Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 9, 2010

SaLuSa, August 9, 2010

Patlaban izejat savas personīgās un individuālās iekšējās cīņas. Vecie uzskati un zināšanas nespēj iekļauties jaunajās augstākajās vibrācijās un paceļas virspusē attīrīšanai, bet gadās brīži, kad ir tik grūti palaist vaļā veco. Jūs ieejat intensīvu pārmaiņu periodā, viss vecais brūk un lūzt, jaunās enerģijas sniedz patiesību un piedāvā visu vajadzīgo, lai turpinātu ceļu pretim Zelta laikmetam. Kādā brīdī jūs apjautīsit savu pārmaiņu lielumu un varenumu, un tā būs pamatīga atskārsme, jo jūsu vecais prāta salikums un komplektācija tagad tiek nomainīta ar visu jauno, tīro un pilnvērtīgi derīgo. Aizvien progresējot un attīstoties kļūst arī vieglāk doties tālāk pa Augšāmcelšanās ceļu. Pirmie soļi ir visgrūtākie, jo cilvēks pavisam negribīgi atstāj aiz sevis veco. Dažkārt tas skar arī ģimeni un draugus, sākumā viss jaunais jūsos tiem šķiet tik ļoti svešs. Jūs pat varat sastapties ar izteiktu opozīciju vai tiešu uzbrukumu, jo mainās jūsu psihe. Mēs gribam teikt, ka ir ļoti svarīgi turpināt ceļu un neietekmēties no emocionālajiem pretuzbrukumiem. Šajos laikos pilnīgi visām dvēselēm ir jānolemj, kurp tās dodas, vai tās pieņems iespēju pacelties; un tās, kuras nevēlas pacelties, tām jāiet cits ceļš.

Visticamāk pārmaiņas radīs ļoti lielu interesi. Dvēseles, kas atrodas mošanās stadijā, saņems nelielu grūdienu uz priekšu, tas būs impulss atvērties patiesībai. Mēs zinām, ka visnepakļāvīgākās dvēseles būs tās, kas tic reliģiskajām doktrīnām. Tām būs ļoti grūti pieņemt, ka varētu būt kļūdījušās savā sapratnē vai arī tikušas apzināti mānītas. Dažiem cilvēkiem tāds pārbaudījums būs tik izaicinošs, ka tie izvēlēsies palikt pie esošajiem uzskatiem un ticības. Arī šāds lēmums, protams, tiek pieņemts kā viņu pašu brīva izvēle, tas tiks ņemts vērā un cienīts. Jūs esat mūžīgas dvēseles un, patiesībā, jau neeksistē tāda lieta kā laiks, tāpēc, ka viss atrodas Tagad, un jūs varat dzīvot un pavadīt tik ilgu laiku cik vien vēlaties katrā līmenī. Tāpēc, mīļie, neesiet pārāk satraukušies, ja jums tuvās dvēseles vēlas būt tur kur tās ir pašreiz. Ja viņu mācības vēl nav izietas, tās vēlēsies pabeigt mācības un tikai tad doties tālāk.

Dvēsele var pacelties jebkurā laikā, ja vien tā ir gatava, bet, kā jau zināt, ar šī Saules Cikla noslēgumu, tiek radīta iespēja pacelties pilnīgi visiem. Šis ir īpašs laiks, kad augstāko dimensiju Būtnes ļoti cenšas un pieliek lielas pūles, lai sagatavotu jūs pacelšanai. Sakiet tikai vienu vārdu un jūsu gidi- pavadoņi tūlīt pat būs klāt, arī eņģeļi pārraudzīs jūsu attīstību. No savas puses- pamaniet viņu klātbūtni un lūdziet vadību, jo citādi, bez jūsu piekrišanas notiekošais var izskatīties pēc iejaukšanās. Varbūt tas izklausās skarbi, bet jūs nekas nedrīkst ietekmēt. Jums iespējams šķiet, ka daudzas lietas ir liekas un nevajadzīgas, bet mēs sakām, ka viss notiekošais ir savienots un atbilst jūsu dzīves plānam, viss paredzēts jūsu garīgajai sapratnei un attīstībai.

Kontrasts starp to, kur atrodaties tagad un augstākajām dimensijām ir ļoti būtisks, te jūs dzīvosit pavisam citu dzīvi. Beigusies būs grūtā un garlaicīgi smagā dzīve, kādu pazīstat tagad; un, ja vien jums ir kāds priekšstats par to, kas ir paradīze, tad jums jau ir kāds priekšstats par to kāda būs dzīve. To nevar aprakstīt vārdos, bet tas ir debešķīgi un idilliski, jūs esat ietīti Gaismas skaistajās vibrācijās. Ja tagad salīdzinoši bieži savā fiziskajā ķermenī jūtaties noguruši, ja ciešat sāpes un sadzīvojat ar invaliditāti, tad tas viss paliks aiz muguras tad, kad pacelsities. Tādi apstākļi nekad vairs neatkārtosies, jo nekādas fiziskās problēmas vairs neattieksies uz jūsu Gaismas ķermeni. Tā vibrācijas ir tik augstas, ka nekas, izņemot pilnība, tajā nevar atrasties. Kad paliek pavisam smagi, atgādiniet sev, ka viss ir ļoti īslaicīgs, visā nākamajā laikā tās būs tikai tālas atmiņas.

Zemes tīrīšanās turpinās un šīs tīrīšanās rezultātā aizies daudzas dvēseles. Augstākajās dimensijās šīs dvēseles tiks saņemtas ar lielu mīlestību un sapratni, tā būs kā atbrīvošana no ļoti nabadzīga uz zema dzīves līmeņa. Tie cilvēki, kuri paliks visnelabvēlīgākajos apvidos un reģionos, būs pārbaudījums visai pārējai cilvēcei, kurai būs sev jāatbild uz jautājumu, vai tā var rast mīlestību un līdzjūtību, zinot par grūtībām, kas skar kādu citu cilvēces daļu. Vai jūs varat ignorēt viņu nožēlojamo stāvokli, vai varat citos redzēt sevi. Tas nav neparasti, ka beigu laikos civilizācija tiek pārbaudīta, lai redzētu, cik tālu tie tikuši garīgajā ceļā. Mēs redzam ievērojamas pārmaiņas uz labo, pat vairāk nekā pirmajos gados pēc tūkstošgades iestāšanas, kad ievērojami pacēlās jūsu apziņas līmeņi. Jūs dzīvojat laikos, kad jums katram pašam jāpārvalda savs liktenis un jāļauj to darīt arī citiem. Uz nākotni ved daudzi un dažādi ceļi, kas nu ir atvērušies, tieši tāpēc katra cilvēka realitāte un dzīve ir savādāka.

Dažos aspektos jūs atrodaties pat ļoti savdabīgos laikos, jo cenšaties sevi atbrīvot no vecajām ar jums kopā ceļojošajām saitēm. Dzīves katls mutuļo un piedāvā īpašu iespēju mikstūru. Tomēr, dzīvojiet savu dzīvi un koncentrējieties uz to, kas jūsuprāt aizvedīs jūs uz Augšāmcelšanos. Tad arī tumšās enerģijas jūs nespēs aizsniegt un ietekmēt, jūs nodrošināsit veiksmīgu šīs dzīves noslēgumu. Parādīsies aizvien vairāk un vairāk musinošas izklaides, tās visas ir tumšo pēdējie mēģinājumi jūs samulsināt. Bet nu jau jums ir jāmāk tikt ar to visu galā, neļaujiet sevi ietekmēt vai novērst no izvēlētā mērķa. Parasti tumsas lietas nāk kopā ar baiļu enerģijām, tas ir pārdomāts triks jūsu uzmanības pievēršanai. Visvairāk mēs priecājamies par to, ka cilvēki mostas patiesībai un aizvien mazāk tiecas ticēt meliem un sagudrotajiem notikumiem, kas nomelno tās Gaismas dvēseles, kas ved cilvēkus ārā no dualitātes.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un varu teikt, ka Galaktiskā Federācija ir pārpilna prieka, jo notikumi uz Zemes tuvojas noslēgumam. Burbulis tūlīt plīsīs, mēs mudinām sabiedrotos izmantot iespēju un pietuvināt tumsas kontroles galu. Tas tiks izdarīts bez asins izliešanas un vispozitīvākajā veidā, ar mīlestību.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.