Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 23, 2010

SaLuSa, July 23, 2010

Jau gandrīz aizsniedzamā attālumā atrodas 2012.gads, nepagūsiet ne attapties, kad tas jau būs klāt, jo laiks ir ievērojami paātrinājies. Mēs zinām, daudzi ir nobažījušies jau par 2010. gada straujo ritējumu, kurā tiek novilcināts laiks. Vairs tas neturpināsies ilgi, mums pietiks laika izpildīt savu misijas daļu. Jūsu dzīve līdzinās dzīvošanai uz nezināmas planētas- biedējoša, jo nepārtraukti tiekat mētāti gan augšup, gan lejup. Tomēr ceļš iztaisnosies, jūsu fināla periods uz Zemes būs gluds un viegls. Savs ieguldījums būs arī jūsu visu zināšanā un sapratnē par notiekošo, pacelšanās varēs notikt tikai tad, kad par to zinās visi. Šobrīd vēl ļoti daudzas dvēseles nezina neko par notiekošo, tas arī izsauc to cilvēku nemierus. Mums ir jāmaina situācija un tas notiks diezgan steidzamā kārtā- jūsu komunikāciju tīklā iestrādājot mūsu tehnoloģijas. Tās vairs nekontrolēs cilvēki, kuri ierobežo jūsu izteiksmes brīvību. Jaunās tehnoloģijas nāks kopā ar atbildību par to gudru izmantošanu un pielietojumu visu labumam.

Jau pirms mēs ieradīsimies uz Zemes, jūs būsit apjautuši savu virtuālā cietumnieka stāvokli. Pat tagad vēl ilumināti cenšas ierobežot jūsu brīvību, bet tas ir bezjēdzīgi, jo paši tiks atcelti pirms iegūs kādus jaunus laupījumus. Gadu garumā tumsas izspēlētie viltīgie plāni ir turējuši jūs neziņā, tumšie vienmēr paļāvušies uz viltus ienaidnieka tēla radīšanu, kuram varētu uzvelt visas jūsu problēmas. Ienaidnieks, mīļie, vienmēr bijis iekšpusē, nomaskējies par labsirdīgu un norūpējušos draugu. Daudzi cilvēki ir riskējuši ar savām dzīvēm un dažkārt arī samaksājuši ar tām, tikai tā jūs pakāpeniski esat apguvuši zināšanas par to kā tiekat muļķoti. Kauja gan nenotiek fiziskā līmenī, bet sagūstot jūsu dvēseles un neļaujot tām Augšāmcelties. Tas notiek ar jūsu turēšanu zemajās vibrācijās. Par laimi, Gaismasdarbinieki ir atmodinājuši daudzas dvēseles un palīdzējuši radīt apkārt Zemei Gaismas režģi. Tāpēc no Visuma tā krustpunktos ienāk ievērojams Gaismas apjoms un darbojas kā Ceļa rādītājs. Jūs Gaismu piesaistāt sev un ieguvumu saņem ikviens uz Zemes.

Tās cīņas, kas noris augstākajos līmeņos starp Gaismu un tumsu, notiek lielākajai dvēseļu daļai par tām nemaz nezinot. Tumšās ietekmes uz Zemi tikušas piesaistītas no visurienes, jo zemās enerģijas pārvietojas un klejo pa Visumu, meklējot līdzīgas vibrācijas. Paaugstinot apziņas līmeņus, jūs tieši tāpat atradīs arī Gaismas enerģijas. Saules sistēma pietuvojas augstas enerģijas vietai, kas pacels jūs vēl augstāk, un tas būs paliekošs ieguvums. Plāni, kas kontrolē notiekošo Visuma līmenī, ir Dieva atbilde katrai dvēselei, kura vēlas pacelties un vienlaikus arī panākumu garantija. Neskatoties uz visām tagadējām problēmām, kopaina ir diezgan labi pārskatāma- kā jums, tā mums. Augšāmcelšanās nevar notikt bez jums un šajā sakarībā jūs esat tikpat svarīgi un nozīmīgi kā jebkura cita civilizācija Visumā.

Mūsu sabiedrotie turpina kalt plānus un aizvien vairāk cilvēku pievēršas viņu mērķiem. Un tā sabiedrotie kļūst spēcīgāki un kad pienāks laiks iet uz priekšu, tad būs arī vajadzīgais atbalsts. Tumšajiem bija radusies sajūta, ka viņiem pieder viss un tie var atļauties visu, bet tāds nekad nav bijis Dieva plāns, tādēļ arī Gaismai bija ļauts attīstīties un vērot tumšos. Viss iesākās jau sen, sen atpakaļ augstākajās realitātēs, un pakāpeniski ir sācis izpausties uz Zemes šajā laikā, lai izjauktu tumsas pēdējo cerību īstenot vispasaules kontroli. Tā sakot, mēs esam viņus klusi vērojuši, un nu jau ir par vēlu kaut ko mainīt. Kā ievainoti dzīvnieki, tie metas virsū visam, bet viņiem ir lemts zaudēt. Mūsu izšķirošais gājiens notiks tieši īstajā un pareizajā brīdī, un tas nesīs panākumus. Jau zināt, ka mēs nelietojam spēku un aizsargājam sevi neiesaistoties pretdarbībā. Mūsu aizsardzība spēj atbruņot agresorus neiesaistoties konfrontācijā, viņiem nav līdzīgu tehnoloģiju.

Ar zināmām bažām vērojat, vai patiešām Līča naftas noplūde ir apstādināta un kas notiks tad, kad iesāksies viesuļvētru sezona. Tā ir neizbēgama, bet mēs palīdzēsim jums naftas savākšanā. Lai pilnībā attīrītu līci, jums būs jālūdz mūsu oficiāla palīdzība. Mēs pie tā strādājam un tam ir jānotiek, bet vispirms jau prezidentam Obamam ir jāveic paziņojumi. Steidzamies pie viena teikt, ka tieši viņš šobrīd ir pareizais cilvēks, kurš ved jūs ārā no vecā laikmeta, kas ir pilnīgi sagrāvis demokrātiju. Bet. Tāpat kā mēs, viņš nespēj neko vairāk izdarīt līdz nav aizvāktas vecās valdības un tieši viņam ir brīva pieeja realizēt jūsu glābšanas plānu. ‘Sliktie’ likumi ir jāatceļ, jāatjauno brīvība, konstitūcija ir ‘jāizmet’ un jāpārtaisa par jaunu. Pasaule gaida tādu līderi un tāds nāks, pateicoties tagad notiekošajam attīrīšanās procesam.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, es esmu tikai viena balss, runājoša Galaktiskās Federācijas un tās misijas vārdā, to vārdā, kas kalpo Zemes cilvēcei un Mātei Zemei. Ar katru dienu cilvēku ceļš kļūst skaidrāks. Pagātne ir jāapglabā un jāuzskata par uzkundzēšanās kļūdu, tumšie vēlējās atņemt visas jūsu tiesības. Bet jūs vēlējāties gūt pieredzi, pabijāt ellē un esat atgriezušies no tās, runājot bez pārspīlējumiem. Jūs esat daudz varenāki un gudrāki, dzīve ir pārbaudījusi jūsu spējas atkal pacelties atpakaļ Gaismā. Uz kādu brīdi jau bijāt nolaiduši rokas, bet pagājušajā gadsimtā viss apgriezās otrādi. Tagad ir svarīgi novest uzvaru līdz galam, virzoties pēc iespējas liegāk pa Augšāmcelšanās ceļu, attīrot visu veco un nederīgo. Mēs esam ar jums, daloties mīlestībā un Gaismā. Mūsu sastapšanās būs brīnumaina un sniegs gandarījumu, smagie laiki jau gandrīz ir beigušies.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.