Home > > Montague Keen - August 25, 2013

Montague Keen - August 25, 2013

مونتاگ کین – 3 شهریور 1392

ابرهای طوفان زا جمع می شوند . گروههای مختلف برای آن فتح بزرگ آماده می شوند . زمان آن نیست که عقب نشسته و منتظر شویم تا ببینیم چه پیش می آید . شما باید مسئول باشید . خود را با واقعیت ها مجهز کنید . آنها در دسترس قرار دارند و تنها تلاش اندکی می طلبد تا معلوم شود چه چیز حقیقت است و چه چیز باطل .

اوهامی که توسط مذهب بر شما تحمیل شد بر پایه ترس و برای مهار کردن شما بود . تصویری که مذهب از زندگی پس از مرگ نقش می زند ، کاملا نادرست است . به شما از خدایی خبر داده اند که قضاوتگر و تنبیه کننده است . خدایی که با رنج شما آرام می گیرد . این سوال را بپرسید که چرا آنها همیشه خدا را بوضوح مذکر توصیف می کنند؟ این امر جنبه مونٍث خدای عشق را به طور کامل نفی می کند. از آنجایی که از زنانگی می هراسند تمامی منابع مربوط به الهه گان را که روزگاری مورد احترام بودند از میان برداشتند زیرا که آنها نمایانگر عشق بودند . عشق را در رابطه جنسی محض خلاصه کرده اند : حال آنکه در واقع ، این رابطه پاک ترین تجلی عشق است. آن را در تلویزیون و فیلم ها و غیره به ابتذال کشیده اند . آنها به روشی کاملا هدفمند تمام پاکی و خوبی آن را حذف کرده اند . به ندرت به عشق واقعی اشاره ای می شود .

آنهایی که در حال حاضر زیر سلطه قرار دارند نمی توانند عشق را تجربه کنند . توان آن را ندارند. برایشان پول برابر است با عشق . آنگاه که با هم متحد شوید و به اهمیت عشق پی ببرید ، سیاره خود را نجات خواهید داد . من قادر نیستم آنچنان که باید بر اهمیت عشق تاکید کنم . عشق هرگز نمی میرد . برای همین، آنهایی که دوستشان داشته اید در بسیاری از زندگی هایتان پیدایشان می شود . شما همیشه آنها را خواهید شناخت ، زیرا زنجیر عشق ناگسستنی است .

ایرلندی های باستان در تمام دنیا سفر می کردند تا مذهب عشق را آموزش دهند . اما سلطه گران با اعمال زور آنها را نابود کردند . امروزه ایرلندی ها کم کم خود را باز می یابند و از جنایتی که علیه آنها توسط کلیسای کاتولیک رم صورت گرفت، آگاه می شوند. حتی امروز واتیکان همچنان خود را بر آنها تحمیل می کند .

اکنون ایرلندی ها برای از میان برداشتن نفوذ واتیکان اولین گام ها را بر می دارند . آنها بزودی پس از گذشت نزدیک به 2000 سال برای اولین بار طعم آزادی را خواهند چشید. خفقان واتیکان از راههایی که هرگز گمان نمی برید به کشورهای زیادی سرایت کرده است. آنها بیش از آنچه مردم فکرش را می کنند مسئول بوده اند . اما اکنون از ماهیت واقعی آنها و این حقیقت که آنها در خدمت که هستند پرده برداشته می شود . آنکه به او خدمت می کنند خدای عشق و نور نیست !

شما در تیرگی سلطه آنها زیسته اید و بسیاری از شما در زمانهای گذشته بی رحمی آنها را تجربه کرده اید . هنوز سابقه آن موجود است و قابل پنهان کردن نیست . آنها ادعای حق می کنند اما حق با آنان نیست . حکومت آنها رو به پایان است و تنها قدرتشان از سوی ترس شما ( مردم ) است. آنگاه که به اندازه کافی بیدار شوید این نکته را به روشنی در خواهید یافت و همه آنچه را که از روی سهو به ایشان داده بودید باز پس می گیرید . تنها آن هنگام است که به موجوداتی نورانی ، هماهنگ و قدرتمند تبدیل می شوید .

]با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت www.montaguekeen.com می توانید با نحوه انجام این کار آشنا شوید. برای انجام آن به هم کمک کنید. اگراین کار توسط بیش از سه نفر انجام شود موثرتراست.[

زمانه حساسی است . از آنجایی که در آخرین روزهای این نظام کهنه بسر می برید ، وقتی برای تلف کردن ندارید . بسیاری از مغزهای متفکر دوران گذشته هم اکنون بر روی زمین بسرمی برند تا این بیدار شدن به سوی نور را تجربه کنند . نیروهای تاریکی تمام روش های کنترل ذهن را به کار می برند تا افرادی که در حال حاضر بر روی زمین ماموریت دارند را به دام انداخته و کنترل کنند . عزیزم ( خطاب به همسرش ورونیکا ) تو هم شاهد یک به دام افتاده هستی که با چنین موردی درگیر است . دیدنش غم انگیز است ، اما وقتی قربانی، خودش نیز این را می داند هیچ کاری از تو ساخته نیست .

در گذشته در تلویزیون یک نفر را می دیدید که تحت تاثیر هیپنوتیزم با خوشحالی یک پیاز را می خورد با این باور که آن یک سیب است . عده زیادی هم اکنون در دنیای شما آنقدر تحت کنترل قرار گرفته اند که تنها می توانند آنچه کنترل کنندگانشان می خواهند را ببینند . به همین دلیل از شما می خواهم زمام زندگی خود را به دست بگیرید . دیگر قربانی نیروهای تاریکی نباشید . آنگاه که به طور کامل بپذیرید تنها تحت سلطه دروغ بوده اید، همانی می شوید که حقیقتا هستید .

آنها که در راه نشان دادن حقیقت می کوشند، پیوسته مورد حمله قرار می گیرند . برای مثال به کامپیوتر همسرعزیزم مرتبا حمله شده و آن را هک می کنند . همه اش به خاطر این است که او را ساکت کنند . البته این موضوع او را نارحت می کند ، اما ساکت نمی کند . آنهایی که به حمله کردن به دیگران عادت دارند ، باید از خود بپرسند چرا به این راحتی بازیچه دست تاریکی قرار گرفته اند؟ نیروهای تاریکی برای نفس آنها پیغام فرستاده و این احساس را القا می کنند که باید در جایگاه قضاوت دیگران بنشینند. اما به یاد داشته باشید : قضاوت نکنید و گرنه قضاوت می شوید! (متیو ۱ر۷)

نیروهای تاریکی احساسات برتری جویانه ابلهان را تحریک کرده و آنها در دام می افتند . خیلی ها زیر سایه آنها قرار گرفته اند و خودشان نمی دانند . برای همین بسیار مهم است که همیشه مراقب باشید . همگی شما در یک منطقه جنگی بسر می برید : جنگی که می خواهد روحتان را تسخیر کند . همه آنچه آموخته اید در تضاد با راستی و حقیقت است . آنهایی که آرزوی نابودی شما و آنچه برایش ایستاده اید را دارند توانسته بودند به خوبی شما را فریب دهند .

به من توجه داده اند که یافته های پژوهشی بسیاری از بهترین دانشمندان سرکوب می شود زیرا صاحبان قدرت اجازه نمی دهند که حقیقت در دسترس همگان قرار بگیرد . از این رو به این دانشمندان برچسب یاغی می زنند . عزیزم می دانی که زمانی به من هم لقب یاغی داده بودند. پس این را می توان نشان افتخار محسوب کرد . آنها بوضوح از یافته های شما می ترسند و می خواهند آنها را سرکوب کنند .

راههای دیگری برای در اختیار عموم گذاشتن کارهایتان بدون عبور از این کانالهای اختصاص یافته به سرکوب اطلاعات، وجود دارد. من هم دقیقا گرفتار همین وضعیت شده بودم و احتمالا زمانی که من در زمین بودم همین افراد با کار من در "گزارش دهکده اسکول" مرتبط بودند .

اینک زمان خارج شدن از سیستم کنترلی فرا رسیده است ، زمان ایجاد تغییراتی که برای به پیش رفتن به سوی نور و حقیقت به آنها نیاز دارید. اراده و زمان زیادی لازم بود تا سلطه گران بپذیرند سیاره زمین واقعا کروی است و نه مسطح ، آنگونه که بیرحمانه به نوع بشر تحمیل شده بود .

شما معماران «عصر جدید روشنایی» هستید . شما باید آزاد باشید تا راههای نوین زیستن را بر روی سیاره کشف کنید ، راههایی که از زنجیرهای وحشتناک گذشته رهایتان می کند. از این ماجرای بی نظیر لذت ببرید.

عزیزم ، حمله هایی که به کامپیوتر تومی شود گرچه پرهزینه است اما به روشنی نشان میدهد کسانی هستند که از حقیقت می ترسند !

ما با هم موفق می شویم . دوستدار تو مونتی .

مترجم: مهناز
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |