Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - April 27, 2014

Montague Keen - April 27, 2014

مونتاگ کین – ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

امروزصبح ورونیکا خبرغمگین کننده ای شنید. خانمی که به مدت 34 سال دوست صمیمی او بود ، اصلا حال خوبی ندارد. این بسیار ناراحت کننده است. لطفا برایش عشق و نور بفرستید.

سیاهکاران بی احتیاط شده ند. اعمال شان نزد آنهایی که بیدار شده اند ، آشکارتر می شود. اکنون باید در باره همه کارهایی که زیر نقاب و پنهانی انجام می دادند جستجو و فعالیت کنید. من از ورونیکا خواستم ویدیوی « پشت نقاب سبز» (Behind the green mask ) که توسط Rosa Koire تهیه شده است را در یوتیوب تماشا کند. می خواستم او به روشنی ببیند که برای تسلط بر سیاره زمین چه کرده اند. آنها اعمال خود را با حرفهایشان طوری جلوه می دهند که گویی همه آن کارها به سود شماست. آنها می خواهند همه چیز را از شما بگیرند و نا امید و درمانده رهایتان کنند.

آیا می خواهید اجازه دهید این اتفاق بیفتد بی آنکه برای حقوق مسلم خود ایستادگی کنید؟ آنهایی که به شما «طرح سبز» ( Green Agenda) را عرضه می کنند ، در حال اجرای « طرح 21» هستند. (Agenda21 طرحی برای قرن ۲۱ بود که سازمان ملل در پی کنفرانس محیط زیست و توسعه که درسال ۱۹۹۲ در برزیل برگزار شد ، ارائه کرد.) آنها از هر نوع استتاری استفاده می کنند تا شما را گیج کنند و با یک احساس امنیت دروغین فریب دهند.

شما موجودات روشن و هوشمندی هستید که اکنون به درون نور قدم گذاشته اید. شما دیگر زیردستانی که به آسانی فرمانبرداری می کنند ، نیستید. باید این را بفهمید که آنها هرگز ، هرگز به سود شما کار نمی کنند. آنها شما را نمی خواهند ، فقط آنچه که دارید را می خواهند.

آنها خواهان کنترل دنیای شما هستند. می خواهند عده اندکی از شما را زنده نگه دارند تا برده هایشان باشید. زمانی برای تلف کردن ندارید. به یاد داشته باشید که با همدیگر نیرومند هستید. بسیاری از افراد ارتش کم کم به این نتیجه می رسند که آنها فقط ماشین های کشتار و در حال پیشبرد « طرح ۲۱» هستند. برخی از این سربازها دیگر نمی پذیرند که دست به کشتار بزنند. همین واقعیت به تنهایی گامی به پیش است.

خواهش می کنم به مدیتیشن برای ابلیسک ها ( obelisks) و خطوط لی (Ley lines ) ادامه دهید. نتیجه آن را می بینید ، هرچند که شاید کاملا از آن آگاه نشده باشید. شما در حال آزادسازی انرژی های زمین هستید. هر تلاشی هرچند کوچک ، مهم وضروری است.

روز اول ماه می ( ۱۱ اردیبهشت) روز Beltane است (جشنواره ای با محوریت آتش که در اول ماه می ، بر اساس یک سنت باستانی در اسکاتلند و ایرلند برگزار می شود.) در آن روز نیروی خود را مضاعف کنید زیرا سیاهکاران انرژی خود را بر علیه شما به کار خواهند برد. کافی است آنچه می فرستند را به سوی خودشان برگردانید. به شما گفته بودم که ۲۰۱۴ سال بسیار مهمی است. چند ماه آینده اهمیت زیادی دارند ، پس لطفا نیروی بیشتری در مدیتیشن خود بگذارید. نژاد و مذهب را فراموش کنید: شما نوع بشر هستید که برای بقای خود تلاش می کنید.ما اطمینان می دهیم که اگر با هم متحد باشید سیاره تان در برابر حمله های سیاهکاران محفوظ خواهد ماند. مهم است که براساس ظاهر امور قضاوت نکنید ، هرچند که آن را برای فریفتن شما آراسته باشند. آنها هیچ علاقه ای به کمک کردن به شما در هیچ زمینه ای ندارند.

آنها افرادی که رسالت آزادسازی انسانها را بر عهده دارند به تله می اندازند. از شما می خواهم برای فردی که در حال حاضر زیرکنترل در آورده تا مانع تکمیل ماموریت او شوند ، عشق و نور بفرستید. هر روشی را بر علیه او به کار برده اند: کنترل ذهن ، محروم کردن از خواب ، مواد مخدر در غذا و از این قبیل. او دوران وحشتناکی را می گذارند و برای رها شدن از این دام به کمک شما نیازمند است.

بار دیگر به شما یادآور می شوم که «هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد نیست.» این را در ذهن خود داشته باشید بویژه وقتی شاهد تبلیغاتی هستید که برای گول زدن شما طراحی کرده اند. دنیای تبلیغات توسط سیاهکاران اداره می شود ، با این هدف که شما را قانع کنند بدون کالاهایشان قادر به زندگی کردن نیستید. سنگین ترین مبادله ها در زمینه کالاهایی صورت می گیرد که بیشترین آسیب را به شما می رسانند. آنچه واقعا برایتان مفید است را برداشته و به کنترل خود در آورده اند.

آنها هدفمندانه سیاره شما را به سوی نابودی می برند و بسیاری از شما با آنها مشارکت می کنید. اما هیچ حرفه ای ارزش نابود کردن آنچه برای بقای بشرضروری است را ندارد. نکته مهم این است که شما نژاد خود را نابود می کنید. آیا می توانید به تصویر خود در آیینه نگاه کنید و بگویید: « من هرگز کاری که بشریت را به خطر بیندازد انجام نداده ام ». شما در دوره خیانت آمیزی بسر می برید. اگر اقدام مثبتی صورت ندهید همه چیز از دست می رود. ما در عالم روح ها ، تا جایی که می توانیم به شما یاری می رسانیم اما اقدام شما هم لازم است. ما با هم آن را انجام می دهیم.

بپاخاستن برای حقیقت و عدالت نیاز به شجاعت دارد و نیز چشم پوشیدن از وعده های دروغین و دورنمای یک زندگی آسوده. از مسموم کردن همنوعان خود از طریق افزودن فلوراید به ذخیره آب پرهیز کنید. تمام غذاها را از نظر مواد افزوده شده سمی بررسی کنید . بیشتر وقتها این کار را با نام های مختلف و برای گیج کردن شما انجام می دهند. آنها نام مواد افزودنی که می توانند موجب بیماری و استرس شوند را تغییر می دهند. یادتان باشد که « عوارض جانبی » واقعیت ندارد ، آنها فقط « عوارض» هستند.

همه فرقه های سیاهکاران به نزاع میان خود مشغولند. آنها برای بقای خود در حال جنگیدن هستند. برای همین مرتکب اشتباه خواهند شد. پس لطفا در هر لحظه مراقب باشید. دزدها شرافت ندارند. به آن سوی چهره اجتماعی آنها نگاه کنید و تصویر حقیقی را ببینید. این جنگ داخلی آنها را غافلگیر کرده است. آنها آمادگی اش را نداشتند.

تمام دروازه های ستاره ای (stargates) در سیاره شما توسط پلیدترین خزندگان دوپا (reptilians) به شدت محاصره شده اند. شما به نیروهای های روحی قدرتمند برای ازمیان بردن آنها نیاز دارید. اما شما هم می توانید ذهن خود را برای تکمیل کار آنها به کار ببرید. خطوط لی می تواند آنها را آشفته کند. پس انرژی خود را بر استارگیت ها متمرکز و با اگاهی آنها را آزاد کنید. خزندگان دوپا را از میان بردارید. «قدرت عشق» را برای ارتباط با استارگیت ها به کار ببرید زیرا خزندگان دوپا نمی توانند در اتمسفرعشق زنده بمانند. فقط ترس و استرس شما آنها را قوی تر می کند.

می باید با ابلیسک ها و خطوط لی و Arc of convenant مرتبط شوید و به سرعت آنها را فعال کنید. شما آنچه برای از میان بردن شرارت و نجات سیاره و انسانها لازم است را دارید.

منتظر چه هستید؟

قدرت ذهن خود را بیابید : آن را برای بازگرداندن صلح و سلامتی و سعادت به دنیای خود به کار برید. عده زیادی برای انجام ماموریت های خود به زمین باز می گردند. اغلب آنها ازمسیر خود منحرف می شوند. این گیج کننده است ؛ زیرا با وجود تغییر مسیرشان شما همچنان می خواهید به آنها ایمان داشته باشید. اما آنها به راه درست باز نخواهند گشت. آنها دارای «اراده آزاد» هستند. پس توجه داشته باشید که آیا آن شخص در راه درست قرار دارد یا نه .

عده ای ازآنها از ایستادگی در برابر سیاهکاران به هراس می افتند و یا در برابر پول و مادیات خود را می بازند. ترس ، اسلحه سیاهکاران است و عده ای از آنها در کنترل کردن افراد خبره هستند و سالهای زیادی در این زمینه تجربه داشته اند.

رم

بر رم تمرکز کنید ، زیرا که سرنگونی واتیکان تمامی فساد را در دنیای شما نابود خواهد کرد. چهره ای که آنها به شما نشان می دهند کوچکترین شباهتی ندارد به آنچه که واقعا رخ می دهد و یا طرح آن را ریخته اند. فریب واژه هایی را نخورید که به امید تسلیم نگه داشتن شما به دقت انتخاب شده اند. آنها فقط حرف هستند ، هیچ محتوایی ندارند و نباید به آنها اعتماد کرد. یک روز ، بزودی به گذشته نگاه خواهید کرد و شگفت زده می شوید از اینکه توانستید انرژی زمین را به انسانها بازپس دهید.

عزیزم با خودت مهربان باش. باید نیروی خودت را حفظ کنی. می خواهم از همه آنهایی که در این کار از ما حمایت می کنند تشکرکنم. ما یک تیم فوق العاده هستیم.

همیشه باعشق ، دوستدار تو مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge