Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 17, 2011

SaLuSa, October 17, 2011Nepaiet ne viena diena bez mūsu sabiedroto jaunajiem sasniegumiemun tieši tas paātrina laikukad varēs veikt pozitīvos soļuslai apturētu tumšo spēku darbību. Viņi jau ir novārguši zaudējot kontroli pār savām komandas bāzēm un mēs turpināsim palīdzēt saviem sabiedrotajiemkamēr apdraudējums uz jums neizzudīs pilnībā. Visdažādākās komandas ir atbildīgaslai tiktu galā ar visādiem izaicinājumiemkas ir vērsti pret jumstāpēc esiet pārliecinātika viss norit ļoti labi un saskaņā ar plānu. Tumšie spēki it nemaz neņēma vērā savu krahujo uzskatīja sevi par neuzveicamiem. Taču viņiem nāksies samierināties ar neizbēgamo varas zaudēšanu un sekojošo sabrukumu. Mēs piedāvājam viņiem izeju un ticamka viņi to pieņemsjo tas būs acīmredzamika viņi nespēs izpiņķerēties no tīklakurā tie atrodas.

Nejaušās izmaiņas valdībā tik ļoti ir pievērsušas vairāku valstu uzmanībuka tās ir apvienojušas savus spēkuslai atraidītu sazvērnieku pēdējos uzbrukumus un novērstu viņu viltīgos plānuskas bija jūsu lielākās civilizācijas daļas iznīcināšana. Šī bīstamība ir novērsta un jebkurā gadījumā netiktu pieļauta. Pēdējā laikā jūs esat tik ļoti modušieska jūs pelnījāt tiesības beigt šo ciklu ar Debesbraukšanu. Jebkāda cita iznākuma iespējamība bija sen izieta un dievišķā iejaukšanās ļāva jums iet pa drošu ceļu līdz pat pašām beigām. Tāpēc nav vietas bailēmjo drīz vien mēs pārņemsim kontroli pār Zemes aktivitātēm un jūs baudīsiet tos labumuskuri jums tika apsolīti.

Cilvēki vienmēr pārvācas mājokļa meklējumosbet dotajā laika momentā tam visam tiek veltīta arvien lielāka uzmanībajo jums ir jābūt tieši turkur jums ir jābūtlai veiktu galīgo ieskriešanos uz Debesbraukšanu. Daudzi no jums jau ir iekārtojusies turkur patlaban atrodas un kaut arī jūs varat pārdomāt par pārbraukšanu un ja tā jums nešķiet interesantatad atstājiet to visu kā ir. Patiesībā visa jūsu dzīve pakļaujas jūsu dzīves plānampat taskurā darba vietā jūs strādājat un ar kādiem cilvēkiem sadraudzējaties. Var likties ka jūs vienmēr kontrolējat un izpaužat brīvo gribubet zemapziņā jūs apzināties kādi lēmumi jums ir jāpieņemlai atbilstu savam plānam. Jums būs jāpieņem svarīgs lēmums par tovai jūs vēlaties paceltiespat ja dotajā brīdī jūs neesat pārliecināts savos nodomos. Jūsu brīvā griba teiks savus pēdējos vārdus šajā lietābet kopumā jūs neiziesiet aiz tiem rāmjiemkurus jūs bijāt izplānojuši. Tāpat arī jūsu pavadoņi darīs visu iespējamolai jums parādītu tokas jums būs labākais darot izvēli.

Daudziem cilvēkiem tas parādīsies dīvaini vai pat sarežģītilai pieņemtu toka dzīve var būt tik vienkārši organizētabet paturiet prātāka tas ir nepieciešamslai dzīvē būtu tikai ieguvumi. Galu galājūsu evolucionārās attīstības pieredzes mērķis ir paaugstināt savas vibrācijas un iziet no dualitātes. Ļoti daudzi no jums to jau ir darījuši un jau atrodas uz Debesbraukšanas ceļa. Caur šo laika periodu tas dara iziešanu daudz vieglākujo tas nozīmēka jūs varat būt uz Zemesbet nevis tās daļa. Sev apkārt jūs varat uzturēt mierīgumu un bez jebkādas baiļu piegaršas un lai kurp jūs arī dotos-izplatiet Gaismu. Jūsu un daudzu citu jums līdzīgo klātbūtne bruģē ceļu vairākiem citiem sekotājiem. Kopējā shēmā jūs esat tik nepieciešami un būsiet vēl nepieciešamākikad tiks darīts paziņojums par mūsu klātbūtnes apstiprināšanu. Cilvēkiem būs daudz jautājumu un jūsu pakalpojumi būs ļoti vērā ņemami.

Dažreiz jūs būsiet pārsteigti par notiekošopiemēramkad mēs no Galaktiskās Federācijas un cilvēki no Iekšējās Zemes tiksies ar jums un kad beidzot būs zināms par jūsu Meistariem un Pavadoņiem. Tie būs aizraujoši laikikas nelīdzināsies nekam citamko izjutāt iepriekš un tas turpināsies kā pacēlums un laime. Tiklīdz sāksies izmaiņastās noritēs ļoti strauji un tas aizraus līdzi tos laika perioduskas jums sniegs sen apsolītos ieguvumus. Patlaban jūs varat ieraudzīt virzienukurā norit pārmaiņas un mēs zināmka jūs ar interesi vērojatkā beigsies finansiālās problēmaskas visai pasaulei liek šūpoties uz sabrukuma malas. Tas ir diezgan acīmredzamika atgriešanās pie vecā vairs nebūs un mūsu sabiedrotie gaida iespējulai varētu spert soli uz kardināli jaunām pieejām.

Mēs jums apsolāmkalai arī kādas nebūtu jūsu personiskās problēmas vai vajadzībaslīdz ar laiku visi jūs pacelsieties uz pavisam jaunu izaugsmes līmeni. Kad jūs iziesiet no dualitātestad tas būs gluži tā kā jūs mēdzat teikt „kaifīgi”jo līdz tam laikam jūs lēksiet kvantu lēcienu. Mēs jau būsim jūs satikuši un mūsu kuģi jūsu debesīs būs tik pat ierasta lietakā lidmašīnas. Tā kā jūs pieradāt pie idejas par mūsu klātbūtnitad mūsu parādīšanās starp jums tiks īstenotas vēl vienkāršāk. Mūsu atklāšanas notiks ar masu mēdiju palīdzībutaču mēs parādīsimies arī citvietlai iepazīstinātu jūs ar tiem uzdevumiemkas jūs sagaidatāpat mēs jums pastāstīsim par mūsu dzimtajām planētām un kultūrāmkuras jūs atradīsiet par nemaz tik atšķirīgām no jūsējām. Nav tāka jums ir maz zināšanu par to visujo daudzu gadu garumā ar jums tika veidoti kontakti. Dažiem palaimējās būt uz kosmiskā kuģa borta un piedzīvot ceļojumuskas sniedzas tālu aiz Zemes robežām.

Mēs ticamka jūs viegli pieradīsiet pie mums un mēs varēsim kopīgi strādāt līdz pat pašai Debesbraukšanai. Pēc tā jūs būsiet daudz līdzīgāki mums un daudzi no jums pievienosies Galaktiskai Federācijai un ceļos pa Visumu kopā ar mums. Jūs kļūsiet par Kosmiskām Būtnēmļoti atšķirīgākām nekā esat tagad un ar daudz lielāku apziņas līmeni. Tieši tad jūs sapratīsietka esat varenas Būtneskā mēs jums tik bieži to esam teikuši. Nebūs atšķirības starp vīrieti un sievieti un faktiski jūs kļūsiet par androgēnam būtnēm ar perfektu līdzsvaru starp abiem dzimumiem. Tas notiks līdz ar ķermeņa pārmaiņām un viņa attīstīšanosjo tā vibrācijas kļūs daudz augstākas. Šobrīd jūsu ķermeņi lēnām mainās un turpināsies mainītiesjo jūsu vibrācijas paaugstinās.

Dārgieticiet mumsjūs ieejat visbrīnišķīgākajā periodā un iziesiet cauri ļoti aizraujošiem notikumiemkas jūsu pagātni atstās tālu aiz jums. Protams dažas zemes pieredzes ir brīnišķīgas un jūs aizķersieties pie atmiņām. Bet tas kas sagaida jūs nākotnēiepriekšējo pieredzi tas pārspēs ļoti spēcīgijo dzīve kļūs par varenu svētībupilna gaismasprieka un laimes. Jūs labāk sapratīsies Mīlestībukas caurstrāvo itin visu jums apkārt un arī jūsu lomu ar Dievuno kura jūs atnācāt un uz kurieni dodaties. Nebūs vietas reliģijaijo jūs atradīsiet Dievu sevīlīdz ar visām citām zināšanām.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un es nekad nejutos tik tuvu jumskad mūsu Gaisma saplūst ar jūsējo. Turkur mēs ar jums virzāmiesviss pastāv tikai Gaismā un it visur valda absolūta harmonija. Lai tajā noticētujums tas ir jāizjūt uz savas ādas un kad jūs to darīsiettad jūs aizraus elpa. Jūs vairs nejutīsieties atdalīti no Visa Kas Ir avota. Daudzi no jums jau ir sagatavoti tamkas jūs sagaida un tagad jūs dzīvojat nākotnei. Mēs mīlam jūs par to ko redzambet nevis skatoties uz jūsu fiziskajiem ķermeņiembet uz tokas jūs patiesībā esat.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.