Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, March 26, 2010

SaLuSa, March 26, 2010

Tieši tāpēc, ka mēs zinām par visām pārmaiņām, kas tuvojas un jau tagad redzam panākumus, mēs neizjūtam spriedzi vai bažas, bet drīzāk sajūsmu par tām lielajām cerībām un laimi, ko nesīs jums pārmaiņas. Mums ir tā privilēģija redzēt plašākā skatījumā un saskatīt arī visas varbūtības, kā arī redzēt to ceļu, kas aizvedīs uz šī cikla noslēgumu. Jums diemžēl nav saskatāms ceļš uz galamērķi, un te daudz kas atkarīgs no jūsu ticības. Un arī ticība nav vienīgā, kas virza jūs uz augšu, jo savās zemapziņas atmiņās jūs jau zināt, ka pieredzēsiet uzvaru. Tā ir tā iekšējā zināšana, kas dod jums spēku pārvarēt šķēršļus jūsu ceļā. Šajā īpašajā laikā uz Zemes, kad sākušās pārmaiņas, ir ļoti daudz apjukuma un novirzīšanās iespēju. Ja vien stingri paliksiet sevī pie domas par beigu laikiem un pacelšanos, kurai jānotiek, tad viegli tiksiet ar tām galā.

Mēs prognozējam daudzu pozitīvu lēmumu pieņemšanu, tie uzsāks veselu notikumu sēriju, kas aizvedīs jūs uz Augšāmcelšanos. Protams, process iesākās jau kādu laiku atpakaļ, bet nu tas pa īstam iešūpojas. Tumšajiem būs jāsamierinās ar zaudējumu, tiem tiek atņemtas iespējas kavēt Gaismasdarbiniekus. Tumšajiem ir bijis vairāk laika nekā nepieciešams, lai redzētu- vai tie var iegūt pilnīgu kontroli pār pasauli. Tie ir zaudējuši un nu ir Gaismas kārta kļūt par dominējošo spēku. Faktiski, tā tas būs vienmēr, nav svarīgi cik garš ir kāds cikls, Gaismu nevar iznīcināt. Ja tas būtu iespējams, tad varētu teikt, ka Dievu var sakaut. Dievs ir Visvarens un jūsu Visuma augstākais spēks, un viss atrodas Dieva mīlestībā.

Mēs esam gatavi rīkoties saskaņā ar instrukcijām, lai sekmīgi turpinātu plānu un mierīgi likvidētu atlikušos šķēršļus. Tad pavērsies ceļš Pirmajam Kontaktam un ļaus mums satikt savus sabiedrotos, lai ātri uzsāktu jūs interesējošu dažādu projektu realizēšanu. Spēks sākas no Dieva, izejot cauri dažādām grupām un augstas evolūcijas un apziņas padomēm. Finālā sasniedzot jūs ar mūsu un Skolotāju starpniecību, kuri gatavībā gaida lai atgrieztos uz Zemes. Lieli notikumi stāv priekšā un tieši tā arī ir, jo patiesība izklausās daudz pieņemamāka, kad to izsaka pazīstamas būtnes. Jēzus un daudzas eņģeļu būtnes, piemēram, erceņģelis Mihaēls vērsīsies pie jums un viņa vārdi nesīs ļoti spēcīgu enerģiju, kas vairs neatstās ne mazākās šaubas par to, ka tie nāk ar Mīlestību un Gaismu.

Kaut arī dualitāte bieži tiek salīdzināta ar spēli, tā ir ļoti nopietna pieredze, kas atstās pamatīgu iespaidu jūsu nākotnē. Jūsu apziņas paplašināšanās būs kļuvusi tik liela, ka darbosieties kā jaunu pasauļu kopradītāji, un pievienosities tiem, kam piemīt īpaša super apziņa. Tas var izklausīties neiespējami, ja salīdzināt esošo līmeni, bet īsā laikā jūs pieredzēsiet fantastisku pacēlumu. Tas viss ir saistīts ar Augšāmcelšanos, kas neaprims līdz neatgriezīsieties uz absolūto Avotu. Jūsu augšupejošajā ceļojumā jebkāda veida pieredze būs jūsējā, jo jūs šķērsosiet Visumu un pētīsiet to meklējot citas dzīves formas. Šajā aspektā mēs tādēļ sakām, ka mēs esam jūs, jo mēs no Galaktiskās Federācijas izpildām Dieva darbu nesot Gaismu visām civilizācijām, kas attīstās.

Lai ko tagad domātu par nākotni, viss būs virs un ārpus jūsu patreizējai saprašanai- sastaptais skaistums, brīnumi, ceļojumi. Bez Zemes eksistē vēl dažas līdzīgas Zemei pasaules, un jūs atstājat zemās trešās dimensijas vibrācijas. No šejienes jūs pacelsities ar augstākām vibrācijām, un lietosiet savu Gaismas ķermeni, lai izteiktu sevi kā dvēseles. Jūs pazīs pēc Gaismas un jūs atpazīsiet citus pēc viņu Gaismas. Jūsu krāsas būs zaigojošas un žilbinoši apņems tādā krāsu bagātībā kāda šobrīd jums nav pieejama.

Vai jūs patiešām uztraucaties par dualitātes atstāšanu, jo mēs to apšaubām tad, kad jūs uzskatāt notiekošo par pārāk grūtu. Ir tā, ka uz Zemes ir pavisam nemierīgi, jo zemās vibrācijas veicina disharmoniju un disbalansu. Jūsu spēja radīt ir limitēta, un tāpēc, ka esat atdalīti no Avota, dzīvē izjūtat kaut kā trūkumu, kas nav nekādi piepildāms. Augšāmcelšanās process atrisinās visus šos atpakaļ velkošos aspektus, un tikai ar jūsu katra paša pūlēm jūs ieiesiet Gaismā uz visiem laikiem. Tikai un vienīgi tad, jūs kļūsiet par īsto sevi ar ļoti maziem ierobežojumiem un lielu spēju radīt. Paplašinoties jūsu apziņai, pieaugs arī sapratne par saviem spēkiem un prasmi. Augstākajos līmeņos jūs nespēsiet neko darīt ļaunprātīgi, bet tikai visu labumam.

Mēs vēlreiz aicinām ieklausīties mūsu teiktajā, lai saskatītu to virzienu kurp jādodas Cilvēcei. Arī jūs esat Visuma Būtnes un lielākoties to nezināt, jo esat nokrituši lejā no augstākām dimensijām. Jūsu mošanās atmiņai nav atmiņas par laikiem pirms atnācāt uz Zemi. Tomēr, daži sajūt šo saiti kā pievilšanas spēku pret mums un mūsu darbību. Citi pret mums izjūt bailes, pārsvarā to radījuši jūsu Zinātniskās fantastikas rakstnieki. Tās ir komiksu grāmatas par dažādiem monstriem, kas uzkundzējušies jūsu pasaulei un radījušas bailes par mūsu atnākšanu. Tomēr vienīgais mūsu vēstījumu iemesls ir izplatīt mīlestību, kas mājo mūsu sirdīs pret jums, un darīt jums zināmu, ka mūsu misija ir miera misija.

Eksistē tādas ārpus zemes civilizācijas, kas gribētu iekarot Zemi pateicoties tās resursu bagātībām, bet jūsu evolūcija ir aizsargāta un tā tas ir bijis jau no pašiem sākumiem. Ja arī notiek kādas sastapšanās ar citplanētiešiem, kas neatbilst jūsu interesēm, tad tās ir perfekti ierobežotas un pieļautas tikai ar Piesaistīšanas Likuma darbības principiem. Mēs šobrīd runājam arī par Pelēkajiem, kam ASV valdība atļāva ierīkot uz Zemes bāzes apmaiņā pret attīstītu tehnoloģiju saņemšanu. Tāda slepena rīcība nekad nav vērsta uz jūsu labumu, bet gan uz alkatību, varu un militāro valdīšanu, tādu kā jūs piedzīvojat. Līgums beidzas, un tam nav vietas jūsu nākotnē.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un sūtu jums mīlestību un labsirdīgus sveicienus jums no visiem Galaktiskās Federācijas dalībniekiem.

Paldies SaLuSa
Mike Quinsey.


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.