شما را گمراه کرده ، پیشنهاد می کنم *بدنبال گغتار قلب خود باشید* اجازه دهید که عشق دلیل اعمال شما باشد. هنگامی که عشق ، نور راهنمای شما باشد ، خواهید فهمید که در مسیر درستی حرکت می کنید. چند ماه آینده جالبترین و هیجان انگیزترین بخش زندگی شما خواهد بود. مبارزات شما تقریبا به آخر رسیده. همه آنچه که بر سر شما آمده تا به اینجا برسید ارزشش را داشته. تلاش بیاد ماندنی در هر کشوری صورت گرفته تا این تغییراتی را که شما بشدت بدان نیازمندید جامه عمل بپوشلند. ما از همه سپاسگزاریم. هریک از شما نقشی در این امر داشته اید. شما از دیگر کرات بازدید کرده خواهید دید چگونگی زندگی آنها را. شما ازاد خواهید بود. آزادی که بشما این امکان را می دهد که بالاخره زندگی را بشیوه ای که باید ، تجربه کنید.

همه ما ، با یکدیگر ، شرایط درست را برای انتقال (به طبقه چهارم عرفان و نور) فراهم می آوریم. تغییرات لازم به آرامی صورت می گیرند تا آینده بطور قطع صلح آمیز بوده و فقط عشق راهنمای ما به جلو باشد. عشق همان چیزی است که ما را قادر می کند با یکدیگر همکاری کنیم ، حتی اگر در سطوح متفاوت هوشیاری باشیم. ما هنوز در احساس حقیقی و نهایی با یکدیگریم.

این راهی طولانی و پر نشیب و فراز برای تو بود (خطاب به همسرش) ، عزیزم ولی ما تقریبا در پایان کاریم ، بنابراین با اطمینان به آینده بنگر.

عاشقانه دوستت دارم.
مونتیWebsite: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
luisavasconcellos@hotmail.comShare |