Home > > Montague Keen - November 30, 2014

Montague Keen - November 30, 2014

مونتاگ کین – ۹ آذر ۱۳۹۳

بنیان واتیکان و بدنبال آن فسادی که دنیایتان را در بند کشیده ، در حال فروپاشی است. با آگاه شدن از دروغهایشان ، تظاهر به فروتنی و مهربانی آنان بخصوص در این هنگام سال ، دیگر کارساز نخواهد بود.

کریسمس آنگونه که آنها ترسیم می کنند هرگز روی نداده است. هرگز عیسایی که دراصطبل به دنیا آمده باشد وجود نداشت. آنها این قصه را در«شورای نیکایا» سرهم کردند. (Counsil of Nicea) نخستین شورای کلیسایی جهان بود که در سال ۳۲۵ پس از میلاد با حضور ۲۲۰ اسقف درشهر Nicea در زمان کنستانتین اول امپراتور روم برگزار شد و در طی آن بر سراعتقاد نامه ای در باره مسیحیت ، توافق صورت گرفت.م ) تخیل مردم را برانگیختند ودر جهت استقرار یک مذهب از آن بهره بردند. البته ، به طور یقین «مسیح» وجود داشت. اما او از یک انسان متولد نشد. او بر روی زمین تجسد یافت و در دنیا به سفرو تعلیم پرداخت. زمان مناسب که فرا رسید از وضعیت جسمانی خارج شده و زمین را ترک کرد.

همانطور که می دانید از صلیب و مرگ خبری نبود.

در دوران باستان مردم به روشهای گوناگون با کائنات در ارتباط بودند. آنها بسیار بسیار پیشرفته تر از امروز شما بودند. آنها با دنیای پس از مرگ در ارتباط بودند و ادراکی از زندگی داشتند که به طور کامل توسط « رم » نابود شد. «رم» تلاش کرد تا همه دانشی که در آن هنگام وجود داشت را از میان بردارد و ازهمان هنگام ، کنترل دنیایتان را در اختیار گرفت.

آنهایی که به عنوان «جزوئیت ها» شناخته می شوند از نسل همانهایی هستند که در حدود ۲۰۰۰ سال پیش به زور به سیاره شما آمدند. آنها به بدن انسانی وارد شدند و شما فریب خوردید و باورتان شد که آنها مثل شما هستند. آنها فرکانس متفاوتی دارند. این بزرگترین اشتباهی است که بشر به آن دچار شده و تا امروز از آن در رنج بوده است. جزوئیت ها کنترل همه امور را به دست گرفتند. آنها انجیل ها را نوشتند و وانمود کردند دارای پیشینه تاریخی هستند.

{چهار تا از این موجودات هفته گذشته به خانه ام آمدند . دوستی که با من بود این را تایید می کند . آنها آمده بودند تا مرا بترسانند و به من هشدار بدهند اما شناسایی و بیرون انداخته شدند.}

آنها به شما گفتند که همه چیز از شرق شروع شد. به شما اطمینان می دهم که چنین چیزی نبود! همه چیز دقیقا بر خلاف آن است که به شما آموخته اند. آنها برای بقای خود به انرژی جنگ نیاز دارند. آنها در باره صلح موعظه می کنند در حالیکه جنگ براه می اندازند. از طریق بانکها بر انسانها چیره می شوند. آنها مذاهب را آفریدند تا با هم در نزاع باشید و مشکلاتی را پدید آوردند تا انسانها نتوانند با هم یکی شوند.

اکنون انسانها نور را می بینند و برای یکی شدن آماده می شوند. می توان پایان حاکمیت رم (واتیکان) را دید. مردم دیگر می فهمند چه رنجهایی از طریق تولید ویروس در آزمایشگاهها ، واکسیناسیون و صنایع دارویی ، به آنها وارد شد.

زندگی بر روی زمین هرگز نباید اینگونه می شد. تا زمانی که جایگاه قدرت را نشناسید به پیش نمی روید. رم برای زنده ماندن نیازمند شماست اما شما به آنها نیازی ندارید.

آنها جهنم را اختراع کردند تا بتوانند با ترس از مرگ بر شما حاکم شوند. و این موثر بود تا زمانی که چشمان خود را برای دیدن حقیقت باز کردید. اکنون حاکمیت تیره آنها تقریبا رو به پایان است. نزدیک است که نور ، نقشه هایشان را برملا کرده و انسانیت را نجات بخشد ؛ زیرا ما نیز طرحهایی برای آینده داریم که کاملا با آنچه «رم» در نظر دارد فرق می کند.

می باید صلح و هماهنگی بازگردد. همفکری انسانهای نیک به این امر سرعت می بخشد. شما نباید در گناهان «رم» باقی بمانید. می باید به سرعت به سوی آینده ای روشن برای همه انسانها به پیش روید. هنگامی که هرآنچه تحت کنترل سیاهکاران است از میان برود ما در جهت زنده ماندن همگان تلاش خواهیم کرد. سلطه گران مجبورند سیاره زمین را ترک کنند ، به همان روشی که به زمین آمدند. آنها دیگر نمی توانند در نور دوام بیاورند ، بدنهایشان متلاشی خواهد شد زیرا آنها مانند شما نیستند.

می دانم که پذیرفتن آن دشوار است اما وضعیتی که در آن قرار دارید حقیقت محض است. تحقیق کنید تا از یافته های خود شگفت زده شوید.

هر قدر بیشتر بر روی آزادسازی خطوط لی (Leylines) کار کنید زندگی درزمین بهتر خواهد شد. به دقت در باره راهی که می روید فکر کنید ، آیا در مسیر نور به سوی صلح و عشق می روید و یا ماندن در بعد سوم و متعلقات آن را انتخاب می کنید؟ این تصمیم باید گرفته شود. دنباله روی کسانی نباشید که از آنها برای نگه داشتن تان در بعد سوم استفاده می شود. آنهایی که از زندگی واقعی در هراسند و احساس می کنند که باید در کنترل باشند.

انسانها همگی به نورقدم خواهند نهاد . دوهزار سال برای بازگشت آن انتظار کشیده اند. هیچ میزان تلاشی نمی تواند آن را متوقف کند. مخالفان شاید کمی آن را به تاخیر بیندازند اما هرگز آن را متوقف نخواهند کرد. اینهمه دروغ ، حمله و ترور شخصیت مانع حرکت سیاره زمین به سوی نور نخواهد شد. با برداشته شدن همه این استرسها و فشارها ، زندگی بر روی زمین را مانند نیاکان خود تجربه خواهید کرد با آگاهی کامل از ماهیت خودتان. بار دیگر با همنوعان خود از سیاره های دیگر مرتبط خواهید شد. از زندگی لذت خواهید برد و نه اینکه آن را تحمل کنید.

مراکز ما همه چیز را آنطورکه باید مرتب می کنند. اولین آنها باید در ایرلند باشد ، به دلایلی که بزودی خواهید فهمید. کشورهای دیگر به سرعت به آن خواهند پیوست. ما می باید از خرید آن ساختمان در ایرلند صرفنظر می کردیم ، زیرا بوسیله کسانی که تلاش می کنند مانع طرحهای ما شوند آلوده شده بود. جاهای دیگری هم وجود دارند که مناسب منظورما هستند. پولهایی که سخاوتمندانه به ما داده شد در حساب بانکی بنیاد قرار دارد. با فراهم شدن مبلغ کافی از آن برای خرید استفاده خواهد شد.

ورونیکا در هیچکدام ازآن مراکز زندگی نخواهد کرد و فقط از آنها به طور مرتب بازدید خواهد کرد. گفته اند که او به دنبال یک خانه جدید است. اینطور نیست! مراکز ما نقش مهمی در آینده بشریت ایفا خواهند کرد. هرچیزی که در دنیایتان طبیعی به حساب می آورید به سرعت تغییر خواهند کرد ، سریعتر از آنچه فکرش را می کنید. شما یا برای آن آماده اید و یا سردرگم می شوید: به خودتان بستگی دارد. این اتفاق خواهد افتاد چه آماده باشید و یا نباشید. به شما هشدار داده شده است. شما یک انتخاب دارید: صلح و هماهنگی یا کشمکش و ستیزه.

عزیزم ، این حمله ها ثابت می کند که در مسیر درست قرار داری.

حجم کار تو زیاد می شود. با این وجود ما موفق می شویم.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی .


بیانیه ای از ورونیکا

بر علیه من و کارم با مونتی دشمنی روزافزونی در جریان است. این کار توسط Ian Kelly با نام جعلی “ southenglishman” درانیترنت وبا ای میل هایی که برای من و دیگران می فرستد انجام می شود. او وانمود می کرد یکی از طرفداران مونتی است اما بعد از مدتی اقرار کرد که دروغ می گوید. او که در جلسه های احضار در خانه ما شرکت می کرد ، آدرس ای میل David Icke و چند نفر دیگر را از اتاق کار من دزدید. من و افرادی که در آن زمان با آنها کار می کردم واقعا از اینکه او به شدت تحت کنترل مادرش بود برایش ناراحت بودیم. وقتی سرانجام در پنجاه سالگی با یک خانم در اینترنت آشنا شد و سال گذشته برای ازدواج با او انگلیس را ترک کرد برایش خوشحال شدیم. من برایش بسیار آرزوی خوشبختی می کردم و امیدوار بودم به احساس رضایت از زندگی رسیده باشد ، چونکه او در کنار مادرش اصلا خوشحال نبود.

چند ماه پیش از طریق سایت دیوید آیک متوجه شدم که در کار او هم اخلال ایجاد کرده بعد از آنکه رفته بود و به او پیشنهاد کمک داده بود. دیوید آیک دریکی از ویدیوهایش به او با عنوان فردی که در ایستگاه تلویزیونی مشکل ایجاد کرده ، اشاره کرده.

يان کرین Ian Crane هم دردسرهایی را با او گزارش کرده.

در رابطه با مرکز ایرلند ، ما داشتیم خیلی خوب پیش می رفتیم تا اینکه « کلی » دشمنی اش را با من و «بیناد» شروع کرد. متاسفم که او مرا با معیارهای خودش قضاوت می کند. هر یک پنی اعطا شده در حساب بانکی بنیاد قرار دارد. ما در حال حاضر بدنبال مکان دیگری هستیم. لطفا درک کنید به دلیل وجود اتهامات نادرست افرادی چون «کلی» نمی توانم آن را علنی کنم.

آنطور که او می گوید من بیعانه ۴۰۰۰۰ یورویی را نپرداخته ام. علاوه بر آن در ایرلند بیعانه ها قابل برگشت هستند. ما یک طرح کاری برای مراکز داریم که به دلایل روشن جزئیات آن را به بیرون از بنیاد و یا در اینترنت قرار نمی دهیم. از اعتماد ما بدجوری سوء استفاده شده است. لطفا درک کنید که باید خیلی محتاط باشیم .

خودش باعث شد نامش را ببرم. اصلا از این کار خوشم نمی آید. در واقع از اینکه زندگیش تا این اندازه رو به زوال رفته، برایش خیلی متاسفم. او انتخاب دیگری برایم نمی گذارد. کار ما مهمتر از آن است که با خرابکاریها و دروغهای او در باره مراکز ، از آن دست بکشیم. تهمت زدن به اشخاص ، بسیار آزاردهنده است.

من از خوانندگان پیامهای هفتگی می خواهم خودشان تصمیم بگیرند که آیا این اطلاعات در این زمانه دشوار مفید است واز آنها می خواهم قلبشان را بروی حقیقت باز کنند. لطفا به ما کمک کنید تا بر این منفی گرایی ، نفرت و دشمنی که در اینترنت پراکنده می شود و هیچ ربطی به آینده بهتر ندارد فائق آییم. انتخاب با شماست. من تنها یک پیام آورم.

از همه کسانی که به من و کارم در بنیاد اعتماد کردند سپاسگزارم. ما مراکز را با ایرلند آغاز خواهیم کرد و بدنبالش تعداد دیگری در سرتاسر دنیا. این کار متوقف نمی شود. ما مصمم هستیم تا این اتفاق بیفتد حتی اگربا تاخیرهمراه باشد. ما خواهان دنیای بهتری برای همه هستیم .

ورونیکا

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |