Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 26, 2010

SaLuSa, July 26, 2010

Smilšu pulkstenis gandrīz jau iztecējis; kad gatavojaties doties atvaļinājumā, jūs šķirojat līdzi ņemamo, bet gatavojoties Augšāmcelšanai jūsu darbība ir tieši pretēja. Jūs metat ārā visu to, ko neņemsit līdzi, bet, protams, te mēs nedomājam fiziskus objektus. Tas attiecas uz jebkādām piesaistēm no zemajām vibrācijām, tās nevar eksistēt augstākās dimensijās. Jūs paši kādā brīdī savā dzīves plānā esat ielaiduši zemās vibrācijas, lai tagad būtu ko attīrīt. Daudzi sastapušies ar dzīves tumšajām pusēm, bet tādēļ nevajadzētu justies vainīgiem, jums būs iespēja ar visu tikt galā. Visu to, kas neatbilst jūsu augstākajam labumam izsviediet no savas dzīves. Ņemsim par piemēru pornogrāfiju, tā baro jūsu zemākos instinktus. Tā vietā, lai cilvēkus redzētu kā savas iekāres apmierinājumu, jūs varat censties redzēt tajos ceļa biedrus, kuri kopā ar jums devušies ceļojumā; koncentrējieties uz visu skaisto un mīlestību. Protams, tā ir tikai viena dzīves sfēra, kas kavē vibrāciju celšanos, un ja jūsu nodomi pacelties ir nopietni, tad jums sevi ir jāattīra no šādām enerģijām.

Citas problēmas, iespējams, risinās vieglāk, daudzas rodas no necieņas pret cilvēkiem. Piemēram, agresija; jo ilgāk tā būs jūsos, jo ilgāk piesaistīsit sev tādas situācijas. Iespējams, ka tiesāšana ir vislielākā problēma, jo tā kopumā tiek uzskatīta par normālu un mēdiji to pat propagandē daudzos un dažādos veidos. Teiksim tā, viedokļa esamība par kādu jautājumu tā ir viena lieta, jo ne vienmēr tā sevī nes arī emocionālo enerģiju. Tomēr, ja sāk izpausties emocijas un jūs tās attiecināt uz kādu objektu, veltot tam savu uzmanību, tad patiesībā tiek radīta papildus negatīvā enerģija. Izņēmums ir situācijas, kad cilvēks ir tik attīstīts un jau iegājis Gaismā, ka Gaisma kalpo tam kā aizsardzība un tādās reizēs ļoti ātri negatīvā enerģija tiek atgriezta atpakaļ tās sūtītājam.

Kauja visbiežāk notiek starp jums un ego, kas, ja vien tam ļauj, valda jūsu dzīvē. Ego to dara ar jūsu atļauju, jo jūs tā esat savu prātu sakārtojis. Prāts atspoguļo to, kam jūs ticat, un, kas jūs esat, prāts bieži vien izturas pret jums tieši tāpat kā jūs pret citiem cilvēkiem. Gan jau pazīstat kādu cilvēku, kurš ir ļoti pārņemts ar savu svarīgumu un gaida, lai ikviens to pamanītu. Te ir apvienoti visi septiņi nāves grēki, tie varētu sniegt sapratni par to, kas attur cilvēku no attīstības. Ja jums ir vēlēšanās pacelties un ieiet Gaismas dimensijās, tad pilnīgi skaidri jums jāsāk dzīvot dzīvi kā tādam, kas vēlas ‘līdzināties’ Zemei, kura, kā zināt, šobrīd paceļas. Mēs nedomājam, ka jums jāsasniedz pats pilnības līmenis, jo tas būs īpaši grūti, bet ar tādu nodomu, jūs piesaistīsit augstākas enerģijas un progresēsit. Kad sapratīsit, kurā dzīves sfērā ir jāienes pārmaiņas, tad koncentrēsities uz to un gūsiet panākumus. Ja dzīvojat kā Gaismas Būtne, jums nebūs šādas problēmas, jo jūsu dzīve būs patiesas mīlestības atspoguļojums pret pilnīgi visiem.

Mīļie, mēs negribam, lai jūsu uzdevumi izklausītos pārāk grūti un sarežģīti, tādēļ jums šobrīd ievērojami palīdz uz Zemi nākošās enerģijas. Piesaistot tās, jūsu vibrācijas paceļas. Pienāks tāds punkts, līmenis vai pakāpe, kurā zemās enerģijas vairs jūs neaizsniegs un tiks transmutētas. Iedomājieties dvēseļu miljonus, kas būs sasnieguši šādus līmeņus un kā tad tiks paceltas un paaugstinātas arī pārējās dvēseles, jo jūs ietekmē apkārt esošās enerģijas. Nu piemēram, jūs ieejat nekrietnības midzenī; jo augstākas būs jūsu enerģijas, jo vairāk „jutīsit” zemās enerģijas, un tās liksies ne tikai rupjas un smagas, bet arī ļoti nepatīkamas. Tā jūs reaģējat, lai kurp dotos, bet tikai īpašos gadījumos izjūtat tās ļoti izteiktā veidā, normāli to neievērojat. Mūsu enerģijas ir diezgan augstas un smalkas, tāpēc tad, kad atrodaties mūsu klātbūtnē, jūsu tās izjūtat īpaši spēcīgi.

Laikā, kad Augšāmcelšanās ir vissvarīgākā lieta, visapkārt mutuļo ļoti daudzas izpriecas. Būtu labāk, ja tajās neiesaistītos, bet tikai redzētu, kas notiek visapkārt, jo notiekošais kalpo kā pārmaiņu zīmes. Kā vienmēr, domājiet un koncentrējieties uz nākotni un tā sacirtīsit saites ar visiem vecajiem uzskatiem. Jūs nevarat turpināt tādu dzīvi kāda tā bija un mēs patiešām brīnāmies, kāpēc daudzi cilvēki to vēlas, tagad, kad jaunie laiki sola un rada absolūtu harmoniju un laimīgu dzīvi. Jūs lūdzat mūs atbrīvot jūs no Tumsas veidojumiem, tā mēs atbildam šim lūgumam. Kopā radīsim jaunu paradigmu ar visām Zelta Laikmetam atbilstošajām sastāvdaļām. Jūs atgūsiet savu dievišķo mantojumu, saņemsiet atpakaļ savu brīvību, katrai dvēselei ir līdzvērtīgas tiesības pacelties.

Ja runājam par miera saglabāšanu un uzturēšanu, tad ‘zobenkaujas’ starp ASV un Ziemeļkoreju ir simptomātiskas tādām zemēm, kas iejaucas citu attīstībā un tāda konfrontējoša nostāja it bīstama un neproduktīva. Trūkst nopietnas pieejas un vēlēšanās patiešām atrasties mierā un to kop- radīt, jo šādas konfrontācijas uztur kara gatavību. Protams, tas ir izdevīgi tiem spēkiem, kas aizstāv karu, gūstot labumu, un ļoti ienesīgi tiem, kas tirgo ieročus un citas iekārtas. Tomēr, bieži esam jau teikuši, mēs nepieļausim kodolierīču lietošanu. Tuvojas miera pasludināšanas laiks, kad visa veida bruņojums tiks aizliegts. Turklāt arī mēs vērojam Zemi un novēršam jebkādus mēģinājumus uzsākt viltus, nepamatotus un jebkāda cita veida karus.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, tagad jūs zināt, ka Galaktiskā Federācija it mieru- saglabājoša, noturoša organizācija, tāpēc mēs paši sevi saucam par Galaktiskajiem Policistiem. Jūsu terminoloģijā izsakoties, precīzāk būtu saukt mūs par Galaktisko Nemieru Likvidētājiem. Mūsu rīcības pamatā ir vēlme redzēt pievienojamies Galaktiskās federācijas sastāvā visas civilizācijas, tā lai visi var kļūt par Vienu Mīlestībā un Gaismā. Dzīvei nav jāturpinās tādai, kāda tā ir tagad, un mēs apgalvojam, ka jūs to atstāsiet aiz sevis jau pirms beigu laikiem. Beidzās solārais cikls un to nevar pagarināt, un tas nenāks kopā ar Zemes destrukciju. Jaunajai Zemei ir jāveidojas sadarbībā ar visām dvēselēm, kuras pacelsies kopā ar to.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.