Home > > Montague Keen - November 16, 2014

Montague Keen - November 16, 2014

مونتاگ کین - ۲۵ آبان ۱۳۹۳

عزیزم (خطاب به ورونیکا ) ، اکنون زمان افشاگری است. دراین دوران تغییر بزرگ، هیچ جایی برروی زمین برای پنهان شدن وجود ندارد. فقط آنهایی که درترس زندگی می کنند و از تغییر درهراسند ، در بعد سوم باقی می مانند. کسانی هم هستند که هرگز یاد نگرفتند ذهن خود را بروی شگفتی های سیاره زمین باز کنند ، آنهایی که هرگز سوالی نپرسیدند ، برای مثال اینکه چرا انسانها با هم متحد نیستند ویا چه کسانی اختلافهایی مانند مذاهب را به منظور تفرقه ، سوء ظن و درگیری ایجاد کرده اند.

اکنون عده ای جزئیاتی را ارائه می دهند در باره اینکه در« شورای نیکایا » چه تصمیماتی گرفته شد. (Counsil of Nicea نخستین شورای کلیسایی جهان بود که در سال ۳۲۵ پس از میلاد با حضور ۲۲۰ اسقف درشهر Nicea در زمان امپراتوری کنستانتین اول امپراتور روم برگزار شد. در طی آن بر سراعتقاد نامه ای در باره مسیحیت ، اجماع صورت گرفت. م ) تخریب زندگی بر روی زمین از همان هنگام آغاز شد. تمام مدارک در واتیکان پنهان شده اند. وقتی مدارک در دریا در عراق کشف شدند ، اعلام جنگ شده بود و دستورالعمل هایی به ارتش ایالات متحده داده شد تا تمام دستنوشته های باستانی که بتازگی پیدا شده بودند را نابود کنند تا حقیقت تمدن هرگز به بیرون درز نکند. برای انسانها سخت است با این واقعیت کنار بیایند که واتیکانی که در باره عشق موعظه می کند ، درست بر خلاف آن عمل کند. بارها گفته ام که «هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد نیست.» هرچیزی که از طریق نظام آموزشی و یا والدین تان به شما آموختند ، کاملا غلط است. هرگز به شما فرصت داده نشد تا به دنبال حقیقت بروید و به نور قدم بگذارید.

دیگر زمانی برای تاخیر نیست. باید تصمیم گرفت. آیا ارتعاش خود را افزایش داده و از زندگی (بهتراست بگویم زنده ماندن) سه بعدی خارج می شوید و با گشودن بندهایی که شما را زندانی کرده اند به سوی نور حرکت می کنید. Bradley Love بسادگی آن را توضیح داده است. اوهمه چیز را پوشش داده. دیگر تردیدی نخواهید داشت که توهم ایجاد شده توسط کنترل کنندگان ، همان است – یک توهم بزرگ. باید نسبت به خیلی چیزها بیدارشد ، اما می باید اقدام کرد.

ورونیکا نوارهای زیادی از مکالمه هایمان را دارد پس از آنکه من زمین را ترک کردم و به دنیای روح آمدم. من ازدیدن اینهمه فساد حیرتزده بودم. درزمین که زندگی می کردم از بیشتر آنها اطلاعی نداشتم. John Mack هم به ورونیکا در باره فساد وحشتناکی گفت که از سوی دنیای روح دیده بود. او هم وقتی در زمین بسر می برد ، کاملا از آن بی خبر بود. ( نوارهای بسیار جالبی هستند) آن موقع به ورونیکا گفتم که درهای واتیکان باید بسته شوند. ده سال پیش او فکرش را نمی کرد که هرگز چنین اتفاقی بیفتد. حالا خواهید دید که در آینده نه چندان دور چنین اتفاقی می افتد.

شما از همه آنچه بر سرتان آورده اند بهبود خواهید یافت. همه معامله هایی که با موجودات فرازمینی (منفی) صورت گرفته پوچ و بی اثر خواهند شد. دوباره همه چیز را از نو شروع می کنید و دیگر در تله های گذشته نمی افتید. همه چیز آشکار خواهد شد. انسانها در صلح خواهند زیست. آنهایی که به زمین تعلق ندارند مجبور به ترک آن خواهند شد. این اتفاق خواهد افتاد. بیداری متوقف نمی شود. هرقدرهم که مانع بر سر راه آن بگذارند ، این اتفاق خواهد افتاد. سر را زیر برف فروبردن دردی را دوا نمی کند. این چیزی است که هر کس بر روی زمین باید با آن روبرو شده و با آن کنار بیاید. حمله کردن به پیام آوران دردی را دوا نمی کند. واقعیت ها بزودی آشکار خواهند شد.

آیا به اندازه کافی پذیرای « حقیقت » و« روشنایی » و تلاش در جهت دنیایی صلح آمیز برای همگان هستید؟ نیروهای نور باید از خود محافظت کنند زیرا حمله ها از هر سو شدت می گیرند. ویروس Ashtar که به خیلی ها رسیده ، نقطه ضعف تان را پیدا کرده و از آن استفاده می کند. او برای بدست گرفتن کنترل می جنگد و به این راحتی ها شکست را نمی پذیرد.

آنها این تصرف را ۲۰۰۰ سال پیش طراحی کردند . آنها خوش ندارند شکست را پذیرفته و سیاره تان را ترک کنند. آنها به مدت ۲۰۰۰ سال انسانها را تحت کنترل و ترس نگه داشتند. بانکها برای آنان که تلاش می کردند در زمین زندگی کنند، مشکلات روزافزونی ایجاد کرده اند. در آزمایشگاهها ویروس هایی تولید کردند که انسانها را مورد حمله قراردادند و نیز واکسن هایی ساختند برای از میان بردن انسانها. در این میان آزادی انتخاب شما چه می شود؟ مالیاتهایی که می پردازید صرف مسموم کردن آب ، عذا و هوایتان می شود. آیا تا به حال به طور جدی به آن فکر کرده اید؟

همانطور که Bradley توصیه کرده به آن رضایت ندهید. آنها بدون رضایت خودتان نمی توانند به شما آسیبی برسانند. بسیار اهمیت دارد که این را درک کنید. بگذارید این نخستین گام برای بازگرداندن کنترل برروی زندگی تان باشد. آزادی را دودستی به شما پیشکش نمی کنند ، باید آن را بدست بیاورید. آینده می تواند همانی باشد که آرزویش را دارید. پس برایش نقشه بکشید ، برایش کار کنید و برایش آماده باشید.

ایرلند کلیدی است که همه بستگی ها را باز می کند. تغییر بزرگ ازآنجا آغاز خواهد شد و کشورهای دیگر بدنبال آن خواهند آمد. آشکار شدن تاریخ راستین ایرلند ، سلطه سیاهکاران ( Cabal) را برمی اندازد . انبوه دروغهایشان شما را شوکه و منزجرخواهد کرد. از شما برای«مراکزی» درخواست کمک شد که در آنها روشهای تولید مواد غذایی و انرژی و غیره آموزش داده خواهد شد. مردم باید همه آموخته هایشان را به فراموشی بسپارند. آنها زندگی را از سر خواهند گرفت بدون نیرنگ آنهایی که تمام جنبه های زندگی شان را تحت کنترل داشتند. آینده در دستان شماست ، پس مراقب آن باشید.

انرژی طبیعی سیاره تان باز خواهد گشت. ما توانستیم به شما در آزادسازی انرژی محبوس در خطهای لی (Leylines) کمک کنیم . ببینید که پس از آزادسازی انرژی دردوم فوریه چقدر پیشرفت کرده اید.

اقدام شما درجهت آزادسازی انرژی ، جایگاه خود را در تاریخ « دوران نوین روشنایی» خواهد یافت. وقتی مسئولیت را خود برعهده می گیرید، می توانید بسیار پیشرفت کنید.

هر روز بیشتر پی می برید که چگونه تحت سیطره بودید و چگونه هر جنبه ای از زندگی تان تحت کنترل بود. اگرآن را در یک داستان ترسناک می خواندید باورتان نمی شد که چنین چیزی ممکن باشد. اکنون می بینید که چقدرهوشمندانه این کار انجام گرفته است. به شما گفتند همه اینها به نفع شما انجام می گیرد ، در حالیکه روشن است که چنین نیست. وقتی انسانها به اینهمه تجاوز به زندگی بر روی زمین « نه » بگویند آنگاه می بینید که کنترل برداشته می شود.

آیا آنچه برای آن لازم است را دارید؟ شما می توانید به کابوس زندگی برروی زمین آنگونه که تاکنون زیسته اید ، پایان دهید. شما این را بدهکار فرزندان خود هستید ، اینکه همه تباهی ها برچیده شده وهمه جنگ ها بی درنگ متوقف شوند. تنها از باورکردن دروغهایشان دست بردارید. همانی شوید که هستید. ما ازهمه آنهایی که حقیقت را با دیگران به اشتراک می گذارند تا به بیداری انسانها کمک کنند سپاسگزاریم . دیگر نزدیک شده اید.

عزیزم ، سخت بود. این نشان می دهد که آنها چقدر مستاصل شده اند. کمک از همه سو روان می شود. توهرگز تنها نیستی.

همیشه در کنارت. دوستدارتو ، مونتی

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz



لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com



! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید




Share |