Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 18, 2010

SaLuSa, January 18, 2010

Jūs, cilvēki, kļūstat īpaši pievilcīgi, kad sākat apjēgt savas patiesās spējas, un, atzīstot savu spēku, radāt jaunu realitāti. Pārāk ilgi tikāt turēti tumsā, bet tagad ļoti ātri pilnveidojaties apziņā. Beidzot sākat pieņemt to, ka nākotne ir jūsu pašu rokās. Tā ir bijis visu laiku, un pagātnē jūs radījāt savu dzīvi zemākās vibrācijās. Tagad apzināti vadāt domas par to, ka radāt savas dzīves apstākļus augstākās dimensijās. Pietiek ar to, ka koncentrējat domas uz visu, kas mīlestībā radīts.

Pēkšņi, un tas ir dažu pēdējo gadu laikā, jūs palielinājuši gaismas daudzumu uz Zemes tā, ka gala iznākums ir drošs. Ceļš uz Augšāmcelšanos ir iedegts līdz tā beigām, un nekādi tumšo mēģinājumi to aizkavēt vairs nebūs veiksmīgi. Tādēļ, ejot cauri šiem pēdējiem gadiem, varat to darīt bez baiļu sajūtas par apdraudētu nākotni. Tumšie var izraisīt mazas problēmas, bet daudz vairs tiem pie varas nav atlicis. Viņu pieredzes cikls arī beigsies, lai gan, kā jebkura cita dvēsele, tie turpinās savu evolūciju līmeņos, kas atbilst viņu vibrācijām.

Kad pārmaiņas beigsies, jūs paņemsiet sev tikai savu iegūto vērtīgo pieredzi. Tā kā jums piemīt radošie spēki, kas vairosies desmitkārtīgi, visas jūsu vajadzības tiks apmierinātas. 4/5 dimensijas augstās vibrācijas darīs iespējamu īstenot to, ko vēlaties un tā būs perfekta izpausme jūsu vizualizētajam. Laime un prieks jūs pavadīs visur, un visu dzīves formu harmonija vairos jūsu labsajūtu. Vienotība būs piemīlība, kas pavadīs ikkatra izjusto Beznosacījumu Mīlestību.

Mēs vēlamies, lai jūs sarautu saites ar visu veco nokalpojušo, un tas ļaus jums atbrīvoties no tā ietekmes. Zemās enerģijas vairs nevar jums kaitēt vai novirzīt no ceļa, jo jūsu aizsardzība ir Gaisma. Jums būs jāiemācās palikt savā gaismā, tas arī pasargās jūs no psihiskiem, psiholoģiskiem uzbrukumiem. Esiet modri un jūs nepakļausieties šādiem izaicinājumiem, uzbrukumiem, un ziniet, ka tādi var nākt no diskarnētām Būtnēm. Jūsu gaisma piesaista diezgan pamatīgu interesi, un ne vienmēr tā nāk no attīstītām dvēselēm.

Mīļie, jau ilgi ir pakāpeniski sniegta lielāka un lielāka informācija jūsu sagatavošanai beigu laikiem. Palicis pavisam maz līdz laikam, kad apstākļi uz Zemes ļaus atgriezties augsti attīstītām būtnēm, tādiem kā Skolotāji. Atklātās patiesības jūs pacels tā, lai jūs izietu cauri beigu laikiem pilnā apjausmā un ar paaugstinātu apziņu. Jums jākļūst par savu tiesību Skolotājiem un meistariem, un tas liks jums atgriezīsies pie jau apgūtajiem dualitātes līmeņiem. Jums ir tādas spējas, un atgriezīsieties pie tām nākotnē. Tagadējās zemajās vibrācijās ir grūti paredzēt- kā tās būs, bet mēs garantējam, jums tas liksies dabīgi.

Daudz kas notiek visapkārt, pat ja nešķiet, ka tas saistīts ar labām izmaiņām. Šis ir lēns, bet drošs gadījums, progresējošs. Pārmaiņas pakāpeniski samazina Tumšo tvērienu. Tā kā Gaisma turpina gūt virsroku, tad Atklāšanas laika iespējas pieņemas spēkā. Tas būs pagrieziena punkts, kas ļaus Gaismasdarbiniekiem iet uz priekšu un tad redzēsiet tik daudz ko atklājamies. Mūsu prioritātes ir visas mieru nesošās aktivitātes un lielu mūsu laiku aizņems pārpilnības radīšana Zemei. Bet tā nav problēma, jo esam labi sagatavoti jebkādiem izaicinājumiem. Mūsu resursiem nav limitu un ātrums būs jebkura mūsu projekta mērķis.

Pēdējos gados, gatavojoties šiem laikiem, jūs esat labi reaģējuši un no savas puses iesaistījušies šī cikla noslēgumā. Kas kādreiz likās tik tāls, tagad uznāk uz dzīves skatuves. Skatieties un klausieties uzmanīgi, un jūs pamanīsiet norādījumus, kas signalizē Tumšo beigu sākumu. Tie jau to zina, bet cenšas izvairīties no acīmredzamās sakāves. Drīz tiksit atbrīvoti no viņu ietekmes, un cik atviegloti jutīsities, kad pie varas nāks cilvēki, kuru vārdi un rīcība būs patiesi un uzticami.

Internets pierāda sevi par brīnumainu informācijas avotu, pat ja to lieto tumšo darbības atbalstam. Jums tagad jau jābūt pietiekoši gudriem, lai orientētos informācijā un spētu uzticēties savai intuīcijai. Atcerieties, viss, kas nāk no Gaismas, tas rezonēs ar jums, un ja tas nenotiek- lieciet to malā. Tā, attīstot savu personīgo pieredzi, jūs atklājat un izprotat to, kam varat uzticēties. Jūsu garīgā sapratne tiek uzkrāta šādā visticamākajā veidā, jo citu uzskati var nesakrist ar jūsējiem. Gala galā, jūs atrodaties dažādās evolūcijas pakāpēs un katram ir jāmeklē savs ceļš.

Ilgā laika periodā uz Zemes ir nākuši brīnumaini skolotāji, jūs neesat bijuši pamesti vai atstāti savā nodabā. Jūsu attīstība, progress tiek organizēts tā, lai jūsu lielākā daļa var tam izsekot līdzi, lai sniegtu jums nepieciešamās sapratnes. Ļoti patīkami, ka liels cilvēku skaits atraduši par iespējamu stāstīt par to, kas ar viņiem notiek un dzīvot ar atklāsmi par Gaismu sevī un apkārt. Tā jūs palīdzat citiem un rezultātā ceļas masu apziņas līmenis.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un priecājos par mūsu ilggadīgo centienu rezultātiem- jūsu pozitīvās domāšanas pārmaiņām. Izmaiņas jūsu domāšanā tika īstenotas ļoti pacietīgi, sniedzot jaunas sapratnes ar veco piemēru neatbilstības pierādījumiem. Jums bija jārada kas piemērots un derīgs, un jūs guvāt sekmes. Mēs sakām „Labi darīts”, jo ir jāsaņem atalgojums ar sasniegto.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.