Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 15, 2010

SaLuSa, January 15, 2010

Katra nedēļa jūs tuvina pārmaiņu stingrajiem pierādījumiem, kas neskatoties uz to, kā tas izskatās no jūsu puses, ir Zemes attīrīšanas plāna daļa. Mēs acīmredzami saprotam, ka ziņas par zemestrīci Haiti ir izsaukušas lielu šoku un daudz līdzjūtības tām dvēselēm, kas iesaistītas notiekošajā. Tik ļoti nabadzīga valsts ar radītajām problēmām nevar tikt galā viena pati, un tas ir pārbaudījums un izaicinājums bagātākajām- varonīgi palīdzēt. Mirušo un ievainoto skaits un postījumu apjomi vēl pieprasīs lielas glābšanas operācijas, un ievērojamu palīdzību var sniegt lielākā pasaules valstu daļa. Kā jūs reaģēsiet- tā ir mēraukla jūsu attīstības līmenim, pieņemot visas dzīves Vienotību.

Tiek uzdots jautājums- kāpēc tika pieļauta zemestrīce; un kā mēs jau bieži esam norādījuši, - pastāv tādas karmiskās situācijas, kurās mēs nevaram iejaukties. Arī mēs izjūtam bezgala dziļu līdzjūtību un mīlestību pret iesaistītajām dvēselēm. Gadsimtiem ilgi Haiti atradusies ļoti zemās vibrācijās. Tās arī šajos attīrīšanās laikos ir piesaistījušas notikumu. Kas attiecas uz iesaistītajām dvēselēm, tad tās inkarnējās Haiti ar mērķi gūt tieši šādu pieredzi, ko var nodrošināt šis reģions. Tās zināja par briesmu iespējām un zināja arī to, ka pāriešana būs ātra, un ja reiz dvēseles nokļūs astrālajos reģionos, tad ātri tiks atbrīvotas no traumas sekām. Tās būs drošībā un citu mīlošu dvēseļu apskautas. Mēs zinām, ka daudziem ir grūti tikt galā un pieņemt notiekošo, bet esat droši, viss norit saskaņā ar Dievišķo Plānu.

Mīļie, vienmēr atcerieties, dzīve ir mācīšanās no savas pieredzes, un būdami tikai vērotāji, jūs nevarat zināt katras dvēseles rīcības iemeslus. Tikai daži no jums zina savu dzīves plānu, tas no jums ir paslēpts, citādi visticamāk jūs censtos izvairīties no kādas jums nepieciešamas garīgās evolūcijas pieredzes gūšanas. Lai arī jums ir brīvā griba, jūs jau dvēseles līmenī esat nolēmuši kādā jomā ir jāgūst progress un maz ticams, ka varat mainīt savu plānu. Jūs tiekat ievilkti situācijās ar cilvēkiem, kas ir tāpat saistīti ar jums kopīgi nepieciešamās pieredzes gūšanai un neizbēgami viss tiek attiecīgi īstenots. Būsiet jau sapratuši, ka norisinās pamatīgs plānošanas darbs, kas nodrošina sekmīgu laika pavadīšanu uz Zemes. Konkrēti tas attiecas un periodu, kurā atrodaties tagad; jo daudziem no jums šai dzīvei ir jābūt pēdējai zemajās dimensijās. Daži esat sev izvēlējušies diezgan piepildītu (notikumiem bagātu) dzīvi tādējādi attīrot daudzu dzīvju laikos uzkrāto karmu. Daudzi šajos vārdos atpazīs sevi un to izsaka kāds teiciens „kājām nav laika skart zemi” (burtisks tulkojums; varētu būt doma- skrien kā vējš- bet labā nozīmē). Tas, protams, ir šādu pūļu vērts un jūsu balva būs augstāku apziņas līmeņu sasniegšana, kas arī ļaus pacelties.

Dzīve uz Zemes ne vienmēr ir viegla, daļēji tas ir rezultāts neskaitāmajām pārbaudēm un situācijām, kas konfrontē jūs lai vai ko darāt. Šādos apstākļos jūs nevarat justies brīvs un jums nepieciešams pamatīgs laika daudzumam lai iesaistītos aktivitātēs, kas paredzētas un noder jūsu personīgajai attīstībai. Pārāk daudz laika tiek tērēts izdzīvošanai un normāla dzīves standarta uzturēšanai. Jau bieži esam teikuši, tas mainīsies tuvajā nākotnē tiklīdz jūs atbrīvosities no visiem žņaugiem. Jums grūti iztēloties kā tas būs, bet jūsu pašu civilizācijas veiktie uzlabojumi pilnīgi mainīs jūsu dzīves iespējas. Jūs varēsiet apmierināt savas paša vēlmes un vēl svarīgāk, jums pietiks laika to darīt un tas nesīs jums laimes un apmierinātības sajūtas.

Ar jūsu moderno sakaru starpniecību, daudzi notikumi ātri vien kļūst zināmi, un ja tie ir katastrofāli, tas jūsos rada cēlsirdīgu attieksmi un reakciju. Atšķirībā no tā kā tas bija gadsimtu atpakaļ vai vēl senāk, jūsu TV pasniedz jaunumus jūsu dzīvojamā istabā un bieži vien notiekošo vērojat dzīvajā. Tas ir pacēlis cilvēkos labāko un palīdz salauzt eksistējošās barjeras. Vai jūs paši nebrīnāties par to kā veidojies jūsu evolūcijas ceļš, jo tik īsā laika sprīdī esat sākuši pieņemt to, ka esat savu brāļu sargātāji. Ja tā nauda un enerģija, kas tērēta kariem un gatavošanās tiem būtu pār-virzīta uz šādiem labiem mērķiem, tad trūkums un kaites būtu izskaustas daudz ātrāk. Tomēr, šīs pārmaiņu līmenis neīstenosies ja vien nestrādāsim kopā, jo jūsu vecais režīms ietiepīgi vēlas turpināt pasaules kontroli.

Daudzas cilvēku grupas ir pamanījušas pieaugošo interesi par citiem un jūs redzat pirmos kustības signālus, kas satuvina līdzīgos cilvēkus. Tie ir pirmie, kas atsaucas šībrīža vajadzībai, un to piemērs aizrauj citus cilvēkus. Pārmaiņu enerģijas virzās pareizajā virzienā, tās ir gatavas mūsu atnākšanai. Ir patīkami redzēt, cik daudzi no jums apjēdz notiekošo un, mēs zinām, tas tikai spēcināsies, jo jūsu apziņas līmeņi paaugstinās nepārtraukti. Mēs sakām,- viss ir kārtībā- un tā arī domājam, pat ja ir arī mazi kavēkļi.

Tagad mēs gaidām uz neapgāžamu paziņojumu, kas oficiāli apstiprina mūsu eksistenci un to daudzo gadījumu un kontaktu atzīšanu starp mums un jūsu līderiem. To ir ļoti svarīgi ieskaidrot cilvēkiem, jo neesam atteikušies savā vēlmē piedāvāt un vest jūs uz mierīgu kop-eksistenci. Varētu jautāt, kāpēc tas notiek tikai pēdējā laikā, un iemesls tam ir atoma spēka atklājums- jūs varējāt iznīcināt sevi un Zemi. Vienmēr bijusi tāda iespēja, bet jūsu evolūcijas plāns, ja kas tāds būtu noticis, būtu ievērojami atkrities atpakaļ. Un vēl, Visumā viss notiek ar daudz lielāku un tālāk skarošu ķēdes efektu un tas būtu radījis problēmas citām civilizācijām. Un tas, lūk, nav pieļaujams pēc Visuma Likumiem un mūsu rīcībai ir jānodrošina šādu lietu nenotikšana. Nē, mīļie, tas nenozīmē iejaukšanos vai intervenci, tas apzina Dievišķos spēkus, kas ir atbildīgi par Visumu.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un zinu, ka alkstat būt kopā ar mums, un mums visiem patiks tas gandarījums ko gūsim no Zemes atjaunošanas. Redzot, kāda tā ir tagad, skaidrs- jo ātrāk varam sākt rīkoties, jo labāk. Jums, patiešām, nebūs vairs ilgi jāgaida, jo šis gads uzsāks instrukciju programmu un jūs uzzināsiet visu kas notiek. Mēs visus jūs svētām un mīlam.

Paldies SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.