Home > > Montague Keen - November 17, 2013

Montague Keen - November 17, 2013

مونتاگ کین – ۲۹ آبان ۱۳۹۲

«در برابرحقیقت همچون یک کودک خردسال بنشین و تمام مفاهیم از پیش آموخته را رها کن. فروتنانه آنچه را که طبیعت ژرف ، به سوی آن رهنمون می شود ، دنبال کن. وگرنه هیچ چیز نخواهی آموخت.» - تی اچ هاکسلی

اکنون آماده اید شبکه کنترل کننده ای که ذهنتان را محصور کرده و شما را به بردگی کشانده است ، ببینید. هرگز از حقیقت نهراسید. در حال حاضر مهمترین کار این است که زمان و نیرویتان را صرف کشف آن کنید.

« ماتریکس یک سیستم است ، نئوسیستمی که دشمن ماست. وقتی توی آن هستی ‌به اطرافت نگاه می کنی ، چه می بینی؟ تاجرها ، معلم ها ، حقوقدان ها ، نجارها. همه آنهایی که تلاش می کنیم ذهنشان را نجات دهیم. اما تا آن موقع ، این آدمها بخشی ازهمان سیستم هستند و بنابراین دشمن ما هستند. باید این را درک کنی که بیشتر این افراد آماده پذیرش حقیقت نیستند. بیشتر آنها به قدری به سیستم خو گرفته و نومیدانه به آن وابسته اند که به خاطر حمایت از آن با ما خواهند جنگید.»- مورفئوس. ماتریکس( کمپانی فیلمسازی برادران وارنر،1999)

«ایلومیناتی» ، این نخبگان طفیلی ، هرگز انتظار نداشتند که نوع بشر بیدار شده و انگیزه ها ونقشه هایشان را برای نابودی سیاره شما و ساکنان به حق آن ، مورد پرسش قراردهند. اکنون وقتش رسیده آنهایی که آماده درک موقعیت هستند ، «قرارداد سری» را بخوانند و آن را کاملا هضم کنند. در آنجا همه چیز به روشنی بیان شده است. می توانید ببینید که آنها طرح های خود را برای آسیب رساندن به بشریت محقق کرده اند.

آیا می خواهید این وضع ادامه پیدا کند؟ می خواهید نسل های آینده محکوم به ستمی باشند که این افراد به آنها تحمیل کرده اند؟

این خط را (که از قوانین بی پرده آنهاست) به دقت بخوانید: «اما اگر آنها (مردم) متوجه شوند که با ما (ایلومیناتی ها) برابرند ، آنوقت ما نابود می شویم. آنها هرگز نباید این را بفهمند. »

بله ، دوستان من ، گاهی حقیقت عجیب تر از افسانه است. اما برای آزاد کردن خود از این بیدادگری ، باید با چشمان کاملا باز به آنچه از دید شما پنهان مانده بود ، نگاه کنید. من پیش از آمدن به دنیای روح ها ، در باره اینها تحقیق کرده ام. مجبور بودم از ورونیکا بخواهم تا به کشف قلمروهای تاریک ماتریکس ادامه دهد و به شما کمک کند تا ببینید با چه شدتی از شما سوء استفاده می شد. اطلاعات به اندازه کافی در این زمینه وجود دارد. انسانهای خوب در سرتاسر دنیایتان یافته های خود را باشما درمیان می گذارند. شما به یکدیگر ملحق شده و موانع دروغین گذشته را از میان برمی دارید. دوستان من ، شما فرزندان نور هستید. نورهایتان به هم پیوسته و با تشکیل یک نور بزرگ تمام بقایای تاریکی را خواهد زدود.

بسیاری از شما در تماس با موجودات مهربانی از دیگر سیاره ها قرار گرفته اید که خواهان دوستی و همکاری با شما در زمان ورودشان به زمین هستند. این خوب است. به این ترتیب برای آنچه در پیش است ، آماده می شوید. این بازی آخر است. اینکه با چه سرعتی تمام می شود ، کاملا در دستان شماست. شما نور هستید و تحت کنترل قرار گرفته اید. اجازه ندهید که ترس مانع شما شود. توطئه گران شما را درمعرض موقعیت های ترسناکی قرار می دهند که برای تسلط برشما طراحی کرده اند. آگاهانه تصمیم بگیرید که برای حقیقت و عدالت به نفع تمام انسانها بپا خیزید. هیچ کاری انجام ندهید که به زیان همنوعانتان باشد. از آنها حمایت کنید ، همانطور که دلتان می خواهد آنها از شما حمایت کنند.

شاید احساس کنید توقع زیادی از شما دارم ، اما اگر قادر به دیدن تصویر کامل بودید ، آنگونه که ما آن را در دنیای روح ها می بینیم ، به سرعت پی می بردید که قدرت واقعی در دستان شماست و زمان استفاده از آن فرا رسیده است. در چند ماه آینده همه چیز در دنیایتان رو به بهتر شدن می گذارد. آیا برای رویارویی با این چالش آماده اید؟

این چالش فقط به مردان اختصاص ندارد. زنان نیز جایگاه واقعی و برابر خود را پیدا می کنند. برای موفق شدن می باید در این زمینه تعادل برقرار باشد... و شما موفق خواهید شد! برای چندمین بار به شما یادآور می شوم که به ایرلند باز نگرید. تمام پاسخ ها را در آنجا خواهید یافت. « ایرلند کلیدی است که تمام قفل ها را خواهد گشود.» ایرلند آماده است اسرارش را با شما درمیان بگذارد. به همین دلیل است که می بینید بانکها قدرت خود را برای پیشگیری از این امر به کار بسته اند. این برای هر بیننده ای کاملا آشکار است. هر زمان ایرلندیها پا پیش می گذارد ، واتیکان ، خاندان سلطنتی و نظام بانکی ، آماده حمله و سرکوب دوباره آنها می شوند. آنها از بدترین هولوکاستی که تا کنون بشریت به خود دیده و تحت نظارت واتیکان انجام گرفته ، جان سالم به در برده اند.

ایرلند باردیگر از میان خاکستر خود برخاست. مردمانش تلاش کردند زندگی بهتری برای فرزندان خود بسازند ، زندگی هایی با فراز و نشیب های فراوان. موسیقی آنها یادآورآن «روزگار تلخ» است. آنها می خوانند: « تباری به فراموشی سپرده شد که هیچکس آن را نمی شناسد.» باید گفت: به هیچکس اجازه داده نشد تا آن را بشناسد! من عاشق رفتن به ایرلند بودم. عاشق انرژی آنجا بودم. معنویت اصیل مردمانش را باید تجربه کرد تا آن را فهمید. به هیچ جای دیگری شباهت ندارد.

نسبت به توطئه گران خشم ونفرت نداشته باشید. این کار شما را از جایگاه یک فرد متعلق به نور ، به پایین می کشد. به یاد داشته باشید ... آنها از شما می ترسند. شما بیشمارید و آنها اندک. برایشان عشق بفرستید ، آنقدرعشق که تیرگی آنها را پاک کند. باید به آنها ترحم کرد. طرح های بزرگشان به هیچ سرانجامی نرسید. آنها اکنون مغلوب تان شده اند (اگر چه همچنان طور دیگری وانمود می کنند). فریب نخوت آنها را نخورید. آنها تمام شده اند. با سرافرازی و قدرت به پیش بروید ، زیرا آنها از انجام بسیاری از اعمال رذیلانه خود بازداشته شده اند. زمام امور دیگر به دست آنها نیست.

زمان آن است که خوبان گرد هم آمده و تصمیم بگیرند که چگونه دنیایی سرشار از صلح و عدالت بیافرینند. از میان برداشتن سلاحهای نابود کننده می باید توسط آنهایی که واجد ویژگی لازم برای این امرهستند ، صورت بگیرد. دیگر هرگز به چنین سلاحهایی نیاز نخواهد بود. روحتان می داند که یک چیزی در نحوه عملکرد دنیایتان به طرز وحشتناکی اشتباه است.

« وقتی یکبار مسیر کشف حقیقت را در پیش بگیرد ، دیگر از این جستجو باز نخواهد گشت.» معنای ضمنی اش این است که وقتی یکبار از چشمه دانش بنوشیم ، « زندگی ما دیگر نمی تواند مانند سابق باشد.» دیدگاه ما نسبت به جهان برای همیشه تغییر یافته و زندگی هایمان به ماجرایی جاودانه بدل می شود.- ایرلند ، سرزمین فراعنه ( اندرو پاور)

من نمی توانم آن را بهتر از این بیان کنم. این جمله گویای همه چیز است. کمی در باره اش فکر کنید. همه چیز پیش رویتان قرار گرفته است. از این ماجرای یک عمر لذت ببرید. عزیزم ، ما همه آنهایی که خواهان کمک هستند را ، یاری و هدایت می کنیم. ما از انجام این کار خوشحال می شویم.همه چیز در حال روشن شدن است. دیگر هیچ چیز پنهان باقی نمی ماند.

سعی کن هر از گاهی کار را تعطیل کنی. هفت روز هفته کار کردن خیلی زیاد است. همه چیزهمانطور که در نظرداشتیم ، جور می شود. بدان که دوست داشته می شوی وعزیز هستی.

دوستدار تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


--------------------------------------------

دوستان عزیز،
در حال حاضر ورونیکا با وضعیت دشواری روبروست. لطفا پیام زیر را بخوانید. برای کمک به او می توانید از طریق دگمه Donate مبلغی را اهدا نمایید. اگر امکان پرداخت برایتان فراهم نیست ، برایش دعا کنید وعشق و نور بفرستید. انرژی مثبت همیشه راه خودش را پیدا می کند.
باسپاس!
Thanks! - Kees, GalacticChannelings.com

ورونیکا کین:
در حال حاضراوضاع زندگی ام روبراه نیست ، بدون ماشین هستم. یک اتوبوس به ماشین 12 ساله ام که پارک شده بود برخورد و آن را کاملا از بین برد. برای جایگزین کردنش با موانع زیادی روبرو شده ام. برای پیدا کردن آن روی کمک بقیه حساب می کنم. نمی توانم به خرید بروم. ناراحتی قلبی و تنفسی دارم و نمی توانم سربالایی را طی کنم. ازهرگونه کمک در این زمینه سپاسگزار می شوم. به آرزو و دعای خیرتان بیش ازهر چیزی نیاز دارم. ورونیکا »

مترجم: مهناز

Paypal
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |