Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, March 29, 2010

SaLuSa, March 29, 2010

Jums ir iespējas darīt visu ko vien vēlaties, bet reti jums ir ticība sev pašiem. Jūsu spēks ir spējā radīt ar tīru nodomu, bet tikai tāpēc, ka neredzat tūlītējus rezultātus, jūs šaubāties. Tas, uz ko koncentrējaties nosaka jūsu nākotnes virzienu, un ne vienmēr sakrīt ar jau iepriekš ieplānoto dzīvi. Protams, jums ir brīvā griba, bet jūsu Gidi darīs visu, lai ietekmētu jūsu lēmumus tajā virzienā, kas ir vislabvēlīgākais un pārstāv jūsu intereses. Vissvarīgākā lieta- veltīt visas savas pūles un centienus- apziņas paplašināšanai, tā, lai būtu gatavi pacelties. Kamēr nesasniegsiet noteiktu vibrāciju līmeni, nespēsiet īstenot šo iespēju, kad radīsies atbilstoša situācija. Tomēr, ja vien jums ir tāds nodoms, tad tiks sniegta visa iespējamā palīdzība.

Vairāk par visu mūs iepriecinātu visas cilvēces sirds vēlme mainīties un tad katra dvēsele izdarītu pāreju. Uz doto brīdi mazāk nekā puse veic sevī un savā dzīvē apzinātas izmaiņas. Ceļoties enerģētiskajiem līmeņiem, mostas aizvien vairāk cilvēku un meklē jaunas sapratnes. Patiesība ir jāatrod, bet tā nenāk ātrāk kā tad, kad paši esat gatavi ar savu prātu to pieņemt. Jūs nevarat uzņemt jaunas idejas, ja pār jums valda veco uzskatu sistēmas. Diemžēl paaudze aiz paaudzes ar visu sirdi un ticību ir sekojušas maldīgām zināšanām, un viņu sapratne arī tagad ir aizklāta ar viltus mācībām. Cilvēkiem ir uzskats- vairākums domā pareizi, bet garīgajā jomā ļoti bieži notiek tieši pretēji.

Vislabākais gids visam, kas attiecas uz jūsu dzīvi, esat jūs paši, ar savu intuīciju. Ticiet sev, jūsu pagātnes bagāžā, kas uzkrāta daudzajās dzīvēs, ir papilnam pieredzes. Tas, kas ideāli der vienam cilvēkam nebūt nav labākais citam. Jums katram ir jāsasniedz savi mērķi, jūs instinktīvi tos zināt. Nedomājiet, ka esat atstumtais vai dīvainis, ja vien jums kāda nodarbība sniedz piepildījumu un apmierina jūsu vēlmi gūt jaunas zināšanas, tad viss norit pareizi.

Jūs dzīvojat pašu radītā realitātē, un šī realitāte kalpo mērķim- apmierināt jūsu vēlmes. Jau iesākumā tika paredzēts- viss būs kustīgs, un parādoties augstākām enerģijām, mainīsies viss visapkārt. Dualitāte, kāda tā ir tagad, nevar saglabāties savā esošajā izpildījumā līdz cikla beigām, un tas ietver arī astrālās dimensijas. Visas dvēseles veiks brīvas gribas izvēli- uz kurieni doties tālāk. Jūsu zemapziņas atmiņas par to, ka esat nākuši no augstākām dimensijām pievilks jūs turp atpakaļ. Jūs instinktīvi jūtat, ka tur ir jūsu īstās mājas, Gaismas realitātēs. Šajā laikā ļoti pamatīgi mainās jūsu ķermeņi, un gatavībai Augšāmcelties kārtojas jūsu Gaismas ķermeņi.

Mēs un citas Augstāko dimensiju Būtnes šeit atrodamies tāpēc, lai nodrošinātu jums solīto beigu laiku piepildījumu. Nav svarīgi, vai atceraties ieplānoto; svarīgi, lai beigās jūs varētu izvēlēties. Amatam, varai un bagātībai nav nekādas nozīmes tad, kad atstājat Zemi, un visu jūsu panākumu mēraukla ir tikai jūsu garīgās sapratnes līmenis.

Jūs esat iegremdēti laikā, tas kontrolē jūsu dzīves, bet, kad pacelsities, laiks vairs jūs neietekmēs. Pagātne, tagadne, nākotne- viss ir kopā, un jūs redzēsiet, cik viegli ir būt Tagad. Mēs savu rīcību redzam kā vienu un tāpēc redzam arī to, kas būs, un varam arī paredzēt dualitātes iznākumu. Ceļa galā ir panākumi un uz tiem ved ļoti daudzi ceļi, visus tos esat radījuši jūs paši ar saviem daudzajiem dažādajiem uzskatiem. Arī tikko minētais ir piemērs jūsu radošajiem spēkiem, kaut gan neapjautiet, ka esat par to atbildīgi.

Ja runājam par notiekošo uz Zemes,- tuvojas pārmaiņas un mūsu sabiedrotie attīra pēdējos palikušos šķēršļus. Liekie un bezjēdzīgie uzbrukumi mūsu kuģim ir mazinājušies un ļauj turpināt mūsu plānu, lai tuvinātos pirmajiem atvērtajiem kontaktiem ar jums. Mēs nekad un nekādi neesam jūs apdraudējuši, faktiski varam teikt, ka tūkstošiem gadu esam jūs aizsargājuši. Mēs esam atturējuši no ierašanās uz Zemes nevēlamus apmeklētājus, un rūpīgi vērojuši gan dabīgās, gan cilvēka radītās virszemes aktivitātes. Galaktiskā Federācija ir tikai viena no daudzajām grupām, kas strādā Gaismas spēku sastāvā un ļoti rūpīgi seko jūsu personīgajam progresam. Mūsu misija ir nodrošināt jums pabeigt šo dualitātes ciklu, kā to paziņojušas ļoti augstas būtnes, ieskaitot Balto Brālību.

Bija vajadzīgi daudzi gadi, lai nokļūtu līdz vietai, kur tumšajiem vairs nepiemīt spēks un to ietekme ir zudusi. Dažreiz pat varam pret tiem pielietot to pašu taktiku, ko lieto tie, lai kontrolētu jūs. Tie paļaujas uz baiļu radīšanu un tā piepilda savus mērķus, bet jūs pakāpeniski kļūstat gudrāki un atpazīstat viņu metodes. Kopumā, jūs sākat redzēt lielāku kopainu un jūs tik viegli vairs nevar apmānīt kā agrāk. Tagad jūs staigājat ar augsti paceltu galvu zinot, ka jums ir spēks mainīt savas dzīves apstākļus. Jūs zināt, ne tikai to, ka esat varenas būtnes, bet lietojat jūsu radošos spēkus, lai tādas būtu. Jo vairāk koncentrējaties mierīgai un laimīgai nākotnei, jo vairāk enerģiju radiet tās īstenošanai.

Mēs vēlamies jums sniegt visu vislabāko, un kopā strādājam, lai atdotu jūsu neatkarību. Tas ir likums, ko jums ļauts sev pieprasīt atpakaļ, tās ir tiesības, kas jums piešķirtas kā Dieva bērniem. Tās tika jums liegtas, jo tikāt turēti neziņā par to esamību. Tagad jūs mostaties savai patiesajai būtībai un pieprasāt cieņas pilnu izturēšanos pret sevi, jūs sākat apzināt savas tiesības. Esiet droši, blakus esam arī mēs, un jūs tiksiet atjaunoti uz jūsu patiesajiem agrākajiem līmeņiem līdz šī cikla beigām. Tā visa ir augšāmcelšanās procesa daļa, kas pacels jūs augstākās dimensijās.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un priecājos, ka esam to zvaigžņu kuģu armādā, kas nes jums brīvību no apspiedējiem un neaptveramu mīlestību jūsu labsajūtai un laimei.

Paldies SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.