Home > > Montague Keen - December 22, 2014

Montague Keen - December 22, 2014

مونتاگ کین – اول دی ماه ۱۳۹۳

ورونیکا ، عزیزم ، وقتی می بینم از راههای مختلف مورد حمله قرار می گیری بسیار غمگین می شوم. دردی که درهفته گذشته تحمل کردی بر اثر یک شوک شدید ایجاد شد که چون پیش بینی نشده بود آمادگی اش را نداشتی. خوشبختانه دوست تو آنجا در کنارت بود. از او به خاطر مهربانی اش با تو تشکر می کنم. او شاهد حمله ها بوده و یک روز در باره آنها خواهد نوشت. اینکه چرا حمله ها شدت یافته اند از این قراراست.

نبرد میان نورو تاریکی وارد مرحله تازه ای شده است. سیاهکاران ( Cabal ) زمین را بدون یک جنگ بزرگ ترک نخواهند کرد. آنها به هیچگونه دعوت دیپلماتیک برای ترک صلح آمیز( زمین ) پاسخی نخواهند داد . اگرفکر می کنید همین حالا در جنگ بسر نمی برید ، سخت در اشتباهید. این جنگ در سطوح مختلفی در جریان است و در آینده بسیار نزدیک قابل رویت خواهد بود. به دلیل تراکم chemtrails ( پخش عمدی مواد شیمیایی آلاینده توسط هواپیماها) آسمانتان را مه آلود و تیرگی سنگینی فرا گرفته. از خود بپرسید چه چیزی را از شما پنهان می کنند. وقتی آسمان تمیز است به «ستاره ها» نگاه کنید.حرکات شدیدی را در سطح آنها مشاهده خواهید کرد. و نیز توجه کنید که چطور شکل ماه مرتبا تغییر می کند. وقتی این اتفاق می افتد بلافاصله ابر روی آن را می پوشاند. مدتهای مدید اوضاع به همین منوال بوده است.

نژادهای مختلفی تلاش می کنند تا در زمین باقی بمانند. آنها را نام نمی برم زیرا نمی خواهم شما را بترسانم. نژادهایی که در زمین راه می روند و به ظاهر شبیه شما هستند (مثل همانهایی که می خواستند وارد خانه ما شوند. دوستت توانست از تو مراقبت کند.)

انرژی های نور به زمین فرود آمده و خود را به شما خواهند شناساند. شما می دانید که چه باید کرد. هیچ چیز نمی تواند این انتقال را متوقف کند. نیروهای تاریکی در تلاشند تا با «کشتیهای فضایی ظاهرا دوست» شما را فریب دهند. آنها دوست نیستند! نیروهای تاریکی برای پر کردن ابعاد دیگر به روح هایی نیاز دارند. این امر برای بشریت یک فقدان خواهد بود. بخش هایی از دنیایتان به فرمان Cabal نابود خواهد شد. آنها در پی ایجاد وحشت هستند زیرا به «ترس» شما نیاز دارند. آنها حقیقت را وارونه جلوه می دهند.

می دانم که بعضی ها حتی اگر رو درروی حقیقت قرار بگیرند ، بیدار نخواهند شد. به سمبل ها در خیابانهایتان نگاهی بیندازید: مانکنها در فروشگاهها با شاخهای پیچ خورده. اینها نشانه های شیطانند. چه پیامی در پس آنها نهفته است؟

افرادی که شهامت به خرج داده و در این باره حرف می زنند ، به زندان می افتند ، به قتل می رسند و یا دچار «حادثه» می شوند. آنها می خواهند شما را در ماتریکس « فراموشی بعد سوم » نگه دارند. آنها باز هم شبکه دیگری بر روی خطهای لی Leylines ایجاد کرده اند. بقای سیاره زمین به کار شما بر خطهای لی بستگی دارد. این موضوع اهمیت فوق العاده ای دارد. لطفا به این کار ادامه دهید. به موقع ، به شما نشان داده خواهد شد نیرویی که صرف کردید تا چه اندازه برای زنده ماندن سیاره زمین مهم بوده است.

سیاهکاران موفق نخواهند شد مگر آنکه بتوانند بسیاری از شما را با خود همراه کنند. می باید ایستادگی کرد. می باید به طور مداوم از خود محافظت کنید. از طریق قلب خود با مرکز زمین مرتبط شوید ، این یک راه است و راه دیگر اینکه به خورشید مرکزی وصل شوید (خورشید مرکزی : نقطه تجمیع روح - ماده کل جهان ، مرکز اصلی آگاهی الهی و مکانی است که از آنجا نور و زندگی و عشق برای تمام مخلوقات فرستاده می شود. م ) . به درون یک ستون نور قدم گذاشته و به زمین و آسمان مرتبط شوید. هیچکس با انرژی منفی نمی تواند وارد نور شود. از هر راهی که می توانید از زمین محافظت نمایید. Cabal نور خورشید را مسدود کرده اما دوباره باز گردانده می شود. شما به سوی دوران بعد پنجمی لمورینها پیش می روید. دورانی که در حافظه هایتان مدفون مانده اما بار دیگر شکوفا خواهد شد.

زمین برای تحمل تغییرات عظیم و فراتر از حد تصورتان آماده می شود ، برای ورود به دوران نوین و بعد تازه ای از زندگی. لموریا هیچگاه از زمین نرفت و فقط از دیده ها پنهان و فراترازادراک شد. شما اکنون در پایان بازی قرار دارید ، پایانی بر دوران طولانی اسارتی که نه تنها تمامی موجودات زنده روی زمین ، بلکه حتی خود «گایا» را نیز دربند کشیده بود. اکنون شما این فرصت را دارید تا تغییری ایجاد نمایید. پس بخشی از این آزادسازی و انتقال باشید و آن را تجربه نمایید.

هر یک از شما وظیفه ای در قبال انسانها و سیاره تان دارید که گریزی از آن نیست. با تغییرات همراه شوید و با آنها کار کنید. اگر با هم باشید شکست نخواهید خورد. آن عده ازCabal که از ترک زمین سر باز می زنند ، به خاکستر و بخار تبدیل می شوند. منظره قشنگی نخواهد بود اما این انتخاب خودشان است.

ما در دنیای روح شاهد این جنگ هستیم. جنگی که بی نهایت ظالمانه است. Cabal که خیلی چیزها برای از دست دادن دارد تا آخرین نفس ادامه می دهد. ما شاهد حوادث زیادی در هر دوسو بوده ایم.

مرا ببخشید که این خبرها را در زمان تجمع های شاد خانوادگی می آورم. اما باید از قبل آمادگی پیدا کرد. در تعطیلات زمان زیادی برای بحث در این باره خواهید داشت.

از این فصل جشن لذت ببرید که دیگر به این شکل نخواهد بود. به زودی آزادی خود از تمام تیرگی ها را جشن خواهید گرفت.

عزیزم ، تو هنوز خیلی ضعیف هستی. با وجود اینهمه استرس مراقب خودت باش و سعی کن استراحت کنی.

ما همیشه با تو هستیم. دوستدارت ، مونتی.

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |