Home > > Montague Keen - October 13, 2013

Montague Keen - October 13, 2013

مونتاگ کین – ۲۱ مهرماه ۱۳۹۲

«هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد، نیست.»

با گذشت زمان ، درستی این گفته بیشتر به اثبات می رسد. اکنون معلوم می شود آن چیزهایی که انسانها بی هیچ پرسشی پذیرفته بودند ، کاملا دروغ بوده است. هرآنچه که برای کنترل افکار ، گفتار و کردار نوع بشر به کار می رفت برای به زانو درآوردن او طراحی شده بود. برای نگه داشتن او در ترس و زندانی با میله های نامرئی.

اکنون وقت آن است که خود را از زیر سلطه «رم» رها کنید. بارها تاکید کرده ام که رم (واتیکان) ، همان «چشم بالای هرم در دلارها» است. آنهایی که ذهنشان تحت کنترل است از اینکه حتی نگاهی به این موضوع بیندازند ، وحشت دارند. از شما می خواهم شواهد آن را بررسی کنید. اگر برای تحقیق در باره اش وقت بگذارید به آن خواهید رسید. آنها آنقدرطولانی در قدرت بوده اند که از دست دادن آن برایشان قابل تصورنیست. اگر اندکی در این باره کنکاش کنید ، پی می برید که همه آن افراد به ظاهر قدرتمند ، فقط بازیچه های رم هستند ، همگی در حال ایفای نقش برای چیرگی بر دنیایتان وهدایت شما به سوی شیطان.

این نبردی است میان نور و تاریکی. نیروهای تاریکی در تمام مسیرخود تا به امروز هر چه در توانشان بوده است ، انجام داده اند. همچنان که روزها می گذرد ، با کنارنشستن و هیچ کاری نکردن ، پیروزی آنها را تسهیل می کنید. با دقت به این موضوع فکر کنید ، در آن صورت همه چیز از جمله روح جاودانه خود را ، از دست خواهید داد. روحتان از شما می خواهد که برخیزید وحق خود را بگیرید.

افرادی که ماموریتهای ویژه دارند مورد هدف قرار گرفته اند. آنها دوران بسیار دشواری را می گذرانند و حلقه طناب فساد به دور گردنشان محکم تر می شود. آنها برای بقای خود و انجام کاری که برای آن به زمین آمده اند ، به دعا و عشق شما نیاز دارند. بسیارمهم است شما که بیدار شده اید ، در کنارهم برای دیدن حقیقت ، به دیگران یاری برسانید. اکنون ، وقت اهمیت زیادی دارد. همین حالا باید اقدام کنید.

به شما توجه داده شد که واتیکان حمله تازه ای طراحی کرده است تا با ایجاد وحشت ، شما را وادار نماید برای رسیدن به احساس امنیت ، تقریبا هر چیزی را قبول کنید. باید بگویم که با افتادن در این «دام بزرگ» ، دیگر روی «امنیت» را نخواهید دید. تلویزیون و گزارشهای خبری به عنوان سلاحهایی برای ایجاد این ترس به کار خواهند رفت.

از پذیرفتن آنچه به شما می گویند خودداری کنید. حقیقت واقعی برای همه شما قابل دسترس است. شما که بره نیستید ، پس دیگر به این شکل رفتار نکنید. اگر واتیکان به این طرح تهاجمی ادامه دهد ، آنگاه دوستان واقعی شما از سیارات دیگر، این حمله عجیب و دروغین را افشا خواهند کرد. این موجودات نورانی منتظر فرصت و آماده یاری رساندن به شما هستند. خیلی هایتان با آنها حرف زده اید. می دانید که فقط برای این می آیند تا شما را از بند برهانند.

آن عده از شما که در کار بیدار کردن دیگران هستند ، از هرسو مورد حمله قرار گرفته اند. این را بدانید: اگرتهدیدی برای آنها نبودید ، وقتشان را برایتان تلف نمی کردند. به شما اطمینان می دهم که در این نبرد شکست نخواهید خورد. توطئه گران این را می دانند. محکم و مطمئن باشید. آنها بدون مشارکت شما قادر به پیشبرد هیچیک از طرح های خود نیستند. شما اکثریت قاطعی هستید که هم اکنون می توانید دنیای خود را تغییردهید. شما قدرت آن را دارید که همه جنگها و عملیات گمراه کنند ه را متوقف کنید. اگر شهامت به خرج دهید و از شرکت در فعالیتهای تاریک آنها ، برای همیشه خود داری ورزید ، دیگر هیچ روحی دچاررنج نخواهد شد. در قلبهایتان می دانید که من راست می گویم. ذهن شما از آغاز تولدتان تحت کنترل بوده است. سرتاپای نظام آموزشی ، کنترل ذهن بوده است ، به منظور تولید رباتهایی «فرمانبر» که هیچ فکری از خود ندارند.

به والدین تان نگاه نکنید ، زیرا آنها قربانیان این سیستم هستند. شما اولین نسلی هستید که فرصت رهانیدن و نجات سیاره خود را به دست آورده اید. از پیشگامان این مسیر حمایت کنید. از راههای فراوانی می توانید مشارکت داشته باشید. عشق و نور بفرستید. توانمندی ها و تحقیقات خود را به اشتراک بگذارید. با کامپیوتر به هم کمک کنید. با هم کار کنید و به هم یاری برسانید. حسادت تنگ نظرانه گروهی برگزیده که در حین کارم بر روی زمین با آنها برخورد داشتم ، مانع از آن می شد که بسیاری از مدارک ارائه شوند . اینگونه افراد را باید خیلی مودبانه کنار گذاشت. آنها به دنبال چنین موقعیت هایی هستند تا نگذارند حقیقت آشکار شود. آنها ضررهای زیادی وارد کرده اند. وقتی به دنیای روح ها رفتم ، همه اینها برایم روشن شد. آنها خود برتربین و بخشی از این نظام کنترل هستند. آنها افراد فاقد ویژگیهای مورد نظرخود را مسخره می کنند و می خواهند که آنها ساکت بمانند.

فشار روانی که بسیاری از شما تحمل می کنید ، به عمد ایجاد شده است. سعی کنید قربانی آن نباشید. هر وقتی که دست می دهد ، مراقبه کنید. در میان درختها قدم بزنید و فکرتان را آزاد بگذارید. پذیرای شفایی باشید که درختان به شما هدیه می دهند زیرا آنها اثر آرامبخش فوق العاده ای دارند. حتی وقتی سرحال نیستید لبخند بزنید. دیگران نیز در پاسخ به شما لبخند می زنند و با این کار توجه خود را نشان می دهید. جامعه شما را ترغیب کرده است که زندگی خود را به دور از دیگران و در مصاحبت با تلویزیون بگذرانید. وسیله ای که نقش آن کنترل ذهن و مطیع نگه داشتن شماست. هنر گفتگو تقریبا از میان رفته است. اکنون زمان احیای دوباره آن است. دور هم جمع شوید ، با هم حرف بزنید ، بخندید ، غذا بخورید. بار دیگر یک اجتماع روحی را بنا کنید. در زمانهای گذشته اطلاعات اینگونه ردو بدل می شد. این روش به زیبایی کار می کرد ، زیرا آنها کائنات را می فهمیدند ، با یکدیگر و با زمین بصورتی یگانه بودند ، و همگی با عشق و نور به هم پیوسته بودند.

رم (واتیکان) همه اینها را تغییر داد. اکنون می باید آنچه از دست رفته بود را برگردانید. در گذشته از شمشیر برای ایجاد تغییر در زندگی بشر استفاده می شد. اما حالا بهتر می دانید. قدرت در تعداد شماست و در باورتان به اینکه در مسیر درست قرار دارید. عشق و نور شما را در مسیرتان هدایت می کند. حقیقت شما را آزاد خواهد کرد.

ورونیکا ، عزیزم ، قوی باش. تو می دانی که چه باید کرد. در نهایت همه چیز درست خواهد شد. استرس ها برای آن فرستاده می شوند که تو را از پای در آورند. ما تو را با عشق و نور احاطه کرده ایم . پس تو هرگز تنها نیستی .

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |