Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 16, 2010

SaLuSa, July 16, 2010

No visām pusēm dzirdat apgalvojumus, ka jūsu realitāte ir ilūzija, bet jums tā ir pilnīgi reāla, jo dzīvojat trīsdimensiju fiziskajā pasaulē. Tomēr tā ir ilūzija tik lielā apmērā, ka tā nav jūsu patiesā realitāte. Tāpēc to ļoti pareizi sauc par eksperimentu, kurā labprātīgi pieteicāties piedalīties. Visa Kas Ir apziņa, ko jūs saucat par Radītāju, vēlējās redzēt kā viņa dieva dzirkstis tiks galā ar dualitātes separāciju. Jūsu dalība notikumā noslēdzas, jo tuvojas beigām cikls, ja vien jūs nevēlēsities turpināt šādas pieredzes apgūšanu zemajās dimensijās, tad tiksit atkal pacelti augšā. Zemapziņā jums ir atmiņas par laiku, kas pavadīts augstākajās dimensijās un tieši tādēļ tik daudziem doma par Augšāmcelšanos ir tuva un it kā pazīstama. Daļa dvēseles ir tā pieradušas pie tagadējās dimensijas, ka nespēj iedomāties neko labāku un baidās no pārmaiņām. Problēmas paceļas jautājumos par to, kas notiks ar jūsu ģimenēm un draugiem, un pilnīgi dabīgi, ka esat nobažījušies par viņu labsajūtu. Bet ziniet to, ka katrai dvēselei ir savs ceļš, jūs esat savienoti tikai zemes ģimenēs, tās nav beztermiņa vai mūžīgas. Jūs piesaistāties viens otram, jo jums ir jāizdara un jāapgūst konkrētas lietas un mācības, un tādēļ no ģimenes veidojuma gūstat labumu pilnīgi visi. Protams, eksistē arī skaistas mīlestības piepildītas attiecības, un visticamāk, ka jūs sastapsities vēl arī turpmākajās dzīvēs. Pat tajās ģimeņu dzīvēs, kas sevi pierādījušas kā gaisīgas un nepastāvīgas, jūs bieži tiekaties ar jau zināmām dvēselēm un tāpēc, ka jūs saista mīlestība, un tieši to ziedojot jūs palīdzat viens otram attīstīties. Ticiet vai nē, reiz atgriezīsities „otrā pusē” un jūsu zemes pieredze tiks atlikta malā, mīlestība atgriežas pie tiem, kas ir ķīvējušies uz Zemes.

Mūsu galvenie centieni vērsti uz to, lai parādītu jums- cik mazs ir jūsu dzīves laiks uz Zemes, kas tikai līdzinās jūsu patiesajai mājvietai. Dualitātē gandrīz visu laiku tas ir pārbaudījums, jo tur trūkst Gaismas, bet jūsu dzīve ātri mainās tad, kad radāt Gaismas ceļu uz Augšāmcelšanos. Tomēr, pateicoties tumsas un Gaismas kontrastam, jūs saņemat dažas izgaismojošas pieredzes, kas jūs sapurina un paceļ. Zeme pavisam noteikti ir vieta, kur sevi pārbaudīt, un tieši tāpēc arī pieņēmāt tās izaicinājumus. Ja vēlaties, tad varat visu savu mūžību sēdēt uz mākoņa un spēlēt arfu, bet ir tik daudz apgūstamā un uzzināmā. Pavisam dabīgā veidā jūs visu laiku meklējat un izplatāt Gaismu, ejot atpakaļ uz augstākajām dimensijām. Kā jau pacēlušās Būtnes, mēs vienalga vēl meklējam kaut arī mums ir visa galaktika, kurā gūt aizvien jaunu pieredzi. Pievienojieties un ceļosim kopā tālumā un plašumos, mājas būs tur, kur izvēlēsimies būt, jo mēs tās ņemam sev līdzi. Te mēs domājam par gigantiskajiem Mātes Kuģiem, kas līdzinās varenām pilsētām un nodrošina jums visu vajadzīgo.

Mēs vēlamies, lai jūs priecētu doma kļūt par Galaktiskajām Būtnēm, jo tā būs jūsu nākotnes būtība tad, kad kļūsiet par apzinīgām Būtnēm. Jūsu izaugsmes plāns par šādu būtni jau eksistē, jūs tā priecāsities, kad uzzināsiet plāna detaļas. Mēs piedalīsimies jūsu attīstībā, Augšāmcelšanās ir pirmais solis. Ar laiku jūsu dualitātes dzīves liksies tik tālas, atmiņas pavisam drīz izgaisīs. Galu galā jūs paceļaties ar jauno Zemi visā tās skaistumā un visā tās pirmatnējā burvībā un neskartībā, kāpēc lai jūs par to domātu savādāk. Arī tagad uz Zemes valda skaistums, bet tas ir bāls atspulgs tam, kāda Zeme kļūs pavisam drīz, tāpēc tikai padomājiet- kāds krāšņums jūs vēl sagaida.

Uz Zemes valda liela agresija, gan fiziskas dabas, gan vārdu un izteiksmes formās. Daļa agresijas veidojas no tā, ka cilvēki jūtas augstāko enerģiju „iztraucēti” , jo nespēj tikt ar tām galā. Tie jūtas dezorientēti un atveras dusmām un sajukumam. Turpretim tie, kas nāk no Gaismas kļūst aizvien mierīgāki, nosvērtāki, rāmāki un arī priecīgāki, jo turpina pacelties. Gaisma atšķiro graudus no pelavām, bet te neeksistē kaunināšana vai lēnās attīstības vainošana. Šķirošana ir neizbēgama, dvēselēm ir jāatrod tā vieta, kur tās jūtas vislabāk, vislabāk spēj evolucionēt. Tas tāpat jau notiek visu laiku, jo evolūcija ir pakāpenisks progress, kas noliek jūs pareizajā pieredzes un attīstības vietā.

Tagad pieredzat dualitātes cikla noslēgumu, ik pa laikam ar „miesas bojājumiem”, bet beidzas ēra, kas bija ienesusi jūs pašos tumsas dziļumos un jūs esat izdzīvojuši. Beidzot Gaisma ir izlauzusies cauri un ir tikai viens ceļš- uz priekšu un uz augšu. Atstājiet aiz sevis dualitāti un centieties neļaut tai jūs ietekmēt, dariet visu vajadzīgo un iespējamo, lai stingri paliktu uz Augšāmcelšanās ceļa. Jūsu nākotnes durvis ir plaši atvērtas, tās ļaus ieiet visām dvēselēm, kas vēlas būt daļa no notiekošā.

Mēs, no Galaktiskās Federācijas, esam pilnīgi gatavi rīcībai un mums ir priekšrocība zināt jūsu vajadzības, jo ļoti cieši esam vērojuši un pētījuši jūs un planētu. Mēs respektējam jūsu privāto dzīvi, bet ja ir tāda vajadzība, tad mēs iekļūstam jūsu mājās un koncentrējamies uz to ko vēlamies. Mēs varam dzirdēt jūsu sarunas, pat lasīt jūsu prātos, kas lieti noder darbojoties ar tumšajiem. Tieši tāpēc jau arī viņu plāniem nekad nebūs panākumu, mēs par tumšajiem zinām pārāk daudz. Mēs veicam pret rīcību un te mums palīdz mūsu sabiedrotie. Mums nepatīk konfrontēšana vai iebaidīšana, mūsu pieeja ir diplomātiska, bet stingra. Katra paejošā diena jūs tuvina pilnībai un mūsu atvērtajiem kontaktiem. Bet pirms tam ir jābūt izpildītiem priekšdarbiem, paziņojums joprojām nav izteikts, tagad sāk iesaistīties individuāli cilvēki un izteikt šo paziņojumu. Tiek radīts spiediens uz varas vīriem, tie ilgi vairs nespēs noturēties. Mēs gribētu sākt jau pirms iestājas nākamais pavasaris, tādēļ darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu mūsu sabiedrotajiem. Mūsu rīcībā joprojām ir mums piešķirtais gala datums, pēc kura mums ir atļauja sākt rīcību, un pilnīgi skaidrs, ka tas neatrodas tālā nākotnē.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un mūsu pusē valda varenas priekšnojautas, mēs esam bijuši kopā ar jums ļoti ilgi un esam nonākuši šajā attīstības stadijā priecīgi par to, ka esat sasnieguši beigu laikus. Dažkārt valdīja arī šaubas, bet jūs izkuģojāt cauri vētrai, tuvojas mierpilni laiki, kuros valdīs Mīlestība un Gaisma.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.