Home > > Montague Keen - October 28, 2013

Montague Keen - October 28, 2013

مونتاگ کین – ۶ آبان ۱۳۹۲

دنیا را عملکرد شما تغییر داده است و نه عقاید شما .

هر تغییری که خواهان مشاهده آن در دنیا هستید ، می باید از خودتان آغاز شود. شما در قلب خود می دانید چه چیز مورد نیاز است. تغییر، زمانی اتفاق می افتد که اکثریت شما تصمیم بگیرند آراء و نظرات خود را با صراحت بیان کنند و از پذیرش الگوهای کهنه سر باز زنند. توطئه گران در موقعیتی نیستند که بتوانند رژیم فاسد خود را تحمیل کنند. آن ژنرالهای امریکایی که تصمیم گرفتند دیگر آنگونه زندگی نکنند که از آنها خواسته شده است ، شهامت زیادی از خود نشان دادند. این موضع دلیرانه می تواند نمونه ای باشد برای همه کسانی که از آنها خواسته اند تا بر خلاف وجدان خود به هر شکلی ، زندگی ها و یا این سیاره را نابود کنند. توطئه گران دریافته اند که دیگر نمی توانند خاستگاه و ارتباط حقیقی شما را با کائنات پنهان نگه دارند و برای همین گروههایی را به کار گرفته اند تا به روشی حساب شده ، تمام آثار باستانی و مهم مربوط به گذشته را از میان ببرند ، آثاری که حقایق را برایتان آشکار می کرد. این ویرانگری ها که به دستور توطئه گران انجام گرفته ، جنایتی فجیع علیه تمام بشریت محسوب می شود. می باید اینگونه به آن نگریسته شود. از شما می خواهم با دقت در باره چنین اعمالی ، به دستور هر کسی که باشد ، فکر کنید زیرا یک روز از شرکت در چنین تخریب مغرضانه ای پشیمان خواهید شد .

به اندازه کافی اطلاعات در اختیار همه قرار دارد تا بدانند برای مصون نگه داشتن انسانها ، برای بقای سیاره و برای از میان بردن تمام آثار نیروهای تاریکی چه کاری درست است. نظام سلطه گر ، با تابیدن هر چه بیشتر نور بر آن ، از هم فرو می پاشد. واقعیت آن معلوم می شود. انسانها دیگر آن را نمی پذیرند و آنها هر قدر که تلاش کنند باز هم افشا خواهند شد. دیگر نمی توانند مردمی که بیدار شده اند را بفریبند. مردم درهر گوشه زمین از تصورات باطلی که آنها را به اسارت در آورده است ، بیدار می شوند. انسانها باید متحد شوند و مسائلی که سبب اختلاف میان آنها می شود را کنار بگذارند و در نظر داشته باشند که همگی بخشی از نژاد بشر هستند و برای بهبودی سیاره زمین به کمک هم نیاز دارند. برای بوجود آوردن آینده ای بهتر برای سیاره تان و ساکنان آن می باید با همدیگر کار کنید. بپاخیزید برای حقیقت و عدالت برای همگان و نه همچون گذشته برای عده ای اندک. پیش از آنکه طمع و قدرت ، چیرگی یابد و با انگیزه کنترل ، همه چیز را به نابودی بکشد ، بیش از اندازه لازم برای همه وجود داشت.

به شما مردم به طرز ظالمانه ای دروغ گفته شد ، با مذهب ، با حکومتها و با تشکیلات پزشکی که هدف آن از میان بردن دوسوم از جمعیت شما بود. افراد نادان از آنچه آنها حقیقت جلوه می دهند پیروی می کنند. یادتان باشد که انسانها بدون توصیه های تحمیلی آن تشکیلات پزشکی نیز به حیات خود ادامه می دادند ، توصیه هایی که آنها در قلبشان از نادرستی آن آگاه بودند. همه اینها هوشمندانه طراحی شد تا برایتان مسلم شود که بیمار هستید و به آن کمکهای پزشکی نیاز دارید. حالا دیگر پی برده اید که روش های قدیمی بهتر هستند. هرروز تعداد بیشتری از شما به آن روشها که نتایجی عالی در بر دارند ، روی می آورند. در زمانهای گذشته جسم شما بدون نیاز به این درمانهای دارویی عمر بیشتری داشت. همه آنچه به آن نیاز داشتید ، فراهم بود. هرآنچه بدان نیاز دارید فراهم است و کافی است ذهن خود را بروی آن باز کنید.

مهم است که مسئولیت آموزش فرزندان خود را به عهده بگیرید. وظیفه تعلیم آنها را به تشکیلاتی واگذار نکنید که طراحی شده اند تا آنها را به پذیرش بی چون و چرای قوانین و مقررات توطئه گران ، وادار نمایند. وقتی چشمانتان گشوده می شود ، با دیدن کشتارهای انجام گرفته که همچنان به نام شما انجام می شود ، وحشت خواهید کرد. شما افرادی را انتخاب می کنید تا« نماینده» شما باشند! این افراد وظیفه دارند به خواسته های مردمی که به آنها اطمینان کرده اند احترام بگذارند و به نفع آنها عمل کنند. در آینده مراقب باشید به چه کسی رای می دهید. احزاب سیاسی را که مثل یک سرپوش عمل می کنند فراموش کنید. آنها واقعا مهم نیستند ، زیرا به تملک توطئه گران در آمده اند و تنها پاسخگوی آنها هستند. از لحظه بدست گرفتن قدرت ، مردم را نادیده می گیرند.

اکنون زمان آن رسیده است که مردم صدای جمعی خود را به گوش (جهان) برسانند ، اینکه جنگ نمی خواهند و خواهان زندگی توام با صلح هستند. اکنون که در اکثریت قرار دارید ، به طور حتم صدایتان شنیده می شود. صلح و عدالت را برای همگان بخواهید . این حق الهی شماست. بیاموزید که هم صدا باشید ، ازهر نژاد و مسلکی که هستید. زیرا قدرت شما در این واقعیت نهفته است.

بسیاری از شما به مشکلات همسرم رسیدگی کردید وقتی که او اخیرا ، بدون آنکه مقصر باشد ، وسیله نقلیه اش را از دست داد. این نمونه خیلی خوبی است برای آنکه چطور می توان به وقت احتیاج به یکدیگر رسیدگی کرد. سپاس صمیمانه نثار شما باد ازهردو سوی زندگی. هر حرکت مهربانانه ای مورد توجه قرار می گیرد و به یاد می ماند. هرگاه عشق و آرزوهای خوب از صمیم قلب برآیند ، تاثیر قدرتمندی بر شخص مورد نظر می گذارند. عشق بزرگترین دارایی شماست. عشق ورزیدن ، عشق را سهیم شدن و فرستادن آن به جایی که مورد نیاز است ، اهمیت زیادی دارد.

آنچه که هر روز شاهد آن هستید ، برکنار شدن تاریکی و فساد است. هرقدر که تابش نور گسترش می یابد ، حقیقت آشکارتر می شود و شما توان آن را می یابید تا برای نخستین بار ، بروشنی واقعیتی را که در آن بسر می برید نظاره کنید. همه چیز خیلی هم ساده نیست. با مشکلاتی روبرو خواهید شد. اما برای انجام آنچه به سود بشریت است به شهامت نیاز است. این راهی به پیش است. آنچه از شما خواسته شده است را در نظر بگیرید و اینکه کارهایتان سبب آزار و سردرگمی همنوعتان نشود. این مسئولیت شماست. وقتی بیدار شدید ، دیگر نمی توانید این توجیه را داشته باشید که تنها از دستورات پیروی می کنید. این وظیفه شماست که تمام بشریت را در نظر بگیرید. شما مسئول برادرتان هستید.

لطفا عذرمرا بابت تاخیر در نوشتار این هفته ، بپذیرید. نامزدی دختر ورونیکا بود و او کارهای زیادی برای گردهم آوردن خانواده و برگزاری این مراسم برعهده داشت.

صلح و عشقی را تصور کنید که برای تغییر دنیایتان مورد نیاز است. آن را به سوی خود بکشید و برای به ظهور در آمدنش به آن قدرت ببخشید. باور به اینکه به زودی رخ می دهد ، انرژی محقق شدن آن را پدید خواهد آورد. همه چیز انرژی است.

ما ، در عالم روح ها ، دنیایتان را با عشق و نور احاطه می کنیم. در قلبتان بسر برید ، مکانی که عشق در آن ساکن است.

ورونیکا، عزیزم ، تو دوستان جدید زیادی پیدا کرده ای که همگی خواهان یک چیز هستند - دنیایی سرشار ازصلح برای همه. این را همیشه به خاطر داشته باش. تغییر از درون آغاز می شود.

عشق من از آن توست. دوستدار تو ، مونتی.

مترجم: مهناز
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |