Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 24, 2017


Mike Quinsey מיום 24 בנובמבר 2017

Mike Quinsey:

חברים יקרים, אני מעביר אליכם שוב גירסה ערוכה של קישור ווידאו חשוב למסר שניתן על ידי המלאך מיכאל (Archangel Michael). הוא מספר בבירור על מה שאנו יכולים לצפות בעתיד הקרוב המוביל להתעלות, ומדוע השינויים הם הכרחיים. המסר המלא באינטרנט מומלץ והכותרת היא כפי  שמוצגת להלן.

הקישור לווידאו הינו: 

תעתיק: המלאך מיכאל - 2016. שלב סופי של התעלות אנושית למימד החמישי.

משפחת אור יקרה, אתם חיים בזמנים חסרי תקדים. התקופה מחודש ספטמבר עד לדצמבר 2016 היתה התקופה החשובה והאנרגטית ביותר בהיסטוריה האנושית, כיוון שהמטריצה השלישית הסתיימה, והישויות שמהדהדות אתה נמצאות לצורך התעוררות קיצונית, כשהם נעים ממימד שלישי למימד חמישי בתקופת זמן לינארית קצרה מאוד. זהו הזמן הכתוב של הישן כאשר שינויים גדולים מגיעים לכדור הארץ ולישויותיו, כשהמערכת הישנה והמיושנת מפנה דרך למשהו חדש וטוב יותר, התעלות, שהינה התמרה טבעית ונורמלית ממציאות פיזית אחת לאחת חדשה לגמרי. אלפי ישויות מתעוררות כול יום עכשיו, רואות איך הן רומו על ידי ישויות עם  סדר יום של שליטה המתוכננת לגנוב את כל האנרגיה הרגישה המודעת. רבים מתחילים להפוך למודעים בפעם הראשונה, כי המימד השלישי אינו המציאות היחידה, ומתחילים את חיפושם למציאויות חדשות אלה כשיותר ישויות מתעוררות כשכמות האור על כדור הארץ גוברת. השינויים כאן יהפכו הרבה יותר ניתנים להבחנה פיזית.  רבים מכם הגיעו לכדור הארץ  כחלוצים מלאכיים, כבר מודעים לתוכנית הגדולה שאנו כולנו יצרנו, ואתם דברתם במסרים לגבי השינויים הגדולים, ונתתם אזהרות מוקדמות לאלה אשר נרדמו במשך תקופות ארוכות.

מצב חזק ורחב יותר של עקביות נוצר בכול רחבי הגלובוס, וחופש מוחלט עומד לפרוץ ברחבי כול העולם. שינויים גדולים אלה כוללים את כל היבטי החיים, מנטאליים, רגשיים, פיזיים ורוחניים והם משפיעים על מערכות היחסים שלנו, מצבי עבודה והשפע שזורם אלינו. המערכת כולה כאן לגמרי משפצת, מסלקת ומחליפה את כל מה שאינו בעד החיים. לא יהיה מקום בתדר החדש של כדור הארץ לישויות השולטות ונותנות ביטוי לאחרים ורוטטות בתדר נמוך.  בקרוב, היקום כמו גם המדריכים האלוהיים של כדור הארץ החדש מייצגים חברה אינטלגנטית ובריאה יותר, יתמודד כיאות עם ישויות בעלות רטט נמוך עד שהן כולן ירפאו לחלוטין ותוכלנה להיכנס לתוך החברה החדשה שמגיעה.

שדרוגי דנ"א וקודי אור - השינויים ברמה הפיזית כוללים קידוד מחדש מוחלט של הדנ"א שלנו. החלקיקים המיוננים שמפוצצים פלנטה זו מפתחים את כול הזנים לצורה גבוהה יותר לכשעצמה. היום, ישנן לא רק התפרצות געשית על פני השמש, הנכנסת, אבל הרבה אנרגיות חדשות  ממקורות שונים, כוכבי שביט, מערכות שמש, פלנטות וקרני גמא מתפרצים במסיביות ומשפיעים על כדור הארץ בקביעות מהליבה של היקום. בזמן זה הרבה בני כדור הארץ פתוחים ומוכנים לקבל אנרגיות אלה וקודי אור, ומאפשרים להן לעבוד דרך הגוף שלהם וכול המערכת שלהם. אנו חייבים  לחדש, לקודד מחדש ולכתוב מחדש הרבה מהתוכניות הישנות שנכתבו והותקנו בגוף האנושי ובמחשבה על בסיס מתמשך במשך תקופות. אנו עכשיו מתעוררים כמו הפלנטה וכמו הגזע האנושי.

הזמן שנדרש כדי להגיע למצב של ישות שהתעלתה נמצא לחלוטין בשליטתכם. ישויות שלא השיגו שלב התעלותי זה באבולוציה של נשמתם עוברים דרך כאב פיזי ורגשי ממש עכשיו, ואחרים מרגישים עייפים בצורה בלתי רגילה. כיוון שהאנושות לוקחת צעדים גדולים כאלה באבולוציה שלהם בתודעה ובגופם הפיזי, רבים עשויים לחוות זמן בו הם מרגישים מאותגרים ונדחפים עד קצת גבול יכולתם. הגל האחרון של ישויות שמתעלות, מתחיל לשנות את את חייהן במימדים שלוש וארבע לתדר המימדי החמישי.  כדור הארץ עצמו רוטט עכשיו במימד החמישי, ואנשים רבים כבר שדרגו את עצמם לרמה זו גם בתוך המימד הגבוה יותר, או עושים זאת ממש עכשיו. תדרי האור החדשים מגיעים לצורך מרחב חדש, לכן אנו הולכים דרך ניקוי עמוק כדי להיפטר מכול דבר ישן, מגביל ודחוס שאין אנו צריכים אותו יותר.

הגוף הפיזי נפטר מרעלים ומתוכניות ישנות, הגוף הרגשי מרפא פצעים מהעבר ומההווה ונגמל מרגשות לא בריאים, כמו כעס צער או עצבות. מחשבתנו מאותגרת כדי לשחרר אמונות ישנות ולהיכנע לתוך הבלתי ידוע. זה חשוב לזכור כי אין אמת מוחלטת, אלא אינסופית ומתקדמת יותר ולרמות גבוהות יותר שלה הן ללא סוף. ככל שהאמת רוטטת גבוה יותר, כך היא אמיתית יותר. אנו נדרשים לעזוב מאחורינו כול דבר מיושן, דחוס שלא משרת את נשמתנו,  כך שאנו יכולים להיכנס לתוך דרך חדשה של הוויה. ככול שתהליך זה קורה מהר יותר, אנו עשויים להרגיש מהר יותר סימפטומים ברמה הפיזית. אל תוסיפו חרדה לכך, כיוון שזה נורמלי מאוד ורק זמני.

כשמידע אור חדש משולב לתוך הגוף, ההוייה מתעוררת עם סימפטומים שהוקלו ומרגישה כמו בריאה חדשה. במהלך תקופות השלב של מידע אור בדנ"א, רבים חווים סימפטומי התעלות כמו בחילה, כאבי ראש, סימפטומים דמויי שפעת, הרגשת חוסר כיוון ואי חיבור, חוסר יכולת לישון, סינוסים ושאר מכאובים וכאבים. לפעמים אנו עשויים גם להרגיש סימפטום שחוזר לזמן חיים אחר אותו אנו מרפאים. במהלך הזמן כאשר אתם עשויים להרגיש עייפים ומותשים מאוד, מומלץ מאוד רק לישון, כיוון שבמהלך מצב שנתנו אנו יכולים לעבד ולשלב בדרך מהירה וקלה הרבה יותר במצב שינה דלתא, מאשר  בתודעה ערה כיוון שלא חוסם אותנו אגו או פחד. הדרכתנו על סימפטומי ההתעלות היא זו, קחו אותם על עצמכם בקלות במהלך זמנים אלה והראו לעצמכם אהבה מטפחת עדינה כפי שאמא תהיה עבור גופה הקדוש. נשמו לאט  ועמוק מספר פעמים ליום. קרקעו את הגוף באמצעות שימוש בקריסטלים ובאמצעות הליכה יחפים על גאיה. אכלו רק אוכל אנרגטי, תבלינים טבעיים, נוחו ושחררו באופן מלא באפשרכם ובקבלתכם כול זה. ככול שאחד נח יותר ומאמין בתהליך ההתעלות, כך קל יותר הם ינווטו דרכה ויתעלו במהירות על הדברים הנמוכים, כמו המלאכים והגזע האנושי גרים ביחד על כדור הארץ.

עכשיו אנו משחררים את כול הדחיסויות והמגבלות. אנו לא נחזור אף פעם לאמונות מגבילות ולחיים שהיו לנו. עכשיו אנו נכנסים לתוך יישור עם היבט האני הגבוה שלנו, הקדושה (האלוהית) שלנו, באמצעות כוונה שמחה ומשמעת עצמית. אנו מפלסים דרך לתוך עידן הזהב שלנו ולעולם חדש המלא בשמחה, שלום, אהבה וחופש. אם תהפכו את התעלותכם לעדיפות מספר אחת ותעבדו עליה עם כול הוויתכם, וככל שתיכנעו לה כולה ותנוחו לתוכה בחיבוק מלא, אנו מבטיחים לכם שאתם תעשו קפיצה קוואנטית מחוסר תקווה, מצב מפחיד ומיואש של הוויה, לחיים חדשים מדהימים היכן שכול רגע של "עכשיו" מלא בניסים, ואנשים יסתכלו אליכם וישאלו איך זה שאתם מרשימים בכול דרך והם יתהו מה סודכם. אם אתם מוכנים ורוצים ורבים עדיין לא, ספרו להם את מה ספרנו לכם. אלוהים מאיץ מסע לא ייאמן זה של חייכם.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge