Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 6, 2010

SaLuSa, January 6, 2010

Jūs jautājat, vai mēs kādreiz nogurstam. Atbilde ir- nē- fiziskajās sajūtās, jo mums nav tādu smagu ķermeņu kā jums. Mūsējie sastāv no daudz vieglākām vibrācijām un pieprasa pavisam maz barošanas un varam iztikt ar tām enerģijām, kas mums visapkārt, lai arī ir arī tādas lietas, ko sauciet par “viegliem atspirdzinājumiem”. Tās pārsvarā ir šķidrā formā, jo mēs varam savus ķermeņus uzturēt bez biezas, smagas barības pie kādas pieraduši esat jūs. Mēs neizjūtam arī izsalkumu, un papildinām sevi patīkamā veidā. Jūsu ķermeņi pieprasa atkal- uztankošanos, lai saglabātu enerģijas līmeņus, kas ir vitāli svarīgi tad, kad vajadzīgs fizisks spēks un izturība. Ja ieklausāties savā ķermenī, tad zināsiet, kas jums ir labāks un tādēļ citiem varbūt ir jāēd gaļa, bet citiem tā nav nepieciešama. Kopumā runājot, jo augstākas ir jūsu vibrācijas, jo mazāk jūs ēdat, jūsu ēdiens būs pilnvērtīgāks- svaigs un nekonservēts.

Augstākajās dimensijās, kas būs jūsu jaunās mājas, visi ierobežojumi, kādos šobrīd dzīvojat, izzudīs. Vecums jūs neietekmēs, jūs saglabāsiet savu jaunības dienu izskatu, un nebūs nepieciešams piedzīvot nāvi. Kad nolemjat pāriet citā pieredzes līmenī, kas prasa jaunu ķermeni, jūs apzināti atstājat savu ķermeni un pieņemat jaunu. Un nevis caur piedzimšanu tādu kā jūs to saprotat, bet apzinātu pāreju citā gandrīz pieaugušā ķermenī vai pilnīgi izveidotā ķermenī. Faktiski, ja nepieciešams, jums var būt arī 2 ķermeņi un varat izvēlēties starp tiem. Dzīve ir vienkārša un viegla salīdzinājumā ar jūsu esošo patreizējo, un jums nav nekādu personīgu rūpju sava fiziskā ķermeņa uzturēšanā. Ar domas spēku izvēlēsieties sev matu griezumu vai apģērbu, un jūsu ķermenis vienmēr būs tīrs un vesels pateicoties tā augstajām vibrācijām.

Atkal atgriežamies pie tiem, kas pieķērušies Zemei un baidās no pārmaiņām. Mēs jautājam, vai tie vismaz var un spēj palikt atvērti šīm pārmaiņām? Neskatoties uz to, kā tas izskatās no malas, tagad notiek brīnumaina attīrīšanās, lai ļautu īstenoties un ienākt jaunajam. Viss, kas vairs jums nekalpo, tiks aizvākts, un tā vietā nāks Jaunās Zemes aizsākumi. Vai patiešām nopietni gribēsiet palikt dualitātes ciklā, kad iespēja pacelties tiek piedāvāta visiem? Iespējams, tikai jūsu Augstākais Es var patiesi atbildēt, jo pavisam maz dvēseles pilnībā zina savu dzīves plānu. Tomēr, kur vērsiet savu skatienu, tur koncentrējas enerģija, un tur jūs kaut ko radāt. Tagad kā nekad agrāk pieaug jūsu radīšanas spēks un jums jābūt drošiem par to ko vēlaties.

Mēs nopietni strādājam, lai realizētu kādus noteiktus notikumus, kas attiecas uz Atklāšanās paziņojumu. No varas puses nāk spiediens rīkoties bez kavēšanās, un šī diena tuvojas. Sekojoši tam viss Augšāmcelšanās process tiks darīts zināms, un tas palīdzēs tām dvēselēm, kas nezina ko darīt. Citām, nav zināms to daudzums, tad būs skaidrs, ka tās nav gatavas atstāt 3D realitāti. Un tas nenozīmē centienu trūkumu, jo katra dvēsele virzās savā ātrumā. Mēs mudinām jūs izvēlēties būt par Augšāmcelšanās daļu, un tas ir tas ko varam darīt. Tā ir jūsu brīvā griba, kas noteiks jūsu tālāko virzību sākot no šī brīža.

Neļaujiet nevienam jūs ietekmēt, pat ne mums, ja vien skaidri nezināt savu nākotni. Ja esat šaubās, neesat par ko pārliecināts, tad paturiet to prātā, pārliecinieties līdz pilnīgi skaidri no tā atbrīvojaties. Un jūs būsiet pārsteigts, ka viss sakārtojas un atrod savu vietu tur, kur agrāk tas neizdevās ar jūsu iepriekšējo sapratni. Esat elastīgi un lokani savos uzskatos un tad nekas jums nepaies garām tāds, kas jums ir noderīgs un vērtīgs. Dzīve bez apstājas koriģē jūs un jums aiz muguras ir iepriekšējo dzīvju pieredzes. Kas cits vēl kalpo par atskaites punktu jūsu ticībai un jūtām ja ne jūsu augstākais labums?

Vairojot aizvien vairāk savu Gaismu jūs palīdzat celt vibrācijas uz visas Zemes, kā arī paceļat jebkuras citas apkārt esošas dvēseles vibrācijas, un masu apziņa aug bez apstājas. Mēs redzam to līmenī, kurā to vairs neaizsniedz tumšās enerģijas. Masu apziņai turpinot pieaugt, nākotnē tiks sasniegts tas kritiskais masu punkts, un tas būs iemesls pacelšanai. Dzīve ir bezgalīga un drīz jūs to pieredzēsiet, ja vien vēlēsieties. Kāds brīnišķīgs un mīlošs ir mūsu Radītājs, kas atvēris visu radīto mums.

Zeme ir bijusi jūsu pastāvīgā mājvieta, lai izietu dualitātes ciklu, un tā ir labi jums kalpojusi. Arī Māte Gaija tagad apkopo sevi noslēgumam, kas pacels to augstākā realitātē. Kopā esat bijuši garā ceļojumā un esat ļoti labi viens otru iepazinuši. Viss ir pielāgots, lai jūs paceltos tieši šādā veidā, saglabājot esošās asociācijas. Zemei jau ir tās reputācija par tās skaisto pagātni, un tā bijusi jūsu Ēdenes dārzs. Kaut kur dziļi jūsu atmiņās ir vīzijas par tiem laikiem, kas atgriezīsies visā godībā jūsu visu priekam un laimei. Perfekta harmonija un krāsas paaugstinās jūsu laimi, kad jūs atpūtīsieties dimensijā, kas piepilda jūsu sapņus par Debesīm.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un apstiprināšu, ka Galaktiskā Federācija nekad nav bijusi tādā gatavībā ieiet Augšāmcelšanās ceļa fināla fāzē. Pavisam drīz jūs paši redzēsiet visu to, kas jūs izcels ārā no tagad apņemošā haosa. Tumšie centīsies novērst jūs no Gaismas. Bet tagad jūs esat vēl nebijuši spēcīgi un jums jāspēj pavisam viegli tikt ar galā ar viņu centieniem izsist jūs no līdzsvara. Jūs tiekat peldināti Mīlestībā un Gaismā, un cīņa starp Gaismu un tumsu ir gandrīz galā; un jūs varat noslēgt savu ceļojumu pilnā paļāvībā.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.