Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 28, 2010

SaLuSa, July 28, 2010

Kā indivīds varat ik pa laikam izjust izplešamies savu klātbūtni vai ietekmi tālu aiz sava fiziskā ķermeņa robežām. Tāda ‘izplešanās’ var norisināties arī tik spēcīgi, ka varat savienoties ar dabu un „izprast tās dziesmu”. Tas ir vēlams un ticiet, ka tas ir iespējams, tas jūs atver. Protams, ka dabai patīk kontaktēties ar jums, un tā var pāriet no vienkārša sajūtu līmeņa uz tiešu kontaktu apziņas līmenī. Nav robežu, daži no jums zina, ka eksistē tādas Būtnes, kas komunicē ar Māti Zemi. Visam ir savs apziņas līmenis un nepavisam nav neparasti sarunāties ar kokiem vai augiem. Vai neesat dzirdējuši par mīlestības pilnu attieksmi pret augiem un to kā augi uz to reaģē? Cilvēkiem, kas to nav pieredzējuši vai netic, tas nav saprotams un dažkārt šķiet muļķīgi.

Kad pacelsities, tad šādas lietas tiks pilnīgi izprastas, un jūs spēsit kontaktēties ar visām dzīves formām. Kad esat pieņēmuši, ka to spējat un varat, tad sāciet mēģināt un darīt, ar laiku būs arī rezultāti. Vai varētu būt tā, ka dārznieki, kuriem ir tā saucamie „zaļie pirkstiņi”, mīl savu darbu un mīl savus augus? Padomājiet par to, apjautiet to, jo katra dvēsele meklē mīlestību un ar mīlestību tā paceļas. Daži jūtas nemīlēti un uzskata, ka ir šķirti no Dieva, bet tas nav iespējams, jo vienmēr esat ietīti Beznosacījumu Mīlestībā. Jums ir tāds teiciens „mīlestība liek pasaulei griezties”, nekas nav patiesāks. Mīlestība ir Gaisma, tā paceļ pilnīgi katru dvēseli un arī Zemes Māti. Mīlestība ir spēkpilna enerģija, kas salauž zemās vibrācijas, jo tās nespēj turpināt eksistēt Mīlestības klātbūtnē.

Jums patiešām ir jārūpējas un jādomā tikai par Mīlestību, un, jo vairāk kopā spējat to radīt, jo ātrāk progresēsit pretim Augšāmcelšanai. Kā bieži teikts, Mīlestība ir Visuma līme jeb saistviela, Mīlestība ir Dievs, Mīlestība ir Radītājs. Mīlestības trūkums ļauj piezagties tumsai, rada nošķirtību un pat matērijas sabrukumu. Matērija sasniedz līmeni, kurā vairs nevar uzturēt savu formu un sadalās. Ja esat kādreiz dzirdējuši ziņojumus no zemākajiem astrālajiem līmeņiem, tad zināsit, ka tur vibrācijas ir ļoti zemas, tur gandrīz pilnīgi nemaz nav Gaismas. Arī tur lietas nespēj saglabāt savu formu un sabrūk. Iedomājieties dvēseli, kas nonākusi līdz šādam līmenim, trūkstot Gaismai. Tā ir nožēlojama eksistence un tā ir viņu Elle, jo tie ļāvuši viņu dieva dzirkstīm kļūt tik bālām. Tiem, kas uztraucas par šādām dvēselēm, mēs apgalvojam, ka eņģeļu būtnes gaida, lai tikai tie cilvēki izteiktu vēlmi atgriezties Gaismā. Tad tiks sniegta visa iespējamā palīdzība, lai šīs dvēseles varētu izrāpties no stāvās klinšainās aizas, un viņu priekšā atklāsies ceļš atpakaļ uz Gaismu. Atcerieties, mīļie, neviena dvēsele netiek atstāta klumpačojot vai bez vadības, neskatoties cik zemu tā kritusi.

Ieejot beigu laikos, jums katram ir savas pieķeršanās, kas būtu jāattīra, un tās atgādinās par sevi dažādos veidos. Jūs to zināsiet, un ja pieņemsiet, tad arī transmutēsit. Tās var būt untumainas, jums nevajadzīgas domas, kas grauj jūsu apziņu. Atbrīvojieties no tām, sakot paldies, un pasakiet, ka tām vairs nav vietas tajā jaunajā dzīvē, ko ceļat. Faktiski, atskatoties atpakaļ, jau pamanīsiet, ka esat ievērojami mainījušies. Galu galā, jūsu pašreizējā dzīve ir tikusi mērķtiecīgi plānota jūsu pacelšanai, iekļaujot arī pārbaudes periodus, kad jums ir bijis jāparāda, ka esat atstājuši zemākās vibrācijas aiz sevis.

Nevēlamies zīmēt drūmas ainiņas par tagadējiem notikumiem uz Zemes, bet tas ir mūsu pienākums teikt to, kas ir. Ne vienmēr varam skaidri un gaiši ieskicēt notikumu kopējo ainu, jo dažkārt mūsu zināšanas par notikumiem labāk ir paturēt klusībā, lai aizsargātu šajos notikumos iesaistītos cilvēkus. Turklāt, pateicoties mūsu augsti attīstītajām informācijas iegūšanas metodēm, mēs zinām daudz vairāk nekā tumsas puse. Mēs nevēlamies satraukt tumsu, tāpēc atstājam vajadzīgo slepenības daļu. Kad tagad zināt, kādi datori mums ir, kas ar lielu precizitāti spēj noteikt nākotni, mums ir ļoti jāizvērtē kādas ziņas varam izplatīt. Mūsu sabiedrotie to zina un arī viņi darbojas šādā veidā, lai tos neidentificētu. Šobrīd eksistē dažas diezgan satraucošas iespējas, bet varam teikt, ka mēs ļoti rūpīgi tās vērojam. Mēs iejauksimies tur, kur tas mums ir atļauts, un vienmēr samazināsim iespējamās sekas, kas var apdraudēt jūsu drošību.

Lielākajai jūsu pasaules cilvēku daļai, dzīve šķitīs ritam tieši tāpat un ierasti- kā agrāk. Tikai lielāks kopskats piedāvā saskatīt notiekošās izmaiņas, un jūsu mēdiji kaut ko tādu piemin tikai ļoti negribīgi. Piemēram, to, ka jūsu Saule mainās un ļoti spēcīgi iedarbojas uz jūsu Zemi. Pavisam drīz tiks sasniegta kulminācija, kad jūsu elektriskās ierīces var sākt niķoties un darboties neprecīzi. Zemi šobrīd apstaro un apņem ļoti spēcīgas enerģijas un tas var ietekmēt komunikāciju kanālus. Acīmredzot tāda veida pārmaiņas skars Zemi arī turpmāk, un esošās elektriskās sistēmas, kas atbilst jūsu pašreizējām zināšanām, vispār ar laiku vairs nefunkcionēs. Bet pirms sāksies šāda veida pārmaiņas, jums jau būs jaunās ierīces, tas ir, jūs būsit nodrošināti ar alternatīviem enerģiju avotiem. Protams, ka izmaiņas skars gandrīz pilnīgi visas komunikācijas, arī esošo transportu. Jaunās ierīces būs jums un videi daudz draudzīgākas un tīras.

Jūsu Saulei piemīt daudzi pozitīvi aspekti, tā darbojas kā izolācijas kanāls, lai līdzsvarotu augstākās enerģijas, kas nāk no jūsu saules sistēmas ārpuses. Vislielākā nozīme tam visam būs tad, kad notiks savienošanās ar jūsu Visuma Centrālo Sauli, un jūs jau zināt, ka tas notiks 2012. gada ziemas saulgriežos. Tajā vietā un laikā notiks kvantu lēciens uz priekšu un „pastums” jūs pretim augstākām dimensijām. Tad saņemsit patiesus apliecinājumus par dualitātes cikla beigām, un līdz tam laikam būsit pilnīgi sagatavoti šādai pacelšanai. Pienāks tas, ko tik ļoti esat gaidījuši un piešķirs jūsu tagadējai dzīvei jēgu un uzvaru.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, svētu jūs visus par to lielo atdošanos un darbu, ko veicat, lai paceltu cilvēci augstākā līmenī. Jūsu centieni, darbs un atdošanās ir pamatīgs Mīlestības un Gaismas ieguldījums visām dvēselēm, kas gatavojas Augšāmcelšanai.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara

Mīļie lasītāji!

Maiks Kvinsijs mūs informējis, ka nākamais vēstījums tiks saņemts piektdien, 6. augustā.

Gaismā un Mīlestībā


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.