Home > > Montague Keen - January 19, 2013

Montague Keen - January 19, 2013

مونتاگ کین – ۲۹ دی ۱۳۹۲

« بزرگترین ظلم آن است که تحت لوای قانون و به نام عدالت انجام بگیرد.» شارل دو مونتسکیو

انسانها از آنچه برای کنترل و تحت سلطه نگه داشتن آنها طراحی شده است آگاه می شوند و برعلیه آنانی که مسئولیت آگاه کردن دیگران از نور حقیقت را بر عهده گرفته اند ، حمله های شرارتباری صورت می گیرد.

همسرعزیز من از همه سو مورد چنین حمله هایی قرار گرفته است. آنها این کار را با برهم زدن خواب ، کابوس ها و تنش ها انجام می دهند. آنها از تکنولوژی انتشار ریزموج ها ( مایکرو ویو) استفاده می کنند.

آنها در خانه و زندگی اش مداخله می کنند. آب در خانه نشت می کند. در برق و اتومبیل مشکل بوجود می آید و البته کامپیوترش هک می شود. این کارها برای آن است تا مانع پاسخ دادن ورونیکا به ای میل ها شوند. طوری که فوروارد کردن پیام ها غیر ممکن می شود. و یا پیامی روی صفحه ظاهر می شود که در باره یک تهدید دروغین هشدار می دهد. کامپیوتر، پرینت بعضی از نامه ها را قبول نمی کند و پرینتر از کار می افتد. وسایل گرم کننده خانه خاموش می شوند ، کلید های برق به خودی خود روشن می شوند و خیلی از این چیزها.

بخشی از طرح آنها ایجاد شک و تردید است تا کار همسرم و من را زیر سوال ببرند. آنها مثل همیشه از افرادی شکاک بهره می برند. ورونیکا و من یکبار شنیدیم که « آر- دبلیو» به « سی- اف» می گفت: « می دانی ، مصلحت در شکاک بودن است.» این جمله همه چیز را در باره این افراد بیان می کند. آنها در نظر دارند تاکتیک هایی که بر علیه «دیوید ایک» به کار برvند برای ورونیکا هم بکار ببرند. «ایک» خیلی خوب می داند که آنها قادر به چه کارهایی هستند. متاسفانه آنها در «صدای مردم» که او کلی برایش انرژی گذاشته بود ، نفوذ کردند. اکنون زنده نگه داشتن حقیقت برعهده همه کسانی است که برای حقیقت به پا خواسته اند.

لطفا مرا ببخشید اما باید اینها را می گفتم. حالا برگردیم به موضوع خودمان.

پاسخ به درخواست برای کار داوطلبانه بر روی خطوط لی ( leylines) ادامه دارد و ما را شگفت زده کرده است. باشکوه ، کمترین نامی است که می توان به آن داد. این پروژه تمام موانع را از میان برداشته است. این تازه آغاز کار است. این امر ثابت خواهد کرد که وقتی مردم با هم کار می کنند ، همه چیز ممکن می شود. «مارک» مشخص کرده است که چگونه این کار را به پیش خواهیم برد. برای آنکه به یک طرح اجرایی تبدیل شود وقت و نیروی زیادی صرف آن شده است. بزودی تاریخی را به اطلاع شما می رسانیم که ما در دنیای روح آن را انتخاب کرده ایم تا در آن پاکسازی و بازگشت انرژی به سیاره شما انجام بگیرد. شما این کار را خواهید کرد. تردید نداشته باشید. این اتفاق باید بیفتد و شما کسانی هستید که برای انجام این امر برگزیده شده اید. تعداد بسیار زیادی از افراد این کار را از طریق مدیتیشن انجام خواهند داد. به این ترتیب امکان شرکت در این وظیفه تاریخی برای همگان فراهم خواهد شد.

زمان مناسبی است. دنیای روح برای تضمین این موفقیت منتظر ماند تا افراد مناسب در جای خود قرار بگیرند و تعداد کافی از آنها بیدار شوند. در آینده می توانید به فرزندان و نوه های خود بگویید که در آزادی بخشیدن به انسانها و بازگرداندن نور و عدالت نقش داشته اید. به حقیقت متوسل شوید و با تهدیدهایی که شما را واپس میرانند دچار تزلزل نشوید زیرا شما بسیار هستید و آنها انتظار این را نداشتند. قدرت شما در تعداد افرادی است که اکنون بیدار شده اند. نوری که ایجاد می شود اسرار به بردگی کشاندن تان را برملا می کند. از نخستین روزهای سال ۲۰۱۴ افشاگری هایی صورت می گیرد که شما را دچار بهت و انزجار می کند. متاسفانه باید آن را پذیرفت و با آن کنار آمد. شما می باید حقیقت را درباره آنچه در پیرامون شما به صورت مخفیانه رخ می دهد ، بدانید. تنها با رویارویی با همه اینهاست که قادر خواهید بود جامعه ای را بنا نمایید که جای امنی برای همه باشد. آنگاه همه مرزهای دروغین فروخواهند ریخت و صلح بازخواهد گشت.

شما در زمانه بسیارهیجان انگیزی زندگی می کنید. ما تمام حرکات شما را زیر نظر داریم و شما را به پیش هدایت می کنیم. دنیای شما مدت مدیدی روی صلح به خود ندیده ، از آن زمان که پذیرفتید جنگ اجتناب ناپذیر است. اکنون می دانید که دلیل واقعی ایجاد جنگ ها چیست. هم اکنون آنها تلاش می کنند تا «یک پرل هابرجدید» بیافرینند تا شما وحشتزده باورشان کنید و با جنگ جهانی سوم موافق شوید. اما این بار دیگر موفق نمی شوند. می توان برای مدتی عده ای را فریب داد اما نه همه مردم را و نه برای همیشه. عملیات پنهانی آنها اکنون افشا شده است. اما همانطور که می دانید آنها با شدت به همان فرمولهای قدیمی چسبیده اند.

به زودی این حقیقت را در می یابند که زمان آنها بسرآمده و حاکمیت آنها به پایان رسیده است. و زمان آن است که سیاره زمین را به آرامی ترک گویند. انسانها به اندازه کافی از دست آنها رنج کشیده اند.

در نظر بگیرید هنگامی که انرژی آزادانه برای تمام انسانها جاری می شود ، باید چه انتظاری داشته باشید. مردم می توانند آنگونه که باید روی زمین زندگی کنند: با هوایی پاکیزه ، غذایی سالم و آبی که آلوده نشده و آسمانی پاک از مواد آلاینده. بانک ها دیگر انسانها را مدیون نگه نمی دارند.

فعالیت های شما همه اینها را به روشی صلح آمیز میسر می کند. شاید با مشکلاتی هم روبرو شوید که در آن صورت با انرژی بر آن فائق خواهید آمد. به یاد داشته باشید که این نیت است که اهمیت دارد.

به خودتان ایمان داشته باشید. شما می توانید!

«مارک» این طرح را آماده کرده است. آن را مطالعه کنید. فکر و تلاش فراوانی در باره آن شده است. مهم است که به طور کامل دریابید که چه انتظاری از شما می رود. همگی ما بر روی این پروژه کار می کنیم.

ورونیکا ، عشق من ، تو قبل از بازگشت به زمین برای این مسیر برگزیده شدی. تو در بسیاری از زندگی هایت راههایی اینچنین را در پیش گرفته ای. هرگز تو را ترک نمی کنم. همواره این را به تو ثابت می کنم. این حمله ها آخرین تلاش آنها برای حفظ قدرت و سلطه است. مردمانی خوب برای یاری رساندن به تو در کنارت قرار می گیرند ، همانگونه که من در کنارت هستم ، عزیزم.

دوستدار ابدی تو، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |