Home > > Montague Keen - October 6, 2013

Montague Keen - October 6, 2013

مونتاگ کین – ۱۴ مهر ۱۳۹۲

برخی از شما بیدار شده اید و می بینید که توطئه گران به تکاپو افتاده اند. عده ای از آنها همچنان وانمود می کنند قدرت کامل را به دست دارند ، اما با وجود دروغها و تهدیدهایشان ، اکثر مردم واقعیت را تشخیص می دهند. مثل بچه مدرسه ای های قلدری هستند که بالاخره مجبور می شوند بزرگ شوند و با این واقعیت کنار بیایند که در اقلیت قرار دارند.

حقیقت ، شما را آزاد خواهد کرد. این را بارها به شما گفته اند ، اما حالا شاهد آن هستید. اکنون حقیقت برای همه قابل دسترس می باشد و پذیرفتن اینکه هدفمندانه به شما دروغ می گفتند را آسانتر می کند. آنهایی که کنترل را به دست دارند ( دیری نخواهد گذشت که) شناخته شده و مجبور خواهند شد بهره کشی از انسانها را متوقف نمایند.

همچنانکه سپیده دم دوران نوین نزدیک می شود ، از شما می خواهم به طور جدی این نکته را مد نظرقرار دهید که چگونه می توانید تمام آن خسارتهای وارد آمده به انسانها و سیاره زمین را جبران کنید. هنگامی که انرژی زمین آزاد شده و پیوند دوباره ای با کائنات برقرار نماید ، ارتباط با جهان هستی دوباره از سر گرفته خواهد شد. شما اطلاع دارید و می دانید که چرا مجراهای انرژی طبیعی بسته شدند. تنها توطئه گران از این انسداد سود می بردند. به خاطر آن بود که نوع بشر را تحت کنترل ، مطیع و آماده برآوردن خواسته هایشان نگه دارند.

وقتی انسان به بیداری کامل و به این واقعیت برسد که کاملا قدرتمند است و به خویشتن و دستیابی دوباره به این قدرت ایمان بیاورد ، آنگاه است که همه چیز بر روی زمین رو به بهتر شدن می گذارد. بازی های سیاسی را که براه می اندازند ملاحظه کنید. هر یک از رهبران وانمود می کند که او تصمیم گیرنده است ؛ اما درواقع ، فقط عروسکهای خیمه شب بازی هستند که نقش آنها به نابودی کشاندن بشریت است. آنها هیچ قدرتی ندارند. وقتی انسانها را وادار می کنند به آنها ایمان بیاورند و مفلوکانه شکست می خورند ، «ترس» را در چشمهایشان ببینید. آنها می دانند اگر نتوانند بازهم مردم را بفریبند ، به طور کامل طرد می شوند. قدرت از دست آنها گریخته است و دروغهایشان بیش از این پذیرفته نمی شود. مردم همه آن نیرنگهایی را که تا به امروز قادر به دیدن آن نبودند ، می بینند. به مدت 2000 سال شما را در تاریکی نگه داشتند. شما منتظر ماندید ، زیرا برای به وقوع پیوستن روشنایی و بیداری ، همه چیز می باید در سر جای خود قرار می گرفت. این طرح بتدریج ارائه شد تا اعتمادتان به خود و به طرح ما ، مبنی بر ادامه یافتن نژاد بشر بر روی زمین ، شکل بگیرد. شما نخستین گامها را برداشتید که مهمترین آنهاست.

نوع بشر بار دیگر با معنویت درونی خود ، با هم یکی می شوند و به این ترتیب نیاز به همه آن مذاهب ساختگی را کنار می گذارند. همه با « ذات هستی» و با موجوداتی قدرتمند و نورانی پیوندی دوباره برقرار خواهند کرد. دیگر برای وصل شدن به خدای عشق و نور نیازی به واسطه ندارید. خوب خواهد شد وقتی آن ساختارهای کنترل کننده که زندگی بسیاری از انسانهای بیگناه را دستخوش انحراف و نابودی کرده اند ، برای همیشه از چهره زمین پاک شوند. شما هرگز برای ارتباط با خدای عشق به آنها نیازی نداشتید. ارتباط منحصر به فرد شما همیشه برقرار بود اما مسئولیت آن را به دیگرانی واگذار کرده بودید که از آن سوء استفاده می کردند. شما و تنها شما ، مسئول زندگی خود بر روی زمین هستید. هنگامی که به روح باز می گردید کافی است بدانید که بهترین خود را انجام داده اید ، هرگز به هیچکس آزار نرسانده و به روشی شرافتمندانه و آبرومند زیسته اید.

زیر بار ترسی نروید که توطئه گران توسط بانکها و جنگ و غیره به شما القا می کنند. اینها به منظور انحراف ذهن تان از بیداری نوع بشر صورت می گیرد. می دانید که بر خلاف آنچه می گویند خیر و صلاح شما را نمی خواهند. آنها در کنترل کردن ، استاد هستند (همیشه بوده اند). به این موضوع توجه داشته باشید و از شرکت در بازیهای آنها خودداری کنید. آنها بدون همیاری شما ناتوان هستند.

امروزهمسرعزیزم در تمرکز کردن مشکل دارد. ذهن او خیلی مشغول است.

-------------------------------------------------------------

عصر پنج شنبه وقتی از خرید بر می گشتم ، چند لحظه قبل از سوار شدن به اتومبیلم ، یک اتوبوس دو طبقه به آن برخورد کرد و خسارت زیادی به بار آورد. یک اتومبیل دوازده ساله است. اگر غیر قابل استفاده شود( به دلیل شدت خرابی) واقعا دچار مشکل می شوم. به خاطر وضعیت قلبم به اتومبیل احتیاج دارم. لطفا دعا کنید که درست شود. یک تویوتا یاریس است، بهترین اتومبیلی که تا حالا داشته ام. هیچوقت، هیچوقت مرا زمین نگذاشته است. مثل یک دوست عزیز بود که همیشه به دادم میرسید. این موضوع مرا به شدت ا ناراحت کرده است.

خدا را شکر می کنم وقتی تصادف اتفاق افتاد داخل آن بنودم. این یکی از چندین مشکلی است که این روزها باید با آنها کنار بیایم. لطفا مرا در دعاهایتان یاد کنید.

با تشکر از همگی ، ورونیکا.

----------------------------------------------------------

موانع زیادی بر سر راه او قرار گرفته اند و بر سر راه کسانی که در جستجوی حقیقت و نیز ایجاد ساختارهای جدیدی هستند که نوع بشررا از بندهای توطئه گران رهانیده و به سوی صلح و عشق به پیش می برند. اما این اتفاق در حال روی دادن است و شما شواهد آن را در اطراف خود می بینید. پس با اطمینان به پیش بروید.

عزیزم، نگران نباش. دوست تو باید درسهایی را فرا بگیرد و از مسیرهایی بگذرد تا برای کارش بر روی زمین آماده شود. وقتی کاملا بیدار شد ، به ماموریت خود ایمان می آورد و آن را با تعهد تمام و کمال انجام می دهد ، آنگونه که فقط او می تواند. هیچ چیز مانع این نمی شود و تو در قلبت این را می دانی. از همگی شما در خواست می کنم او را در دعاهایتان یاد کنید. زیرا او در کشمکش با توطئه گرانی است که در تلاشند او را گیج و نابود کنند. او مسیر دشواری را پشت سرگذاشته است اما با اندکی کمک از سوی دیگران ، بر همه اینها فائق می آید.

گاهی وقتها ، زندگی یک چالش می شود. اما انسانها می توانند با همیاری ، همه سختی های ایجاد شده توسط توطئه گران را از میان بردارند. آنوقت و تنها آنوقت است که آزادی و صلح باز خواهد گشت.

عزیزم ، تو تنها نیستی. اگر می توانستی ببینی که چگونه در هر دوسوی زندگی از تو حمایت می شود ، شادمان و شگفت زده می شدی!

عشق من همیشه همراه توست. دوستدار تو مونتی.
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |