Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 8, 2010

SaLuSa, January 8, 2010

Kad cilvēki dzird par beigu laikiem, tie reaģē vai nu ar šausmām vai saka, ka tā ir pasaka. Kad aplūkojat savu dzīvi, tā ir pilna pārbaudījumiem, kas brīžam ir ekstrēmi. Tā ir daļa no jūsu mācību procesa, kā arī vēlme noskaidrot, cik tālu cilvēks var adaptēties fiziskajā ķermenī un attīstīt mentālās spējas zemajās vibrācijās. Tā vietā, lai tikai sapņotu par atbrīvošanos no dimensiju ierobežojumiem, varenās idejas un nākotnes vīzijas var kļūt par jūsu realitāti. Skaidri visu redzēt jūs varat tikai savā dimensijā, un jūsu tehnoloģijas ir sasniegušas punktu, kad esat gatavi kļūt par ceļotājiem Visumā. Tādējādi beigu laiki, kas noslēdz dualitātes ciklu, ir arī pirmais solis nākamās evolūcijas pakāpē. Jūsu garīgā sapratne, iespējams, ir visgrūtākais šķērslis, jo jums visapkārt ir tik daudz uzskatu un viedokļu par to, kas ir patiesība. Laika eonus jūs esat skatījušies apkārt uz citiem, kas varbūt zinājuši patiesību, un bijuši tādi gadījumi, kad, bez alternatīvas, bija jārīkojas. Rakstīt/lasītprasme nav eksistējusi vienmēr, tādēļ māņticība bieži ir aizstājusi zināšanas.

Citas grūtības saistītas ar daudzo veco pareģojumu skaitu, kas saistīts ar šo laiku. Tāpēc daudzi joprojām tic ekstrēmu katastrofu nākšanai pār Zemi. Bet, šobrīd no garīgajiem avotiem nākošās ziņas norāda pavisam ko citu. Lai arī Zemei ir nepieciešamas kādas fiziskās pārmaiņas, bet ne tādā pakāpē, lai bojā ietu miljoniem cilvēku. Paturiet prātā, ka pareģojumi ir tikai iespēju varbūtības, un jums attīstoties/progresējot, tie var mainīties vai, pareizāk sakot,- jūs tos maināt. To nosaka jūsu apziņas līmeņi, un, kopš tie ir dramatiski paaugstinājušies pēdējā gadsimta laikā, jūs jau esat nopelnījuši daudz mierīgākas pārmaiņas. Nedrīkst, protams, aizmirst to, ka mēs, no Galaktiskās Federācijas, arī spēlējam svarīgu lomu notiekošajā, un esam tehnoloģiski tādā līmenī, kas spēj atvieglot iespējamos bojājumus un sagrāves. Tāpēc, mīļie, par beigu laikiem esiet mierīgi, un neskatoties ne uz ko Augšāmcelšanās notiks.

Daudzi notikumi skaidri un gaiši norāda par masveida pārmaiņām, kas jau sākušās. Jums ir grūti redzēt savu patieso ceļu Tumšo radītā apjukuma dēļ. Kad patiesība nāks gaismā un mūsu Federācija varēs atklāti kontaktēties, tad lietas mainīsies pavisam ātri. Patiesi aizraujoši laiki ir jūsu priekšā, un nepavisam ilgi vairs nav palicis līdz tiem.

Kad sastopat kādu jaunu ziņojumu un jūs pārņem šaubas par tā saturu, ieejat sevī un uzticaties savam vērtējumam. Vienmēr būs ziņas, kas konfliktēs ar citām un tam pamatā ir dažādo apziņas līmeņu esamība. Vārdi sevī nes enerģiju, tāpēc pavērojiet sevi- kā jūtaties, kad tos lasāt. Skaidrs ir viens, ja saņemtā ziņa jūs paceļ, tas nozīmē, ka tā nāk no augstāka līmeņa. Vienmēr bijis jautājums, cik precīzs var būt vēstījums un, vai kanāls ir spējis ziņu ielikt atbilstošos vārdos. Dažreiz viens vārds var mainīt visa teksta jēgu.

Patiesība pie jums nāk pa diviem kanāliem- gan no mūsu Federācijas locekļiem, gan arī no Skolotājiem. Un tas nozīmē, ka būs „zobu griešana” no jūsu puses. Tas notiek tāpēc, ka dažu cilvēku „mīļie” uzskati tiek atstāti pliki un paliek griboši. Tā nav jūsu vaina, ka tūkstošiem gadu jūs tikāt piesaistīti daudzām dažādām ticībām. Dažas tika jums uzspiestas ar nāves bailēm. Simtiem gadu ilgumā, jūsu zemapziņa tika piepildīta ar daudziem dažādiem uzskatiem. Tā ir vēl kāda svarīga joma, kas jātīra, un tieši tādēļ patiesība jums tiks dota caur tām dvēselēm, kuru augstākai pieredzei varat uzticēties. Tādēļ mēs atkal un atkal jums iesakām, pārāk cieši neturēties pie saviem uzskatiem, un ļauties pārmaiņām. Jūs, galu galā, tikai sākat mosties no garā miega. Patiesība ir jūsos, un kad tā atkal jums tiks pasniegta, tā jūsu dziļumos rezonēs ar jums.

Augšāmcelšanās procesā iesaistītas ļoti daudzas Mīļas Dvēseles, gan no Zemes, gan ne no tās. Pārsvarā tās nāk no augstākām dimensijām un citām civilizācijām, kas kopā ar jums devušās jūsu ceļojumā. Tas norāda uz to, cik ikviens jūs esat mīļš. Un, cik svarīgi tiek uztverta jūsu Augšāmcelšanās pabeigšana visā Visumā. Dieva solījums tiek saglabāts- viss Visums pacelsies. Kādam gan īpašam notikumam jūs tuvojaties, un unikālākais ir tas, ka tas notiks kopā ar jūsu fizisko ķermeni! Vēl jāpiebilst, ka tas būs atjaunojies līdz perfektam, brīvs no jebkādiem defektiem, slimībām vai novecošanas. Tas nevar būt nekādi savādāk, jo jūs ieiesiet augstākās vibrācijās, kur nekas no zemajām nespēj eksistēt.

Mēs gribēsim redzēt jūsu sejas izteiksmes tad, kad pirmie mūsu pārstāvji stāsies jūsu priekšā. Jebkādas baiļu sajūtas pazudīs zibenīgi, kad apjautīsiet, cik līdzīgi (tādi paši) tie ir jums, un jūs sapratīsiet, ka tie ir daļa no cilvēku ģimenes. Protams, ir arī citi cilvēku tipi, jums pazīstamāki. Tie ir- Pelēkie. Ja kādas atšķirības jūs uztrauc, paskatieties uz Zemes pamatrasēm, cik tās viena no otras atšķiras- bet visi ir cilvēki. Jums vajadzētu redzēt Būtnes no citiem Visumiem, tad gan redzētu daudz savādākas dzīvības formas, bet atcerieties, tāpat kā jūs, arī tie ir nākuši no Visa Kas Ir Avota. Arī tie ir Dieva Dzirkstis, tāpat kā jūs.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un es varu sajust to Gaismu, kas parādās ap jums, ko var noteikt arī ar mūsu ierīcēm. Tā redzama kā aurisks spīdums, kas savieno visas līdzīgās vibrācijas, un tam pieaugot, kļūst neticami spēcīgs piesaistot Zemei aizvien vairāk Gaismas. Esiet droši, viss ir kārtībā, un nu esat tik tālu progresējuši relatīvi īsā laika posmā, ka esat iegājuši tajā laukā, kur vairs nesniedzas tumšie. Turiet savu izstarojošo Gaismu un mīlestību, jo tas ir jūsu vissvarīgākais darāmais darbs, kas palīdzēs citiem.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.