Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2010

SaLuSa, January 25, 2010

Mīļie, nāk galvā visādi jautājumi un vēl kādu laiku tā arī paliks haotiska un neskaidra. Tas, ko nevarat saskatīt, ir pakāpeniska Tumšo krišana un notikumi, kas pierāda šo lejupslīdi. Tie jau zaudējuši kontroli pār daudzām lietām, un ir spiesti rīkoties pārsteidzīgi, kas arī būs viņu kritiens. Mūsu sabiedrotie un mēs uzturam spiedienu pār tiem, un gaidām kādu svarīgu notikumu, lai beidzot atklātu patiesību par slepenajiem plāniem. Tumšie vēl joprojām tic, ka var valdīt tāpat kā agrāk, bet sastopas ar pretestību. Tie metas virsū bez mazākā iemesla un rada bailes, lai varētu nostiprināt vēl stingrāku kontroli. Tomēr, tam visam būs īss mūžs, jo mūsu sabiedrotie gūs panākumus tumšo atstādināšanā no varas. Mūsu plāni ir daudz tālāki un nesīs solītās izmaiņas, un nekas nespēs stāvēt mūsu ceļā.

Tumšie tirgojas ar nāvi un destrukciju, un tas novedīs aklā bezizejā, jo viņu liktenis ir izlemts. Mēs palīdzēsim atjaunot Zemi īsā laika posmā, un tas būs redzams Zemes perfektajā gatavībā uz Augšāmcelšanos. Jūs ejat cauri karmiskai attīrīšanai un attīrāt visas negatīvās enerģijas, kas uzkrājušās tūkstošiem gadu laikā. Dažos gadījumos tās guļ dziļi Zemes dzīlēs, un viena tāda vieta ir Tuvie Austrumi. Papētot savu vēsturi, redzēsiet, ka tādas vietas satur sevī daudz ļaunuma, un kari ir endēmiski (tāds, kas sastopams tikai tajā apvidū). Mieru nevar sasniegt tikmēr, kamēr nav transmutētas negatīvās enerģijas. Un cilvēki paši nav gatavi dzīvot savstarpējā harmonijā. Šī šķietamā neiespējamība kļūs reāla vēl jūsu dzīves laikā, jo tā apņems visu pasauli. Notiks lielas pārmaiņas, kuras jārada jums katram pašam. Kad apjēgsiet faktu, ka nākat visi no viena avota un to, ka viens otram esat brālis un māsa, jūs vieglāk pieņemsiet visa Vienotību.

Aizvien lielāks cilvēku skaits pamostas patiesībai un meklē Gaismu sevī. Jūsu enerģijas pievelkas un jūs kļūstat par spēku ar ko jārēķinās. Koncentrējoties uz visu to, kas ir Gaisma, jūs radāt enerģijas formu, kas transmutē zemākās vibrācijas. Vai esat pamanījuši, cik enerģijas tiek saražots, kad sanākat kopā grupās, lai darītu un vairotu Gaismas darbu? Tā jūsu spēks tiek vairots daudzkārtīgi, un, kad pievienojaties vispasaules kustībām, tad kļūst vēl stiprāks. Ja pietiekams jūsu daudzums vēlēsies mainīt pasauli, tad miers iestāsies vienā mirklī. Ticiet, jums ir šādas spējas un pirms beigsies šis cikls, jūs jau lietosiet šīs spējas visu labumam. Gadu simtiem esat bremzēti un jūsu spēks ticis jums liegts. Tika darīts viss, lai jūs sevi uzskatītu par bezspēcīgiem, lai jūs domātu, ka jums vajadzīga citu palīdzība. Jūs esat Zemes kop-radītāji un pieaugsiet cieņā un spēkā, jo arī Zemes vibrācijas ceļas. Jūs atkal pieprasāt jūsu spēku kā savas Dievišķās tiesības, un atkal- atjaunosiet sevi par Suverēnām/Neatkarīgām Būtnēm.

Dzīves pacēlumi un kritumi nebūt nav beigušies, bet ziniet, tie vairs nevilksies ilgi, mēs mudinām jūs palikt iecentrētiem un nenolaist skatu no jūsu mērķa. Mēs nevaram vien beigt uzsvērt to, ka jau esat uzvarējuši dualitātes cīņu un jūsu civilizācija netiks iznīcināta, kā tas notika ar Lemūriju un Atlantīdu. Neļaujiet savai iztēlei domāt par nāves skatiem un iznīcību, ko izsauc tumsas spēki, viņu laiks ir beidzies un tie trako, lai kaut kā slēptu savas šaubas un bailes. Esiet stingri pret viņu centieniem iegrožot jūsu brīvību un radīt striktāku kontroli. Tumšie ar nodomu rada lielāko incidentu daļu, un viņu metodes un slepenie ieroči tiks atklāti. Tumšie lieto visjaunākās tehnoloģijas, lai radītu incidentus un ir atbildīgi par to stāvokli kādā atrodas pasaule šobrīd. To ietekme ir visur, bet aizvien grūtāk paliek šo ietekmi saglabāt, jo pat viņu rindās sākas nevienprātība un strīdi. Tas nozīmē- tie, kas dezertē no tumšo rindām, tiek gatavoti palīdzēt Gaismai un stiprina nelikumīgās valdīšanas spēku galu.

Jūsu Zeme pašlaik ir aktivitātes bišu strops, jo ļoti daudzas lietas tiek lemtas tieši par jums. Tie ir tik sarežģīti un apjomīgi savos noteikumos, svarīgi jūsu nākotnei. Te mūsu palīdzība ir ļoti būtiska, un mēs jums palīdzēsim cik vien tas mums tiks pieļauts. Dienas kartībā ir visas pasaules nākotne un mūsu pūles tiks vērstas jūsu vislabākās nākotnes veidošanā. Pirms mūsu ierašanās ir jābūt sagatavotam fonam tā padarot mūsu misiju daudz vieglāku. Kā, varbūt zināt, pēdējos gados mēs kontaktējamies ar daudziem cilvēkiem un ne vienmēr ar tiem, kas atrodas pie varas. Jūsu pieradināšana pie mūsu kuģiem un izskata, kas, patiesībā, ļoti līdzinās jums, ir ļoti svarīga prelūdija tam, lai varētu notikt mūsu ierašanās. Mēs uzskatām par panākumu faktu, ka miljoniem cilvēku ir redzējuši mūsu kuģi. Tomēr, ir vēl tādi, kas mūs noliedz un sevī uzlikuši pret mums barjeras, šīs barjeras tikai kavē apzināt mūsu klātbūtni uz vai ap Zemi.

Tie, kas ‘nes mūsu karogu’ ļoti bieži ir izsmiekla mērķi, bet tā kā jūs zināt patiesību, tad nekas nevar mainīt jūsu pārliecību. Tas varētu būt tāpēc, ka jūs varat būt viens no Galaktiskās Federācijas civilizāciju locekļiem. Tādējādi kļūst izskaidrojams pievilkšanas spēks, ko izjūtat pret mums, un, laikam ritot, kad jūs aizvien vairāk uzzināt par mums, tad viss sāk šķist tik pazīstams. Tam nevajadzētu jūs pārsteigt, jo visi esat atnākuši uz Zemi no citām mājām Galaktikā. Protams, Zeme jūsu dzīvēs turpinās ieņemt svarīgu lomu, neatkarīgi no tā, vai progresēsiet vai nē kopā ar to uz augšāmcelšanos ar Jauno Zemi. Jums vienmēr būs īpašas attiecības ar Zemes Māti, jo Viņa ir lolojusi un auklējusi jūs cauri ļoti grūtajam dualitātes laikam. Tas ir upuris/ziedojums par ko iespējams neesat aizdomājušies un tādēļ no jums tiek gaidīta palīdzība atjaunot tās oriģinālo neskarto skaistumu.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un redzu jūs kā Gaismā stāvošus Eņģeļu Kareivjus, kuru sūtība ir kalpot Radītājam. Jūs vēl atrodaties tālu no pilnas apjausmas sasniegšanas, tomēr salīdzinoši īsā laikā jūs atkal sasniegsiet šos līmeņus. Jūsu ierobežotie prāti nevar precīzi saprast- ko tas nozīmē-, bet centieties iedomāties, ka zināt visu, kas ir, bija un būs. Varbūt tas izklausās par daudz un sarežģīti, bet, kad tas pienāks un notiks, tad tas būs kā visdabīgākā attīstība. Jūs atgriezīsieties pie jau pazīstamā stāvokļa kādā reiz jau esat bijuši pirms ienācāt dualitātes ciklā.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.