Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 19, 2010

SaLuSa, July 19, 2010

Slava un bagātība tiek uzskatītas par vēlamām lietām; bet tik bieži tās sagādā arī grūtības. Slava un bagātība nereti traucē jūsu privātajai dzīvei un „jūsu dzīve vairs nepieder jums pašam”. Ir cilvēki, kas spēj izturēt šādu savas personīgās dzīves zaudēšanu un izdzīvo ar ticību, ka tā tam jābūt un kaut kas ir jāpiecieš. Visapkārt šovbiznesam grozās slava un nepieciešamība uzvarēt par katru cenu, neveiksme tiek uztverta ar neremdināmām bēdām. Ikdienišķas dzīves dzīvojoši cilvēki, dzīvē atrod laimi un apmierinājumu. Bet pasaules lielākais vairums cīnās, lai savilktu galus vai lai tikai izdzīvotu. Tomēr daži atrod tādu dzīves nodarbi, kas sniedz tiem apmierinājumu, un tas notiek- caur kalpošanu citiem. Ja esat atraduši veidu kā palīdzēt citiem, tad tas sniedz jums iekšēju sajūtu, ka esat atklājuši pareizo dzīves ceļu, šis ceļš ļauj izpaust mīlestību un izjust piepildījumu.

Jūsos katrā mīt vēlme mīlēt un būt mīlētam; tikai ne katrs spējat izpaust mīlestību to brīvi dodot. Mīlestības enerģija ir spēcīga un veic brīnumus, dalīšanās Mīlestībā taču ne nieka nemaksā. Kad sniedzat mīlestību negaidot atalgojumu, bez kādiem nosacījumiem, tad esat uz ceļa pretim beznosacījumu mīlestībai. Tai būtu jābūt jūsu īstajam mērķim, bet, ja gatavojieties cīnīties par mīlestību, tad tikai neiekarstiet par daudz. Ja visu laiku paaugstināsit vibrācijas, tad dabīgā veidā piesaistīsit sev augstākas enerģijas, un būs daudz vieglāk sevī noturēt mīlestības vibrāciju. Tas iespējams katram, tie, kas to veiksmīgi apguvuši, tie nealkst slavas un nemeklē neko vairāk par to, kas tiem tajā brīdī ir vajadzīgs. Gaismasdarbinieki zina savu dzīves plānu, neaizraujas ar slavas meklēšanu, ja arī tā nāk kopā ar panākumiem. Ir jāzina kā sevi kontrolēt, lai slava nesāktu saimniekot jūsu dzīvē, lai varētu ar pilnu atdevi turpināt darbu.

Kalpošana citiem ne vienmēr tiek uzskatīta par pievilcīgu nodarbi, lai gan atalgojumi ir daudzveidīgi. Pēc dzīves plāna pabeigšanas, līdzi jūs nevarat paņemt pilnīgi neko, bet jums piederēs jūsu iekšējā izaugsme un prieks, ka esat nodzīvojuši vērtīgu dzīvi. Jums nav jākļūst par kādu no vadošajām „gaismām”, un ikviens ieguldījums, lai cik sīks, palīdz pacelt masu apziņas līmeni. Kapitālistiskais domāšanas veids veicina alkatības rašanos, bet, protams, eksistē arī veiksmīgi cilvēki, kuri saņemot bagātības svētību, neaizmirst arī dalīties ar to. Dažkārt sasniedzot pat ievērojamus cēlsirdības augstumus, bet ne jau daudzums ir svarīgs, bet doma, kas ir pamatā šādai augstsirdīgajai rīcībai.

Un tā, ar šīsdienas vēstījumu mēs gribam pateikt - pārmaiņas uz Zemes kļūst aizvien plašākas, un arī aizvien vairāk cilvēku nonāk galējā trūkumā. Stāvoklis vēl tikai pasliktināsies, tādēļ no jums tiek prasīts līdz brīdim, kad iestāsies pārmaiņas, pēc iespējas palīdzēt citiem cilvēkiem atvieglot viņu dzīvi. Jau tagadējie pārbaudījumi izdara diezgan pamatīgu spiedienu, bet sapulcējoties grupās un organizācijās, jūs varat noturēt kontrolē šos notikumus, lai tie nekļūtu haotiski. Tāda ir pašreizējā atbilde un rīcība, līdz brīdim, kad ienāks reālā palīdzība no malas, sāksies pārmaiņas jūsu valdībās un iesāksies jauna pārmaiņu ēra visā plašās pasaules mērogā.

Bez apstājas mēs turpinām sekot Mātes Zemes „uzvedībai”, paturot prātā Augšāmcelšanos. Mēs atbildam par līdzsvaru un līdzsvars neļauj lietām un notikumiem kļūt nekontrolējamiem. Jūs noslēgsit šo ciklu kā nolemts un šajā ziņā nav svarīga tumšo rīcība, jo tie neapstāsies savā darbībā. Galu galā, mīļie, jūsu pusē ir Dievs un Gaisma ir visvarena. Patiesībā jau Dievs nav nevienā pusē, bet ļauj dvēselēm pašām pieredzēt to ko tās vēlas, izmantojot Dieva doto brīvo gribu. Faktiski dievs mīl visas dvēseles un gaida tās atpakaļ Avotā, tikai tad jūsu Gaisma būs atjaunojusies visā pilnībā.

Kā jūsu līdzgaitnieki, mēs apbrīnojam jūsu gudrību un izturību pieņemot dualitātes izaicinājumu, jo tā atrodas tālu prom no brīnumainajiem Gaismas līmeņiem no kādiem esat nākuši. Tagad esat ceļojuma noslēgumā un gandrīz nesaprotat, ko esat paveikuši un sasnieguši. Jūs atstājāt absolūtā skaistuma un svētības mājas, kas atrodas kaut kur starp zvaigznēm, un pieņēmāt lēmumu ilgstoši atrasties izolētiem no mīlestības vibrācijām- tas bija neaptverams lēmums. Jūs zinājāt par pārbaudījumiem, un savā sirdī nolēmāt- lai kas notiktu, jūs neatstās, nepametīs. Jums apsolīja palīdzību un virziena norādes, lai neskatoties uz to, cik dziļi iegrimsit zemajās vibrācijās, jūs atkal paceltos. Solījums ir pildīts, jūs jau esat tik pacēlušies ārā no tumsas, lai saskatītu savu dievišķību un saiti ar Gaismu. Atmoda paātrinās, jūs to sajūtat savā apziņas paplašināšanā. Augšāmcelšanās atrodas jūsu redzes laukā, pavisam tuvu, palikuši daži pēdējie gadi pirms kopā ar Māti Zemi pacelsities augšup.

Runājot kopumā, lūdzu, saprotiet, ka varat ignorēt to, kas tagad notiek ap jums, jo tas vairs nevilksies ilgi, jūs liekat kāju uz jaunas takas, kas visu veco atstāj aiz muguras. Spēkā pieņemas jaunās paradigmas, koncentrējoties uz nākotni, jūs to piepildāt ar realizēšanās spēku. Jūs radāt visu laiku, bet pašlaik jūsu rīcībā ir varenas enerģijas, tās tiek sūtītas uz Zemi un nekad nav bijušas tik spēcīgas kā tagad. Tādēļ savu domu un emociju spēku un varu lietojiet labā vairošanai, visu augstākajam labumam. Ar laiku jums palīdzēs tikt galā arī šajos jautājumos, un tas ir viens no mūsu uzdevumiem, kad ieradīsimies uz Zemes. Mēs darīsim daudzas lietas tieši fiziskajā plānā, fiziskajā izpausmē, bet neaizmirsīsim, ka jūsu pacelšanās notiek jūsu garīgās evolūcijas ietvaros.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un jau tagad izjūtu to prieku un baudu būt kopā ar jums jūsu pēdējā ceļojuma daļā. Mēs nākam kā draugi un pie daudziem arī kā ģimenes, bet vissvarīgākais- kā jūsu garīgie padomdevēji un gidi. Jūs sajutīsit mūsu izstaroto beznosacījumu mīlestību, tā pacels jūs virs raizēm un bažām, ja tādās vēl atrodaties.

Paldies SaluSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.