Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 8, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 8 בדצמבר 2017

שנה שתמיד הבטיחה להיות שנה של פעילות רבה לא היתה מאכזבת,  וחוסר הודאות בפוליטיקה ברחבי העולם נמצאת עדיין במצב של שינוי. מאחורי אלה שמגיעים, אלה הם המהלכים האיטיים אבל הודאיים לקראת הקמת ממשלות שלא רק מיצגות באמת את האינטרסים של העם אלא מציבים אותם בעדיפות ראשונה. שינויים כה רבים עומדים להגיע ויראו מהלך ברור לקראת ייצוג פתוח וכנה. ממשלות התכוונו להיות של העם, ועבור העם  וזה יהיה כך בעתיד הלא רחוק מדי. מובן מאליו כי אלה המחויבים על ידי הדרכים הישנות נאחזים בכוח בכול מחיר, וניסיונותיהם למנוע שינוי יהיו ללא הועיל.  נכון לעכשיו, אין מקום בעידן החדש לדרכים הישנות, ואלה שיובילו את הדרך מוכנים לנקוט בעמדות שיאפשרו התקדמות גדולה, המובילה לחברה הוגנת בה כולם מטופלים באופן שווה וניתנות להם אותן  הזדמנויות להתקדמות.

רבים יראו שינויים אלה במחזורי חייהם, ובוודאי יהיו עדים למהלכים הראשונים המעידים על התחלתם בהובלה לחברה חדשה המבוססת על אהבתם של כול האנשים. כולם שווים בעיני הבורא ונאהבים מבלי להתחשב באיזו רמה הם נמצאים, כיוון שהכול מתרחש עבור חוויותיהם והאבולוציה של הנשמה. זכרו כי כול הנשמות חוות בהתאם לצרכיהן, ולא צריכים לשפטן על בסיס  של גלגולם הנוכחי. אפילו אלה המתמכרים לצד השלילי של החיים לומדים שיעורים חשובים, וצריכים להיעזר כדי להתגבר על חוסר הרוחניות שלהם. ידע מעין זה מגיע לכולם בזמן הנכון כאשר הם מוכנים לו, ויכולים אז לישמו בחייהם היומיומיים.

נכון לעכשיו מכיוון שאתם נמצאים עכשיו היטב בתוך העידן החדש, הזדמנויות בלתי מוגבלות קיימות עבור התפתחות מהירה. אלה שיכולים לשמור על מוח פתוח  בלי דעות המגובשות מראש המבוססות על שיעורים קודמים ויהיו מסוגלים לקבל את השיעורים המאוחרים שיכולים להיות אינטואיטיביים במידה ניכרת. אף פעם אל תשכחו לקחת בחשבון את העובדה כי השיעורים הישנים היו עבור תקופה שונה, ושירתו את מטרתם וזהו הזמן לנוע להבנה גדולה יותר.  יהיו אלה שמנסים לאמץ את השיעורים החדשים לאופן הפירוש הישן, אבל זה עשוי למצוא חן בעיני אלה  שצריכים עדיין לנוע קדימה, אבל סביר להניח כי המסר האמיתי אבד בשל זה. במובנים מסוימים הזמן הוא קצר כיוון שההתעלות מגיעה בקרוב, ואתם תצטרכו לרומם את הרטטים שלכם כדי לעמוד במידע המגיע. באופן אינדיבדואלי, אתם צריכים להיות מסוגלים לשפוט את התקדמותכם, ולנסות לא לדאוג כמה טוב אתם עושים. אתם יכולים להיות בטוחים כי אם אתם שומרים על רצונכם להתעלות ולישם את השיעורים לחייכם היומיומיים, אתם תצליחו.

העתיד עומד להיות כה בהיר ומרגש כך ניתן יהיה ליהנות מהחיים בלי כול הבעיות שאתם חווים עכשיו. הרטטים עולים ולאט לאט מתרחשים שינויים אשר מאוד מקודמים בברכה.  עם הכאוס שעדיין מתרחש על פני כדור הארץ, אנו יודעים כי זה קשה להבין איך ומהיכן השינויים מגיעים, עם זאת הם כבר מתגבשים. ישנם שינויים גדולים לפנינו והם בברור לא יכולים להתרחש בן לילה, והראשונים נשארים הרבה מאוד אותו הדבר למרות שהם מותאמים היכן שנדרש  בהתחשב בזמנים המשתנים בהם אתם נמצאים. ממשל חדש בארצות הברית יהווה דוגמה  נהדרת  כך ששאר העולם ילך בעקבותיו, ועמו תהיינה החלטות שיביאו את מאפייני העידן החדש לתוך ההוויה. אומות העולם יעקבו כיוון שהם בבירור לא רוצים להישאר מאחור, והכול סביב איכות החיים יעלה. לא ניתן להשיג זאת בן לילה, אבל הכוונה ברורה ועזרה רבה תגיע ממגזרים אחרים.

יקרים, אתם נאבקתם על דרככם דרך מחזורי חיים רבים,  היו לכם את רגעי האושר שלכם אבל גם  זמנים קשים של צער ואכזבות, אבל זה גרם לכם להיות חזקים יותר ובאמצעות מסירותכם עליתם מעל הרטטים הנמוכים ולתוך האור.  אין בהחלט סיבה מדוע אתם צריכים לא להישאר ברמה גבוהה, כול עוד אתם שומרים את מיקודכם על מטרתכם, אתם ללא ספק תצליחו ותתעלו.  לכן, אל תהיו מוסחים ממה שמתרחש מסביבכם, כיוון שאתם במרחק פגיעה מקו הסיום. השלום והאהבה שחפשתם תמיד כמעט שלכם וכאשר יום אחד תסתכלו אחורה, אתם תסכימו כי המאמץ שהשקעתם בכך היה יותר מאשר שווה זאת. ראו מעבר להתרחשויות היומיומיות ודעו כי כה הרבה נשמות בשני צידי המסך תומכות בכם.

התעלות היא ללא ספק הסוף של מסע האבולוציה שלכם. למעשה, זו תהיה ההתחלה של הופעתו של האני האמיתי שלכם, האני הגבוה שהוא רחוק ממה שאתם עכשיו.  אתם כעת, איך לומר, בתחתית הסולם עם רגליכם על השלב הראשון עם נוף שלם של חוויות חדשות לפניכם. עד אז אתם תהיו מוכנים היטב עבור סיבוב החוויות הבא שלכם, ויהיה לכם תפקיד גדול בהחלטה מהן תהיינה. אמא כדור הארץ היפה טיפח והדריך אתכם דרך מרבית תקופות הבחינה, שגרמו לכם לעיתים קרובות להפיל את הרטטים שלכם, אבל כול פעם לחמתם בחזרה והמשכתם את האבולוציה שלכם.

כפי שאתם אמורים עכשיו להיות מודעים, עברתם את הסמן ונכנסתם לנתיב חדש במחזור חדש. באופן וירטואלי כול הדברים  של הרטטים הישנים אינם נחוצים לכם לשאתם קדימה,  ויש לכם את ההזדמנות לסמן נתיב חדש מבלי לשאת את המטען שנצבר קודם לכן. יש לכם הזדמנות גדולה להחליט על הרפתקאותיכם הבאות, בשעה שאתם זוכרים כי חוויותיכם הם לצורך אבולוציה גדולה יותר. חוויותיכם לא תהיינה דומות במידת מה לקודמות שלכם, כיוון שהאנרגיות השליליות לא תהיינה מסוגלות להפריע בהתקדמותכם. עברתם את תקופות הבחינה של דואליות והצלחתם, ועכשיו זה זמנכם ליהנות מפירות מאמציכם ומחוויותיכם.

חלק מרגישים שזה מוזר שנוכחותכם ביקום לא משכה יותר תשומת לב, במיוחד  כשהגזע האנושי כבש את המסע בחלל וכבר עבר מעבר לאטמוספירת כדור הארץ. הסיבה היא בעיקר שאם לא הייתם מבודדים מנוסעי החלל הסקרנים, סביר שזה היה מפריע לאבולוציה שלכם ומעכב אתכם אחורה. בוודאי שלחלק יש נוכחות על כדור הארץ שחוזרת אחורה אלפי שנים, אבל הם למדו להתרחק מהדרך. כלי הרכב החללי נראה לעיתים קרובות מסביב לכדור הארץ אבל מגע קטן או בכלל לא נעשה אתכם. ישויות חלל אלה קשורים באופן היסטורי אתכם כמו הפלדיינים (Pleiadians) שמעת לעת הראו את עצמם אבל העדיפו להישאר ברקע. באופן טבעי הם ייצרו קשר במידה ומתאים עם אנשים על כדור הארץ, כיוון שתפקידם דומה מאוד לאלה של  הורים לילדיהם. זה לא ייקח זמן רב לפני שהנסיבות ישתנו, ומבקרי האור והאהבה יהיו מקודמים בברכה לבוא לכדור הארץ.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge